• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, tak díky. Já zkusím těch 100 a uvidím :slight_smile: . No vidíš, jak jsi šikovná. Já furt musím něco vymýšlet pro Marečka a už mi jaksi dochází inspirace. Teď si hraje s vajíčkem (autosedačkou) :grinning: . No, a už ho to neba a mrčí :rolling_eyes:
14. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Blani já dávám kaše 90 ml..záleží na Marečkovi jakej je jedlík..a s tou inspirací jsme na tom stejně,dopoledne sem luxovala tak Sofča lezla za vysavačem a zkoumala ho,jinak její hračky jí nebaví.. :unamused:
Tak nám tatka už odjel,Sofča spí tak já si jdu udělat kafe a otevřít studenskou pečet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
hani mňam studenstká pečet, tak jsem zkusila rozmačkat filipovi jahody do kaše tak se snad neosype, ale zatím jsme neměli u ničeho problém (tuk tuk) jo vysavač je u nás taky oblíbenej jen dneska dostal přes ruce, když strkal do pusy šnůru do zásuvky. tak co blani kolik toho mareček zdlábnul já myslím, že mu ta stovka byla akorát ne?
14. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Blani, já dělala kaši z 150ml vody, ale pak jsem dělala ze 180 a teď to dělám od oka.
14. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Hani, Marečka ty hračky taky moc neberou. Jak to už zná, tak to pro něho není zajímavý :confounded:

Sun, jo, myslím, že to byla jeho míra :grinning:
14. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Hani, Marečka hračky taky neberou. Jak to zná, tak pro něho už nejsou zajímavý :confounded:

Sun, jo, byla to jeho míra :grinning:
14. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky,

jsme doma. Všechny vás moc zdravím. Co nového? Myslela jsem na Haničku se sestrou, je něco nového?

a co vaši kulíšci, jaké dělají pokroky?

:slight_smile:
14. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
ahoj

včera manža dorazil kolem 23h a za hodku měl běhavku do rána :grinning: takže to byl marast :grinning:

milerka přeju hodně štěstí....ted si nepamatuju, kde jsme si psali??

za chvíli uspím nelinku a půjdu taky do hajan....

zítra jedem do ikey pro ty úložné prostorové skříně s krabicemi...potřrbuju na hračky do děcáku, už se začíná stěhovat-o vík malovat-dost práce
14. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Šmouli, to píšeš, jak kdybys mu tu běhavku přála :sweat_smile:

Ahoj Bobo :grinning: , jak bylo? Odpočinula sis? Samozřejmě, že prďolky rostou :dizzy_face: . Haničky sestra by měla mít tu hlavu už snad v pořádku, ale pořád je ochrnutá, tak pojede cvičit do Kladrub, kde by se to snad mělo srovnat :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
to si piš že mu to přeju :slight_smile: :slight_smile:

nazdááár bobane!!!!! :wink:
14. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Evule :slight_smile: jsi hodná že sis na ségru vzpoměla,je na tom přesně jak píše Blanka,hlavu už má ok,ale je ochrnutá na levou stranu těla,ale měla by to rozhýbat v Kladrubech,akorát že ani nevidí na levé oko,tak to nevim,to se rehabilitací asi nespraví..jo a taky má krátkodobou pamět jako malé děti,takže jí něco řekneš a ona si to za 10 minut už zas nepamatuje,ale jen něco,něco si pamatuje dobře..
Sun Sofča dnes taky dostala přes ruce,pořád leze psovi do misky a bere mu granule a taky pořád strká prstíky do zásuvek,včera v Ikei jsme koupili ty ochrany do zásuvky..
14. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
hani tak jí taky nějaký granulky kup :grinning: já jsem včera koupila v dm takový dětský rýžový polystyreny a chutnají mu. do zásuvek to máme taky, zatím to máme v jedný na kterou má přístup, ale jakmile se k ní přiblíží tak ho stejně okřikuju, aby věděl, že to nesmí.
evi ahojky, šmouly teda ty jsi přející manželovi u vás je ta běhavka nějaká častá ne? :grinning:
14. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
hani: to jsem ráda, že hlava je už v pořádku a to ostatní se pevně doufám taky zlepší. Budu na ní moc myslet.

blani: užila jak jinak :wink:

šmouli: :grinning:

sun: ahoj :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
No je to docela sranda Sofča bere psovi granule a pes zas jí kaše,příkrmy atd..
Sofče hodně jedou ty kukuřičný křupky,pak sem jí koupila sušenky Sunarky ale ty se hrozně drobili a moc jí to nešlo,spíš s nima krmila psa,tak sem je snědla sama..
14. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Příští víkend má být až 18 st.tak to sem zvědavá :astonished:
Sem objednala Sofče tyhle capáčky http://www.capacky.cz/images/2007-03-15-10-59-05.jpg
14. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
no sunarky drobím do přesnídávky, ale už je kupovat nebudu většinou to všude rozmydlý i pusu má celou od sušenek. ty křupky jsou lepší, ted máme takový delší tak 10 cm to se mu dobře drží a není z toho bordel. tak se holky dívejte jo http://www.novinky.cz/domaci/194670-zima-konci-pristi-vikend-bude-18-stupnu.html že by???? :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
teda hani ted jsi mě naštvala :angry: :grinning: pěkný botky, ale u nás by asi neprošly to by měl hned dole :frowning2:
14. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Sun co se opičíš :grinning: :grinning: :grinning:
U nás ty sušenky byli všude jen né u Sofči v puse a v přesnídávce jí to nechutnalo,to má asi po mě já taky nesnášim rozmočený sušenky,rohlíky,knedlíky atd..
14. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
nene já to viděla dřív, ale než se vymáčknu tak jsi mě předběhla :grinning:
14. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
No jestli si je bude sundavat tak budu pěkně na.... :angry: za 400kč je bude mít na noze od rána do večera,bude mít přísný zákaz sundavání :grinning:
14. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
sunset ko tak dneska už večer pil hajánka z láhvičky :slight_smile: Jse mu tam trochu nalila a vypil to . Jinak hysterák je asi z toho, že ho nenechám chvilku křičet , tak je asi trochu rozmazlený. Nechala jsemho večer řvát necelých 10 minut, řval chvilku fakt dost, ale zhistil, že pomývám dál nádobí asi, tak raději usnul i bez cumle, tak uvidíme co večer,ale to ho vyřvávat nenechám, M stáva ráno do práce jako kyždý den
14. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
hani s tvou sestrou mě to moc mrzí :frowning2: Fakt je to hrůza,a le snad brzo bude líp
Nevím jestli jste viděli ve zprávách už to několiktrát bylo v TV jak Ondra Heryán po klíštěti ochrnul a měl nějakých 27 Kg , tak to je kluk od nás , moje sestra je jeho spolužačka a taky už se pomalu z toho dostává dokonce si dodělal i maturitu, já si myslím, že když člověk bujuje tak uzdravění jde hned líp a rychlejš , tak snad to bude i u tvojí sestry Hani :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
peti tak to je super, že už pije z flašy :slight_smile: snad budete mít lepší noc než včera. tak jsem si sepsala nákup na zítra a je toho teda zase kopa. :astonished: z pojištovny mám prd protože taky zase čumí na blbej hokej :angry: a v ložnici nechci rušit filipa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
sun no já taky doufám, už bych to potřebovala jak sůl, já jsme prostě taková že si nelehnu až v ložnici do postele :angry:
14. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
jo přesně tak já přes den taky párkrát jsem to zkusila, ale bud jsem neusla nebo okamžitě začal někdo otravovat :grinning: tak už se ani nesnažím a když filip spí přes den tak jsem ráda, že stihnu uvařit nebo tak. teda já už se na to jaro tak těším nám tu profučel celej víkend a ještě to nepřestalo :rolling_eyes:
14. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Šmouli :grinning:

Hani, i oko a paměť :confused: . Chudera :pensive: . Ale ta paměť by se možná mohla spravit nebo ne?
Mooooooooc krásný capáčky :sunglasses:

Sun, existujou dětské polystyreny? To ani nevím. A je to měkké, že to rozžužlá? Bych to koupila, ale aby se mi tím zase nedávil :pensive:

Ty kukuřičné tyčinky jsem mu taky koupila a je to lepší. Ale on si těma dásínkama někdy kus urve a pak se tím dáví :unamused:
14. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Já doufám, že jim ta předpověď vyjde. Sice dopoledne strávím v sobotu ve škole :angry: , ale tak kdyby bylo hezky i v neděli, tak to přežiju :grinning:

Jinak jsem včera začala hrát na netu hru a nemůžu se od toho odtrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
sun já taky, jak Vítek usne tak jdu poklízet a vařit nebo nakukuju na MK :grinning:

Blka jj , u nás je prodávají ve zdarvé výživě , všelijaké tvary ,ale ještě jsem je nekupovala
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
holky u nás taky fučí šílený větr :angry: No už se těším an těch 18 stupňů :grinning:

Blko a jakou hraješ?
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mě ta pojištovna fakt nebaví,jak to pořád přitáčejí až je z toho mega kravina :angry:
Petulo toho kluka jsem viděla a je to teda hrozný,jedno debilní klíště a jak dopadl,sice ho teda dávají dohromady ale stejně je to šílený..jsme to viděli z mamčou ve zprávách tak jsme si říkali že Ivča je na tom ještě dobře..
Blani a co hraješ?
14. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.