• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani, ono se dieta stejně držet nemůže, protože se pak vylučují nějaké látky do mlíka a mimčo ho pak nechce. Nevím, jak to dělají. Vždycky říkají, že přibraly 20kg a pak jsou hnedka stejně hubené, co?
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Kači, aha, tak já nemám žádnou chytrou knížku, tak su v klidu :grinning: . A hlad mám pořád taky :sweat_smile:
13. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak já mám 5kilo navíc,ale nějak se mi rozšířili boky,pořád si říkám že budu pomalu cvičit,nějak s ek tomu nemám ale po šestinedělí určitě najedu na cvíčo,mám doma eliptical-orbitrack,tak ho opráším a budu jezdit.
Já taky druhé mimi nechci tak brzo,to by mě asi trefilo,kdybych zjistila že jsme znovu tak brzo těhotná,taky tak ty tři roky.
13. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Andy taky krásně držíte hlavičku :wink: :slight_smile: to je dycky taková sranda jak se u toho chudinka malej lopotí :wink:
No to by mě taky zajímalo jak to ty ženský dělaj :confused:
No nic my jdeme na prošku :wink: aspoň takavou malinkou :slight_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
káťo: no uvidíme, radši bych aby malej vylezl až ten druhý termín. Po bříšku se mi bude strašně stýskat. Ach jo.... :frowning2:

kat: uvidíš, třeba monitor něco ukáže.
13. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Já jdu budit na jídlo :grinning: . Na procházku to vidím až k večeru.
13. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
evi, taky jsem zvědavá, jestli na monitoru naskočí nějaké kontrakce...., je to divný se těšit na porod, ale už chci mít prcka u sebe a vozit v kočárku a ne se tahat s břichem... :sweat_smile: :sweat_smile: .
13. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Katulen mě tam teda nikdy žádné kontarce nevylezli,tak nemusíš být smutná jestli je taky mít nebudeš já byla na moniotru ve st 17.6 a ten doktor co mi nakonec rodil mi ho kontrolovala říkal že naprosto nic se tam neděje a v noci mi praskla voda takže porod může přijít kdykoliv :wink:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Evulko no já myslela že se mi stýskat nebude,ale jooo styská a moc :sweat_smile: :wink:
tak my jdeme papapa :slight_smile:
Blani že přeju dobrou chuť :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Hani, mě 1. porod začal kontrakcema a ne prasklou vodou, přemýšlým, zda tento bude stejný nebo ne... . :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Hani, kdo Tě rodil?
13. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak jsme z5 z venku, skoro dvě hodinky jsem drandila po poli, pak už se psice vlekla :grinning:

Hubnutí - holky, myslím, že je to daný geneticky, já nic nedělala a váha mi šla dolů sama, je fakt, že ani v těhu ani teď se nepřejídám, jím tak normálně a všechno a dietu nedržím, prostě aby to pokrylo výdaje a hlavně hodně chodím s kočárem a mám pár pořádných kopců, který zdolávám ze cviku. Takže hadry neřeším, mám zase předtěhu.

Polohování - taky musím polohovat, protože malej se stáčí k jedné straně, už jsem ho otočila v postýlce, aby mu šlo světlo z druhé strany, tak uvidíme, co uvidí dr. na kontrole. Mně přijde, že má hlavičku normální :grinning:

Pasení - taky ho dávám na bříško, ale když neřve, jak řve, tak to nemá cenu, rychle přebalím a konec. Ale po koupání ho přetočím pokaždý, aspoň mu pořádně naolejuju zádíčka a prdku :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Katul: manža mne tam vezu zítra na 8hod. jsou tam už viď?
13. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Katulen to kdybych věděla..já měla jeho jméno na papíru z toho ultrazvuku,ale to jsme odevzdala na příjmu takže vůbec nevim jak se jmenoval..ale mám za to že měl příjmení od V..a byl mladej tmavovlasej :grinning:
13. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
kat: tak uvidíš, třeba se už něco ukáže...Já jsem taky zvědavá, jak to bude zítra vypadat. :wink:
13. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Jé tady se kecá o sto šest. Já pro jistotu vlítla do kuchyně a navařila si oběd. Jenom takovou rychlovku, krůtí kousky se zeleninou a rýží a kmínovou polívku s kukuřičkou a bramborama, to byl fofr, kdyby se malá vzbudila, tak ať to mám nachystaný.

Blani - no hraju - spíš se chytáme za prstíky a hladím ji, no spíš tak spolu koukáme po světě :wink:

Téda 3 poslední těhulky, no supr, za pár dní už tu nebude žádná :wink:
13. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Kyčle - Blko, nám tedy v porodce kontrolu prováděli, ale ručně, tedy aspoń, co jsem zahlídla, teď jdeme na první sono, chodí se běžně kolem toho 4.týdne.
13. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Míši tak 2 hodky venku jsi zvládla? No tak to jsi dobrá...
Já nevydržím dlouho stát, strašně mě ten spodek rozbolí, jsem ráda že jsem stihla vysát a uvařit a už musím zas ležet :confused: Jo a ty očistky už mě taky neba :angry:
13. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Charlí to jsi dobrá já bych taky měla místo kecání jít něco dělat,ale jsme dneska nějaká líná..
Jak jsme tu měla mamču tak to bylo fajn,že jsme tu nebyla sama a pořád jsme si měla s kým povídat chodit ven atd..ale dneska ráno odjela tak se mi nic nechce..
Jo a včera jsme byli poprvý s malou v obchodě na Zličíně a celé to prospala tak to bylo fajn..
13. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Hani já jsem právě ted sama, mamča přijede každou chvíli, tak jsem to chtěla mít hotový. Nechtěla jsem aby přijela a já zapla vysavač.
My jsme o víkendu montovali skříň a všude po baráku jsme měli našlapaný piliny, tak mě to pěkně štvalo..
Včera se mě nic ale dělat nechtělo, když jsme měli první víkend i s tatínkem :grinning:
13. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
no tak jsem aspoň pověsila ven pleny,malý s epomalu budí,ale vždy strčím dudlana a zase spí :grinning:
Hani jsme taky sama,z toho si nic nedělej,s procházkou počkám asi na Jindru snad nám do večera vydrží počasí.Půjdu sama jedině když malý bude odpo protivný.
13. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Aha tak to joo to já ve čt dopoledne než přijela mamča taky kmitala abych to tady měla uklizený.. :slight_smile: Jsem ted aspon vyndala nádobí z myčky a nandala tam další..
My vyrazíme ven taky až dýl,přes poledne určitě nepůjdeme tak vyrazíme až kolem 17h doufám že nebude pršet..
13. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
katerina85: jj, jsou od 8 v poradně a od 7 na monitorech. Já vyrážím z domova v 7,15, veze mě taťka a půjde se mnou manka a beru ještě mojí Anetku :slight_smile: , taky to chci vyřídit co nejdřív, než bude vedro :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
jo, Hani, díky, no já chodim k mudr. Sosnovi, tak uvidím...
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Katulen a Katerina85 držím vám zítra palečky,hlavně at tam dlouho nečekáte,já z toho byla vždycky hotová..
13. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Hani: moc díky

Katul: tak to tam budeme tak na stejno, budu vyrážet taky tak.
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
teda vy jste toho zase napovidali :slight_smile:
ja jak tu mam mamku, tak skoro nepisu.. mamka zehli a vari :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
já jsem taky ráda, že jsem nakonec v porodnici byla jen jednou na těch monitorech a ještě ke všemu už s kontrakcemi po 10minutách, večer jsem tam jela už na příjem :grinning:
13. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Andreasku: to se teda máš :slight_smile: Tomu říkám pomoc. Škoda, že já s mamkou nemám takový vztah :frowning2: .
13. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
andreasku já taky ne, přece tu chuděrka nebude sedět a já abych si tu kecala na netu :grinning:
13. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.