• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky holky, tak jak je? já mám dneska dobrou náladu, měli jsme tu fin. poradce a tu hypošku začneme vyřizovat a snad do léta budeme bydlet :dizzy_face: jinak malej je nějakej nachlazenej, z nosu mu teče, ale lepší, jak kdybych musela odsáváat. už mi roste i břuch, normálně dneska už jsme oblíkal těhu riflíky a konečně mě netlačí břicho...
7. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Mám taky puštěnou pojišťovnu a koukala jsem, že tam rodili v Krči, hned jsem to poznala, akorát nechápu, že jeli na šestinedělí, když porodní sály jsou o patro níž, no nic :grinning:

Jituš, já nosila i minule těhudžíny kolem toho 12 týdne, hned se mi ulevilo :grinning:
7. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jituš, tak to je super :slight_smile: . Já jsem těhu gatě začala nosit kolem vánoc, takže taky tak ten 13. týden :wink:

Jitu :grinning: :wink:
7. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj.
Tak už máme 4 zuby, ty spodní jednička a horní pravou 1 a 2, ještě nás čekají v těchto dnech horní levá 1 a 2, chudákovi to rostlo všechno najednou. :pensive:
8. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Čau holky,
tak zas po nějaké době jdu za váma :wink: U nás je pořád "veselo", tak nemám moc času na MK. Malej je strašně akční, takže ho pořád honím po bytě (ještěže není moc velkej :grinning: ).
Přidáváme se k těm, co vynechali lezení a šli rovnou do stoje. Štěpi se jen plazí, žádnej náznak že by měl jít na čtyři. Sice občas zvedne prdelku, občas zapéruje, ale to je tak všechno. Vzal to rovnou do sedu a stoje a to během asi týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nadšená z toho vůbec nejsem, ale co se dá dělat že? Vývoji neporučím.
Už máme 6 zoubků a asi rostou další :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Jo a naše míry 78cm a 9,9kg :grinning: Takže pomalu nosíme vel. 86 :grinning:
8. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
No já teď Alexovi oblíkala Tesco bodyčka velikost 12-18 měsíců, tož tak :grinning:
8. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Tak to jsme na tom Jitu stejně :grinning:
Včera stál Štěpi vedle ročního chlapečka a Štěpi byl větší :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Heli, to je teda kus chlapa :wink: . Takže už taky stojíte? To my teda ještě ne. Ne, že by mi to teda vadilo :grinning: . Teď v březnu máme jít na kontrolu k té rizikové dr., tak se bojím, že nás pošle na cvičení. Se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale třeba se do toho 20. ještě nějak posuneme.

Já teda oblíkám tesco bodýčka 3-6 měsíců :sweat_smile: . Na látkovku v pohodě bez extendoru a na jednorázovce máme ještě hafo místa :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj kočky,

blani, tak to já bych si teda násilí nedělala, prostě bych tu řvoucí tv vypla nebo aspon ztlumila. No šak o co de :grinning:

šmouli ty tlamo naša :grinning: No jo, teče nám sopel furt jak kdyby nás za to platili. Je to hnus velebnosti. No ale naštěstí spinkala jak nemluvně :grinning: Probudila se o půlnoci a pak ve 4 - to bylo kojo a pak v 7h. Super. Poslední dobou se budila o půl 6 apod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od včera má v pokojíku rolety, ještě na žaluzky :wink:

jituska tak šupni fotečku pupíku :dizzy_face:

jitu - na pojištovnu se budu muset juknout, když to tam tak zvorali s tím rozením :grinning:

helu - to jste měli takovej skok, jo? No my se plazíme, zvednem se na 4, zapérujem a zas padnem na pupík. Tak to jsem zvědavá, jestli poleze nebo se nakonec hned zvedne do stoje nebo do sedu :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Charlie, však já říkám manžovi, ať to ztiší, ale za chvilku je to zase nahlas. Ale většinou jeho strejda drží ovladač a nepustí :unamused:
Já zatahuju jenom závěsem a taky jsem si říkala, že stáhnu i žaluzky, aby byla větší tma.
Mareček se ani na 4 nezdvihne. Jenom hodně bříško ze země, ale to je tak všechno.
8. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahojky.Dekuju za pochvalu, je to malovany normal barvama na textil -prinesl mi je pred rokem Jezisek a taky jsem mela uz nejaky doma -mam i svitici ve tme :slight_smile: Vcera jsem jeste dve udelala-Rakosnicka a Meggie Simpsonovou :grinning: Tak pak hodim foto.

Jinak rymu mame taky-nejdriv jak u Charlie-teklo ji z nosu jak z kohoutku,cira tekuta ryma-tak jsem utirala kapesnickem a obcas odsala a kapala Nasivin.Druhej den uz ji to neteklo,ale odsavala jsem zlutou rymu a dnes taky,ale uz je to mnohem lepsi, dycha v pohode-ty kapicky jsou supeer,doporucuju.Tenkrat mi je dali v lekarne kdyz ji byly asi 3mesice a mela taky rymu-jsou od novorozence do 1roku :wink:

Jo a Majda nosi 80,86 a ma i pyzamko 15-24mes :grinning: ma dlouhy nohy.
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Teri téééda ty jsi šikulka :astonished: :slight_smile: bodyna jsou super :dizzy_face:
Heli fíííha Štěpánka je pořádnej kousek :wink: :grinning: my máme Tesko 9-12 měsíců :wink: :slight_smile:
Blani cože 3-6 :astonished: :astonished:? to malej nosil někdy na podzim :grinning: :grinning: hold je Mareček drobounkej :slight_smile: no aspoň ti nebolí ruce když ho nosíš :wink: :slight_smile:
Jitu tak super že bude hypoška :wink: :slight_smile:
jinak u nás noc super :dizzy_face: sice se večer než jsme šli spát párkrát ptobudil a brečel,ale jsem mu chvilku dycky skřehotala ukolébavku a tak tase usnul :wink: :grinning: a zvyknul si teď chrápat na bříšku :sweat_smile: :slight_smile: a teda to jsou kolikrát polohy jak vytuhne :grinning: :grinning: a pak kojo až v půl 5 :astonished: :astonished: a pak chrápal až do půl 8 a to jsem taky čuměla páč většinou se budí už po šesté :dizzy_face: :dizzy_face: tak mi teď dáme ovosváču a razíme ven :slight_smile: ať se prdelka vychrupká :slight_smile: a dneska máme plavčóóóóóóó :sunglasses: tak pááááá kočky :wink:
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Kači, ale bolíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super noc :slight_smile: . Užijte si plavání :wink:
8. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno ženy, tak vše nejlepší k svátku :dizzy_face:
jitu, alespon pak bude od zubů na chvilku klid, když jdou najednou. to nám se ted nejspíš klube další horní jednička pořád se budí a je takovej umručenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci by spal nejraději s kozou v puse. dneska čekám zásilku z mmb a to vyhraný odrážedlo tak se těším. no bylo by zajímavý vidět štěpulu a marečka vedle sebe :grinning:
8. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
dobrí ránko, tak musím říct, že poslední noci jsou děs. ale můžeme si za to sami. Šimonek se naučil spát s náma a ted nás utiskuje. a navíc, mu rostou dolní dvojky, tak je to děs. včera se mu spustila rýma, tak je toho víc:slight_smile: ale ted si tu spokojeně hraje, tak snad mu to chvilku vydrží. já dneska zjistila, že už nemám ani jendu skleničku s papáním, na oběd mám navařeno v mražáku, tak se to aspoń sní, ale nemám ani ovocnou :grinning: odpoledne jedeme nakupovat. jak ho mám naučit spát zase v postýlce? začínám být hrozně utahaná a ještě ty noce :angry:
8. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
jitu zrovna ráno jsem o tom taky přemýšlela, že budu muset utnout to spaní s náma, ale jak? :confused: já si ho tam vždycky vezmu když se vzbudí na kojení a už se mi nechce zvedat a dávat do postýlky, když usne tak mám strach, že ho probudím a když nespí tak mám strach, že neusne a já budu pořád vstávat a ukládat ho :rolling_eyes: až přijede martin ze školení tak to budu muset už řešit.
8. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/a2-svickova-omacka-s-hovezim-masem-a-testovinami/ tak jsem našla recept pro filipa na dnešek at si šmákne :slight_smile: jo dneska má vyjít nějaký dětský recepty v mf dnes
8. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my byli včera celý den u známých,ještě před tím sjme se zastavili v hračkářství a koupili Vojtíkovi něco do vody a autíčko-míchačku na baterky,hraje,kulí očkama,jezdí samo,tak na něm převážíme dudlíky a Vojtík ho chytá.Zase nějaká nová sranda.
Ty bodynka jsou opravdu moc krásná,taky bych ráda něco takového uměla.
My jsme spali dneska celou noc do půl paté a pak do sedmi,takže pohoda.
Už nemáme monitor,horko těžko si zvykám,ale museli jsme ho vrátit.No chtěla jsem ho do roka,ale co se dá dělat. :unamused:
Ve středu mě čká holička,tak už se těším. :wink:
Jé holky to vám nezávidím,nás čekalo odnaučení v košíku,to sjme zvládli na jedničku,tak teď spíme spokojeně v postýlce,jen,ráno když s ebrzo probudí,tak dospává s námi v posteli,ale jinak bychom se přes noc teda nevyspali,jsem ráda že je každý zvlášť.
8. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Sun :grinning:

Mareček spí taky se mnou. Když mi usne u kojení, tak ho přenesu, pokud nejsou tak ty 4 ráno, to už bývá studenej, tak si ho u seb nechám. A třeba dneska v noci se probudil ve 3, vzala jsem si ho k sobě do postele a okamžitě spal.
někdy má neklidné spaní už když jdu spát, tak spí se mnou, jindy už od půlnoci, je to různé...
A rada, jak naučit spát zpátky v postýlce. To nevím :sweat_smile:. Ale asi se to neobejde bez pláče a probdělých nocí :frowning2:

Jitu, tak mu nastrouhej jablíčko nebo banán nebo dej jogurt a je to :wink:. Já mám i ovocné kelímky, ale většinou mu něco takhle nastrouhám.

Půjdeme ven.
8. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,tak koukám, že máte díťata v posteli to my ještě držíme :grinning:

Jak je to odnaučit? to je přece jednoduché nechat řvát nic, jiné řešení asi ani není.

Já teď Kačenku učím spát celou noc, takže ji nechávám v noci pobrekávat, naštěstí žádnej pořádnej řev a ona po chvilce usne. Tak snad jí to vydrží.

Už ráno jsme byli nakoupi a já se prostě pod 1000,- nedostanu to je hrůza a nejhorší je, že vůbec nic nemám :angry:
Teď spinká ještě v autosedačce, ale měla by dostat sváču.

Holky pořád ještě dáváte jen jednu sváču, kdy se dává druhá?
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Můj bratránek měli v sobotu termín...a včera se jim prý narodilo mrtvý mimi :cry: Vůbec nechápu jak to..To snad není možný...novej rok nezačal vůbec dobře...nejdřív sestřenka, teď moje a manžova babička v nemocnici - nevypadá to moc dobře a teď se jim narodí mrtvý mimi...
Není té smůly nějak moc? Ach jo :cry: :confounded:
8. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
:frowning2: heli to snad není možný tolik neštěstí na jednu rodinu :cry:
tak tu čekám na poštačku a pořád nic :confounded:
8. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Heluli :frowning2: toli neštěstí to snad ne :frowning2:
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
tak dneska mi dorazil jen jeden balíček, tak druhej snad zítra. máme teplejší mikinky na jaro tak už může začít :slight_smile: no s tím spaním to bude muset jít přes řev :pensive: jenže on si stoupne a řve to neusne ani kdyby chtěl. :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Už mám tu MF na stole :grinning:
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
a co kačí dobrý recepty?
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Sun: co se týká našich dětí tak tam je:
Kojenci:Zeleninová kaše s červenou řepou, rýšová kaše, Kakaová Krupiška s hruškama, pomerančový kuskus,
Batolata:bylinková polévka s vajíčkem, polenta s rajčaty a barevný kebab s vařenou rýží.
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jedivý co mne zaujmulo je ta kakaová krupička s hruškami :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
to tam toho moc není, no za ty prachy. já do města dneska nejedu, ale řeknu mámě at mi to koupí a už je prdolka vzhůru
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.