• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heli, to je hrůza, je mi to moc líto :pensive:

Kat, tak to ani MF nebudu kupovat, to je o ničem :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Kat,dokud Alex nestál, tak byla postýlka v pohodě a mohl si ječet jak chtěl, teď k jekotu přidal stání a poslední dobou poskakuje či jak to nazvat, to už je trochu jiné. Ale zase ty máš holku, třeba bude klidnější.

Alex má dneska slepičí polévku se zeleninou a pokusila jsem se o zavářku, bohužel nějak to ze žloutku a rýžové mouky neklaplo, spíš se to jen zahustilo :grinning: Ale myslím, že mu to bude putna.
Koupila jsem lilek, jestli mu bude chutnat, já ho nemám ráda.
8. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
No nic moc Sun pak tam je ještě pro předškoláky :grinning:

Jdu jí ohřát obídek a pak asi ven je tam hezky ale kosa :grinning:
8. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holky mívají vaše miminka špatné sny? Váítek včera večer řev jak kráva kolem22 hod a nešlo ho moc utišit , tak jsme mu ukázali obrázky an zdi a bylo dobře
A noční kojení nemůžem nějak zrušit, on M stává každé ráno kolem 5:30 tak Vítka zbytečně nenechávám křičet tak pořád kojíme 2krát za noc :unamused:

Heli moc mě to mrzí , je to hrůza , moji sestřence se stalo to samé ale zdrbala to Dr :frowning2:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Holky, já kupuju pořád skeničky, vše co jí udělát tak prostě nejí :cry:
8. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
malej má občas taky nějaký zlý sny.
tak to jste mě s tou MF překvapily, ale aspoň ušetřím:slight_smile:
Helu, je to děsný. úplně na to ted myslím, nevím, co bych dělala...
8. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Katerinko a co Kačenka? Máme stejně staré děti , tak proto se ptám :slight_smile: Vítka už musím hlídat , minulý týden mi vyvrátil velký květináč, naštěstí se nic nestalo ,ale už to začíná :grinning: Já skleničky vůbec nekupuju , vyřím doma a sní to pěkně, ani gryndák nedávám , vůbec to neplive pryč :slight_smile: je to jedlík
8. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kat, tak zkus míchat domácí se skleničkou. Nebo tu jablečnou šťávu.
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak já tak 70% vařím a zbytek skleničky. tak dneska peru už snad čtvrtou pračku a ještě mě čeká dětský no to by mě zajímalo kdo to vyžehlí :rolling_eyes: manžel na školení :grinning:
8. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
8. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Sun, to bych neměla kam věsit.

Andaro, jsou krásná :dizzy_face: . Jsi šikovná :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
no taky z tohoto důvodu nechám tu dětskou na zítra :sweat_smile: už mám plno. tery krásný ten rákosníček je úžasnej. :slight_smile: tak jsem filipa uspala doma jen jsem otevřela okno ven nepůjdem, chvilkama je tam vždycky chumelenice naštěstí, ale nic nezůstává. chvilku svítí chvilku sněží je to už takovej poslední boj zimy a jara :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tak jsme zpátky z procházky, je tam teda tuho :sweat_smile: Teď ještě pořád spí v kočárku.

Ahoj Petulko,Kačenka se zatím tak nějak jako plazí, ale zatím se moc nepřesouvá, ale má snahu někdy se jí povede už hezky strčit nohy pod sebe a vystrčit zadek :grinning: . Tak to je Vítek šikulka :grinning:

Blani: právě, že s tou jablečnou šťávou to jí, ale pak se osype :unamused: tak to dávat nechci budu to muset míchat.
8. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Andaro ty jsi šikovná Rákosníček je úžasnej :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
ahoj

andara - jsou božííí fákt :dizzy_face:

jsem normálně byla venku od půl 1 do 3h - tak jsme s kámoškou drandili a protože má problémy s chlapem, tak řešili a nadávali na ně :grinning: bylo teda krásně, svítí sluníčko, jen trochu víc zafouká občas

nella se ted nějak rozkecala, to je samý jejejeje a žvatlá teda to je už sranda, je vidět že ji je lépe! Rýma stále ale už mín, a dr mi dnes řekla, že když má tak dlouho rýmu mám zajít na nosní, tam ji to odsaje a zjistí dle toho jak to vypadá....myslím, že už tam nemusím- už je čirá rýma!!
8. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
šmouly takže na rtg nemusíte? to je dobře. u nás teda dneska počasí nic moc snad se to zítra polepší.
8. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Tak už jsme tady z plavča :wink: Honzule už se krásně otrkal a teď si to docela užívá :dizzy_face: dneska krásně kopal nožičkama a i šel pod vodu(ale to byli jen vteřiny :wink: ) akorát to chytání míčků mu pořád nějak nejde :sweat_smile: místo toho pozoruje co se děje kolem :grinning: :grinning: teď chrápe(doslova) v autosedajdě :wink:
Jóóóóó a holky všechno nejlepší k MDŽ :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Teri tééééda ty jsou úžo :dizzy_face: :dizzy_face: no rákosníček je úplně nej :wink: :slight_smile:
Heli :astonished: to je mi moc líto kočko :pensive: tak snad už vás žádná jobovka nepotká :confused:
Blani nojo ale tahat 9 kilo to ta ruka bolí vííííc :wink: :grinning:
Šmoulo tak super že RTG nebude :wink: :slight_smile:
zvíře už je vzhůru tak jdem krmit :wink: páááááá
8. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
Kat, aha. To je alergicá na jablíčko? Nebo jí vadí jen to množství, když ho má denně?

Šmouli, chlapi jsou věční téma, co :wink:

Kači, to jo :wink:

Venku teď odpoledne byla větší kosa, než ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
holky, já vím, že už jste to tu psaly snad 100x, ale kolik tak dáváte syrovýho masa, na jednu porci? dneska jsme se rozhodli, že už nebudeme kupovat ty šíleně drahý skleničky, navíc malej toho sní fakt dos. pokopila jsem, co se dalo, dokonce i červenou řepu a spadkej brambor :dizzy_face: normálně jsme s manžou měli ze sebe radost, jak zdravej nákup jsme dneska udělali:slight_smile:
8. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Jitu myslím že to je 20g :wink: tak pak dej vedět jak špuntovi bude chutnat domácí kuchyně :wink: :slight_smile:
teda to je paráda jak se teď stmívá furt dýl a dýl co :wink: je skorem 6 a ještě je světla hafo :dizzy_face: :grinning:
8. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
jako už někdy jsem mu vařila, a jelo mu to, tak v tom není problém. a 20 g syrovýho, nebo hotovýho?
8. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Jitu, já dávám 20g hotovýho, ale vždycky uvařím vic, než 1 porci, takže si myslím, že to nevadí.
8. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Jitu-ja si vzdycky nakrajim syrovy maso na kousky a po pytlickach davam do mrazaku, je to podle oka, takova hrsticka, nikdy jsem to nevazila (pac nemam ve vaze doposud baterky) :grinning: .Takze kdyz varim, vytahnu pytlik a je to porce :wink:
8. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
jitu 20g za syrova, ale už to taky dávám od oka. jo ty skleničky se dost prodraží. já spíš občas koupím nějakou ovocnou protože, broskev nebo meruňky apod. ted těžko seženu tak at není jen na jablku a banánu :grinning: ale takový ty 100% ovoce už nekupuju to je 100 a to by se mi teda vysmál :grinning:
8. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
tak to ovocný jsme nakoupila, asi 30 :slight_smile: do zásoby. on to baští. zase mi nechce syrový banán :astonished:
8. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
tak to mu chvilku vydrží :grinning: já tu mám tak 6 kousků. my baštíme banán s jogurtem a moc mu to chutná, škoda, že šimi nechce ted přes zimu je to taková nejednodušší svačna.
8. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
no právě... no, ale zase jinak sní skoro všechno :wink: holky, řešily jste golfky? já to ted řeším a jsem unešená z pp pliko:slight_smile: ale je drahej :cry:
8. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Já to maso dávám v podstatě taky od oka, protože mám mechanickou váhu a tam to jako nenavážím, ani kdyby nevím co. Jednou mi to ukáže, že je to 20g, pak se rafička ani nehne, pak to ukáže 40g, tak si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Sun, s tím ovocem, máš pravdu. Jako že Filípkovi ten kelímek nestačí? Tak bys mu dala 2 :wink: . To je zas moc, co.

Jituš, já se zatím dívám. Zase je podle mě pp kvalita :wink:
8. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj, tak Kačenka dnes snědla přes půl banánu :grinning:

Blani: Nemůže mít jablko denně právě.
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
no to by mu nestačilo a zase dávat dva tak to vyjde na dost. jitu pp pliko jsou moc pěkný, ale taky je to nad můj rozpočet já počítám tak max. do 3000,- zatím mám favority dva http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28654507&tab=0 a http://www.shopbaby.cz/hauck-speed-sun-plus-1, ale taky to může být úplně jinak uvidíme.
8. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.