• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak jsme přijela s Tomem z nákupu. Koupil mi novej mop :dizzy_face: aby ste si nemyslely, že to koupil proto, abych uklízela:slight_smile: měli v kauflandu v akci mop za 999 kterej normoš stojí 1690 a já jsme štastná jak blecha. taky mi nakoupil různý dobrouty, na co mám chut:slight_smile: a prej si uděláme hezkej večer. konečně. už jsme mu pohrozila, že jeslti na mě bude kašlat tímhle stylem, tak mu spakuju věci. už jsme měla pocit, že žiju s nějakým ne moc dobrým kamarádem :frowning2: ale snad se to zase nějak otočí. má ted trochu problémy v práci...
3. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
andar: to video se mi nezobrazuje.

jituško, to je fajn, že se manža umoudřil a koupil ti na co jsi měla chuť a že si dneska uděláte hezký večer. Užíj si to. :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
tak jsme doma jsme byli na prošce pak na návštěvě takže super den. tery super fotky ta majdulky sponka je úžasná a teda ohradu máte velikánskou to by jsme měli přes půl obýváku my máme takovou pidi :sweat_smile:
3. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
andar: malá je úžasná, moc hezká holčička. Ta ohrádka je fakt obrovská, bude mít rozběh :grinning:
3. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahojky holky tak tu pohanku vařím stejně jak rýži?A jak dlouho se vaří?
U nás se právě koupe,mě hučí v hlavě,asi z toho dnešního větru.Myslím že mi pala rozkočí
Jé Andar,malá je nádherná a to je fakt ohrada.To bychom neměli kam dát :grinning:
3. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Andrej, chvilku, nech ji pár minut projít varem a pak pod pokličkou tak půl hodinky odstát.
3. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Tak jsme doma.

Andaro, Majdulka je krásná. Tu mega ohrádku jsem už kdesi viděla. Musí to být super, mít tak velkej prostor. Ale nám by to taky zabralo určitě jednu místnost :grinning:
3. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
já taky vařím pohanku jako všechno ostatní nechce se mi dělat zvlášť a je dobrá i když je asi rozvařená :grinning: z dneška nám zbyla ještě na zítra tak zítra je to bez vaření. jen nevím co zase vařit nám to je fakt pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
3. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Teri super ohrádka :wink: :dizzy_face: manža ji nechce,ale já joooo :wink: páč si nedovedu představit až ten náš všetečka začne běhat :confused: a krásný fotečky Majdulky:slight_smile:
Tak mlaďas vzal na milost flášu :dizzy_face: :dizzy_face: koupila jsem mu sunar a ten mu zdá se šmakuje :wink: nejdřív jsem mu dala lahváče a pak kozy,ale stejně se musel udadat u cecku :pensive: asi zítra dáme víc UM :wink: aby se vlk nažral a koza zůstala celá :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
kači :grinning: já teda jsme pro na noc UM, aby se mamča vyspala :wink:
3. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahojky

teri majda je superní, hezký fotky a ohrada je fakt obrovská. Takovou bych taky brala, i když neplánuji její koupi. Kdybych ji měla kam dát, tak proč ne :grinning:

katy ty máš čéče supr výrazy a to s tím vlkem a kozou mě teda dostalo

šmoulo držím moc palečky at je nelče brzo líp. U nás už to vypadá na ústupu, dneska kašlala jen ráno, tak už kapky nedostala.

jitu a malej ti teda doma už nespí? Nebo jen po obědě? V kočárku ale chrní, ne?

jituska - tak at se večer vydaří, když máš mít samý dobroty :wink:
3. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jitu no já mu dávam kozu i UM,ale teď se padánek naučil usínat u cecka a tak chci zkusit dát mu víc UM aby se pořádně přežral a nevyžadoval ududlání :wink: :grinning: a jak váš hezký večer???já ho mám taky :wink: manža šel do hospody :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Charlie :wink: :grinning: :grinning:
halóóóó kde je kdo???dítě spí a manža je v hospodě :dizzy_face: a tady nikdo na pokec :unamused:
3. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
takže já jsme v 6 usnula a probudila jsme se o půl 9:slight_smile: i s ma,ým. šli jsme ho vykoupat a ted tu tak sedíme a kecáme a koukám , jak malej jí:slight_smile: nevím, nevím, co z dnešního večera bude. jsme nějaká rozchrápaná.
3. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak si poplkam sama no:wink: byla jsem odpo v Albertu a tam samá těhule :grinning: mají akci na dětský věcičky :wink: vaničky,pleny,nočníky,hadříky,hračky .............atd. :wink: tak jsem malýmu koupila dřevěný kostky :slight_smile: ale když jsem tu krabku doma rozbalila tak jsem koukala jak jsou ty mrchy kostky malý :angry: njn tak to bude mít až bude větší :wink: jsem si naivně vzala jen košík do ruky,ale jak jsem tam hodila ty kostky a krabku sunaru tak byl plnej :grinning: a tak jsem rychle mazala pro vozejk :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jitu tak pak zalez do pelíšlu :wink: páni koukam že už máš v pase 11tt :wink: teda toto letí :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jsem se chtěla dívat na tu vizitu, co budou dávat na nově, ale nedávají to v rozumnej čas :angry: . Copak nepředpokládají, že se na to chce dívat aji nějakej člověk, jako třeba nějaká Blanka, co chodí spát ze slepicema :angry: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: no to je klasika slušný filmy dávají tak od půl 11 a v 8 samé krávoviny :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Kači, tak tak :angry:
3. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Blani jsou to šmejdi nepřejícný co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
kači, taky se podle těch týdnů cítím, nejlepší jo to tak oh 18, do 25 týdne :grinning:
3. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Diky holky :wink:
Ohradka je to tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28829086&tab=0 musime ji mit,pac jinak bych musela mit oci i na zadku :grinning:
3. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jitu, to fakt letí.No, já jsem zvědavá, jestli se nám třeba nepovede 2 mimi samo, ale nevím nevím.

Ohrádka pěkná dřevěná, já budu muset pořídit aby to byla jak ohrádka tak cestovní postýlka, protože třeba u tchýně, nebude moci lézt po zemi, protože se tam chodí v botech a mít jí pořád na ruce nebo v kočáru fakt nejde.

Holky máte díťata ještě v korbičce, to asi ne ne? My v ní začínáme být fakt nařachlý :grinning: , tak přemýšlím o sporťáku.

Jinak sedím nad prací, ach jo je toho moc.
3. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jitu :wink: jj taky jsem měla nejraději 2 trimestr :grinning: a jak je ti jinak ještě blinkáš??? :confused:
Teri no právě :confused: toho se děsím až bude svišť chodit že budu mít strach si dojít i pomalu na WCko :confused: a vůbec něco doma udělat no to bude peklo :unamused: no asi necham manžu aby ho pak aspoň půl dne hlídal :grinning: a pak určo změní názor :wink: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Kat malej je furt v korbě :wink: sice je tam taky jen tak tak,ale páč venku jen chrápe a tak to neřeším :wink: až přijde jaro/až se oteplí tak pak vytáhneme sporťák :slight_smile: už se těším
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Šmankote to už je zase 10 :astonished: :astonished: se mi zdá že jak sem sednu tak ta rafička to bere jó hopem :confused: potvora jedna :grinning: tak jdu do péří a sem zvědavá kdy se přísavka probudí :wink: brou nóóc
3. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
jako blinkala jsme 2x. ale celkově ta ůnava a cítím se nemožně. manža normálně rozbil autosedačku. takový to zakalpování na pás na jedný starně. no a my chtěli práývě šimiho vozit za řidičem a mimi za spolujezdcem a takhle to nepůjde. bože autosedačka za 5 tisíc a on nemůže dát pozor... jsme nasraná...
3. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Kat-jezdime porad v hluboky,pac na sportak nemam nanoznik,je tam jen tak tak,ale muj kocarek je jinak docela velkej.
Jinak asi by se ti hodilo toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30057075&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30758501&tab=0
3. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.