• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun:INGREDIENCE: Piškot: 3 vejce, 60g cukru, 60g hladké mouky, 1/2 prášku do pečiva, 20g kakaa, 2 PL oleje. Žloutky utřeme s cukrem do pěny, přidáme olej a opět prošleháme,mouku smícháme s prdopem a kakaem a přidáme ke žloutkům, promícháme a nakonec lehce vmícháme sníh z bílků. Vylijeme do vymazané a vysypané moukou dortové formy vel. 24cm a dáme do vyhřáté trouby na 180 st. péct cca 10 min. Po upečení necháme vychladit. Piškot položíme na tác a okolo dáme umytý rám dortové formy. KRÉM INGREDIENCE: 500 ml bílého jogurtu, 2 vanilkové cukry, 500 ml šlehačky + 2 ztužovače, 100g hořké čokolády, 100g Margot čokolády, 1 želatinový ztužovač za studena od Oetkera. Jogurty smícháme s cukrem, šlehačky ušleháme se ztužovačem, čokolády nahrubo nastrouháme. Do připraveného želat. ztužovače přidáváme jogurt, řádně smícháme, přidáme šlehačky a nakonec čokoládu. Naneseme na piškot, pokapaný rumem a dáme přes noc vychladit. Navrch jsem postrouhala ledové kaštany s trochou hořké čokolády. Můžete ozdobit jak chcete, je výborný a mizí rychle, proto ho mám jednoduchý neozdoben
4. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
evi vypadá to krásně :slight_smile: hned bych si dala říct.
4. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
jj chutná stejně tak jak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Sun-Hanca kupuje Bebu normalni, ne tu HA :wink: Jinak kdybyste nektera mela kuponky na ubrousky Babylove a plinky, tak bych je brala :grinning:

Katul- kvuli hormonum, ja totiz po sestinedeli hned dostala MS ackoliv jsem kojila, pak se mi objevila cysta a je tam doted-prej proste zblazneny hormony a to kojeni to podporuje, tak se ptala jak dlouho chci kojit a ze nej by bylo uz prestat, tak jsem to tak nejak pozvolna ukoncila :slight_smile: ale nenutila mne, to ne. Ale Majdulka si stejne jen cucla a koukala vsude kolem, uz ma radsi jiny papanicko.
4. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Vizita byla super, neuvěřitelný, co doktoři zvládnou. Už se těším na další díl :wink:
4. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
jo tery obyč bebu jsem jí posílala. ty babylove máme zatím ve zkušebce tak uvidíme zatím jsem koupila ty zelený ubrousky tak jestli se nám neosvědčí tak pošlu. tak jsem koukala na leták toho alberta a nedivím se, že to tam byla těhule na těhuli :grinning: taky tam asi zajedu. :sweat_smile: http://www.iletaky.cz/hypernova-2828
4. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak jsme byli s Alexkem v hypealbertu pro plíny, se mi nechtělo, ale klika, že jsme jeli, už jich tam moc neměli, to bych měla v sobotu smolíka. Sice je moc nekupujem, ale za tu cenu, máme vystaráno na delší dobu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, díky Anda za tip a myslím že šmouli, že.

Jinak jsem po nějaké jako je cam koukala, ale nevím jestli bude dobrá na to cestování.

No, ale určo ji objednám přes dětský dům, garantují nejnižší ceny je to fakt pravda, tu židličku jsem tam pořídila o 2tis míň, než všude jinde.

Jdu vařit, včera jsem zase seděla nad prací do půlnoci a jen co jsem začala zabírat, tak Kačenka spustila, a já se už včera radovala, že tak hezky spíme, tak mne hned vyvedla z omylu :grinning:
4. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak jsme doma. Dneska byla nějaká studenší voda a aji vzduch v šatnách. Mareček se ve vodě úplně klepal a na konci měl modré ručičky :confused: . Ale v prohřívárně jsme se krásně ohřáli a už bylo dobře :slight_smile:

Díky, za rady s rohlíkem. Mareček ho tady všude poválel a pak si ho hodil pod gauč, tak měl po mňamce :grinning:

Katulen, já mixuju do hladka. Nevím, jestli by zvládl kousky a mám zatím strach to zkoušet, protože po kukuřici se totálně dávil kvůli těm šlupečkám a když má v puse větší kus piškotu, tak taky.
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Bobo :grinning: :wink: , ty řezy vypadají suprovně :sunglasses: . Hnedka bych si dala.
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Holky, ještě se chci zeptat, jak se vaří jáhly? Nesnáším, když něco koupím a na obale není napsané, co s tím mám dělat :angry:
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
ahojky holky, jak je? já jsme totálně utahaná a jde na mě depka. začínám litovat, že jsme se na tu rehabku dali. doktroka protivná a jako dělá, jak kdyby ta Šimonkova operace vlastně nic nebyla. už v utěrý jdeme zase cvičit. prej mu to pomůže se to zahojit... teda nejsem doktor, ale asi by se jí nelíbilo, kdyby dva týdny po operaci ji někdo kroutil s tělem a posiloval břicho. a furt se vyptává, jak kdyby byl nějakej dementní, že neleze. rehabilitační sestra s náma cvičila jen ambulantně 3x týdně a neměli jsme cvičit doma, až potom na mojí žádost, jsme začali, ale to malej pak šel na tu operaci. a ta doktroka na mě a to jsme jako nechtěla cvičit vy doma, nebo co? no chování děsný. malej plakal, až mu slzy stříkaly. tahle nikdy neplakal, ani na cvičení. fakt mi to připadalo, že ho něco bolí :frowning2: jako asi to cvičení pomůže, ale zase nemám pocit, že by bez toho nevyrostl :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jituško, ježiš, to mě mrzí :pensive: . Někteří doktoři jsou fakt nelidští a nepřijemní. A na tu rehabilitaci musí chodit? Asi jo, že. A ještě když se neumí chovat ani k tobě...
4. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Evi tak ta buchta vypadá fakt žravě :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Jitu teda paní Dr. asi vstávala dneska prd.lí napřed né??? :confused: to by si snad vůbec neměli dovolit sakra :unamused:
Kat já tam malýmu už nechávam malinký kousky :wink: a očividně mu to neva :slight_smile: ale když chce Luky hladký na kaši tak mu to ještě mixuj do hladka :wink:
mlej mi tu teď útočí na PC :grinning: jak je tam světílko že je počítač puštěnej tak po něm jde jak slepice po flusu :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
jitu to a na jak dlouho to máte tu rehabku? je to blbý a ještě k tomu protivnou dr. :pensive: blani jakou zahřívárnu tam máte? my chodíme po bazénu do sauny máme na to půl hodky, ale my jsme tam max. 5 minut jen ho tam nakojím a jdem.
4. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
blani: :grinning: :grinning: :grinning: bobo. Já fakt nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:

kači, blani: tak se holky do ní taky pusťte, je jednoduchá a výborná.

jituško, to je baba jaga, bych jí musela uškrtit, taky bych se bála, aby ho to bříško nebolelo :fearful:
4. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
tak filip ted stojí u ohrádky a cestuje s ní po obýváku :grinning: bobo neboj upeču, ale třeba až tak o víkendu, jinak bych to spucla celý sama :grinning:
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Evi určo se do ní příští týden pustím :wink: já peču třeba 3x do týdne :sweat_smile: :grinning: zrovna se láduju štrůdlem :wink:
Blani vy chodíte na plavčo 2x týdně :slight_smile: ?
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
sun: jasně, to chápu, proto to taky vezu našim, nemusím to šežrat sama :grinning: koukám, že se BOBO ujalo :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak štrůdl se povedl :wink: :grinning: a pomalu se připravujem na odpo prošku :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Sun, to je taková předsauna. Není tam takové vedro jak v sauně, ale jsou tam dřevěné lavečky. Prostě jak sauna, jen s nižší teplotou, tak tomu říkají prohřívárna :slight_smile:

Evi, mně se to hrozně líbí :grinning:
To jo, ale není to zdlouhavé? Se mi zdá, že to je na dlouho, jak se musí čekat, než to zchládne...

Jé, Kači, taky bych pekla tak často, ale jím to většinu sama, takže to by nešlo. Už tak se tou buchtou láduju vždycky 3 dny :sweat_smile:
Jo, chodíme v úterý a ve čtvrtek. Až ty pokračovací kurzy jsou 1 týdně.
4. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jituš, nic si z toho nedělej, Děti na rehábce pláčou, ono je to neznámé, mají dělat, co nechtějí, ale určo je to nebolí.
Jsem viděla u Alexe - u stejného cviku se dokázal smát, vztekat a i ronit slzy.
4. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
jako já vím, že brečí. už jsme tam chodili před tou operací,a le je 3 týdny po operaci a ani dospělej člověk po tak krátké době nechodí do posilovny. a ten přístup, jako kdyby to snad byla moje vina. mám sto chutí se na to vyprdnout. jako po měsící cvičení jsme teda nepoznala rozdíl :wink:
4. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
:frowning2: chtěla jsem tam dát tenhle
4. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
blani: mně taky :grinning: :grinning: :grinning:
nechávám to v lednici přes noc a pak se do toho pustíme :grinning:

kači štrúdl jo? hmmm taky bych si kousek dala :dizzy_face:

jituško, s tím souhlasím, že by i dospělák nešel takhle brzy do posilovny. Nevím no :pensive: :rolling_eyes:
4. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Bobo, to je dobře :grinning: :wink:
4. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
blani: :grinning: :grinning: :grinning: šmoula má zásluhy :grinning:
4. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jo, to má :slight_smile:

Půjdeme ven.
4. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jituš, aby si viděla rozdíl, musíš cvičit každý den a nejméně 3x, pokud vám takto vojtu nepředepsala, tak efekt hned tak neuvidíš, kdo ví jestli. :pensive:

jsem přišli z venku, začal padat sníh. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.