• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čauky...
taky chcííí teploooo!! ale co je začátek března, co bych chtěla že jo?! :angry: nojo nejsme na to tak zvyklí a je dlouho ta tuhá zima :angry:
jdu po 13h k dr s nelou na to nosní aby ji odsál a skouknul dutiny atd...tak jsem na to zvědavá, páč jsme dobrali veškeré sirupy a kašle vesele dál(ne už tolik) a rýma taky stále :unamused: ale je to lepší, jen nějak dlouhý už :unamused:

my ted dopapaly špenát, vb, hovězí a pak bude k sváče???lipánek :grinning: :wink:

hani krásný fotky, malá má fakt kukadla a už leze, to je paráda :slight_smile:

dočtu
10. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Blani, tak prostě jeden den bude mít jinak. Já když máme doktora, taky improvizuju.
třeba zítra mám zubaře v 11,30, což znamená, že přijdu dom nejdřív ve 12,30, tak prostě bude mít celý den přeházený. :grinning:
10. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
ahoj kocky :slight_smile:
teda dneska rano byla kosa, ja jela s malou si nechat svazat bakuli na vysehrad a teda vam povim, jsem byla jak rampouch :grinning: ted sabca spinka, tak mam chvilku..
hanicko, male sofince gratuluji k zoubecku a segre se to snad vsechno vrati brzy do normalu a bude s malym..
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jitu, aha, já jsem si říkala, aby v tom neměl hokej. A i já su taková, že mám ráda, co kdy bude. Na nějaké improvizace mě moc neužije :sweat_smile:
10. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
holky davate uz normalni jogurty, pribinacky atd.?
10. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Blani, no to s děckem jde dost těžko :grinning:

Andrej, já ne. Norámílní jogurt - co tím myslíš? Jako ovocnej? proč do děcka rvát cukr, když mu do bílého můžu dát čerstvé ovoce. No a smetánky a spol - sladké, tučné, z tvarohu.... :grinning:
10. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
k těm pribináčkům... v nemocnici tím chtěli krmit malýho, tak jsme jim rovnou řekla, že to mu teda dávat nebudou. člověk by myslel, že v nemocnici budou aspoň něco vědět o výživě kojenců :frowning2: a jeětě mu chtěli dát skleničku od 12. měsíců a pak s rybou, tak to jsme jim taky zatrhla :grinning: měli tam ze mě radost :grinning:
10. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Jituš, prosim tě, jak jsi psala, že dáváš malému ten chleba ráno - s čím ho dáváš a kolik? a dáváš mu asi malé kousky do pusinky nebo si to bere sám a drobí to všude? :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Kačenko, dávám mu krajíc takové té kalsické šumavy nebo co to je. Ten mažu povětšinou lučinou - těma kostkama, ne tou v kelímkách, tam bývá často nějaký zahušťovadlo apod. No a pak nakrájím a čtverečky nebo jak se trefím, zhruma mezi půl a celým centimetrem. Strkám mu to do pusinky a protože chce jíst sám, tak mu ke konci dám třeba 5 s kůrkou, ty se mu líp drží a on si je strká sám, čímž se celej opatlá. Jo a nedoporučuju mu je poskytnout najednou :grinning:
10. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
díky Jituš, taky bych mu už chtěla dát nějakou normální snídani, chleba má rád, ale takhle s něčím ho ještě neměl, jen cucat kůrku, to mlaská :grinning:
10. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
jo , Jituš, to my když jsme byli s Marečkem v nemocnici, to mu byl měsíc, tak jsme měli i čočku a čerstvé pečivo každý den :grinning: a děti byli plně kojené :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Kači to v porodnici bylo normální. to jako nepochopím. denně čerstvé pečivo a obědy jak píšeš. hlavně že pak nám ke všemu rvali bílou kávu :grinning:
10. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Kačenko, no já jedla taky všechno. I tu čočku a zelí. Akorát teda čočku jsem dělala červenou :grinning:
10. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Jo ta bílá melta, to jsem milovala, já vypila několik litrů za den, pak jsem neměla mít prsa jak balony :grinning:
10. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Jitu :grinning:

Andrej, dávám bílej jogurt. Pribináčka a tak dám až po roce.

Jituško, tak to je mazec s tou nemocnicí. Člověk by fakt čekal, že budou vědět, co a jak. A dávat skleničku od 12 měsíců... :zipper_mouth:

Bílou kávu miluju, ale v porodnici byla nejspíš ze sáčku (Bikava se myslím jmenuje) a nic moc. Miluju tu klasickou školní.
10. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
kuk kočky, kde jste kdo??
10. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
tak jsem tu, ale za chvilku mažu do vany a pak chnět bůchví jaká bude dnešní noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas tu celej den slintal jak bernardýn a ještě se pořádně spustila ta rýma. nám v porodnici taky servírovaly samý pochoutky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeden den jsme měly i vánočku a čerstvý pečivo bylo běžný.
10. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
tak já koukám s manžou na ligu mistrů. peču chleba, tak to musím hlídat, tentokrát jsme udělala jsen v pekárně těsto a v trpubě peču poctivý bochník:slight_smile: doufám, že prcek bude spinkat, poslední noci jsou s jedním krmením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
jé jitu jedno co bych za to dala, mě tenhle týden příde noc jako jedno velký kojení :pensive: jdu do vany a do hajan, tak at vám rarášci chrupou celou noc.
10. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
tak dobrou sun

taky kukáme na ligu :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
charlie, ty jsi můj člověk :wink: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Čůůůs bůůůůs ženy :slight_smile:
nějako dneska nestíham a tak jen zdravím :wink:
Hani vítej zpátky :slight_smile: moc držíme palečky ať je sestra brzy v pořádku :wink: hlavně že má chuť bojovat :slight_smile: to je nejdůležitější a super fotky Sofinky :wink: :dizzy_face:
Jitu paráda s bytečkem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude žůůůžo bej doma sami viď :wink: :slight_smile:
malej měl v noci zase cvičení :rolling_eyes: do 11 spal-sice sem tam pobrekával,ale to jsem ho dycky uskřehotala do spánku :wink: ale pak se probudil a nemohl zabrat a řval asi 2 hoďky :confounded: manža mě poslal spát a chrápal s ním v pokojíčku a pak se mrhola probudil až v 6 :astonished: :grinning:
tak jdu na kutě :wink: papa a dobrou noc :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj.
Tak zase strašíme od 5. Až posunou čas, tak snad bude vstávat až v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 06:17  • Odpověz
Dobré ráno.
Jitu, nezávidím :unamused:

U nás sněží :angry: . To máme jet na plavání. V takovým počasí jsem ještě nikdy neřídila :sweat_smile:
11. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
ahoj

a to ti tžeba pak za půl hodky neusne zas?? mě se nela takhle někdy budí i třeba ve4 nebo 4.30 ale za půl h zas zabere!

včera jsem byla na tom nosním a vše je ok, skouknul uši nos, krk a výtěr z nosu dělal....ale žádná infekce nic takže rýma v dnešním počasí může přetrvávat.... a ted musím dočíst a pak taky do krámu-teda až tak v 11 :sweat_smile:
11. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Šmouli, tak to je super, že Nelince nic nenašli :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
ahojky :dizzy_face: hlásím se po delší době :sweat_smile:
Jituš-tobě sem ještě nestihla pogratulovat k těhu,ste to vzali pěkně hopem :grinning: :grinning:
Jinak malá ještě nesedí,nelozí ani na kolínka se jí ještě nechce,ale kliky ovládá na jedničku,jenže jí to nejde dát dohromady s nohama aby šla do kleku :sweat_smile:
baštíme už skoro všechno,miluje bílou aktivii,tvaroháček a pokoušíme se pomalu dávat chleba,ale stím teda fest bojuje :grinning: musím vás nějak letecky dočíst,co je tady novýho :wink:
11. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
dobré ránko,
holky, já už chci jarooooo, to je děs. Luky už má zase rýmu, páč ji zase domu dones manža..., od neděle Luky a já se přidala včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je z toho bláznivýho počasí :unamused: .
Jinak Šmouli, to je fajn, že to u malé není nic vážného, snad to ty naše mimíse přejde, až se oteplí..., prý snad už příští týden :slight_smile: .
Blani, to jste dobrý, že plavete a držíte se ok, my chodit na plavčo, tak jsme určitě nemocní furt :pensive: . Já ho asi ošplouchnu až v červnu u móře :grinning: :sweat_smile: .
Holky, jdu snídat, pak na vás zas kuknu :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
tady nikdo nenííí, když už jsem tu konečně já :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
jo a ještě se nám klubou 4 horní zuby zaranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.