• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani :grinning: :grinning: no jo chlap :wink:
špunt už tu zase fňuká :rolling_eyes: ale musí chlapec počkat do jedné než vytasím cecek :wink: :grinning: tak ho jdu nějako zabavit a pak jdeme ven :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Kači, my jsme poslední dobou taky dost ukňourání :confounded: . Když je na zemi, chce jít ke mně, když je u mně, sápe se na zem :rolling_eyes:

Za chvilu se půjdeme chystat k té kámošce, tak pa :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
kuk kde jste kdo?

my jsme si zaplavčili, malá je venku v kočáře a my máme klídeček a pohodičku

bych tu ráda uklidila, ale mě se teda nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už 4.noc po sobě nám Veru chrupe celou :wink: a dneska dokonce v kuse :grinning:
13. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky holky.Co vlastne delaj vasi chlapy?Muj je dispecer kamionovy dopravy, ma 12ctky a nocni.

Jinak s botickama souhlasim s Jitu - pevne botky az bude prevladat chozeni nad lezenim :wink: Majdulka ma doma jen ponozky, uz pekne tape za rucicky a taky obcas na par vterin sama stoji :grinning: taky uz umi ukazovat zviratka v knizce-psa a kocku zatim, a rika i pes-teda jen pe,ale je to pes :slight_smile: sikulka moje, je s ni fakt sranda, uz rozumi hodne vecem, za chvilku ji bude 10mesicu a pak rok! :fearful:
13. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
tery majda je teda šikula :slight_smile: náš taťka je pokrývač/zedník atd. má takovu menší firmu (5lidí) my máme na doma ponožky s protiskluzem a bačkůrky dáváme jen do chodítka. tak na plavču dneska první půlka v pohodě dokonce u tatky neplakal a druhou půlku prořval už ho to potápění nějak nebaví tak dvakrát třikrát a dost no mě by taky nebavilo, kdyby mi někdo věčně rval hlavu pod vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a odpoledne jsme byli na tom maškarním pak dodám foto.
13. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Doma chodí v punčocháčích nebo ponožkách, ani nemá protiskluz, at si zvyká :grinning:

Měla jsem do autosedačky capáčky, ale mladej si je stejně sundaval, tak už další kupovat nebudem, asi :grinning:

Já ho za ruce nevodím, on by chtěl, chtěl by moc chodit do prostoru, drží se jednou rukou za nábytek a většinou upadne, pořád si říkám, že má dost času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
13. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Sun super fotečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teri páááni Majdulenka je šikovná :wink: beruška jedna malá :dizzy_face:
Jo Honzule už umí dělat pá pá :dizzy_face: :wink: :grinning: a doma má pomožky a dupky :wink:
Charlie téééda super noce máte koukam :slight_smile:no snad jsi to nezakřikla :wink:
13. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
kačí ponožky jo?? to je dobrej nápad :grinning: :grinning: :grinning: tak chlapy zase chrní, asi budu muset jít filipa nějak nenásilně probrat jinak mi tu pak bude strašit do deseti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Jsme doma. Bylo to fajn :slight_smile: . Mareček nám usl po cestě a zatím ještě chrupká. Ale určitě, jak to dopíšu, tak vstane :grinning:
Jsem se pustila do pistácií, to jsem neměla dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Charlie, to je super, že Verunka spí celou noc :slight_smile:

Andaro, manžel je elektrikář. Pak to dělá i po práci tak různě u lidí jako fušky :wink:
Jé, to je Majdulka strašná šikulka :slight_smile:

Sun, pěkné fotky. Filípek vy padá úžasně ve vaně :slight_smile:

Kači, Mareček dělal dneska taky pápá, ale spíš to byl omyl :grinning:

Už je vzhůru...
13. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Sun-super,fotky,krasnej certik :grinning:

Jitu-ja ji taky nevodim za ruce, jen kdyz ji jako za obe chytnu kdyz sedim,tak ke mne dotapka,ale ze bych s ni chodila po byte to ne. :wink: Chodi si sama kolem nabytku atd. :wink:

Jinak Blani,Marecek je roztomilej smisek, koukam na fotky a teda malinkatej mi taky neprijde :wink: je drobnejsi to jo,ale takovy normalni miminko :slight_smile:

A Honzik od Kacky je teda peknej puclik-ty tvare, to je boziii :slight_smile:

Charlie-snad tak bude Veru uz spat porad, mne ted chodi
majdik spat taky pozdeji,kolem 21h -ale spi az do rana do osmi az pul devaty :grinning:
13. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahojky,tak my byli dnes v Ikei a můžu teda říct že o víkendu v hnusném počasí už mi tam nikdy nikdo nedotáhne,protože to tam bylo horší než o Vánocích,jenom parkování nám zabralo asi 15 minut :angry: šílený..
Andaro jaký ty kuponky z DM si chtěla poslat?Jinak Majdalenka je šikulka :slight_smile:
Můj manža podniká v autodopravě..
Sun super fotečky :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Andar, aha. No já se ničemu nediví, když čtu, že posazují dítě pomalu ve třech měsících, protože se přitáhne za ruce apod. Tak vodění nechodících za ruku považuju za zcela běžný nešvar. Nešvar z mého úhlu pohledu :grinning:

Hani, do Ikea jezdím jedině ve všední den dopoledne, jinak na to nemám.
13. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky,tak jsem malého uložila,zatím nespí,ale je tam ticho.Dneska jsme si koupila mikču v Taku,je super a ještě v akci.Nočník nemáme,koupím ho potom u nás v krámku s kojeneckými potřebami,ale teďka tam mají pro nemoc zavřeno.
Tatínka máme na florbale,jak přijede tak si půjdu zacvičit,jinak pracuje jako stolař,musím se pochlubit je moooooooooocccccccccccccccccccc šikovný.
Andar to je Majdulka moc šikovná,pořád taky do Vojtíka hučím pejsek kočička,ale zatím na mě tak akorát prdí.Ale za to bravurně točí v pusině dudlíkem aniž by použil ručky :grinning: :grinning:
Doma taky nosí ponožky,nebo punčocháče,a ven máme capačky.
Hani to se vůbec nedivím,v takovém počasí každý vyráží někam do obchoďáků. :slight_smile:
Sun bezva fotky,Filípek je malý krásný čertík.
13. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Tak už spíme,přidala jsem nějaké fotečky,a jdu poklidit ten binec :sunglasses:
13. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Jj taky znam plno takovych pripadu :wink: Ja to nikdy nedelala, jako neposazovala dokud si sama nesedla,nedavam do choditka a nikdy bych nedala, proste ji necham at si dela co umi :wink: je to prirozeny vyvoj, tak proc tomu pomahat.
Jo a Jitu, asi mame stejnej nocnik, je na nem kacenka ze?Mame zlutej a teda mne prijde velkej nebo co, proste mi tam Majda propadne, tak nevim jestli nekde koupit nejakej mensi? :unamused:

Andrejko-teda Vojtisek uzje taky poradnej chlapak, je moc hezkej -Majduli by se libil, ona uz s chlapama laskuje :grinning: vzdycka na bratrance (rok a 3mesice) hazi usmevy a pokrikuje atd.To samy v cekarne u doktora.
13. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak oslavu jsme přežili, Kačenka se zase předvedla jako naprosto vzorné miminko :grinning:

Ale usnula nám po cestě domů, to nám trvá 3/4 hodiny a teď pobrekává v postýlce.

Ty zuby nám teda dávaj zabrat :confused:
13. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Terez díky :wink:
no je to dlouhán po dědečkovi,všechny kalhoty co má v pase dobré,jsou mu krátké,a když dám větší tak mu padaj,budeme muset pořídit kšandy.
Jj už taky laškuje s holkami :grinning:
13. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
tak u nás už se taky spí a já jsem vytočená až do nebe :angry: tak jsem tam dala španěláky na zítra a říkám mu at to hlídá, že se jdu koupat z koupelny volám podlej to jo z ložnice na něj volám koukni na ně dokrmím malýho přijdu do kuchyně smrad a to víte, že už byly chytlý a on si v obýváku spí :angry: :angry: :angry: no nevím co se podaří zachránit uvidíme jaký to bude. bych ho zabila v tu ranu fakt :angry: :angry: :angry:
13. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Andaro, děkuju :slight_smile: .
To ti Majdulka spí krásně :wink:
13. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Andrejko, krásné fotky :slight_smile: . Jak jsi psala o autíčku na ovládání, tak jsem si představila tu klasiku a ono je to takové plastové autíčko i ovládání. To je super :sunglasses:

Sun, tak to naštve :angry:
13. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Sun tak mu zítra k obědu dej suchej chleba :grinning: on si příště ten spánek rozmyslí :grinning:
Andy pěkný fotečky :wink: ..teda holky já úplně čumim jak máme všechny krásný dětičky :grinning:
13. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
andrej krásný autíčko :slight_smile: a fotečky, vojtík je moc pěknej kluk. a za chvilku můžeš z krátkých kalhot tříčtvrťáky :wink: ted mě ještě štvou s předpovědí :angry: u nás venku ted fučí jak blázen to je snad nějakej orkán či co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Sun, taky mě ta předpověď naštvala :angry:
13. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
pořád jen slibujou a nic tenhle týden už mělo být líp a předpověd teda zase nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: hani no to bych ho měla taky a já je mám tak ráda, ale snad se to podařilo zachránit a nebude to znát.
13. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Blani jj moderna :grinning: jenže Vojtíka už autíčko omzelo,teď chce pořád to ovládání,chňapne ho,drží a kouká na autíčko.Jenže nějak bobkovi neumím vysvětlit že musí mačkat tlačítka :grinning:
Tak mám docvičeno,uff.
Hani,máš pravdu všem se nám ty dětičky povedly :slight_smile: :wink:
Sun díky. No to co má malé hned šupnu na MMB :wink:
teď si tam paní udělala nákup přes 500Kč ale mých hader,tak jsem šťastná jako blecha. :grinning:
No pořád čekáme kdy bude to jaro,už mě to fakt štve,i když dneska bylo oproti včerejšku teplo,až na ten déšť :unamused:
13. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
tak dobrou holky, manžílek asi do hodky přijede :dizzy_face:

a my se spaním děsný pořád vstávám, třeba jen na dudáka ale i 10x :angry: :astonished: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: . U nás zase fučí :unamused:

Šmouli, tak to je fajn, že manža dojel :wink:
Já už na dudlíka nevstávám (doufám, že si to nezakřiknu :sweat_smile: ). Mareček ho vyplivne a už nevyžaduje a nebo si ho někdy sám najde rukou a strčí do pusinky :dizzy_face:
14. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
HolkY tak u nás už 2 noc šílená :frowning2: Má hysteráky a kojit mu nechci do půlnoci dávat, tak ho musím uspat na rukách při ukolébavkách, doufám, že je to jenom třeba na týden :frowning2: . Kdybych aspoň všeěla čím to je .Asi špatné sny
14. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
ahoj kočenky,

tak my noc super, chrupkala od 20h do 7h :dizzy_face:
Naše uspávání vlastně nebylo, jen jsem ji položila do postýlky a spinkala. Ted je to teda s křikem, takže musím dát dudel, ale zato spí až do rána :grinning:

Viděly jste už reklamu na dobrýho tátu?? Majn got, co bude přiště? Dobrá tchýně,ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.