• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun my budeme mít tuhle autosedajdu http://www.detskydum.cz/detail/storchenmhle-starlight-sp-09-23901/ tu druhou-modrou.Máme ji andoporčení,kamarádka i známí ji mají a jsou velmi spokojeni
tak dneska pohanka zabodovala-akorát jsme ji uvařila nějka moc,jak dlouho ji necháváte v lednici?No mě teda nepřesvědčila,ale prckovi chutnala.
My dáváme taky kaši nebo krupičnou akšičku na oběd-tak jendou týdně má sladký oběd.
Já jogurtík občas přihřívám v mikrovlnce-na pokojovou teplotu jako Sun
My do Brna taky nepojedeme,sice to nemáme tak daleko,ale nemáme nějak důvod. :slight_smile:
No my za chvilku vyrážíme ven
9. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Andrej, tak z ní večer udělej kaši. :wink:
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Taky se pomalu chystáme ven :wink: svišť tu pořvával a tak jsem mu dala ovladač od DVD a je nadmíru spokojenej :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
My už venku byli, teď byl oběd a půjdem tak za hodinku zase. Ještě si dám kafčo a medovník.

Alex má svůj vlastní ovladač od věže, kterej nefunguje, protože nám furt pouštěl telku a dvd a přepínal apod. :grinning:
9. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jitu no my ten ovladač od DVD vůbec nepoužíváme a tak ho má volně k dispozici :grinning: :grinning: malej už byl taky venku :wink:na půl hoďky s babi a teď si dá pořádnou štreku s maminkou :frowning2: :grinning:
tak pááá
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Tak jsme po obědě a jdeme ven.

Já jdu na veletrh FOR KIDS,ale v Praze :grinning:
9. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
My taky půjdem na forkids, máme lístky zadarmo :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak my jsme po obědě a odpoledne razíme ven z okna to vypadá lákavě :grinning: chudáček se mi dneska oprudil ráno tam ještě nic neměl a ted to má červený a do krve :pensive: jsem ho zkoušela nechat bez pleny, ale to se nedá, to je horší jak lepší jak pořád někam leze.
9. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Sun, a z čeho se tak oprudil? A tak rychle. Nelezou zoubky?
9. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
jo jo zoubky asi lezou teda horní jednička se prořízla minulý týden, ale pořád kňučí ruka v puse tak čekám, že s ním půjde rovnou ten druhej. taky mi to přijde divný takhle rychle no snad se to brzo zahojí chudáček malej. tak my razíme ven tak večer papa
9. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jitko - taky mám lísek zadarmo :grinning:

My jsme zpět, pěkně tam fučí. Kačenka ještě chrupe v korbičce na pračce :grinning:
9. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
čáááu ženský!!

tady se hlásí oskar od samého rána a nefučí je krásně!! byli jsme od 9h venku a přijeli v půl2- s doktorem a nákupem skloubené dohromady!

zítra jdu s nelou na to odsátí pokud bude mít zelenou rymu, uvidím....nikola se ulila z testu a diktátu z čj, byla u dr...prej ji nic vážného není a muže jít v klidu do školy hahaha kiš kiš, jsem ji říkala že je herečka :grinning:
9. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
andy :grinning: :grinning: akšičku :grinning:
9. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: holky my máme taky jeden ovladač nefunkčí tak ho sbalila nela :grinning:
9. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj mamky,

tak co novýho? My byly ráno na kožní s malou, má pořád na hlavě jakejsi divnej flek, různě se zvětšuje a tak jsem to šla ukázat dr. Dostaly jsme mastičky a vitamíny.

Taky jsem byla na poště pro balík z mmb, jsem v aukci vyhrála za 2 stovky 30ks hader. Něco se bude hodit, něco vyhodím nebo pošlu dál :sweat_smile:

Ted jsem zkoukla reportáž ze Střepin o ženský obřízce a jako hrůůůůůza :angry:
9. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Šmouli :grinning:

Charlie, to byl super kauf :wink: .
My máme pořád na hlavičce loupající se kůžičku a už to má i za ouškama a dělá se mu to kolem pusinky. Sice máme mastičku od dr., alr řekla bych, že nic moc.
9. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Ženskýýý venku je kosa jako svině :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice oskar,ale víííítr jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mam omrzlou hubu normálně :grinning:
jsem dávala malýmu borůvkovou přesnídávku a on pšíknul :grinning: :grinning: takže poprskaný jsme bylo obá dvá a pak jsem se myla v koupelce a jak mam pihatej ksicht tak sem nevěděla co je piha a co borůvka :grinning: tak jsem zkoušela která piha půjde umejt a která ne :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
tak jsem si chtěla dát k véče vajíčka na měko a jsou teda úplně natvdku :angry: jinak venku je teda pěkná kosa, to bylo lepší min. týden sice zataženo, ale teplo. za oknem je to lepší :slight_smile: charlii tak to byl fakt super nákup já čekám z aukce to odrážedlo zítra, už na něj čekám od pátku, ale paní psala, že marodí tak snad zítra už dorazí.
9. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky, jakpak je? :slight_smile:
co hanicka a jeji segra?
o ty reportazi ve strepinach jsem vedela (andrea nemcova chodi se mnou do tridy :slight_smile:), tak jsem se radeji nekoukala..
9. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
tak autosedačka už je doma.Je super,pak hodím foto,malého jsme tam dali a ten řval,ale jak jsem přiletěla s foťákem tak nasadil úsměv,herec jeden.
Venku fakt kosa,vydrželi jsem tam přes hoďku a už jsem valila domů.
9. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
tak u nás už se chrní, to jsem zvědavá na tu noc, budu ho muset chudáčka co nejčastěji přebalovat. ahojky andrej o hanče ani ségře nic novýho nevíme. já už chci tak jaro at už ta běloba zmizne a je alespon desítka :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem se vyspala:slight_smile: spala jsem 1,5 hodky a malej prej řval, jak tur a já o ničem ani nevím :grinning: holky, jdu se vám svěřit se zážitky. byli jsme koukat na byt, prodej bez realitky, 4+1 asi 90 něco mětrů za 990000 + 230 000 na opravy. jsme nadšení. sice je to v přízemí, ale je to vyvýšený. celej barák opravenej, zateplenej. ted tu manža sedí a počítá, za kolik ho opravíme a jak budemem vycházet měsíčně, když si půjčíme . tak nám držte palce, ať ty jeho výpočty vyjdou v plusu. já ten byt chci. a je to v podstatě asi 10 min do centra. takže bomba a asi 5 minut do lesa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
jé jitu tak držím palečky ať to vyjde :dizzy_face: vypadá to skvěle i poloha. jé já už bych taky zařizovala a bydlela ve svým, snad už se letos dočkáme. a je super, že je to bez realitky protože ty si akorát pěkně namastí kapsu. :wink:
9. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jituško, tak to máš fajn, že se o něj manžel tak krásně postará :slight_smile: . To jsi musela spát fakt jak dřevo :grinning:
Tak to by bylo nádherný, takovej kousek od lesa. To by se mi taky líbilo :sunglasses: . I ta cena zní super. A opravy by musely být nějaké generální?

Sun, vy teprve začnete stavět, ne? To budete mít tak rychle?
9. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
ne blani myslela jsem to tak, že už konečně začnem letos stavět :grinning: no, ale stěhovat bych se chtěla co nejdřív.
jé nekoukáte někdo na primu? začíná tam ten novej seriál já tam mám ze zvyku ordinaci :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
jo novej oni jsou přešlapy tak to já jdu koukat tak papa
9. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sun, tak to jo. Jsem si říkala, že byste to měli nějak rychle postavený. I když v dnešní době není nic nemožné.
Já se dívám na ordinaci.
9. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
nový jádrou, tím pádem kuchyň. no a pak takový designový věci :wink: tom chce dveře s dřevnou zárubní, plovoucí podlahu do obýváku, dlažbu do kuchyně. budeme tam nějakej čas bydlet, tak chceme to mít hezký :wink:
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska strašíme od 5.

Jituš, to tam máte tedy ceny, za to by tady nebyla ani garsonka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 06:04  • Odpověz
Ahojky holky,my zase strašíme od půl šesté,ale celou noc byl klid,tak mi to ani nevadí.Teď si Vojtík žužlá chleba a já snídám,dneska jedeme k anšim,jdu k holičce-konečně
Jitu moc Vám přeji abyste co nejdřív bydleli ve svém :wink:
10. bře 2010 v 06:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.