• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kat, aha.
Jenom půlku :confused: ? Mareček sní celej :sweat_smile: a klidně by si ještě dal :grinning:

Sun, hezcí adepti :wink:
Já chci otočnou rukojeť nebo sedačku, tak se hůř vybírá.

Musím jít konečně žehlit. Manža už mi nachystal prkno. Budu se u toho dívat na primu na ten novej seriál. Su zvědavá, co to bude.
8. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
jitu, pp pliko můžu doporučit, taky jsem si ho pořídila, super golfky.
Ale já už jsem ho kupovala přes net, když jsem ještě byla těhu, ta akce se nesměla propásnout :grinning: , stál mě 4500,- Kč :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
blani vždyt na primě je hádej kdo jsem ne? a co jakej byl včera ten robin hood? no já půjdu dneska spát brzo filip už se od 7 třikrát probudil s hrozným pláčem a musela jsem ho znova uspávat asi ty zuby zase řádí. :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
blani, to pliko jde dát právě sedačka po obou směrech :wink: ale bazarový jsou tak kolem 3000 - 4000
8. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ještě mě čeká povlečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, taky sem to zjistila, že to dávají až od příštího týdne :sweat_smile: . Ten Hood je takovej o ničem. Možná to bude zajímavější, ale jako fakt nic moc. Ale stejně tam nic jinýho není, tak je to jedno, co mám puštěný.
Tak ať Filípek už jenom pěkně spinká :wink:

Jitu, ale nikde to není psané, že to jde :confused:
8. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
tak ted jsem tě asi zmátla, ale já prostě četla, že to jde. ted na to koukám a taky vidím, že to tem není napsaný :confused: jsem v pasti. promiň :wink:
8. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jitu, nic se neděje :wink: . Já vím, že to jde u PP una, ale ten má zase vyšší váhu.

Jdu na to povlečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
ted jsme koukala na video, co všechno ten kočárek umí a jsem se zamilovala. ještě je dobrej pp si, ten váží dokonce 6 kg...
8. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ránko. Venku kosa, ale svítí sluníčko :slight_smile:

Jitu, ty pp jsou všechny celkem fajn. I když to sí má myslím moc malý kolečka (na pohled na netu). Ale teď se mi nechce hledat, tak nevím, jestli je to on nebo jinej :sweat_smile:
Já bych chtěla, aby šel dát do lehu, byl otočnej ke mně a měl spojenou rukojeť a nebo aspoň ty ručky natočené na sebe (to prý jde taky řídit 1 rukou).
9. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj všem.
To maso je 20g jen do 7 měsíců, pak se to zvyšuje na 35 nebo 40, teď z hlavy nevím. Já toi dávám tedy ve vařené podobě nikoli syrové.

Golfky řeším, ale chci skladné do auta. Můj požadavek na golfky je, aby to bylo lehké, takže kočáry nad 8 kilo neberu v potaz. Navíc teda požaduju opěrku aspoń těch 47 cm, což bohužel moc kočárů nemá. Na kolečka nároky nemám, bude to jen kočík v autě - nákupáky a z parkingu k dr., na úřad apod.
9. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Blani tak u nás je stejně :wink: šajní oskar,ale je -10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jééé převlíct postele taky musím :confused: už jsem to chtěla udělat minulý víkend :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
A jestli vám můžu poradit - nekupujte jen pohledem na net.
Dost jsme jich s mužem okoukli a zjistili, že je to dost na prd. Většina nemá dostatečné polstrování, takže při lehu se prohýbá. Některé, co kopírují Quinny zappa nemají pořádně vyřešenou podpěru sedátka a tak při aplikaci děcka golfky klesnou, posazovali jsme tam Alexe, takže bych chtěla vidět třeba roční nebo dvouletý dítě.
zpracování je děs běs, kolečka strašná.
Spor´ták to plně nenahradí, pohodlím pro dítě určitě ne.
Na nákupy a pojíždění po městě to asi je dobrý, ale nespojenou rukojetí se špatně manipuluje po nerovném povrchu, aspoń tedy pro nás namlsané otočnýma kolečkama to byl děs.
zatím se nám zdál jen ten zapp, ale nejde polohovat, což nám neva pro naše účely, jané energy, no a pak ještě jdou PP a Inglesiny, ale pro nás velké a těžké na golfky.
9. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
dobré ránko, u nás teda taky svítí, ale mrzne, až praští :frowning2:
Jitu, máte stejné požadavky. my ty golfky chceme hlavně na dovolenou, abychom nemuseli brát rakev na auto. protože když dáme sporťák do auta, tak už tam dáme jen málo věcí. ale já bych teda chtěla, aby se to dalo polohovat, teda aspoň částečně.
9. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko
tak u nás tak pěkná kosa -8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale svítí tak snad odpoledne bude líp. jitu určitě to chce obhlídnout i "naživo". jsem koukala jak jsme kupovali autosedačku a teda tam neměly ani jeden z těch mých vyhlídnutých. no dneska to byla zase noc už ve 12 vzhůru, ale to se nechal opít čajem no a pak kolem druhý a pak ještě jednou už ani nevím nakonec mi usnul na břiše u kozy a já taky :grinning:
9. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jitus, hmm, tak to bych šla jen do těch Jané energy. Akorát já bych je musela vozit za sedačkama, protože jinak bych je musela dávat na štorc kufru, mají nad metr na dýlky. nebo ještě Jané Sonic. ty jsou dokonce o malinko skladnější.

Ještě jsme taky narazili na problém - manžel je dost vysoký, takže mu většina golfek je "malá". Ono tam nejdou nastavovat ty ručky.

Výhoda zappa je ta, že se do něj vleze i větší dítě,
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko holky,my měli poklidnou noc,malý s eprobudil o půl šesté a pak o půl sedmé,to už jsme vstávali.Už sjme si i docela zvykla že nemáme monitor,museli sjme ho vrátit.Ale je to docela nezvyk.No chtěla jsme ho do roku,ale co se dá dělat.
Golfky zatím neřešíme.Teď jsme řešili autosedajdu.
Venku příjemně svítí sleníčko,ale na teploměr jsme se raději ani nedívala.
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
chtěla jsme napsat sluníčko :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
a už máte nějakou vybranou andrej? no mě dopoledne čeká likvidování toho prádla ze včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad mi filip dopřeje trošku klidu nebo půjde do ohrady. :grinning:
9. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
No u nás golfky a autosedajda jdou ruku v ruce.
zatím je ve vajíčku a já tahám podvozek od kočáru. Jenže přechodem do normální autosedačky tahle možnost přejde a dávat celej sporťák do kufru se mi furt nechce, tak potřebuju jiné řešení. :pensive:
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
tak jsem o víkendu vyzkoušela u našich sporťák a teda velkej úspěch nesklidil, jak je připoutanej tak se mu to vůbec nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad až se pojede a bude koukat po okolí tak změní názor. já jsem tu autosedačku na kočár využila snad jednou ani se mi to na tom našem nelíbí je to jak vosa na bonbonu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky, holky jak to řešíte s jogurtem,když je z lednice studený ohříváte?
9. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Kat, nechám ho odstát na lince. Ráno ho vyndám a dám na sváču nebo klidně až odpoledne.
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Sun a co máš za kočár? Ty máš toho firkona? Na tom se mi autosedajda taky nelíbí. :grinning: A ještě horší je to třeba na Inglesině :grinning:
9. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak dnes dopol Kačenka úplně úžasná, dala jsem jí svačinku a šup do postýlky na dopol. spánek, tak chvilku žvatlala a hrála si a teď už spinká, no takhle kdyby to bylo každý den :grinning:

Jdu upéct karamelový cheesecake mňam :grinning:

Jo a já mám kočár PP a korbičku používám jen na nákupy, jinak nejvíc používám na kočát autosedačku a i do vypadá dobře. :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
na tom firkonu je nejlepš hlubokej s tím jsem moc spokojená to ostatní je kompromis no :rolling_eyes: já strčím jogurt třeba s banánem na chvilku do mikrovlnky jen aby měl pokojovku.
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Bree ranko.
Tak Majdinka uz v nove autosedajde jezdi a misto golfek jsme koupili sportovni kocarek : http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/golfove-hole-buggy/lehky-sportovni-kocarek-hauck-sport?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=feed&utm_campaign=zbozi.cz pac ja nechtela tu nespojenou rukojet. Je takovej sice nic moc,ale potrebujem ho skladnej do auta a na nakupy a k dr. Na vetsi jezdeni mame tu nasi trojkombinaci :wink: Je lehounkej a snadno se slozi,tak uz se tesim az ho zkusime. :wink:
9. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
holky, nepojedete někdo do brna na veletrh pro dítě? já jsme se ted zaregistrovala, abych měla slevu, ale musím ukecat manžela:slight_smile:
9. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky,

zdravím Vás po delší době. Anetka už hodinu spí, tak jsem Vás dočetla :sweat_smile: .

Roste nám asi další zub, je dost protivka, hlavně navečer okolo 18té a po koupání, nechce moc jíst, včera jsme zkoušeli mléko, bez úspěchu, nakonec snědla kaši. Koupila jsem jí UM Hami Hajaja 2 a vůbec ho nechce - teda večer. Myslíte, že bych ho mohla zkusit i přes den?

Dnes jsem jí dala prvně žužlat rohlík, tak koukala, trochu asi "snědla", pak ho zahodila na zem a drobků všude teda...Zlatý časy, když jen měli mlíko co?
9. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak jsme doma z plavání. Marečkovi se to dneska líbilo a už se aji potápěl a vzal to celkem v pohodě :slight_smile: . Venku krásně svítí sluníčko, ale šíleně fouká studenej větr. Kdyby nefoukal, tak je tam krásně teplo.

Iviku, já jsem dala kaši jen párkrát a to vždy na oběd :wink:

Jituško, my na veletrh nejspíš nepojedeme. Loni mě nijak nenadchl a manžovi se asi ani nebude chtít.

Já jogurt vytahuju z ledničky kolem poledne a má ho na odpolední svačinku okolo půl 5.
9. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jitu no my do Brna určo nepojedeme :wink: máme to krapet z ruky :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.