• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahojky holky,tak my sjme oficiálně vstávali o půl sedmé,nepočítám 2x v noci nahození dudlíku. :slight_smile:
No my na to plavčo asi chodit nebudeme.Zajdeme si jen tak sami.
Katy jedete k moři?Vy s emáte,taky bych ráda někam jela za teplem.
Včera jsme byli celý den u našich,já si zašla k holiči,ještě jsem se objednala na melír.Taky jsme si zašla do knihovny,takže můžu zase po večerech číst :grinning:
Jinak budu muset asi nějak přehodit Vojtíškův jídelníček.Odpoledne mi vůbec nechce pít mlíko,už několik dnů je to stejné,prostě jak jdu s mlíkem tak je konec.Tak ho má akorát ráno a večer kaši.Dneska mu budu aspoň dělat na oběd mléčnou polívku s květákem a vajíčkem.
11. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojky dámy,

my tu máme ten bílej sajrajt :angry:

Dneska jedem na kontrolu na rehabku a pak ke kamošce :wink:

A musím se pochlubit, hlavně to zatukat, Verča spala v kuse do půl7 :dizzy_face:

jituska - tu ligu ale sleduje manža, já nee, mě to teda vůbec neba :grinning:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
tak se zas loučím, moc toho nenaprndejte a večer bááááj
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Andy, my jsme vstávali před šestou, no a dudlajse ani nepočítám kolikrát jsme nahazovali..., má rýmu, takže když dudá, tak nemůže dýchat, takže ho má chvíli, usne, ve spánku vyplivne, no a jak se trochu probere, tak ho hledá :sweat_smile: , takže jsme nahazovali cca 10x :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jo, vyrážíme do Chorvatska, se známými, mají 2 kluky 6 a půl a 2 a půl roku, rezervovali jsme to už na zač. prosince, bylo to s velkou slevou....ale vyjde to finančně tak, tak, ale je to hlavně s jídle all inclusive light, prostě jídlo 3x denně vč. nápojů, takže se nebudu naštěstí muset o nic starat (akorát Lukymu budeme určitě brát skleničky a asi i večer kaši...), po tom celoročním vaření, furt něco vymýšlet, se fakt těším, že se taky někdo bude starat o mě :grinning: :sweat_smile: .
Jinak mám taky od neděle dodělanou barvu na hlavě, už to byl děs, přijela mamča, tak jsme zase barvily :slight_smile: , ona mě a já jí, ale já to mám pořád stejné, klasika, celé na blond, jsem taková konzervativní :sweat_smile: .
11. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Smoulo, ne, prostě vstává v 5. 10-11 hodin spánku mu prý stačí.
Teď teda usnul, ale počítám, že do 20 minut je vzhůru.
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Tak my jsme ještě nevyrazily :sweat_smile: Verča usnula u koja, tak jsem ji položila na hrací deku s tím, že se stejnak probere a ono nic. Chrní si tu, tak jsem šla odmést sníh a pořád si chrupká. No tak neva, aspon mám chvilku klídeček. Jsem zvědavá, jak dlouho spát bude :grinning:
Ještě na tu rehabku můžem přijet kdykoli :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
ahojky, tak my vstávali v půl sedmé a pak o půl osmé usnul do půl deváté. ted je u prababičky a já jdu mýt okna, je teda dost hnusně, ale zase není taková zima a už těma oknama není vidět ven :grinning:
taky se chystáme do Corvatska, ale do apartmánu se známíma, tak to vaření pořešíme dohromady. taky se těším, akorát si budu muset koupoit těhu plavky :grinning:
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
My v létě jedem na Balaton a pak do jižních Čech :slight_smile:
K moři se nám moc nechce - hlavně to cestování s dítětem si moc nedovedu představit, ale třebas se tam nakonec taky rozhodnem vyjet :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojky
tak teda u nás venku hnus fialovej :angry: už se asi přestanu dívat z okna, zatáhnu rolety a vytáhnu je až tak za týden. no noc nic moc zas tam strašil od dvanácti do jedný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé taky bych jela k moři, ale plánujem takový prodloužený víkendy tady po čr, jestli budem stavět tak ani nebude moc času.
11. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Nazdárek..u nás byl budíček v 6.30h a ted už zas spinká..
Včera na plavání to bylo super,Sofča byla moc hodná..sem včera zaplatila pokračovací kurz na plavání tak od dubna pokračujeme dál..taky sem se domlouvala kdy si nahradím hodinu z minulého týdne a paní mi nabídla v pondělí v 8h ráno :astonished: sem myslela že padnu,naštěstí pak našla ještě místo v po ve 13h,já bych takhle po ránu nebyla vůbec schopná,by jsme museli vstávat už v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Charli mě takhle spala Sofča jednu noc u mamči,sem byla štastná jak blecha a další noc se budila po 2h :angry: ale Verče to určitě vydrží :wink:
Reni ahoj,dlouho ses tu neukázala,jak zvládáš práci+Káju? :slight_smile:
My máme v plánu 17.6 odjet na týden ke známým do Itálie,akorát z tý cesty mám trochu strach,Sofče to v autě moc nebaví,teda když spí tak jo,ale jakmile se probudí tak už jí to neba..
11. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
čau hani,no práci zvládám,chodím jen 2krát týdně odpo takže se to dá,malá je naštěstí hodná a nemá problém být s někým jiným,tak je to fajn :slight_smile:
my už plavčo prodlužovat nebudem,končíme 4.4.ještě dem asi 4 krát plavat,malé se to líbí,ale jak začne teplo tak už se mi tam nebude chtít chodit,a další 2 litry se mi zato dávat nechcou
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Tak to jo,sousedka chodí taky 2x týdně na 6h a syna jí hlídá mamča,to je fajn,aspon si přivyděláš nějakou korunu a pokecáš s lidma atd..
Já právě myslela že když se na to plavání začně chodit že by se mělo pokračovat aby to mimčo nezapoměla a něco z toho mělo..my máme tenhle kurz od února do 14.4 a další začíná hned 21.4 a je do konce června..na léto koupíme Sofče bazének a bude se ráchat v něm..
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak jsem cestu krásně zvládla, musím se pochválit :grinning: . Akorát doma Mareček spal už jenom chvilku, protože to strašně bouchlo v trubkách od topení, tak ho to vzbudilo :angry: . Jsem akorát stihla udělat amolety a začít je mazat marmeládou.

Já jsem taky zaplatila ten pokračovací kurz.

V létě nejspíš nikam nepojedem, protože budeme stavět. Ale ráda bych někam vyrazila, jenomže peníze budou potřeba na stavbu :pensive:
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Čůůůůs baby :slight_smile:
nestíhám :sweat_smile: měli jsme tu návštěvku a svišť měl zase nespavou a je od půl 6 hore :rolling_eyes: jdu dočíst
11. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak my chodít na pokračovací nebudem už jsem jí to i nahlásila mě už tady ten přijde dost dlouhej je to 14 lekcí takže přes tři měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: i na filipovi vidím, že už z toho není tak nadšenej jako ze začátku. tak u nás od rána chumelí jak blázen :angry: jsem říkala,že dneska nikam nejdu odpoledne si půjdu lehnout s filpem v tomhle počasí se ani nic jinýho nedá. jo dorazilo nám konečně odstrkovadlo paní k tomu přidala jakousi další skládačku tak máme zase o pár krámu víc :grinning:
11. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Blani no vidíš jaká si holka šikovná :grinning:
Sofča už spí 2h,sem v šoku,takhle dlouho doma nespala ani nepamatuji :astonished:
Já si dělám k obědu čínu s kuřecího masa+rýži,odpoledne sem chtěla vyrazit na procházku,ale to teda nevim kdy,když se vzbudí do 13h tak dřív jak po 15h jí do kočárku nedostanu..a já nejradči chodím ven tak do 16 protože pak začínají přijíždět lidi z práce a po silnici se nedá chodit,chodníky tu bohužel nemáme.. :angry:
11. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
tak to toho moc nebylo :grinning:
my asi taky na pokračování plavča chodit nebudem :wink: bude léto a můžem chodit sami plavat :slight_smile:
u nás se taky sype bílej sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: už do rána
tak já zesa mažu :wink: jo a v albíku jsou nové plíny co jsem vytvářela o víkendu :slight_smile: pic
11. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Sun a já si zrovna říkala že jim ta předpověd nevyšla,protože u nás je krásně,svítí sluníčko a na teploměru mám 4st..
A jaký odstrkovadlo máte?
Holky už vozíte prcky v normálních autosedačkách nebo ještě ve vajíčku?
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Tak my jsme po obídku,venku je fakt hnusně,ale asi na chvilku půjdem.
No tak my jsme nezaplatili ani první plavecký kurz :slight_smile:
Hani to máš super že tak Sofinka dlouho spinká,mě Vojtík většinou spí dopo dvě hoďky,dneska si zkrátil jen na hodinku.
11. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4958496 nevím jestli se ti to zobrazí, když už je aukce zrušená no kdyžtak vyfotím je to s medvídkem pů. tak u nás jim ta předpověd bohužel vyšla už jsem z toho fakt otrávená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: my už jsme ve velký sedačce z malý nám čouhala hlava :grinning: a taky už se to ani nedalo unést.
11. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Sofča poslední dobou spala tak 30 minut takže fakt čumim..sem jí šla už 2x zkontrolovat..
A už řve :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
kačí pěkný výrobky, teda ty jsi se rozjela :grinning:
11. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Hani :grinning: :wink:

Mareček je pěkně protivnej, jak moc po plavání nespal :unamused:

Nám ty pokračovací kurzy končí 30.6. Určitě budeme chodit plavat aji ke strejdovi na bazén, ale já su ráda, že vypadnu z domu, je to změna, Marečkovi se to zatím líbí a líbí se mu děti.
Já su aji ráda, že na to plavání chodím, protože se naučím různé úchopy Marečka ve vodě a tak.

Hani, my jsme ještě ve vaíčku.
11. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
blani vy budete ve vajíčku ještě hoodně dlouho :slight_smile: kolik vůbec má ted mareček. ale bud ráda, ono je to nejlepší v tom vajíčku, mě třeba ted hodně chybí jak jdeme z plavča takhle jsem ho zachumlala do vajíčka a šlo se. tak u nás je to taky dost časově náročný to plavčo jak je to 50 km tak to je hodka tam hodka zpátky no celý dopoledne zaplácnutý, kdyby to tady bylo v místě tak bych o tom třeba uvažovala, ale takhle ne.
11. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Sun, si jo :grinning: . Už má určitě 6kg, myslím, že i něco přes 6. K dr. jdeme až příští měsíc.
Tak to je jasný, to se ti prodraží i s tím benzínem takhle.

Kači, jsi moc šikovná :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
My jsme se sešli na plavání super parta 5 maminek a všichni kromě jedný budeme pokračovat tak je to fajn..na plavání to mám 15 minut autem,takže pohoda a jsem taky ráda že vypadnu z domova,pokecám s ostatníma maminkama a Sofča je mezi dětma atd..
Nám ten pokračovací kurz končí 24.6 a pak hurrááá prázdniny :slight_smile:
My máme taky ještě vajíčko,na délku je je tip top ale váhově máme ještě čas,Sofča má 7,5kg..
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Sun teda to jsi vydražila za super cenu a vypadá moc pěkně..
Já sem na to prodávání a nakupování po internetu nějakej blbec,nejde mi ani prodávat ani nic výhodně koupit :frowning2:
Kači teda ty jsi šikovná :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
tak sedíme doma,svět se nezboří,když jednou ven nepůjdeme.Furt tam sněží s deštěm. :angry:
My zatím taky máme vajíčko,sedajdu už máme doma,dneska tu přidám fotku,jak si v ní Vojtík trůní,ale jinak tam řval. :grinning:
Sun bezva chodítko :wink:
Holky chci se zeptat jaký máte názor na hopsadlo,myslím to závěsné třeba mezi dveře.mě se to líbí,ale jestli to nějak neškodí.
Zrovna včera jsem paní z MMB posílala balíček za 300Kč,každá kačka dobrá. :slight_smile:
Příští týden máme zase burzu,tak to hnedka utratím :grinning:
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Andrejko, mně se to nelíbí. Ze zdravotního hlediska nevím, jak si stojí, ale přijde mi, že tam visé stejně jako v klokance, takže nic moc.

My za chvilku vyrazíme ven.
11. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
-ahojda mamky,všechny moc a moc zdravím po pauze,nějak nestíhám na net,konečně začalo být vcelku ok počasí tak vyrážíme pořád ven a pak už se mi nějak nechce sepínat počítat :wink:
-jak se máte co,co mimča jak rostete všechny
-my se máme ok,Adulka už má 3.zoubky a klube se snad 4,taky si už sama sedá a lozí všude a snaží se stoupnout pomalu tak je sranda sní,no naše Sárinka pohodlník,ta ještě nic,jen se plazí po břiše jak čamrda a jinak nic,ani žádný zoubek,ta je pozadu trochu vždy :slight_smile: :slight_smile:
-jinak vše zvládáme,máme taky už naušničky konečně a tak sme parádnice
-tak se opatrujte všechny moc
11. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.