• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
je to úplně stejný jako ty normální jen menší a tvrdý docela jsou, ale píšou tam , že je to dobrý na zuby, poradí si s tím v pohodě. tak křupky taky kouše ze strany dásněma :slight_smile: nevím na co má ty tři zuby, asi aby mohl kousat mě :grinning: taky se u nás chystám do zdravý výživy mají tam toho prý plno.
14. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
sun já Vítkovi dávám i na kousání grahamové tyčinky takové ty tlusté velké a ty mu moc chutnají nebo na kousání miluje čvrtku jablka

Hani určitě tvoje sestra bude brzo v pořádku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Hraju tady toho tučňáka http://www.superhry.cz/games/945/ a furt to musím zkoušet dokola, abych to zvládala :grinning:

Petulko, já jsem to o tom klukovi neviděla, ale je to teda hrozný :frowning2:

Sun, jé, tak zuby nemáme, takže to pro nás ještě není :grinning:
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme přišla nakouknout. jak je? zítra jdu na kontrolu, tak jsme zvědavá, co mimís:slight_smile: mějte se tu hezky a dobrou. zítra bude víc času.
14. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
jo blani to znám jak se člověk nemůže od něcoho odtrhnout :grinning: peti tak u jablka mám strach, že by kousek ukousl a zaskočil mu dávala jsem mu takový kousíčky rovnou do pusy a pak koukám co to pořád žužlá a on si přehazoval pět kousku v puse :slight_smile: tak jsem je musela vyndat. jitu budem držet zítra palečky at dopadne kontrola dobře. hani a co se tam děje v pojištovně mě bavila nejvíc ta první série pak je to přesně jak píšeš.
14. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jituško, tak ať kontrola dopadne dobře a mimuško sebou pěkně mrská :sunglasses:

Já mám puštěnou primu.
14. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
blko tak tady ty hry miluju :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Holky mějte se pěkně , dobrou
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Petulko, dobrou :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska jsme spali "až" do 5,45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: No furt lepší než půl 5 :grinning: Ikdyž tedy ve 4 už byl hlad, tak dostal MM a spal dál.
15. bře 2010 v 06:40  • Odpověz
Holky tak dneska sjme se konečně vyspala :slight_smile: :dizzy_face: ťuk, ťuk probudil se 00:15, 4,7 je to zlatíčko :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
dobré ráno holky,
peti tak konečně vid :slight_smile: jitu teda alex je fakt raní ptáče, no i když my vstáváme tak v půl sedmý to taky není podle mého gusta, ale jde to.
tak u nás zase přes noc napadl sníh :angry: at už nastoupí ty 18 nebo mě klepne, naštěstí svítí sluníčko tak to snad nebude tak hrozný a taky konečně přestalo fičet :slight_smile: dneska jedeme na nákupy chci filipovi mixnout včerejší oběd a dát mu to do flašky tak uvidíme jak mu to bude šmakovat. bylo by to lepší naředit vodou nebo mlíkem? je to brambor cuketa králík.
15. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobrý ranko

tak my jsme zas chrupkali celou noc, vstávali jsme o půl 7, sotva jsem ji vytáhla z postýlky, hned se mě zakousla do tváře. Dělají vám to děcka taky?? To je děs. Už abych přestala kojit úplně, pač do tváře se to kousnutí dá zvládnout, ale do prsu??? Nenene

Hani krásný capáčky, no tak pak dej vědět, jestli si je Sofča shazuje nebo ne :grinning:

Sun tak to ti čéče teda nepovím, jak s oběděm do flašky, ale já osobně bych ředila vodou :wink:
15. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko. U nás teda fučí, ale už míň, než v noci, to byl děs. A na zemi je poprašek sněhu, ale krásně svítí sluníčko.

Teda, Jitu, nezávidím :sweat_smile:

Petulko, tak super :slight_smile:

Sun, proč do flašky?
15. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Jo, a ředit můžeš klidně vodou, já ředím převařenou vodou :wink:

Charlie, nás Mareček ještě nekouše - nemá čím, ale ožužlává nám nosy :grinning:
15. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
protože to bude pro mě blani pohodlnější mu na nákupech strčit flašu než ho někde vykrmovat viš :slight_smile: teda charlii to máte super noci. mě kousl do prsu tak třikrát jsem na něj vždycky tak zařvala, že chudák nevěděl co se děje tak to radši už nedělá :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Sun, jo, to je fakt, že aspoň nebude všude zapatlanej :wink:
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Koukám, že mám kliku, že Alex už jí jako člověk :grinning: Takže ho můžu nakrmit i lžičkou. Jinak už umíme i banán jako kousky, takže mu stačí banán ulamovat :grinning: Charlie, ty noce závidím. :pensive:
15. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
tak s ovocem problém nemáme, ale zeleninu radši né na veřejnosti, navíc asi nikde na jídlo nepůjdem, abych mu dala v klidu tak flašu si může vypít i v kočáru. tak to je alex dobrej, že už jí takový kousky banánu :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Jitu, to je Alex šikovnej :wink:

Sun, u nás je ovoce taky lepší, ale většinou, když má přesnídávku, tak má zas.anej celej límec pod krkem. Přitom mu po pusince nic nestíká, tak já nevím, jak se to tam dostane :angry: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Tak my hodně trénujem to jídlo :slight_smile: lahví jsem dávala jen UM nebo vodu, jinak hned měl lžičku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
tak oběd namixovanej jsem tam dala radši mlíko, at ho to víc zasyti :slight_smile: ted jen počkáme na tatku až dorazí z rehabky dáme svačnu a tradá. a co vy máte dnes v plánu?
15. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
My klasika. Až se Alex vzbudí, což bude asi brzo, vedle dělaj výměnu oken :angry: Tak půjdem ven, pak domů, oběd, spaní, zase ven, večeře, koupání, spaní :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Jitu, my taky jíme jenom lžičkou, ale nějak se ná ta čistá pusa nedaří :grinning:

Sun, my taky klasika. 2x ven a jinak budeme doma.

Jitu, prosím tě, zas du otravovat :sweat_smile: . Zítra máme plavání, po mám nakojit nebo dát ovoce? Nezasytí ho to kojení víc? A kdybych v prohřívárně nakojila a za cca 15 minut dala ovoce, to by bylo asi už moc, že?
15. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
My ty noci holky máme tedka jako horkou novinku, tak jsem zvědavá, jestli je to už na furt :grinning: Já bych se jako nezlobila :slight_smile:

V plánu mám kafe až bude prcek chrápat, nožky hore. Chtěla jsem vysát, máme tu zas prachu, ale vysavač dneska vypověděl službu :angry: Strašně v něm klepe a za chvilku začne smrdět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem Verči dala poprvý jogurt a dneska ho měla zas i s troškou banánu. Docela si myslím, že ji to jelo.
My půjdem spát za chvilku...

A odpo mám v plánu jít ke kamošce se juknout na její lednový mimi :grinning:
15. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Blani, no nevím, Alex by se poblil, to už by bylo moc. Já bych dala jen to ovoce, on usne a až se probudí, tak mu dáš oběd.
15. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno,tak Sofča se vzbudila ve 22-1 ale to se jí asi něco zdálo,protože hrozně zařvala tak sem k ní přiběhla a ona brečela ze spaní,chudinka moje pak v 5h ráno a nakonec jsme vstávali v 8h :slight_smile:
Tak Sofča zatim papá jako čunátko,hlavně mi pořád bere lžíci a chce se krmit sama,jenže nic si do pusinky nedá,všechno opatlá okolo,takže to se nedá..
My jedeme ve 12h na plavání,nahrazujeme si hodinu jak sem byla u mamči,tak sem zvědavá jaký to bude v jiné skupině..jo a už jsme měli 5h z 10 a stále jsme se ani nepotápěli ani nepolévali hlavičky,tak teda nevim kdy to budeme dělat.. :unamused:
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
jo a my jsme se na plavču poprvý potápěli tedka v sobotu a už chodíme plavat od ledna. Je teda fakt, že jsem 3x nebyla, ale i tak, nikam nespěchali. Ale hlavičku jsme kropili od začátku
15. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
No my se sice na plavču potápěli skoro hned, ale jinak se nic moc nedělo a byla to dost nuda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak za ušetřený prachy Alexkovi něco koupím :grinning:
15. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
tak my jsme kropily hned od začátku a potápění tak od 4 nebo 5 lekce, ted už mi to taky přijde dlouhý nic novýho se neučíme a potápění filipa nebaví tak to prořve no ještě máme tři soboty a zítra jedem nahrazovat s kámoškou jednu hodinu.
15. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.