• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj.
Tak strašíme od 5.

Charlie, no v kočíku usne tak na 20 minut a pak čumí ven, bay mu něco neuteklo. Když dojedem domu, nemá smysl ho rvát do postýlky dřív než za 3 hodiny, protože se akorát vztéká, nemá potřebu chrnět tolika. No a to už zase jdem ven, takže si dá opět svoji dvacetiminutovku v kočíku a čučí.

Kat, my máme tuhle ohradu
http://www.babystar.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=130&category_id=10&manufacturer_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=54
je sice pro dvojčata, ale dá se pohodlně složit na placku a dno je pevné. Tu Babypoint, co dávala Andara moc nedoporučuju, jak v ní bude dítě řádit, tak není moc stabilní a to dno není tak pevné, což pak bude vadit u stoupání a příp. chůzi.
Vzala bych něco jako máme my nebo třeba od CAM takového to
http://www.detskydum.cz/detail/cam-america-2009-160101/
Kdybys chtěla něco jako je ten Babypoint, tak spíš si kup chicco, to je trochu pevnější.
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-ocean-2009-516101/

Jsem tottiž podnikala tůru po ohradách :grinning:

Jitus, tak to by mě nasralo. Ale můj muž poro změnu rozbil u kočáru udělátko na vycvaknutí korby. Naštěstí nám to opravili v rámci reklamace.

Alex je ve sporťáku, v korbě nic neviděl, chce čučet po krajině.
4. bře 2010 v 05:59  • Odpověz
ahoj kočky

blani tak vizitu jsem včera neviděla, taky se mě nechtělo být u toho tak dlouho, ale já jsem na to vyzrála a nahrála si to.

jituska takže pěknej večer se nekonal, jo?

my se dneska asi nedobře probudili, jsme jacísi umňankaní.
4. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
čau

my strašíme od půl6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já to asi chytnu od nely, začínám pokašlávat a pálí mě trochu v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem nestačila dočíst, musím dnes a taky musím na poštu :unamused:
4. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky

já si včera na Vizitu počkala a moc se mi to líbilo, ale bulela jsem u toho :grinning:
jsem moc ráda, že tu všechny máme zdravé děti :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko. Tak u nás po dloooooooooouhé době super noc. Vzbudil se na kojo až ve 4 a pak o půl 8 :dizzy_face: . To mu aji prominu to, že celou noc spal se mnou :grinning: . Jak dosnídám, tak povalíme na plavání, to jsou vždycky fofry :sweat_smile: . Venku je zatím -1,5, ale vysvítá sluníčko, tak odpoledne by snad mohlo být hezky a teplo.

Charlie, jsem si říkala, že se na tu vizitu mrknu na netu, ale já na to určitě zapomenu :grinning:
4. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Holky, můžou už prcci rohlík, že? jsem snídala a Mareček na mě hleděl, tak jsem mu dala patičku a teď tady říká mňam mňam :grinning:
4. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
evul no taky si myslím, že budu bulet :grinning:

blani vím já? Asi jo, když mu šmakuje, tak proč ne :slight_smile:

Volám na kožní a nikdo to tam nebere. No děs....

Jo a v hluboký korbě pořád jezdíme, jak se tu někdo ptal :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ráno, tak mě přišlo, že od půl druhý jsem jen kojila byl každou chvilku vzhůru trošku si cucl usnul a nanovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba už mám málo mlíka těžko říct. blani já jsem rohlík dala včera na zkoušku jen tak čtvrtku a žužlal žužlal až se z toho poblil :pensive: takže radši zůstanem u chleba. dneska snad ještě bude pěkně, ale zítra má být už škaredě. my jsme stále v hlubokým vejdeme se v pohodě, když nespí tak ho dám do sedu at má rozhled.
4. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
sun ty máš i polohovatelnou korbu? To je dobrá věc, co?
U nás pokud je nejhůř v korbě, tak malou holt přehodím na břuch a oddělám stříšku a kouká taky :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
:grinning: jo jo je to šikovná věc :slight_smile: ale už jsem byla pro ten kočár rozhodlá předtím tohle byl jen bonus navíc. ale jak vyndám fusak tak musím do sportáku ten má pásy to bude jistější :grinning: tak budu nakonec dneska dělat špagety, alespon to budu mít rychle hotový.
4. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
charlie: určo budeš, ale dobře to dopadne. :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak noc super :slight_smile: kojo až ve 4 ráno :dizzy_face: takže sunar vede :grinning:
Evi viděla jsem jen kousek té vizity a taky sem bulela :sweat_smile: :wink:
4. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Taky dobré ránko :wink:
U nás noc dobrá, kojo v 6 :wink: . Já si myslím, že je to tím, že ho taky nacpu večer, v 18h má kaši, cca 140ml a pak před spaním ještě kojo a zdá se, že mu to stačí :slight_smile: .
No a ve 8 teď zase vytuh, já jdu mejt nádobí, zůstalo mi tady od večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A dneska mu musím vařit...včera jsem byla Kači taky v Albertu, koupila jsem mu megabalík plen Pampersky, takže má brouček zásobu :sweat_smile: .
Takže mu dneska udělám brambor,cuketa,mrkev,fenykl a kuřecí masíčko.
Holky, vy už máte prcky o něco starší, jak baští ty příkrmy? Mají už v tom drobné kousky? Na podporu kousání?
Luky to chce mít mixlé, když v tom má kousíčky, tak se tím dáví...asi vydržet co?
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
holky a nebudou tu vizitu opakovat někdy přes den?
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
http://vizita.nova.cz/clanek/novinky/upoutavka-1-dil-vrozene-srdecni-vady.html myslím, že opakovat to nebudou, taky jsem to neviděla až bude chvilka tak na to mrknu, ale jsem na tohle ted taky takovej cíta dřív jsem si řeklo jo je to strašný, ale ted jak si to člověk dokáže všechno představit na vlastním dítěti :pensive:
4. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
4. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Tak teda na Vizitu se koukat nebudu :confounded:
4. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
sun, díky za odkaz, možná to taky nedokoukám :unamused:
4. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak ym budíček o půl páté,a pak sjem chrupkali do osmi,akorát se vojtík u mě furt točil jako hodiny,zvedal nohy a jednou mě tak řachnul do obličeje,jsem myslela že se pos.....
Tak já vizitu neviděla ale chtěla jsem,ale zalomila jsme to po deváté,bolela mě hlava.
Dneska měl Vojtík premiéru-chleba s lučinou,no na první pokus dobrý,akorát budeme muset vysávat :grinning: Teď láduje ještě suchý chleba.
Teď koukám ven,a tady poletuje asi sníh,no mě picne.
Katy Vojtík většinou má taky mixlé jídlo,včera měl kousky,no popral se s tím,tak budeme dále zkoušet kousky,ale někdy to nechce,vyplivuje to.
Jitu to s tou autosedajdou fakt nasere :angry:
Tak já jdu umýt toho anšeho chlebánka :grinning:
4. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Mě Veru vytuhla u prsu, přenesu ju do betle, zapnu chůvu, zavřu dveře, jdu dolů, sednu si a řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt vtipný. Jdu nahoru, mrknu na ni a ona se na mě směje, papulu od ucha k uchu, no dobrý, že?

Vizitu jsem musela vypnout, bo se na to nedá s Verčou koukat. Stejně ji dám do hodiny chrnět, tak pak se snad na to mrknu v klidu :slight_smile: Mě tyhle věci strašně moc fascinujou, takže se kouknu ráda. Jestli se ale dodívám, to nevím :confused:
4. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Jo a jinak, už mě skončily klidné chvilky, Veru lítá po pokoji a najde každou nedokonalost doma. Tak třeba dneska oddělala kus lišty i s hřebíkem, evidentně to nedrželo na tom hřebíku, ale bylo to jen tak položený, no mě picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
holky, tak jsem to zkoukla, no, brečím tu jak želva, hlavně, že to dobře dopadlo.
Hned jsem musela jít za Lukáškem, akorát se vzbudil, člověk ani neví, jaký je to štěstí, že má zdravé dítě :confused: :wink: , ťuk, ťuk.
4. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
sun: mluvíš mi z duše, přesně tohle jsem si taky uvědomila, že dřív by se mnou takový pořad taky něco udělal, ale ne co teď :grinning:
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
kači: to jsme zatím dvě :grinning:
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
dělám stracciatella řezy, zítra jedeme na týden k našim, tak něco dobrého ke kávě :wink:
4. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobre ranko.
Blani-Majdulka taky papa rohlik :wink:
Katul- ja uz ji to jen rozmackam a treba testoviny mam takovy ty pidi hvezdicky a ty necham cele a sni to :wink:

Jinak na tu vizitu asi mrknu, nekdy. JJ taky porad dekuju bohu za zdrave dite :slight_smile:

Holky, mam nejaky kuponky do DM co nevyuziju-nechcete nektera? Je tam na Bebu HA,kase Nutrilon,ubrousky Pampers a Johnsons,kosmetika Johnsons,vlozky do podprdy a kojo caje.
Ja uz mesic nekojim :wink: Tak nejak uz ani nechtela a navic mi to doporucila gyndarka at prestanu.
4. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Evi-hod recept :wink:
4. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Andara, proč Ti to gyndařka doporučila, jestli se můžu zeptat :sweat_smile: .
Jo jinak ty hvězdičky jsou fajn, ty jsem taky dávala Anetce, když byla malá, už jsem to úplně zapomněla :confused: :grinning: .
4. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
http://foto.dama.cz/foto.php?f=655572

jsou výborný, už je dělám podruhý :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
tery hanče jsem posílala kuponky na bebu tak by určitě měla zájem, jinak já tam toho moc ani nevyužívám ted mi přišlo znova knížka pro novorozence :grinning: ono tam máš třeba slevu na plíny 50, ale když je třeba někde akce tak to vyjde líp. evi mě to nejde zobrazit, já jsem hledala taky nějaký těstoviny malý mušličky nebo tak a všechy byli vaječný tak ted mu tam dávám takový malý nudle do polívky
4. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.