• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
11. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
:slight_smile: ahojky adrosek,
holky jsou kočky, je super, že jsou každá jiná, alespoň se nenudíte :slight_smile: pořád si to pletu ta vlasatá je adélka? nebo naopak :sweat_smile: hani tohle je moje první vyhraná aukce jinak se mi taky nedaří :wink: ale oblečení na jaro už máme taky z mmb pořízený no a prodej se mi nepodařil zatím žádnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
-jojo vlasatá je Adélka,nějak ty fotky tam zabudáme popisovat aspon jmény
-a jak se máte jinak
-nám dneska konečně dorazila jídelní židlička a ještě čekáme na jednu
11. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
http://www.hen.cz/zbozi/3797/Zidlicka-jidelni-NATALIA-01
-jen sme chtěli červené a ty nejsou tak škoda :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holky, jak se mate? :slight_smile:
ja dnes byla ve skole odevzdat bakuli, pak jsme sjely do palladia pro neco jarniho na sebe :slight_smile:, pak jeste nakoupit nejakou bastu.. ted jsem upekla babovku, polila cokoladou a posypala platkami mandli a ctvrtka je v cudu :grinning:
zitra jdem do mcentra, tak se tesim :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
adrosku, holky jsou obe krasny, jedna vlasata a druha min, alespon je pekne poznate :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
adrosku, holky jsou krásný, fakt sluníčka:slight_smile:
11. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
adrosek pěkný židličky takový jsem ještě neviděla :slight_smile: to budou holky nadšený no červený by byly asi hezčí, ale co. andrej tak hotovo? vítej zpátky už se nám po těch tvých dobrotách stýskalo :grinning:
11. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
sun :grinning:
no jo, ja vzdycky jen tak narychlo pisla, obcas jsem nakoukla, ale nebyl ted moc cas.. bude lip :wink:
11. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
holky, malej mi ted spadl. normálně sedím vedle něja na posteli a on leží na břiše a hraje si. na zemi mám ovladač a on se pro něj asi natáhl a než jsme ho stihla chytit tak po hlavě dolů. naštěstí je to asi 35 cm vysoko. zase tu sedím a bulím...
11. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
-je jitus to bude ještě pádů,tak hlavně že to není vysoko
-jo ty židličky jsou super,jsou nějaká novinka tak je asik nestíhají vyrábět
11. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
-jitus a jak ty to zvládáš,stím že další mimi na cestě,není ti špatně ani
11. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
mě naštěstí špatně není vůbec. zatím nevím o tom, že jsem těhu :grinning: naštěstí je malej moc hodnej. ted teda zrovna nechce spát :angry:
11. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
-tak to je dobře jitu,tak hlavně že tak,no tak se opatrujte hlavně
11. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
díky, ty taky. dvě děti naráz je teda maso, já jsme mzvědavá, jak to zvládnu :grinning:
normálně neuvěříte, jak jsme do malýho dostala čaj. on mi prostě z flašky chce jen mlíko a čaj ne. a hrníček s pítkem nehrozí do toho kouše a chláme se. tak jsme do něj dostala aso 70 ml dávkovačem z nurofenu. on to bral jako zábavu a pil a pil a já natahovala jak blbá. teda já se picnu, fakt...
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím všechny maminky :slight_smile:
Jituš - to je dobrý nápad s tím dávkovačem od Nurofenu, to musím taky vyzkoušet :dizzy_face: , náš malej pije jen mlíčko od maminky z prsu jinak nechce nic a dnes vypil už asi 20 ml čaje z lahvičky s dudlíkem a to je asi už pro dnešek max. - teď mi několik dní nechtěl vůbec pít, dávala jsem mu pítko a on odvracel hlavu, no hrůza :angry:
Androsek - taky si nedovedu představit mít dvojčata, to musí být něco :grinning:
11. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Tak jsme byli na hodku venku..
Androsku holky jsou fešandy,každá jiná,ale obě princezničky :slight_smile:
Koukám že dnes se tu objevili mamči co už tady dlouho nebyli :slight_smile:
Andreasku tak už konečně budeš mít čas :slight_smile: nesejdeme se někdy v Berouně,ty to tam znáš tak by jsme tam mohli dát nějakou procházku.. :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Adrošku, holky jsou kočky :slight_smile:

Andrej, takže hotovo? Ty se máš :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Tak my byli venku 2 hoďky a až na to chumelení je tam fajn :wink: :slight_smile: jinak děkuju za pochvalu plínek :wink: jsem se dotoho nějako zakousla :grinning: ale fakt mě to dost baví :dizzy_face: :dizzy_face: dneska přišel balíček s látkama a tak už mě svrbí ruce se pustit do díla :grinning:
Adrosku holky jsou krásňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: no rostou jako z vody koukam :wink:
Jitu super nápad s tím dávkovačem :wink: náš malej taky bojkotuje čaj :confused:
přidala jsem pár fotek na galerku: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#62764598 :wink:
11. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
teda kde jste ženský. kači super fotky :wink: a jako skvělej nápad mi to teda nepřijde, páč, jak ho to bavilo, tak by asi vypil i půl litru a to natahovat po 5 ml by bylo na palici :grinning: prostě se musí naučit pít normálně. ale já ymslím, že jak bude teplo, že to přijde samo, prostě teď mu stačí mlíko. a on teda mlíka vypije pořád dost.
11. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
kači pěkný fotky koukám, že to s těma hračkama vypadá stejně jak u nás :grinning: tak u nás se chrní jsem zvědavá na dnešní noc přihodila jsem mu do mlíka ještě dvě lžíce kaše protože včera tu strašil už ve dvanáct tak jsem ho vzala do náručí, že ho ošidím čajem a začal se sápat hned po koze kozojed jeden. :slight_smile: jo andrej k tomu hopsadlu tak věřím, že tomu našemu kulichovy by se něco takovýho líbilo, ale myslím, že by to bylo na chvilku a je to dost drahý to už by byla asi lepší houpačka.
11. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
no kde zase všici jste? se tu sama bojim :astonished:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Kači, hezké fotky.

Sun, čučím na ordinaci :wink:

Holky, když uvařím víc rýže, můžu ji dát do mražáku? Není to jak z bramborou? Že by byla potom hnusná?
11. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
tak s rýží ti neporadím nemám zkušenost, ale nevím nevím. já to mám puštěný jako kulisu jen, abych nestratila nit :grinning: kdo s kým a tak.
11. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
sun, myslím, že není těžký se dostat do obrazu co se vztahů v ordinaci týče. jak náš děda říka: tam šuká kamen cihlu. :grinning: omlouvám se za výraz, ovšem, to prostě sedí.
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Sun, já taky právě moc nevím.

Jituš :grinning:
11. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jitu to bylo trefný tam prostě na každýho dojde no. no blani tak to vyzkoušej a uvidíš :slight_smile: alespoň pak budem chytřejší.
11. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Sun :grinning:
Třeba se ještě někdo ozve :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
hele blani tak jsem něco našla asi tě nepotěším
Do mrazničky nepatří

•vařené brambory a vařená vejce, rýže, těstoviny a pudinky

•majonéza, různé saláty, párky (ztrácejí chuť), slanina (žlukne)

•celer a rajčata (mají moc vody)

•uzené a konzervované maso není pro zmrazování příliš vhodné stejně jako šunka, která „vyteče“ (obsahuje sůl, jež nemá ráda zmrazování, zmrazit ji lze proto jen na kratší dobu)

•tvaroh lze zmrazit pouze nízkotučný, máslo a margarín je třeba zabalit do alobalu a teprve pak zmrazit, smetanové sýry zmrazujte pouze vyzrálé, jinak se proces zrání zpomalí

•jogurt, kyselé mléko a zakysanou smetanu zmrazit nelze
11. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
kuk

jituskak super výrok, takhle to funguje ve všech podobných seriálech :grinning:
11. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.