• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tedy kači taky jste měli super noc co? Mně pálí oči jako blázen, já bych si tak lehla do toho kočárku, do fusaku a hajala bych venku :grinning:
5. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
teda kačí to jste si užili s honzíkem, a to je dobře, že se má už příští týden oteplit tak to ten týden ještě vydržíme ne? stejně potřebuju uklidit tu skřín :grinning: tak ten náš filip je jen na kraviny jak se s ním skáče nebo houpe nebo tak to je v pohodě ted jsem ho šoupla do škopku tak je klid :grinning: no a už je venku :confounded:
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Já vám ten sníh nezávidím. U nás naštěstí není :slight_smile:

Kači, říkáš, že se má od příštího týdne oteplovat? Tak to se těším.
To byla teda noc :confused:

Šmouli, tak super, že se Nelinka vyspala a ty taky :slight_smile:

Bobo, já Marečkovi taky vždycky závidím teplo v kočárku a spánek. Vždycky mu říkám, že já půjdu do kočárku a on mě bude vozit :grinning: , ale prd, vozím já a Mareček spinká :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Sun, kraviny u nás taky vedou :unamused:
5. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Razíme ven. Jsme vzhůru od 6, tak to Mareček už nezvládá.
5. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
fakt se má oteplit?? :dizzy_face: :dizzy_face: tak aspon na 20st :slight_smile:

kači - mě se taky nelča začíná zaklánět ikyž se třeba vzteká...a když se v noci vzbudí tak se snaží zvedat přitom to vypadá že spí... :unamused:
5. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
ak dop nemůžu ven, takže na ni otevřu balkon a tam ji dám do kočáru!
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
tak u nás začal poletovat ten bílej sajrajt :angry: blani a to doma neusne ani když je tak unavenej? já bych teda nic nestihla, kdybych měla jezdit i ráno. jsem mu ted dala sváču položila na gauč a do minuty byl tuhej
5. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
No je to naše zvíže jedno zlobatý :wink: dycky začně řvát,ale oči zavřený a vypadá že zase usne a ono někdy jo a jindy prd :confounded: :grinning:
Šmouli teda vás ty nemoce trápěj koukam :confused:
5. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Evi koukam že Davídek taky asi zlobánkoval co? :confused: se ty naši klucí asi domluvili :wink: :grinning:
Sun fuj sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blani taky se těším že bude teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
5. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
nojo kačko- já chytnu všechno a nela je teda poprvé....ale dost dlouho, bude to přes 14dní už a pak že léčená rýma trvá 7dní a neléčená 10dní prd velebnosti, my ji máme přes 14dní s dvoudenní přestávkou :unamused:

nelča mi ted spí už přes hodku v pokoji je tam teda kosa, asi se ji tam dobře spí, to čumím :confused:

co vaříte kočky\??? :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Šmouli tak snad až přijde to jaro tak vám ty nemoce vypudí :wink: já nevařím,ale ohřívam :grinning: včera jsem dělala těstoviny se smetanovo-sýrovou omáčko a kuř.masíkem :wink: + koření alá co mi přišlo pod ruku :grinning:
5. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Jsme doma. Jsem si nevzala punčocháče a brzo jsem toho litovala. Strašně fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, mě už to nebaví zkoušet. Vždycky hrozně dlouho trvalo, než usl a buď brečel, nebo se točil na břicho nebo obojí. Oči si šmrdlá, má je červeny, sotva je drží otevřeny, ale prostě neusne. A když by usl, tak bych se stejně bála něco dělat, abych ho nevzbudila :pensive:
5. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
ty jo to muselo bejt výborný, mám taky ráda smetano-sejrový mnam....já vytáhla z mrazáku mlétý a budu dělat karboše nebo sekanou, uvidím...
nela se už vzbudila a zatím nálada dobrá...niki za chvíli přijde ze školy, večer mám jít s holkama ke krvavý hnátě :grinning: to je restaurace a je tam živá hudba, není mi moc dobře ale na chvilku to snad zvládnu.
a víkend před námi, tak super, radek bude doma :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
blani - a co takhle do kočáru a otevřít dokořán okno...můžu teda řééct, že spí dýl než venku a ještě vyvětrám pokoj :grinning: no jde o to že mi není dobře a venku by mi nebylo o nic líp
5. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Šmouli, to je název hospody teda :confused: :sweat_smile:
Kočárek nemám v bytě, ale dole ve sklepě a teda nevím, jak bych ho sem vytáhla. Nehledě na to, že by nám sem nevešel. Leda tak do obýváku a to bych samo taky nic neudělala.

Za chvilku je tady mamča, Mareček se naobědvá a povalíme. Tak pa.
5. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Smoulo, kdybych se u vás stravovala, tak jsem v nemocnici neustále s akutním žlučníkem :grinning:
5. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Já mám bramboračku a Alex taky, jen bez jíšky a koření :grinning:
Až přijde manža, dáme si minutku.
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
my máme dneska rybí polívku a kuřecí plátky na prudko. CHtěla jsem dusit žebra, který jsem si včera objednala v masně a oni mi je nedovezli :angry:
5. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak už jsem se nacpala :wink: :grinning: a i mě špunt do toho nefňukal :confused: to je pomalu vzáctnost :grinning: :grinning:
Šmouli tak ať se štěkaná povede :wink: :grinning:
Blani to jsou ti naši klucí domluvení na to spaní přes den :wink: doma ani za boha :confused: jen venku a drncat-jsou to kaňouří :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak mi měly plněný řízky s nivou jsem se pěkně napucla. ten náš kluk to je takovej loudil stojí u stolu a sápe se nám po talířích mi dokonce ukradl jeden brambor a to jedl těsně před náma :grinning: jdu si dát siestu
5. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak my se jdeme pomalu vypravit na prošku :wink: páááá :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
u nás už padá to bílý svinstvo, ale naštěstí je to jen malinkato :wink:
5. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
my máme dneska kulajdu :slight_smile:

kači: Davídek mi taky do toho většinou štěká, když jím. To je o vředy :grinning:

šmouli: tak si to v krvavý hnátě užij :grinning: :grinning: :grinning:

my dneska odpoledne odjíždíme k našim na ten týden
5. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
bobo tak k vašim, jo? No to budeš mít pohodu, celej den se budeš válet a o malýho se bude starat babi s dědou :grinning: Ha, tak to má kurňa bejt :grinning:

Jsem zrušila kamošku, chtěli jsme jít na prošku, no ale ta moja malá prďola si dala ted celý dopo spánku, tak to s takovou půjde spát nejdřív o půl 4 a kamoščin klučík už by měl vytuhnout tak o hodinu dřív. Tak jsme to přesunuly tím pádem na jindy, když ty děcka se nám nesehrály.. A hlavně dneska se mě nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
charlie: jj to zase zlenivím :grinning: :grinning: :grinning: Davídka si střídavě bere děděček a pak babička,ta hrozně ráda přebaluje a koupe a taky krmí,takže všechno a mně říká, ať si pustím video a na něco hezkého se podívám :grinning:
5. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
holky jedeme k našim. mějte se tu hezky papa
5. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
bobo tak si uží lenošení, taky se mi líbí, když někde jsme a malýmu se věnujou všichni a já mám klid. charlii mě se taky dneska nic nechce, filip spal doma tak jsem myslela, že ani ven nepůjdem a ted se martin nabídl, že se s ním projede, tak jsem koukala teda. no začla jsem uklízet tu skřín potřebovala bych někoho, kdo by přišel a nemilosrdně to probral :sweat_smile: a vyhodil.
5. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Jsme doma. Mareček usl v autě a při předělání do kočárku pořád spal, tak to bylo dobrý. Akorát se pak mamče probudil a nechtěl ležet, tak ho tak nějak divně v kočárku posadila :angry: . A pak už jsem musela naklusat já.
Manža odjel na hory s kolegama, měl by se vrátit zítra.

Bobo, tak si to užij. Já jsem myslela, že jedeš na víkend a ty rovnou na týden :wink:
5. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
A ještě jsem byla nakoupit v DMce a 800,- pryč :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale baba mě naštvala. Brala jsem ty jejich plínky 4-9kg a byla sleva na krabicu se 100 plínkama. Já jsem ji nechtěla (kam dám takovou mega krávu), tak jsem vzala jen balík a ona mi tu slevu neuznala, že to je na tu krabici :angry:
5. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
http://www.novinky.cz/ekonomika/193969-v-kojenecke-vode-byl-toluen-zjistila-inspekce.html no tak to vidíte a pak má člověk něčemu věřit at žije kohoutek.
5. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.