• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie: se vždycky musím smát, když mě někdo napíše Bobo :grinning: :grinning: :grinning: v jižních čechách :dizzy_face: u Písku
4. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Taky bych měla žehlit, ale bolijou mě záda, tak zas jindy :sweat_smile:
Já taky nechci sníh.

Charlie, jsou zelené? Já jsem je párkrát měla. Hezky mi voní a jsou celkem v pohodě. Prostě ubrousky :grinning:
4. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jitu teda ty zákony :grinning: :grinning: to je dobrý :wink: :grinning:
Charlie my ubrouzky nepoužíváme žádný a tak neporadím :confused: :wink:
Šmouli taky držím palec ať malá nemusí pod RTG :wink:
jinak no není to každej tejden to pečení 3x do týdne:wink: ale zrovna tenhle jo :sweat_smile: :grinning: jinak tak 1-2x :slight_smile: my byli odpo venku pomalu 3 hoďky :wink: a teda žááádnej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: až jak jsme šli dom tak vykouknul oskar a to se trochu oteplilo :wink: tak a jdu něco dělat ať tu zase nesedim jak pecka celej večír :grinning: mušim střihnout špuntovi na pleny a pustit se do šítí :wink:
tak dobrou nooooc :wink: :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
evul dyk to je fešný, bobo

blani jj jsou zeleno-modrý. Se ptám hlavně proto, že třeba už nechci kupovat od Johnsonu, ty růžovo-zelený. Mě nevyhovujou, jak strašně jsou mokrý.
4. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
kačí tak at jde práce od ruky, já dneska nic nemusím tak to je super. s tady těma ubrouskama zkušenost nemám, já chci koupit ty johnosn je to po 4 ty jsou fajn. taky jsem tam koukala mají tam moc pěkný sandálky kožený za 199 tak nevím jestli do nich jít nebo ne.
4. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
sun fakt ti přijdou fajn ty ubrousky? Mě teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malou musím po utření tím ubrouskem ještě osušit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
a ty kožený sandálky jsou moc pěkňoučký, ale já zatím nic takovýho kupovat nebudu :wink:
4. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
ty zelený tam mají nějakej krém v tom nebo co, sušit jsem nemusela. my ted máme ty zelený z dm a přijde mi, že je dost často zapruzenej a to nebýval tak nevím jestli je to tím. mě přijdou třeba hrozný od huggies ty tak smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Charlie, tak to jsou snad jediný tak moc mokrý. Ty pampers jsou mokrý tak normálně. Jsem ti poradila co, normální ubrousky normálně mokrý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
blani :grinning: tak jestli jsi měla ty od Johnsonu a víš jak moc mokrý jsem myslela, tak je super, že ty od pampers jsou teda normálně mokrý :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
sun mě to přišlo právě taky. že je zapruzená z těch ubrousků od Johnsona, ale nevím
4. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
mě už se chce spát či co :angry:
4. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Charlie :grinning:

Sun, jo, ty hugies pure, že. Jiné jsem od hugies neměla. Ale toto je fakt děs. A ještě mi přijdou dost tvrdé.
4. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
jojo blani to jsou oni smradoši je to jak nějaká dezinfekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: charlii tak každý mimčo reaguje na něco jinýho. a plínky teda máme pampers nejradši, doufám, že budou ještě v sobotu mít ten megapack.
4. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
od huggies taky už nechci nic, max. plínky. Jsou trvrdý a fakt smrdijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
sun já mám ve skříni dvě bedny z akce od minula :grinning:
4. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
nám právě došly, taky jsem tu měla dva balíky a ted jsme na suchu snad vydržíme do soboty máme tu nějakých deset kousků :grinning:
4. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
my používáme zelený z DM a od nivei, ty jsou ještě lepší.
já taky tvořila. Tak Kači ručním pracem zdar :grinning:

já jdu taky na kutě,papa a hezké sny a klidnou noc
4. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Já koupím ty ubrousky podle toho na co je akce. Všechno mi to přijde na jedno brdo. Ty pampers maj tedy jemnější materiál, tak se jakoby natahují. Vzala jsem ty bílé sensitive, za stejnou cenu jako klasika - 4+2 za 199.
5. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
A všem hezký den.
5. bře 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás je pod nulou, ale začíná svítit sluníčko, tak by mohlo být fajn. Po obědě pojedeme do školy, no su zvědavá. Myslím, že tam dlouho nepobudu, protože Mareček bude mamče v kočárku vřeštět, dokud nepřijdu.

Jitu, jo, ty pampers se jaksi natahují. Jsem je párkrát omylem vyprala s ubrouskama perlička a nic se jim nestalo :grinning:
5. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Holky tak noc o něco lepší 00:30, 4,6:30 a teď chrupká ještě :slight_smile:

Jinak teda u nás taky sněží a to jsme si s M říkali, že by jsme zítra mohli něco ugrilovat
5. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dneska jsme měli noc bez kojení, ale od půl 10 byl mladej nakvartýrovanej u mě v posteli, protože jinak nemohl spát, asi ho hrozně bolí ty zuby, protože strašně plakal, ruce mě v pusince, slintal, no děsný. Nakonec zabral tak, že jsem pololežela, ještě, že mi jde zvednout rošt postele a on mi spal na břichu. Nakonec jsem ho asi po třetím pokusu nechala u mě, protože to byl děs. Další řev byl asi ve dvě ráno, to nejspíš už nepůsobil Brufen, ale nakonec jsme to zmákli bez něj a zase mi usnul na břiše a spali jsme skoro do šesti, kdy si tedy vyhledal prso :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzbudilo mě šátrání ve výstřihu :grinning:
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
u nás dneska noc taky na dvě věci, no co, každý den není posvícení :grinning:
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky holky,tak u nás budíček o půl páté a pak o půl sedmé,což se dá.
jen sjme se zhrozila pohledem ven,musím vytáhnout zase kozačky :angry: je tam sníh.Ale slunko svítí tak aspoň jedna pozitivní věc.
5. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
andrej: to jo, hlavně, že to sluníčko svítí :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ráno,
tak jížní čechy hlásí -6 a žádnej novej sníh (zatím :pensive: ) tak noc dobrý ráno hrozný se ve 4 rozhodl, že mu to stačí a spát nebude, naštěstí martin taky nemohl spát tak si ho odnesl do obýváku jestli ho ještě uspal nebo to ani nevím (hlavně, že jsem mohla spát já :grinning: )
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno,

holky já sepicnu, chumelí jako blázen, já nechcíííííííííí už máme zasněženou celou zahradu. ach jo.

Sluníčko teda u nás nikde
5. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
no čaučik

tady je taky sníh no děsný, ta zima kdy už skončí :frowning2: taky se těším na jaro a to asi každej, každej už má deprese z toho!

tak jsem spala hezky do půlnoci a v půlnoci jsem šla spát do obýváku a manža do ložnice a nelča spala až do 5h :sweat_smile: vzbudila se jen o půlnoci a pak v 5h a v 6.30 vstávala....já to nevydržela a v noci jsem ji stříkla do nosu olynth dětský...je sice od 2let ale to bylo hrozný jak nemohla dýchat, tak jsem vysála a stříkla a spala krásně...
ted jsem to volala dr a ta miřekla at ji třeba večer stříknu, že ji to neublíží ale jen večer a přes den vincentku!

tak dost o nemocech!! nevím co vařit a chtěla jsem sem dát fotku nelči jak mi i usla v těch 5h ráno na gauči a zas mi to nejak nejde!
5. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak Klatovy hlásí sněhový poprašek :angry: -6 a polojasno :wink: ale příští víkend už se má zase oteplovat a už by to mělo vydržet :wink:
no my měli zase včera v noci bojovku :pensive: večer svišť usnul v 8 tak jsme si říkali no paráda pohodička :dizzy_face:ale v 10 řev z pokojíčka asi se probudil a nemohl zabrat :rolling_eyes: 2x jsem ho zkoušela udyndat u kozy,ale prd velebnosti :confused: takže pak jsme ho nechali prostě vyřvat :pensive: páč to se jinak nedalo řval :unamused: v postýlce i v náručí a tam se i pořád prohejbal do oblouku a normoš se vztekal :confused: no byli jsme vzhůru do půl 1 :rolling_eyes: a pak kojo ve 4 ráno-no prostě děěěěěs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.