• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, to je hrůza :angry:
5. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
blani: já jsem šla z DM naštvaná stejně jako ty
5. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
jitko - ty vyváříš asi hodně zdravě co? my furt náky smažený a pečený :grinning: ale máme i těstovinový saláty, čočku atd...to joooooo :wink:

tak žádná hnáta nebude, nějak se mi nechce a ani kuli nelince, když ji nejní nejlíp. A radek s nikou šli do bazénu na hodku, tak zase sama doma. Užiju si to příště až bude všici ok....to bůhdá nebude, když se to u nás furt točí!

dávaj slunce seno že?? no tak to muším vidět! :dizzy_face:
5. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
a březen bude taky masakr - mamka dnes narozky, já 20tého, bráchovi děti obě, radek svátek i narozky a tchán svátek(josef) no to zas bude peněz.....
5. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
jééé a nelča má zítra 9měs :slight_smile:
5. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Smoulo, no nevím zdravě, ale lehčejc :grinning: určitě.
Ty saláty ale nemáš s majolkou, že jo? :grinning:

U nás se spí, tak jsem zvědavá na noc.

Blanko, já viděla, že maj nějaký pleny v akci, obr bedna, tak to se nedivím, že Ti nedala slevu na balíček. To bys měla zadarmo :grinning:

Sun, taky jsem to četla a taky jsem si říkáala, že klika, že používám z vodovodu, by mě kleplo.
5. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak u nás se taky spinká.Bobek vytuhnul u flašky,odpo nespal,s tím sjme počítala,když dopoledne spal dvě hodiny.Venku šílená kosa,jsme tam vydrželi zhruba hodinku.
M ytaky používáme vodu z vodovodu,už dlouho.
Nás čeká filmový ale hlavně strašidelný večer,máme půjčené DVD horor-to mám ráda :slight_smile:
šmouli to máte teda spoustu oslav-to bude žranice :grinning:
5. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Přidala jsem pár fotek, tady začínaj.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_9.mesic/#DSCN6427.JPG

Je tam Alexek těsně po úraze - hlava a nos a na poslední fotce už je vidět jen strup na nose :grinning: Bouli sice má, ale moc se nevybarvila :grinning:
5. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
tak malej chrní velkej zdrhnul do knajpy tak jsem tu zase sama samice. šmouly teda vy budete slavit celej měsíc. já jsem kupovala balenou ze začátku asi tak 6 petek a jinak jsme na kohoutku. naštěstí :sweat_smile: je to ale fakt k vzteku člověk se snaží pro to dítě kupovat co nejzdravěji a pak toto no. :angry:
5. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
no jitu teda potlouknul se pěkně chudák a jak s tou boulí pózuje :grinning:
5. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
No pozuje pod mírný nátlakem :grinning:
5. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Kat, a ještě i ty ostatní lístečky, co jsem jí dávala kontrolovala.

Šmouli, taky se budu dívat. Ale je to až do 22:20, tak to se nedodívám :frowning2:
To máte teda silnej březen, to budete furt na nějaké oslavě. Nám to začíná dubnem a táhne se to až do června. Pak je léto, takže grilovačky,... :grinning:

Jitu, nezdálo se mi, že by byly v akci. Lísteček tam byl normální. Stály skoro 200,-.
Jitu, ten se teda potloukl :frowning2: . Pěkně kramaří :grinning:
5. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Začíná Slunce, seno,... a na začátku jsou titulky. Nikdy jsem je nečetla, ale šla jsem z koupelny, tak jsem se dívala, co tam píšou a tam "Opilí sousedé" a napsaní 2 herci :grinning:
5. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
no taky bych brala narozky v létě...ale mám aspon svátek :grinning:

jitko teda ten řádí mladej :grinning:

tak jdu jukat na facky....tak čus bus no a ty těstoviny s majolkou :grinning: a někdy smetana :wink:
5. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Blani, aha, tak tu bednu jsem kupovala taky.
Ale tenhle týden měli akci na ještě větší bednu než maj standardně.

No mladej je bordelář pěknej, jen se otočím, tak má všechno vyklizeno.
5. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jitu, já tu bednu nevzala, protože je moc velká. A teď su aji ráda, protože jsem ten balík rozdělala a ty plínky strašně smrdijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Mně teda smrděj všechny pleny. Snad krom Alan, jenže ty toho moc neudrží, to už můžu dávat látkovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jako jo smrdijou, ale až po načůrání a ne hnedka, co je vytáhnu z balíku. Alany toho tak málo chytí? To su ráda, že mě ta jejich cena od koupě odradila :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
No jsou eko, tak moc dlouho nevydrží. Alex čůrá o závod. :grinning:
5. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jitu :wink: . My jsme taky dost učůraní.
5. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, zdravim..
cely vikend ve skole, ale vlastne uz posledni v bc. studiu :slight_smile:
nejak ted nestiham, po odevzdani bakule se polepsim, krasne sny vsem :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ránko. Zase jsme vstávali po 6 :confounded: . Venku je -7 :astonished: . Ale dere se sluníčko, tak by to mohlo vystoupat.

Teda Andrej, to se máš. My jsme měli včera školu poprvé :sweat_smile: . A máme ji myslím až do května :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj.
My máme -2, ale napadlo několik cm bílého humusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Tak sníh u nás naštěstí není. Už je jenom -4. Sluníčko krásně svítí, tak půjdeme k našim pěšky. Hezkou sobotu. Pa :slight_smile:
6. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, u nás sněhu dost už jsem 2x zametala terasu :sweat_smile: a slunce žádné.

To je hnus :grinning:

Holky už všechny lezete? my ještě ne snaží se na břiše pro něco doplazit,ale marně.
6. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Katr, si o měsíc mladší :wink:
6. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Jo a nejdřív se bude spíš plazit, pak pérovat na kolínkách a pak se rozleze a posadí. :wink:
Normální je lézt tak v 9 měsících, v těch 8 se plazit.
6. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Já vím Jitko, že jsme mladší, ale přesně toto info jsem potřebovala vědět :grinning: Moc Ti děkuji

Zatím se asi teda snaží plazit a točí se na bříšku :grinning:
6. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak už to taje :grinning: , ale je tam pěkná kosa a silný vítr, tak nevím jestli půjdeme ven
6. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
zdravím při sobotě, tak mi máme za sebou další plavčo. teda ten filip je takovej maman to je hrůza jakmile si ho vzal martin tak spustil takovej řev. jenže jsem chtěla, aby se s ním potápěl martin a to byl taky řev. na suchu tohle vůbec neděla. jinak u nás chumelí celej den, ale není to tak hrozný moc toho nepřibylo zato ráno to bude asi šok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.