• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak tím pádem fakt nevím, proč tam chodíme. já mám pocit, že tu v Šumperku ti doktoři fakt stojí za prd...
4. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
jitus my chodíme taky na rehabilitaci, poslal nás tam Dr, skrz to že 14 dní před 6 měsícem se ještě neotočil ze zad na bříško , tak jsme se objednali a sestřička říkala že je v pořádku ,jen Vítek má tendenci dávat hlavičku více na pravo tak jsme cvičili jeden cvik 1krát denně asi 1 měsíc a prý už nemusíme . Jdem na kontrolu teď 17 tak uvidíme co nám řekne,ale prý to má 90% miminek aníž by o tom aminky věděly
4. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Holky byla tu kamarádka a ptala se mě jestli přetahuju pindíka? Ona má 3 měsíčního luka a Dr jí řekla ať přetahuje,ale mě Dr nic neřekl :unamused: A vy přetahujete?
4. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Jituš, ale to Ti má říct fyzioterapeutka.
Doktorka ho okoukne a pošle na cvičení a pak už si to řeší ta terapeutka, aspoň tady to tak funguje, domlouvám se na cvičení s ní. Ona mi ukládá co, jak dlouho, jak často, atd.

Petul, nepřetahuju a ani to nemám v plánu.
4. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
no, tak u nás to teda nějak vázne... no, asi se pozeptám po jiným centru, jinak to fakt nevidím...
4. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
jmiso no právě já jsme někde četa, že se to nemá , tak se ptám Vás žen zkušených :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
ahoj já vás nestíhám dočítat, jsem holky už nejak bez energie, dost se tahám s malou :frowning2: bolej mě záda a něco na mě leze, takže jsem to asi chytla :angry: do soboty máme sirupy a kapky-jestli ji to nepřejde, tak v po budu volat a jdeme na rtg plic...už tu mám papír, ale máme ještě počkat, že se to do 3dnů může zlepšit

kačko-ty pečeš 3x do týdne :astonished: seš blázen?? kdyby mě to bavilo tak peču ale na to jsem líná....z toho plyne, že by mě to teda možná bavilo ale jsem líná :grinning:

a pala bych......

bobši copak se ti nelíbí??? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
šmouli: právě, že se mi všechno líbí. :grinning:
4. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Jsem venku málem ukosla. Jak zalezlo sluníčko, tak bylo kosa jak z nosa :confounded:
Teď mám kafíčko a medovník :dizzy_face:

Šmouli, tak ať na ten rentgen nemusíte. Tak malá a zatížit tělíčko rentgenem :frowning2:

Petulko, taky nepřetahujeme.
4. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Kuk,venku je fakt šílená zima, a o víkendu bude ještě hůř.Vojtík za dnešek asi naspal jen 15minut,zatím se drží,ale šestá se blíží a to mi Jindra volal že přijede až kolem sedmé :angry: takže si to s malým užiju sama.
Já taky pindíka nepřetahuji,dělá to jako doktorka když jsme na preventivce,ale já ne,nejde to,tak to nebudu dělat násilím.Já tak peču 1x za 14dní :grinning:
Tak jsme koupila tu pohanku,buď zítra nebo v sobotu mu to udělám.
4. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
jj blani nechci na ten rentgen :frowning2: ozařovat ji už takhle majinkou :frowning2: snad se z toho dostane, když má hooodně vlhko v pokoji tak se ji spí docela dobře, včera jsem zapomněla a byla to katastrofa...tak zž jdu ted připravit a vyvěsit ručníky a půjdu si lehnout, radek je doma už tak do půlnoci má hlídku a já od půlnoci :grinning: tak se chci vyspat, kdyby blbla!!

byla jsem dnes 2x venku na 1,5h....mám chodit často ven, že to prý nevadí, když kašle i venku(když prej neběhá :grinning: ) říkala dr! a je to znát

tak jsem vypila paralen drink a jdu hají-se těším

tak brou houhou
4. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Holky dáváte ještě teď večer spávat své děti? Mě Vítek právě usíná kolem té 18 hod a spí tak půl hoďky ,a le teď poslední 3 noci se nějak často budí , jsme si říkala, že mu toto spaní zrušm, ale nejde to :unamused: a koupat ho v 18 hod je moc brzo ,a le zase si říkám, že se to třeba srovná to noční spaní :wink:
A ještě se zeptám já mu teď kolem teď 18 hod dávám MM a pak po koupání kaši a někdy ještě MM? Děláte to taky tak , vy co dáváte jkašičku nebo už před koupáním?
4. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Andrejko, jakto že naspal tak málo?

Šmouli, jen si běž lehnout :wink: . Super, že je Radek doma a pomůže ti :slight_smile: .
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak jsme byli na procházce a když jsem odpo koukala ven tak krásně svítilo sluníčko, no a když jsem vyšla před barák tak slunko nikde a pěkná kosa.

Kači- 3x do týdne to je něco teda :slight_smile:

Nějak na mne padá pěkná únava od pondělí chodím spát po půlnoci, protože dělám a přes den je teď Kači nějaká mrzutá a to taky vyčerpává, nevím jestli zuby, je taková hodně unavená.

No nic jdu jí udělat kašičku pak koupat a hajdy spinkat.

Jo a v sobotu má prý napadnout 15cm sněhu, tak doufám, že jen na horách a ne tady. Já už se táááákk těším na jaro.

Zatím pa
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Kači tak ty dáváš kašičku před a apk koupeš
4. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Petul, já dávám kaši mezi 17-17,30, pak se ho snažím udržet co nejdýl, ale dýl než 18,15 - výjimečně 30 se nezadaří, jde do vany a před 19 už spí. Před uložením ho kojím, spíš bych řekla, že se ududlává. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
jmiso a jak ti v noci spí , já ho davám spát kolem 20:00
4. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Tak zítra to tak vyzkouším :slight_smile:)
4. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
tak jsme byli celý odpoledne venku a teda jaro nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak už je světlo dýl tak jsme šli zpátky pěšky a stihly jsme to v pohodě jinak pro nás tatka jezdil jak byla tma už v 5. peti my máme svačnu v 5 a pak koupání a v 7 um. no taky doufám, že těch 15 čísel bude na horách a ne tady brrrrrrrr. u nás to ještě ani pořádně neslezlo :angry:
šmouly teda chudák nellča ta má pořád něco, a pak si to předáváte všichni dokola. tak at je vám brzo líp a na rentgen nemusíte.
4. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
blani nevím,proč dneska nespinkal,doma vůbec.venku chvilku,pak ho brekem vbudil synek od kámošky a už očka nezavřel
za chvilku jdem koupat,už jsme protivní
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Petul, no on teď spí blbě, rostou mu zuby, většinou spí tak do půlnoci, někdy jedné, druhé a pak se budí někdy po dvou hodinách, někdy po hodině, někdy znovu až ráno. Teď mu leze jednička, tak to je boj.
4. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
My už spíme.
4. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Andrejko, aha. Tak snad ti v pohodě usne, když není vyspalej.
4. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Jmiso nám taky rostou zoubky , my už máme 6 zoubků, tak možná se poslední 3 noci taky proto budí.
No dneska mu dám kaší před koupáním :wink:
4. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky

řezy dodělány už se chladí v ledničce. Zítra si šmáknem :grinning:

my taky spíme

u nás sněží jako blázen, do rána bude bílo :confounded:
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
ježiš nestašte se sněhem já nechciiiiiiiiiiiiiiiii :astonished: no snad už to bude ten poslední záchvěv zimy.
4. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
4. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsme všechno v pohodě zvládli,usnul mi u flašky :sweat_smile:
Já se chystám jít žehlit,budu kukat na Růžovku,mám tady velkou kupu prádla tak ať to zmizí.
4. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak žehlení tu naštěstí nemám, ale koš v koupelně už na mě pomrkává :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já zase večer strávím na pc a růžovku budu mít jak kulisu no jestli mi to martin nepřepne :confounded:
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky,

dneska jsem tu měla kamošku, tak jsme se šly projít, Verča si schrupla hodku a půl. Tak super. Teda Andrej 15 minut jo? To by Verču zaručeně zabilo. Ted mě přijde pořád unavená, dopo spala přes 2h a odpo tu hodku a půl. To bylo parádní. Pak jsme vykoupaly a přijel tatka. No a hned zas utek do hospody. Veru spinká, šla před chvilkou.

Jo žehlit bych taky měla, ale dneska na to prdím.

Bobo prosím ti kde bydlíš že vám sněží???

Jo a holky používáte některá ubrousky na prťku od Pampers baby fresh? Obal je ve stejných barvách jako plínky Pampers Active baby. V teta drogerii a vlastně i Albertovi mají akci za 199Kč šest balíků. Tak uvažuju, ale nikdy jsem je neměla, tak nevím, jestli jsou dobrý nebo ne. Tak poradte :wink:
4. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.