• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky
tak my noc taky dobrý chrněl do 4 a pak u nás v posteli do 7. peti a netrápí vás zoubky? jinak u nás taky fučí jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nemít nový okna tak nám doma vlajou vlasy stačí tady to jedno okno na balkon to je ještě starý jak to profukuje.
14. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
sunsetko nevím je to možné,ale už máme 6 zoubku to by zatím stačilo
14. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
jé teda vy jste zubatý :grinning: to by teda mohlo na chvíli stačit my máme zatím 3. a na noc ho kojíš? tak jsem koukala na předpověd a všude píšou něco jinýho tak teda nevím. asi radši věřit tomu horšímu co. :frowning2:
14. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
sunset kojím , je fakt, že teď ty dvě noci to dělám tak, že před koupáním mu dávám kašičku , předtím jsme mu jí dával po koupání a pak ještě kojila. Sice noc předtím než jsme to tak začala dělat, se probudil 4krát na kojo ale neměl takové hysteráky
14. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
no jestli třeba nemá hlad, já jsem musela na noc začít dávat prvně 100 um a dokojit to fungovalo chvíly pak jsem musela dát už 250 to taky chvíly fungovalo a ted už dávám 250 um a do toho tři lžičky kaše :grinning: a tři dny ted dobrý. ted už se tu po mě zase sápe v obýváku kupa hraček ale to s ním ani nehne.
14. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Charlie, jo, viděla. Pěkná trapárna :rolling_eyes:

Sun, Mareček se taky po mně pořád sápe. Nic ho nebaví, když je u mně, chce na zem a naopak, no děs.
14. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj..tak u nás noc dobrá,poslední dobou pořád stejná 23-3-7..ale v posteli jsme se váleli až do 8h.. :slight_smile:
Venku je šílená zima a fouká ledovej fítr,takže fakt super :angry:
Sun Sofča má taky největší zábavu se po mě sápat,když je u mě chce dolů když je dole chce ke mne nahoru :sweat_smile:
Petulko já bych řekla že to bude možná hlad,já teda nevim,ale mě když se Sofie vzbudí do půlnoci tak jí mlíko dát,co taky sní když má hlad,abych jí uspávala půl hodiny a čekala až odbije dvanáctá,tak na to kašlu,spíš počítám,aby nejedla dřív jak po 3 h..
14. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky,čekám dvojčátka kluka a holku.K tomu mám doma malinkou Danielku.Jsem nervozní.Nemám manžu jen spolu žijem ale newim co dál.

wsmoulunko,Tak ty už jseš maminka?Gratuluju :D
14. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
sun myslíš že mám mu před koupáním dát od Hami hajaja a do toho kaši ty 4 lžíce ( teď dávám vody 150 ml a 4 lžíce kaše) ? On mi totiž z flašky nepije ,tak UM bych do něho normálně nedostala

hani já taky nečekám přesně do půlnoci ,ale včera se vzbudil s hysterákem po 20:00 hod a před 19 šel spát tak to mu přece nemůžu dát jíst . No jenže Vítek se budl co 2 hoďky před 3 nocy :frowning2: Je to fakt jedlík
14. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
milerrko teda to moc gratuluju :dizzy_face: A vy jste se snažili o další miminko?
14. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Petuli,No aji jsem chtela dalsi.Manžel furt jedzí do zahraničí a já jsem tu sama doma s Danielkou a velkým bříškem tedy se Saimonem a Stellou.Jak pak se má Vítek?
14. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
milerrko a zrovna dvojčátka , to je náááááááááádhera :dizzy_face: A máš poblíž třeba maminku nebo někoho kdo by ti pomohl ? Milerrko teda zvláštní jména máš vybrané :slight_smile: :dizzy_face:
Vítenek teď spinká a já se chystám jít dělat oběd a za chvíli příjde M k PC tak tu nebudu :frowning2:
14. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
No ty jména mě napadli jako první ale není to určo jkisté jak se budou ale plusko je to pro tyto jména.Moje ségra by mi petuli kdyžtak pomohla.Bydlíme v paneláku a ona jaksi dál ale klíďo by přijela a když tak by mi pomohli kamarádky.To Danielka je už dávno vzhůru.Vůbec nespí ani moc přes noc.Newím co mám dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Milerko Vítek poslední dvě noci taky hrůza,ale přes den chodí spát kolem 9:30 s pak ještě kolem 14:00 hod
To my jsme celé těhotenství měli vybrané jméno Eduard a den před porodem ( vyvoláním) jsme to změnili na Víta :slight_smile:))
Tak to je fajn, že máš někoho na pomoc :slight_smile:
14. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Petuli,Jinak mě napadli jména Nelly a Edward nebo Stella a Saimon.Takže newím... :grinning:
14. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
-ahojda mamky,přejem hezký den a všechny zdravím
-milerrka teda gratulujem k dvojčátkům :slight_smile:
14. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
peti já nevidím v tom hajaja a hami žádnej rozdíl, akorát se mi hajaja blbě rozmíchavalo. a ty mu dávaš kaši před koupáním a pak ho ještě dokojíš a jde spát? tak to by mu, ale mohlo stačit. tak to je blbý, že vítek sabotuje flašu, poraď se s hankou ta si se sofčou kvůli tomu taky užila svý :wink:
milerrko a kdy čekáte dvojčátka? no nebude to lehký, ale tak alespoň, že sestra pomůže.
14. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
adrosek,Díky moc ale ještě se nenarodili teprwe čekám :D
14. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
sunestko,moc krásný chlapeček Filípek.Gratuluju :D
14. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
-milerrko a to jste plánovali co tak brzy po první nebo nečekaně,ale i tak to bude hezké a hlavně náročné
14. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
děkuji milleriko, já jsem si dřív přála dvojčátka, ale teda ted jsem ráda, i ten jeden dá občas pěkně zabrat :grinning: tak oběd hotovej táta nikde, zase jel na hokej zkusit jestli už mu půjde bruslit tak doufám, že dorazí v celku.
14. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Susentka,To ten můj manžo furt jezdí do Německa

Adro,Bylo to nečekaně ale je tov pohodě :D
14. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
čágo kočky

tak oběd hotov, dítě vyspaný, tak to jsme to dneska teda zvládli

millerrka to je krásný, že čekáš chlapečka a holčičku, to je moc fajn. A ještě budou mít doma větší ségru :wink:
14. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
jo a kdyby jste někdo chtěl tip co vařit, tak jsem dělala podle Babici Španělské masové kuličky - http://archiv.nova.cz/multimedia/epizody/spanelske-masove-kulicky-s-omeletou.html?s=0
14. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
JJ díky :grinning: Charlie,Máš krásnou Verunku.Danielka je jí aji podobná.
14. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Mareček po obědě, já teď obědvám a manža odjel na tenis.

Odpoledne budu dělat Marečkovi tu kaši. Kolik jí tak mám udělat? Ze 100ml vody?

Milerrko, gratuluju k dvojčátkům. A to už tak brzo víte pohlaví :confused: ?
14. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
3-4 polévkové lžíce blani podle toho jak chceš hustou, tak chlapi odjeli k našim na formule a na mě tu zbyl pěknej bočkus :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím vytřit, ale nemám čím tak budu improvizovat a taky bych si ráda umyla hlavu, ale nejspíš to nemám až na večer.
14. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Sun, děkuju, ale mě šlo spíš o množství vody. Tu kaši dávám tak od oka, ale nevím, kolik uvařit vody, aby toho neměl moc nebo málo.
14. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
My jsme s Marečkem zase pověsili prádlo a teď se mi po něm věší :grinning:
14. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
jo tak to neporadím to záleží na každým mimču zvlášť já dávám tak těch 150. tak jsem tu hlavu nakonec spláchla večer by zase na mě nezbyl čas :grinning:
14. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.