• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak Alexovi rostou 3 horní zuby. Nejhorší je, že začal pekelně kousat do prsa, tak je momentálně hodně blízko k odstavení. Teď už to bylo skoro do krve. Nějak na něj nefunguje ukončení kojení, schování prsa atd.
Bohužel si zvyknul usnout u prsa, večer ho vždy před spaním kojím, je to takovej desetiminutovej rituálek a v 99% usne, jenže dneska jsem mu prso sebrala a tak jsem na něj musela aplikovat Estivilla. trvalo mu to přesně 12 minut, než se uřval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Kater, my jsme o měsíc starší a ještě nelezeme. Pořád se plazí. Sice už začal krčit kolínka, ale pod sebe je nedá, na 4 se nedostane.

Sun, tak asi je zvyklej plavat s tebou a tatínka nechtěl.

Jitu, tak ať Alexka zuby dlouho netrápí.
Prosím tě, Jitu, jak se vaří jáhly?
6. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Blanko, mělo by to být na obale, ty co mám já, tak spařit a pak asi 20 minut vařit.
6. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
brééé ránko!!

hoj já byla včera večer s kamarádkou na véče a na drbech, nella spala celkem hezky, vzbudila se ve 2h jenom. Rýmu máme ještě trochu a kašel jen po ránu....

jedeme na oběd k mamce bude dělar roštáky!! ne roštěnou!!!!! ona má vlastně narozky!!
7. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, právě že to na obale není. Jsem se tu už kdysi rozčilovala, že miluju věci, které koupíš a nemají na obale napsané, co s tím :angry: .
Spařit, jako zalít horkou vodou a pak to ještě vařit?

Šmouli, tak to je super, že je Nelince líp, snad nebude muset na ten rentgen.
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
holky jak se vám líbí ta nová verze koníka??pěkný ne?? :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Jo jo, mně se taky líbí :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Čůůůs bůůůůs :slight_smile:
Tak u nás včera celej den chumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď je tam -13 a tak 10-15 čísel sněhu :rolling_eyes: už fakt nechcííííííííí
taky se mi líbí novej koník :wink: ale asi to bude trvat naž si zvyknu :grinning:
tak jdu malýho nakojit a hurá ven na miniprošku a pak k našim na obídek :wink: to se zase přežerem :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj kočandy,

tak u nás svítí oskar, sníh nikde, teda u nás ani nesněžilo, tak jsem ráda. Jen jsou namrzlý auta a jinovatka.

Prcek ted chrápe, dokonce v postýlce, tak jsem zvědavá jak dlouho ji to vydrží.

Holky si představte, že včera nám spadla z postele a jeli jsme místo plavání na kotrolu, jestli se jí něco nestalo. Naštěstí ne. Zkontrolovali ji kosti, hlavu, udělali rtg lebky, sepsali zprávu a máme ji pozorovat. Je ale fajn, že to tak nějak zvládla. Včerejšek byl celkově blbej den, začal tím pádem a pak se to už vezlo. Asi jak je zvyklá dopo hodně spát, tak se ji rozhodil režim a nemohla vůbec spát odpo. Nechtěla ani obědvat potvůrka a pořád plakala. No a to jsme byli u našich na oslavě taťkových narozenin. Takže to se fakt povedlo. Byla 2x na prochajdě v kočárku, tam usla, zavezli jsme ji na dvorek a za chvilku zas plakala. Až když jsme dojeli dom asi před 17h, tak jsme jeli ještě s kočárem, aby opravdu usnula a spala, jooo, pak jsme ji v 19h museli probudit a před 21h mazala spát. No to byl teda den, uffff. :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás sluníčko, tak se chystám na hřbitov za Kačenky segrou :frowning2: , je to hrozný už jsem tam dlouho nebyla.

Teď spí v postýlce, normálně si začala žmoulat očička, tak jsem ji dala do postýlky, chvilku plakala a pak tichoučko a ona sama usnula no prostě super. Dělám si polévku k obědu.

Vypadá jak tam není teplo, ale je tam teda pěkná kosa :confounded:

Novej koník se mi taky líbí :grinning:

Zatím pa
7. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Charlie, tak hlavně, že to nic nebylo :wink:

Kater, jaktože za Kačenky ségrou? Vám umřelo miminko?
7. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky jak je pri nedeli?

My tatku mame v LBC na volejbale a mne chytla tvoriva a namalovala jsem 2 bodycka a jedno tricko
http://img69.imageshack.us/img69/7563/1002912.jpg :grinning:
7. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Blani: nene manželovi před rokem zemřela náhle dcera z prvního manželství, selhalo srdíčko bylo jí 22 :pensive:

Tak jsme jí to tam očistili od sněhu a zas jeli domů a šli na procházku, zrovna tak hezky a Kačí půl cesty řvala a pes byl naprosto ignorantskej vůbec mě nechtěl poslouchat, tak šel na vodítku a přišla jsem místo nabitá a tak úplně vybitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dali jsme si svačinku a teď tu řádí.

Jo dopoledne se mi podařilo umýt kuchyň, když jí dám dopol spát do ložnice tak spí 2 hoďky tak můžu něco udělat. Takže kuchyňská linka teď svítí :grinning: Zato jídelní stůl ani není vydět všude mám papíry, ale v úterý se stěhuju do pokojíčku.

Myslíte, že bude ještě sněžít, chtěla bych si zítra zajet pro pár kytiček na terasu, mám tam od podzimu vřes a je úplně úžasněj vydržel všechen ten sajgon, ale je načase to dát pryč.
7. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Jeee Andaro, to je pěkný, to já malovat bohužel neumím, měla jsem co dělat na základce abych nepropadla z malování no prostě antitalent :grinning: ne kecám, ale bojovala jsem vždycky o 2 :grinning:
7. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
jééé andara to je kjásný!! já malovat umím pouze dle předlohy :sweat_smile:
7. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
ty bodyna jsou supráckýýýýý :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
tery jsi šikulka, čím jsi to malovala? tak dneska sice krásně svítilo, ale byla tam pěkná zima br :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsme byli na obědě u našich tak jsme se zase napucly :pensive: a co vy jaká byla neděle? zítra nám tatka odjede na školení tak tu budem do středy samy.
7. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
my u našich byli taky na obědě a ještě ted ho cejtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: děda vozil, tak se naparoval :grinning:

mě radek odjede ve středu až do soboty :frowning2:

jo a mám chlapskou nemoc :angry:
7. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
no holky co to je za rýmu, když Verče vyloženě teče nos. Vezmu odsávajdu a kde nic tu nic. A za 5minut zas nudle až na bradě. Co s tím?
7. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Už teda naštěstí moc nekašle, no ale ten sopel, šmarja, děs běs.

Jinak jsme nedělali dneska nic moc. Malá od včera pořád brečí, máme nějaký blbý období tedka. Jestli je to tou rýmou nebo jestli třeba zuby. Nevím
7. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
čarli vy máte taky ještě rýmu?? my už skoro 3neděle :astonished: a tak když ji vytekla, tak už tam asi nic nebude.....co
7. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
čarli, ale to má nela taky...kejchne vyletí kéňa ZELENEJ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za 10min teče z nosu , odsaju a nic moc...a za chvíli zas.... :unamused:
7. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
My jsme byli u tchánovců. Ještě tam byla manžova teta a sestřenice. Ale já to tak nesnáším, holky ječí, což by mi nevadilo, ale musí tam být aji zapnutá televize a samozřejmě, že není potichu, aby bylo slyšet, co tam říkají a teď se ještě všichni přes tu TV přeřvávají. No paráda :angry:

Kat, aha, to je smutný :cry:

Holky, já vám závidím, že ti vaši chlapi odjedou na pár dní. Asi bych to taky potřebovala, abych se na manžu těšila :pensive:
7. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
šmouli nám nevyletí nic zelenýho, všechno je to čirý :grinning: To snad ani rýma není, ne? Já už se z toho picnu, by mě zajímalo, kdy nás to opustí. Se to vleče fakt jak ten sopel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
blani tak to bych tu televizu normálně šla vypnout :grinning:
7. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
tak to je čárlí super, že máte čirý :grinning: my už spíš taky...do včera ji lítala ještě zelená ale fakticky dlouho, si říkám, ty její malí dutinky...kam to dává :frowning2:
7. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
blani :grinning: :grinning: ty jsi taková pohodářka a máš ráda klidnou atmosféru vid...to bys měla bejt u nás :grinning:
7. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
gde stééé vy tlamy!! se.. na vás :grinning: :wink:
7. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Charlie :grinning: , já nejsu takovej tvrďas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šmouli, tak tak, pohoda klídek, to je moje :sunglasses: . A Mareček to podědil :grinning: . Jak přijedeme z návštěvy dom, tak je ten nejštastnější. Okamžitě to tady celý obplazí, víská u toho,... no prostě je vidět, že je rád, že je doma.
Já jsem se sprchovala, ty tlamo :grinning: :wink: . Chcu se dívat na primu na toho Hooda, ale je to skoro až do 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
já jsem taky tu, chci se koukat na pojištovnu,ale asi my to bude stačit jako kulisa :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.