• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ráno.

Jituško, tak to jo. Ale zase to budete mít hezký :wink:

Jitu, já jsem si chtěla stěžovat, že nás manža vzbudil v 6, jak vstával do práce, ale už mlčím :grinning: :zipper_mouth:

Andrejko, tak to my jsme byli 4x vzhůru.
10. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Jsem teď Marečkovi mixovala oběd a hulajdal u toho po mně, tak jsme vylizovali misku :grinning: . Pak jsem si mazala chleba a pořád po mně hulajdal, že chce jako ještě něco. Tak teď má křupku a je spokojenej :grinning:
10. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jak se máte a co dětičky? :slight_smile:
Sofča dobrý,už má jeden zub a taky si sama protáhla večerní usínání,takže ted chodí spát kolem 19h,bohužel ráno už je vzhůru už v 6.30h,pro mě je to teda šílený,ale už si začínám pomalu zvykat..dneska jeden na plavčo,po 14 denní pauze tak sem zvědavá jak se bude tvářit..
Jinak sestra je na tom tak že je ochrnutá na celou levou stranu-ségra je levák,takže to odnesla pro ní ta horší strana..hlavu už má snad ok,příští pondělí by jí měli přesunout z neurochirurgie na rehabilitační oddělení a má zažádáno o převoz do Kladrub takže bude zatim čekat v Plzni než se tam uvolní místo..zatim je úplnej ležák,takže doma být nemůže,ale snad jí brzo rozhýbají,aby se mohla vrátit co nejdřív domů za pckem,po tom se jí stýská nejvíc a nese to dost špatně.. :frowning2:
Joo a u nás je -14 st.to je šílený :astonished: se pořád těšim na jaro a ono prd.. :angry:
10. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
čus kočky,

tak my jsme vzhůru od 6 a dokonce jsem celou noc ležela a probudilo mě jen, jak šel manža na záchod a malé dát dudel. Vzbudila se jednou a já na to nemusela reagovat. Pak vydržela do těch 6. No bájo.

Ted jsme po snídani a já si dopřávám kafe.

Jo a byla jsem v Teta drogerii, kde mají akci na ty ubrousky Pampers, jak jsem se tu na ně nedávno ptala. Měli mít 6 balíků za 199Kč a našla jsem tam ty samý ale v balení po 4 a za 249Kč. Tak jsem paní říkala, že chci samo to akční zboží a ona na mě, že bohužel jim neposlali zboží. No co to je za ptákovinu??? Dyt je tam mají ale za špatný ceny. No děs. Tak dneska zajdu do DM a koupím tam ty jejich, ty jsou snad dobrý a nejsou tak moc mokrý...
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Hani tak držím ségře brzké zotavení. Hlavně at je brzo doma s prckem a rodinou :pensive:
10. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Hani. Tak prvně gratulace k zoubku :slight_smile: . To jsme už asi jediní bezzubí :grinning: . Užijte si dnešní plavčo :wink: . Tvojí sestry mi je strašně moc líto. Musí to být pro ni hrozně těžké. Pokud je hlava už v pořádku, tak je to fajn :slight_smile: . A v těch Kladrubech ji rozhýbou úplně? Bude se plně hýbat?

Charlie, to je dobrý, nedošlo zboží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Holky, kolik dáváte denně příkrmů? Já dávám pořád jen oběd a odpolední svačinku. Není to málo?
10. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Holky díky,doktor říkal že by se rozhýbat měla,ale bude to běh na dlouhou trat,ale hlavní je že cvičit chce..
Sofča se u mojí mamči tak hrozně rozlezla že za ní musim pořád běhat a hlídat jí,včera sem šla na záchod a převrhla na sebe květináč a hrabala se v hlíně :sweat_smile:
Charli to je teda bordel,asi zjistili že ta akce je moc výhodná tak podražili :grinning: :angry:
Blani já dávám dopoledne jogurt+ovoce,nebo jen ovoce,k obědu zeleninu+maso,odpoledne má většinou mlíko a večer kaši,nebo taky mlíko,jak kdy..
10. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Hani, díky. Takže to asi stačí, že.
To je Sofinka šikovná. My se pořád jen plazíme. Sice už pod sebe strká kolínka, ale na 4 ještě není.
A to je super, že je sestra odhodlaná cvičit. A hlavně, že to rozhýbe, to by bylo super :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Blani
nad ránem MM
snídaně - chleba s něčím + čaj
sváča ovoce
oběd - maso+zelenina+příloha
sváča MM
večeře kaše nebo polívka
do postele MM
10. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
jo holky, to zas byla akce s velkým A :grinning:
10. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Hani, tak snad to bude už jen lepší a lepší.
10. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
a my baštíme MM, pak MM nebo UM, pak oběd - masozelenina, ovoce nebo UM, kaše nebo UM, UM
Vypadá to takhle hrozně divně, ale dávám to podle toho, jak spí nebo jak nám to vychází s programem.
Chci začít dávat ráno jogurt :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Holky, dík. Asi by to chtělo něco přidat. Budu muset popřemýšlet, co a kdy.
10. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc děs byl vzhůru snad už v jedenáct, tak jsem ho alespon přebalila pak budíček o půl jedný a do půl třetí tam otravoval :angry: nakonec mi zase usnul u prsu a v pět tam otravoval zase :rolling_eyes: to je období toto, jestli se klube ten zub ještě do toho trošku rýma a ten zadek jestli ho bolí.
hani vítej, gratuluju k zoubku a sestra to dokáže, má velikou motivaci :wink: která na ní čeká doma. hlavně, že to postižený není trvalý a může s tím něco dělat.
blani my to máme tak s- mm, sv- ovocná/kaše/jogurt, o- masozel., sv. mm, v- ovocná/kaše/jogurt, v2 - um na noc a pak noční kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
No Blani, asi bys měla zařadit večeři. :wink:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Holky přidala jsem pár nejnovějších fotek do alba :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Hani, super fotky. Sofinka má nádherný kukadla :slight_smile:

Sun, to byla noc :zipper_mouth:

Jitu, a to musí být jen kaše nebo cokoliv? Já právě nevím, jak bych to s tou večeří udělala. Jak ho kojím cca 2 hodiny po obědě, tak se po tom prsu sápe úplně hladově a úplně ho vycucne. To samo i večer, kdy má okolo půl 5 svačinu a kolem 3/4 na 7 ho kojím, tak mě zase tak vycucne.
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
No tak svačinku - ovoce - přehoď na dopo, pak dej oběd, pak jedno kojo a pak večeři - můžeš cokoli - kaši, hustou polívku, chleba s něčím a než půjde spát, tak zase nakojíš.
V našem věku jim bohatě stačí 3x kojo.
10. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
sofinka je kočka už je taková velká slečna :slight_smile: blani nahrad to kojení v pět ovocnou sváčou nebo kaší. jsem zvědavá jestli dneska dorazí už to odstrkovadlo paní si teda dává na čas.
10. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Hani krásná Sofi

Sun teda to teda byla ale noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jitu kolik ml mlíka by jim mělo stačit? Je to 750ml? Samože když je to z flašky, tak se to spočítat dá, když kojo, tak ne, to je jasný
10. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Charlie, no jak píšeš.
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
tak mladej pán se napucnul a šel si zdřímnout asi je z tý noci krapet unavenej :rolling_eyes: a já se pustím do vaření dnes se nám vrátí tatka ze školení :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
halo halo,kde všichni jste? za chvilku bude po spaní a po klidu. tak pošta zatím nikde :unamused: tak to dorazí nejspíš až zítra :angry:
10. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky, jak je? Hani, uvidíš, že to bude v pořádku. asi to nebude hned, ale určo se rozhýbe. držém pěsti. my jsme nemocní. já teda ještě ne uplně, ale malej má děsnej kašel, tak mu dávám mucosolvan, tak snad mu to brzo zabere. tady je už nad nulou a svítí oskar jak divej, tak nevím, jeslti jít ven, nebo ne, když kašle... normálně se mi celou noc zdálo o bourání jádra a manžovi prej o hypotékách... ach jo. snad to nějak dáme a já za 2,5 roku vyrazím do práce... ale to asi budou náročnější roky. ale já prostě věřím, že to dáme. jsme tak nadšení tím bydlením, ža do toho prostě jdeme.
10. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
já vařím a chystám věci

za chvilku se malá probudí, tak dostane oběd a chci vyrazit nakoupit do toho dm a pak na cvíčo
10. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Já se snažím vařit, malej prudí, už je přetaženej, ale za hodinu musíme vyrazit směr mamma centrum a já potřebuju, aby mi tam pokud možno spal, jinak bude ječet na celou polikliniku.

Jituš, na prochajdu jdi, ten vzduch udělá malému na kašel dobře.
10. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
teda tak už chrní 2 hodiny :rolling_eyes: to bude mít zase síly na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpoledne musím do lékarny to zas bude pálka a pak k nám přijde kámoška s malým tak alespon něco bude fajn. už jsem nějaká otrávená z toho počasí už mě to čekání na jaro fakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Sun, ani nemluv, já už chci teplo, ale aspoň na slabou bundu. nepotžebuju 30°... je to letos nějaký dlouhý a taky jak jsme doma s prckama...
10. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jitu, nám právě ta dopolední svačinka nevychází kvůli plavání :frowning2:

Sun, on má v 5 svačinku. Kojo je před tím ve 2 a pak v 7.
10. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.