• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, jak si s malou hraješ? Je menší než ten náš malej :grinning: a já teda nevím, jak si s ním hrát, když je vzhůru. tak ho uspávám :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Hani: ještě moje maličkost, jsem úplně posledníček :grinning:
13. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Hani, já jsem taky vysávala. Sice, když jsem ten vysavač zapla, tak se lekl, ale nevzbudilo ho to :slight_smile:
Holky, co je to za nápad s tím nahřátým dudlíkem? Poradíte mi? Jako hodit ho na chvíli do vody, aby zteplal nebo tak něco?
Charlie tak to jsi se krásně vyspala :wink: Jéňa v jednu po kojo taky čučel a já 3 hoďky s nim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak naštěstí vytuhnul :wink:
No utíká to děsně :astonished:
Jináč na sexík bych už chuť klíďo měla :grinning: ale furtka občas špiním :confounded: což už mi docela sejří :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně počkám až na konec 6tinedělí :wink:
Katko jé 23.7. to bys rodila přesně měsíc po mě :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Hani taky jsem vysávala :wink: i pod malým pod postýlkou a nic úplně tuhoš :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj ANDY..MĚ MALÁ TAKY SPÍ V KOŠÍKU,TAK MÁM ČAS PSÁT...
TY KAPIČKY NA PRDÍKY MI PŘEDEPSALA DOKTORKA JAKO PREVENCI A ZATIM JSME JE POUŽILA 2KRÁT,MÁM PŘEDEPSÁNO 10 KAPEK PO KAŽDÉM KOJENÍ,ALE NÁS TY PRDÍKY ZAS TAK NETRÁPÍ TAK JÍ TÍM ZBYTEČNĚ NELÁDUJI..
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Káto tak to mě břicho vůbec nechybí spíš mám depku z té pneumatiky co mi na břiše zbyla a už se těším až začnu chodit na cvičení a trochu se sebou začnu něco dělat..kolik máš ještě navíc kg?
13. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
tak jsem přidala pár foteček Vojtíka.Měla bych jít něco dělat,dokud můžu,aspoň si umýt zubky :grinning:
my jsme ty kapky včera s Jindrou zkoušely a usoudili jsme že mu musí hodně chutnat :grinning:
mě malý spí,ale pořád vydává nějaké zvuky,když se na něho mrknu,tak očka zavřené a je klid,asi to není ten tvrdý spánek,ten je spíše už jen v noci nebo v kočíku,hold už s emu nechce spinkat
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Kači, já jsem taky už jenom špinila a teďka 3. den už zase krvácím :confused: . Tak nevím, jestli je to MS nebo se vrátily očistky či co :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Jéé Katerina85 promin ty jsi vlastně asi úplně poslední těhulka co? :wink:
Zuzík jj do teplé vody nebo čaje samozřejmě kojeneckého a jak se nahřeje,stačí fakt chvilička tak to miminkům víc chutná..aspon u nás to včera vyšlo a to předtím dudlíka nikdy nechtěla..
13. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Andrejko, hezké fotky. To já takhle polonahaté vůbec nemůžu fotit, protože je křik, že mu je zima :grinning:
13. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Jo a Vojtík nám pěkně líná,ještě nakonec bude z něho plešounek,vypadávají nám vlásky
13. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky já špiním taky pořád a to už to ve čt bude měsíc od porodu,pořád musím nosit normální vložky žádné intimky,už mě to dost otravuje já jsme zvyklá nosit tampony a ted už měsíc nosím vložky :confounded:
13. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Blani ten řev je u nás taky,to s emusí jednat rychle,jinak pak začne rudnout a řvát :grinning: my taky nemáme rádi nahotu.
13. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky, prijela mi mamka a mala spi, tak mam docela casek.. :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Já už nešpiním,vložky nenosím a jsme ráda,už mě to otravovalo,a jak je teplo tak fujky,ale za chvilku přijdou krámy to zase bude,člověk si tak odvyknul,a už to bude každý měsíc zase zpátky. :angry:
Teda Andy Vojtíšek už je teda chlapák,to mi máme 3400g..hele a to už ti takhle krásně zvedá hlavičku jo?Tak to Sofi teda nee a to je jen o týden mladší..asi budeme muset víc trénovat...
Blani no já nejdřív krvácela asi týden,pak 3-4 dny vůbec nic a pak se ue mě vždy obden vyvylilo trochu krve :confused: no taky jsem z toho byla hyn a i sem to vořvala :sweat_smile: sem měla děš co to je :fearful: ale teď už jen sem tam takový silnější špinění :wink:
Hani ještě mam nahoře nějakých 10-12 kilo :angry: a nějak se to nedaří dostat aspoň pod těch 60 kilíček :rolling_eyes: ale musím páč nic na sebe neobleču :confounded: těhu je plandací a předtěhu nenavleču ani omylem :frowning2:
13. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Hani: jojo poslední :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Hani to hlavičku už zvedal hned ten týden jak sjme přijeli z porodky,moje mamka jak sjme k nim přijeli ho otočila na bříško a už byla hlava nahoře,já bych si smaa tak brzo netroufla,jenže moje máti je jiný kalibr :grinning: tak každý den pokud není zrovna křik takhle trénujeme,a drží ji opravdu krásně.Dívala jsme se že i Honzík od Kačky krásně pase koníčky :wink:
13. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Káto tak to jsme na tom podobně já mám 12kg nahoře a neobleču skoro nic :frowning2: ted mám 64kg a před těhu jsem měla 52kg,ale hlavně mám strašnou pneumatiku a taky se mi pěkně v těhu rozšířili boky a nakynul zadek tak to všechno musí pryč..
Ahoj Andreasku jak je mamino? :wink:
13. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Kači, já jsem to teda neořvala, ale už mě ty vložky taky otravujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, ahoj, tak to máš fajn, že ti mamka pomůže :wink:
13. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky s tím oblečením to je hrozné,včera jsme si v taku koupila aspoň tílko a kraťasy ale já doufám,tajně si přeju ať se velezu brzo do svých věcí,protože taky nemám v čem chodit.
Budu muset dát dolů asi zadek,protože žádné gaťata nezapnu.
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Já, když Marečka chovám, tak taky tu hlavičku drží a otáčí s ní :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak to my máme asi nějakou težkou hlavičku,protože takhle krásně jí teda nezvedá a to to taky denně zoušíme..
13. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Jíto četla jsme že brzo chcete Šimonkovi pořídit sourozence to jste teda dobrý,to já dřív jak za 3-4 roky určitě nechci,takže antikoncepci budu brát asi dlouho...p
13. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
My řekněte jak to dělají ty modelky že už měsíc po porodu mají postavu jak před otěhotněním viz.Maxová,Verešová atd..dietu držet nemůžu bych umřela hlady když kojím,kolem malé taky lítám,v noci vstávám atd..ale že by mi ty kila šli nějak rychle dolů to se říct nedá..
13. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Hani, já chci další tak za 5-6 let. Tak uvidím, jestli to časem nezměním :slight_smile: . Ale dřív, jak za 4 roky asi ne.
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Hani jj přesně hlavně ten zadeček a stehýnka :wink: mě dycky pomáhalo po šesté nejíst tak to zase zkusím :slight_smile: teď mam 61 a měla jsem 49kg :wink: ale nejhorší je ža mam pořád děsnej hlad :sweat_smile:
Blani no mě to nějak vyděsilo páč sem si v nějakej chytrej knížce přečetla že se krvácí jen týden a pak to slábne :sweat_smile: no a tak mě to nějak vyděsilo :wink: no teď už je mi jasný že to může bejt celých 6 tejdnů něco :wink:
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.