• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, díky. Tak to ani zkoušet nebudu, jen nevím, co udělám s tím zbytkem rýže :frowning2:

Jsem vyhrála aukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5024862 :sunglasses:
11. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
no super blani moc krásný kalhoty já jsem na ty kostkatý a to tričko taky boží gratuluju. no bud jí zítra sněz a nebo vyhod :wink:
11. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
katy krásný fotky

sun to odstrkovadlo vypadá super

blani krásný kalhoty, to bude mareček fešák

adrosku holky jsou fakt kočky :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Sun, spíš asi vyhodím :unamused:
Mně se kostkovaný taky líbí. Jsem se chtěla jet mrknout do města, ale za tu cenu bych takové super asi nesehnala :slight_smile:

Charlie, doufám, že mu budou, aby byl fešák :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jo, a to byla jenom náhoda. jsem se šla na ty aukce mrknout, jestli tam něco není a ono bylo :grinning:. Byl to můj poslední příhoz, jsem si myslela, že mě ta druhá paní přehodí a už mě nepřehodila.

Tak ordinace (kulisa) skončila, tak jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dobrou blani

já půjdu asi taky či co. Manža v hospodě, v tv prd a už se mě aji spát chce :slight_smile:

A zítra jdu na ten veletrh :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
díky charlii, no blani to bys určitě nesehnala no tak je marečkovi ohrneš a bude to :wink: tak jo jdu chrnět snad už dnešní noc bude trošku klidnější. pa
11. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak pápá a dobrou všem :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ránko. Tak nás každé ráno pravidelně vzbudí manža :unamused: . Vždycky je to něčím jiným, někdy kašlem, jindy smrkáním, dnes zamykáním dveří... :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahoj.
No my se každý ráno budíme ještě před pátou, tak asi kohoutí kokrhání? ikdyž tady na sídlišti :grinning:
12. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Jitu, to je šílený, to bych nedala vstávat tak brzo :sweat_smile: . Ale Alexek ti chodí brzo spát, že?
12. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Blani, no brzo, normálně, kolem 19.
12. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Holky dneska hrozná noc, kojení 22,00,3,5 a probudil se v 6 ale hrál si naštěstí do 6:45 já nevím čím to je, on má snad pořád hlad
12. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
ahojky,
tak u nás noc báječná spal bez probuzení až do půl šestý :dizzy_face: no, ale od tý doby už neusnul :sweat_smile: no, ale pořád lepší než ty přechozí noci. tak u nás už konečně přestalo sněžit.
12. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
jmiso taky teď dávám Vítka spát kolem té 19 hod, vždycky chodil spát kolem 18 na půl hod ,a le teď ho kolem 18:00 vykoupu , dám kaši , nakojím a jde spát
12. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Holky to spaní fakt závidím :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
peti u nás nemáš co já jsem se dneska konečně za celej týden vyspala jinak to byla katastrofa vzbudil se třeba v půl jedný a do půl třetí tam prudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: určtě má vítek jen nějaký přechodový odbodí a bude dobře, no já jsem musela filiplovi ráno jít udělat mlíko protože byl na mě nacuclej přes půl hodiny za čtvrt hodiny už chtěl zase :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Já se nevyspala už tak od půl roku, takže kdy bude konec tomu přechodovému období?
Možná i dýl, prostě jsem se nevyspala od doby, co se naučil přetáčet sám na břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zhoršilo se to od období na 4 a katastrofa od doby na 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Jitu, aha, to není tak brzo. Ale chodíval ti spát dřív, ne?
Jitu, jako že si Alexek v noci stoupá :confused: ?
To jsem se tě chtěla zeptat ještě k té večeři. To mám dát kaši, pak přebalit a pak nakojit? Nebude toho moc :confused: ? A co jsi myslela tou hustou zeleninovou polévkou? To je jako oběd?
12. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Blani, jo, stoupá, chodí kolem postele, ohlodává jí a to vše zvládne ve spacáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A spát chodil dřív, jak se šoupnul čas, prostě se nemohl nějak hned přečasovat.

kaši nebo večeři dávám kolem 17, kolem 18 jdu koupat a při ukládání do postýlky ho nakojím, takže odstup hodina a půl, on už si jen tak cucne a stejně během chvilky usne. takže je to spíš rituál než co jiného.

Polívku hustou dávám k večeři na oběd je to málo výživné, to by z hodinu hulákal hlady a nebo by musel sníst půl litru. Normálka dám vařit zeleninu, pak ji rozmatlám ve vodě a dohustím rýžovou moučkou nebo pohankovou lámankou nebo něčím takovým. Když měl slepičí, tak jsem udělala vývar ze slepice, dala mu tam kousek masa, pokusila se o zavářku z žloutku a rýžové moučky, no moc to pohromadě nedrželo, takže z toho byla zase taková šlichta ala hrachovka :grinning:
12. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Sunsetko tak to Vítka dám po koju do postýlky a spinká , to on zas naštěstí vzhůru není

Holky taky mají vaše děti rády kouzelnou školku?

Jmiso a kdy jsi začala dávat ten chlebík s tou lučinou, třeba?
Vítek je fakt jedlík, sní všechno a za 2 hoďky má zas hlad :grinning:
12. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Petul, no lehce před 8 měsícem. Nejdřív jsem dávala suchej chleba, aby si nacvičil žužlání a když to jakž tak šlo, tak jsem to mázla.
12. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
jmiso tak suchý chleba Vítek ma rád , tak někdy mu to máznu :wink: Díky moc :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Jsem Marečka uskákala na balonu. Su zvědavá, jak dlouho vydrží spát. Šla bych na záchod, ale s ním na břiše to jde blbě :grinning:

Jitu, tak to je síla :astonished: , to se máme na co těšit :sweat_smile:
Aha, já právě kolem půl 5 dávám svačinu a tak o 3/4 na 7 kojím, pak přebalím, přesleču, nachystám spaní a jdeme spinkat.
Tak jsou ty polívky obědy. Ono tomu někdo říká polívka a já moc nevím, co si pod tím představit :sweat_smile: . Pro mě je to spíš kaše.
12. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
No já tomu říkám polívka, protože je to polívka. Oběd je pro mě maso + zelenina + příloha. Na to aby sneědl na oběd polívku i jídlo, to má ještě čas.

Blani, tak posuň sváču na dřív. Musíš nějaký jídlo ubrat, tedy kojení ubrat.
12. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
no jitu tak to máš to období trošku delší :sweat_smile: třeba se to zase vrátí jak šoupnou čas. u nás taky jak je vzhůru tak se štrachá nahoru. jsem stejně celou noc sledovala hodiny a říkala si no půl třetí ještě spí to je dobrý, hm čtyry tak to je dobrý to se za chvilku vzbudí atd. :grinning: my to právě máme takový přechodový jeden týden pohoda a pak děs.
12. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
No jo vlastně, je to zhruba od doby, co změnili čas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
No nic, jdem ven, jdu se objednat ke kadeřnici, snad má zítra volno, jinak se picnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Tak si dal 20 minut.

Jitu, dík :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Jitu, vím, že su otravná, ale hodila jsem si to "na papír" a máme to zhruba takhle:
7 – kojení
9:30 – kojení
12 – zelenina
14 – kojení
16:30 – ovoce
18:45 kojení
Když jdeme na plavání (2x týdně), tak vynechávám kojení v 7 a kojím před půl 9 a pak po půl 11. Jak mám to kojení ve 14 a 18:45, tak mě Mareček vždycky úplně vycucne, jak kdyby mu to mlíko chybělo. Takže když zařadím svačinu dopoledne, tak bude mít mlíko až ve 14, což mi přijde pozdě. Ještě by možná šlo přijít z venku, nakojit a cca za 1/2 hodiny oběd, ale to by toho asi zase bylo moc.
Pochopila jsem, že cílem je snížit denní dávku mléka, ale on ho asi potřebuje, když se po něm potom tak hladově sápe.
Ještě mě napadlo, že by s tím plaváním ho šlo nakojit po plavání třeba v prohřívárně, pak se jít oblíct a tak a v herně bych mu dala svačinku a doma by měl oběd. To by šlo. Ale fakt nevím, jak s těma kojeníma. Nehledě na to, že nechcu první týden vidět, co to udělá s prsama :confounded:
12. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.