• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no charlii klidně přijedte s veru taky :grinning: a vy ostatní holky taky :wink: šmouly to toho moc neuvidíš vždyt je skoro konec jdu kouknout na fotečky marečka
12. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
blani pěkný fotečky jsem se musela smát jak je pod tím stolem :grinning:
12. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Charlie, Sun, děkuju :slight_smile: . Jo, pod stolem prolízá rád :grinning:

Šmouli, teda Nelinka ti chodí spát pozdě. V kolik ti ráno vstává?

Sun, to už abysme vyjeli, abysme k vám do zítra dojeli :grinning:
12. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Blani pěkný fotečky,Mareček je roztomilej a fešák k tomu :slight_smile:
Charlí ty jsi rychlá že už vymýšlíš co Verunce k narozkám :grinning: já mám ted v plánu autosedačku,golfky a botky :grinning: ale nic z toho k narozkám nebude..
12. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj všem.
Blanko, pěkný fotky. mareček je tak strašně pidi, to snad ani není možný, on má v 8 měsících míň než Alex ve 3. :confused:
13. bře 2010 v 06:20  • Odpověz
Hani, botky nekupuj, dokud malá nebude samostatně chodit v prostoru. Jednak jim rychle roste nožička a já mám pocit, že jak se Alex postavil a snaží se chodit kolem nábytku, tak mu i tak nějak mění tvar :grinning: Tím pádem bych za boty nevyhazovala několik set. No a druhak to není dobré kvůli vývoji nožičky a návyku na chůzi atd.
Jestli chceš capáčky, jen aby něco měla na nožkách, tak dobré jsou www.capacky.cz :wink:
13. bře 2010 v 06:24  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc super budíček ve 4 a pak v 7 jen mě naštvala jedna pitomá flaška jsem si polila celou postel čajem :angry: je tam nějakej pitomej závit a všechno to vyteklo. za chvilku vyrážíme na plavčo je tam teda hnusně fičí jak blázen a chumelí nejradši bych zůstala doma, aby jsme to ještě neodmarodily :frowning2: hani my máme zatím jen bačkůrky botky koupíme až bude chodit babička už na ně střádá do prasátka :grinning:
13. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko.

Hani, Jitu, děkuju :slight_smile:
Jitu, mně pidi nepřijde, mně přijde normální :sweat_smile: . Ale teda, že měl míň, než Alex ve 3 měsících je celkem síla :sweat_smile:

Sun, u nás taky není pěkně. Je tady tma a fouká.
13. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
blani, no a to Alex nebyl žádnej obr, když se narodil, neměl ani tři kila a 50 cm :grinning:
13. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my jsme už měli budíček po páté.Snažili sjem se malého ještě uspat,ale marně.Tak teď se těším až zalehne a já půjdu asi taky.Tatínka sjme vyslali do obchodu na nákup,malý posvačil.Venku katastrofa,chumelí a chumelí.
Dneska jdeme utrácet,prochajdou do teska,jdeme se podívat na nějaký nočník a já si jdu něco pěkného koupit do Taka. :dizzy_face:
Blani Mareček je takový malinkatý skříteček :slight_smile: a je moc šikovný.
13. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Blani pěkné fotečky :dizzy_face: a Mareček je fakt cvrček malej :dizzy_face: :dizzy_face:
Jitu jj to mají ty naši klucí nastejno :wink: při narození měl Honzule 2,83 kg a 50 cm a ve 3 měsících rovných 6 kg :grinning: :grinning:
Sun teda tak to fekt nasejří :unamused: ten čaj v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jitu, já právě vím, že byl taky menší :wink:

Andrejko, to byl teda brzký budíček :confused:. Taky bych si ráda něco koupila, ale já neumím vybírat :sweat_smile:
Děkuju :slight_smile:

Kači, děkuju :slight_smile:

My jedeme odpoledne ke kámošce, která má koncem března termín.
13. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jo to vám musím napsat jak mě včera zase jednou dostala tchyně :grinning: malej měl studený fajky a tak jsem mu dala fusekle pod dupky :slight_smile: no a ona mi zase jednou při přebalování stála za zadkem a povídá jé to je super vynález viď ty ponošky že mu není zima na nožičky :confused: :grinning:no koukla jsem se jí na nohy jestli si náhodou ještě nemotá onuce že jsou pro ni ponočky takovej vynález :grinning: :grinning: :grinning: teda měla jsem co dělat to ustát :grinning: :grinning:
Blani jéé tak jdeš zkouknout mimi ještě v domečku :wink: :slight_smile:
13. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás noc dobrá,buzení ve 23-2-7 pak ještě usla do 8.30h :slight_smile:
Jmiso já myslela že když se právě prckové začnou stavět že by měli mít nějaké pevné botičky,aby si neničili nožky.. :confused: Jo a nočník musíme taky koupit.. :slight_smile:
Sun užijte si plavání :wink:
Všem přeji pěknou sobotu..
13. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Kači :grinning:

Jo jo, su zvědavá, jak velké bude mít bříško a budu tiše závidět :slight_smile:
13. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Dneska chci k obědu Sofče u vařit zeleninou polívku,tak sem zvědavá jak jí bude dlabat,protože ode mne ty výtvory moc nechce..skleničky papá už docela pěkně,.to většinou sní tak 100 ml,ovoce už jí taky jede.. :slight_smile:
A pro nás dělám kuřecí packy s bram.kaší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás zase noci probdělé, vůbec nevím co udělat aby zase spinkala, když se v noci vzbudí, tak hrozný řev, asi zuby?Nahoře jako na jedničce má bílou tečku je to zub?

My za chvíli odjíždíme na oslavu tchánových narozenin 86., tak tam bude zase celá veliká rodina, mám z toho už nerva a ještě k tomu malá teď usnula a po 10 hod. máme vyrážet to bude protivka :rolling_eyes:

Tak pěkný den snad to přežijeme :grinning:
13. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Hani, tak to je super, že se Sofinka rozpapala :slight_smile:
My budeme mít nějakej steak či co to manža s tím masem udělá a asi opýkaný brambory. Na zítra jsem naložila maso (vepřové, uzené a klobásku) s bramborem a cibulí a udělám to v alobalu. Manža tomu říká špíz v alobalu :grinning:

Kat, tak to asi budou zoubky. Tečky jsou zoubky. Zkušenost teda nemám, jen co jsem tak vypozorovala od holek :grinning: . A i to, že se ti tak budí...
Tak si tu oslavu užijte. Třeba ještě usne v autě :wink:
13. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj...
blani mě nepřijde že chodí moc pozdě-do 21h spí...pamatuješ jak chodila kolem 23h?? to byla hrůza nooo spí mi tak do půl7 do 7h ale od půlnoci se mi pořád nějak budila, fnukala a zvedá se ve spánku no nevím co je zas....
nemá moc ještě zavedený režim....snažím se i tak aspon do 21h aby spala-neuspávala jsem ji když jsem měla, spíš jsem čekala až se ji spát bude chtít a to byla asi chyba

radek je ještě není doma ze služebky a ted mi volal že ještě neodjel ze slovenska, jsem pěkně nasraná, máme stěhovat pokoj a zasejc nic se na to tady můžu taky vys...!!! nechápu odkdy dělaj o víkendu, tak jsem mu teda řekla svý at si to laskavě nějak zařídí a do 12 odjede-že tady víkendy sama nebudu když zas další tejden jede. mám toho fakt dost, už to začíná a to jsem si libovala když odjel jakej mám klid, mě vaděj ty víkendy :frowning2: :cry: tak tu ted sedím a řvu :angry:
13. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Smouli neřvi.. :slight_smile: u nás je to to samý,přes týden se to snažim nějak vydržet,ale když maká o víkendu tak už sem fakt naštvaná,že sem tu pořád sama..zrovna zítra se zbalí už po obědě a tradá pryč a to jde dopoledne cvičit,takže ho uvidíme jen tak na hodinu přes oběd :angry:
U nás se spí,tak sem hodila packy do trouby a jdu si umýt vlasy..
13. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Kat tak si užijte oslavičku :wink: snad malá ještě usne a nebude protivka :wink: je to děs jezdit na tyhle akce s prckama co? :confused: :wink:
Šmouli neřvi Blaženo :wink: teda s těma chlapama je to na mrtvici co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Hani hmm to si taťky taky zrovna neužijete :unamused:
Radek je dneska taky v práci :confounded: a to nedavno fňukal že nemají do čeho píchnout :wink:
13. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
jSEM BYLA U KADEŘNICE, PŘIJDU DOM A KLUCI SPÍ, TAK JDU RYCHLE TAKY, ALE MYSLÍM, ŽE USNU A MALEJ SE PROBUDÍ.
Pardon :grinning:

Hani, nee, ono když se učí a vstává, tak většinou ještě lezou a sedí a jak maj pevné botičky, tak moc "vyklápí" nožičky a to není dobře. NA učení je nejlíp bosá nožka nebo protiskluzová ponožka. Když koukám na Alexka, tak hodně trénuje chodila, že si stoupá na celé a na špičku atd. a to by v botkách nešlo.
Do kočíku stačí nějaký capáčky, ikdyž vzhledem k rychlosti růstu nožičky mi to přijde zbytečný.
13. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
díky holky, přijde mi že se chovám jak kráva...on se může servat prací a já mu ještě nadávám.....asi žárlím :astonished: jéééé to po 10letech-to mám snad nárok ne? :confounded:
jdu gruntovat at nemyslím na kraviny :rolling_eyes:
13. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Jmiso a co teda nosí Alex na nožičce?Jenom ponožky?Sem tam jedny capáčky vybrala,tak počkám na Petra at můžeme Sfče změřit nožku a asi je objednám,aby je měla na doma a do kočárku..
13. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Šmoulíku no dyk je jasný že chceš mít chlapa doma :wink: tak pěkně ulkiď a ať najde pak doma usměvavou ženušku :wink: :grinning:
13. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Byli jsme venku.

Šmouli, pamatuju :wink: . Já jsem taky dávala spát, když se mu chtělo, vždycky to bylo tak do té osmé, teď chodíme mezi 7 a půl 8. Ale udělal si ten režím tak nějak sám. Hodně nám v tom pomohly příkrmy.
Šmouli, ty víkendy jsou blbý, no. Ale nebreč, určitě přijede :wink:
Ono to je těžký, někdy je to fakt na palici, když jsou pořád v práci, taky to znám :wink:

Hani, ty jsi taky věčně sama, co :frowning2:

Kači, pořád říkám, radši ať je plno práce, než ať není :wink:
13. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Blani no to určitě :wink: ale jak fňukal že nemaj práci tak mi bylo jasný že nebude dlouho trvat a zase nebudou vědět kam dřív skočit :wink: no prostě jako dycky :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Kači :grinning: :wink:

Manža se teď dívá na fakturu z telefonu a prej teď chodil přes mobil na internet a platí jenom za to 200,-. Pako :rolling_eyes: . Si myslel, že to stojí 3,-Kč nebo co :zipper_mouth:
13. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: :grinning: kde to žije chlapec? :grinning:
13. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Kači :grinning: , taky nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A furt na tu fakturu hleděl a říkal, jak je to drahý, že to už využívat teda nebude. No, to bych si prosila :fearful:
13. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.