• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahojky holky,tak u nás se vstávalo okolo půl druhé,to nevím přesně,a pak v šest,teď bobek spinká.
Jak tak čtu tak na tom plavču je docela nuda,myslím že ty prachy do toho vrážet nebudeme,místo toho koupíme něco malému a budeme na plavčo chodit sami.
Sun a jak dopadl ten spálený oběd?Šlo to jíst? :slight_smile:
My máme taky doma čuňátko,i když třeba papá chleba tak si to třikrát vytáhne z pusiny,zkontroluje a pak zase narve.No hlavně že pojí.My jsme určitě nebyli jiní :grinning: Hlavně že jim chutná.
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky,

my dneska vstávali v půl devátý, v 5 chtěl papu a naštěstí ještě vytuhl :grinning:
15. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky pořád mám dilema jestli mám Vítka naočkovat prevenarem nebo ne?
Dr nám o tom vůbec neříkal, až po tom co jsme se na to zeptali , tak nám dal letáček a sestra na rehabilitaci takky říkal, že by neočkovala do poradny 8 měsíční jdeme ve středu, ale fakt nevím jak se rozhodnout :unamused: . pořád přemýšlíme s M
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme doma z kontroly, mimís se pěkně šil, už jdou jasně vidět ručky i nožky :dizzy_face: a do 14 dnů bude mít i moje doktroka v ordinaci 4D UTZ, tak to pak bude bomba :dizzy_face: co jinak? tu normálně do rána plno sněhu.
15. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
jitusko tak to moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
jituško, super, že je všechno v pořádku. Už se těším,co to bude. :dizzy_face:

petul: já nevím, my jsme nechávali, ale je to asi na každém, chápu i důvody těch, co nenechají. Nechte si čas a pořádně to promyslete, v tomhle bych tě nerada naváděla. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
evul tak já se s Dr ještě poradím, moje sestřenka je dětská Dr v nemocnici a ta mi to doporučovala ,ale hlavně mi říkala očkovat ne meningokok a žloutenku . Napsala jsme ještě kámošce, která mi vždycky poradila dobře a ta neočkovala , ale jestli nenechala náhodou teď ve 2 letech , tak uvidíme .
Jinak moc díky
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Petulko my prevenar dali,ve čt jde na druhou dávku,ale rozhodnout se musíš sama,mě doktorka taky nějak nepřemlouvala,akorát mi dala leták..
Jitu teda to nějak letí ty už jsi 13tt :astonished: sem zvědavá jestli vám vyjde ta holčička :slight_smile:
Andy to máš aspon dobrý že se Vojtíšek nakrmí,Sofče to padá všude okolo,takže to žere pes a to se Sofče moc líbí,takže mu to hází schválně :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Evi, já se taky těším co to bude:slight_smile: snad holka, podle nějaké 7 leté krve :grinning: ale já to neřeším. je mi to jedno, hlavně že bude zdravý:slight_smile:
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
jituško, je to pravda, hlavně ať je to zdravý. A podle jaké krve? :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
peťul: to víš, že jo, poraď se, dejte s manžou hlavy dohromady a pak se rozhodněte. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Bré polodne :slight_smile:
tak jsem letmo dočetla páč to se nedá to bych tu strávila celej den :grinning: :grinning:
Charlie jééé to jsem se nasmála s tím že co vymyslí příště Dobrá tchyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hani super capáčky :wink:
Andy pěkné fotky :slight_smile: Vojtík je kus chlapáka :dizzy_face:
Evi vítek z5 :wink: :slight_smile:
Jitu to je super že je špuntík v pořádku :slight_smile: a paráda že dr. bude mít 4D utz :dizzy_face:
Pet my nechali malýho očkovat :wink: dostal Synflorix :slight_smile:
Tak zase letím :slight_smile: už nevím na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile: :grinning: musím vzbudit svištíka a pokusit se do něj dostat obídek :grinning: a dneska jdeme na plavčo :wink: :dizzy_face: páá
15. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
holky, myslíte, že když malej najednou nechce moc papat, tak to může být tím, že mu rostou zuby? derou se mu dolní 2 a nic krom mlíka nechce. a pak jedině rohlík, chleba, prostě to, co jíme my. jako vařím a večer to vyhazuju. jediný co sní je brambory s brokolicí, nebo mrkví a k tomu kuř maso. přece mu nemůžu dávat 3 jídla pořád dokola :confused:
15. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
ahoj kači. jak se máte? :dizzy_face: užijte si plavání :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jitu, dík :wink:

Hani, super noc :slight_smile: . My jsme se potápěli poprvé na 5. lekci.

Jituško, to je super, že sebou mimoušek tak šil :slight_smile: . To ti ten 4D bude potom dělávat pokžadé?
To jezení by mohlo být způsobeno růstem zubů, si myslím. A to přece nevadí, že by jedl jen 3 jídla, ne?
15. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Evulko :slight_smile: no až na ty noce a na to že opět trochu bojkotuje zeleninku se máme dobře :wink: :grinning: dneska svišť zdlábnul sotva půl sklenky :confused: páč teď ho učím na nemixovaný a tak musím sebe obrnit trpělivostí a jeho igelitem :grinning: :grinning: a musíme mít na to 2 lžičky :wink: jednu má v ruce špunt a druhou já a když on otevře pusu že ocumlá tu svou tak mu tam šoupnu dlabanec tou druhou :grinning: no jěště jsme k tomu spotřebovali 2 mokré žínky a 3 pleny na otírání a měl samozřejmně jídlo až za ušima :grinning: :grinning: tak zítra zase dáme půl mix a půl nemix :wink:
Blani malej byl už minule chvilinku pod vodou :wink: :slight_smile: a jak se jinak Marečkovi líbí plavání???
Jitu myslím že se nic neděje když budeš střídat jen 3 jídla :wink: my taky moc širokej repertoár nemáme :grinning:
15. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kači, já myslím, že se mu líbí. Už sem tam plácá rukama do vody a směje se, tak asi jo. A hlavně nebrečí, to by byl asi velkej důkaz toho, že se mu to nelíbí.
15. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
no, tím líp pro mě, že :grinning: aspoň nebude žádný vyvařování :grinning: balni, nevím, jeslti pokaždé, ale i kdyby to byl jen 2D, tak to rozlišení a fotky budou úplně o něčem jiným :wink:
no nic, pádím. jezdím manžovi pomáhat s děckama do Junáku. ještě že má kdo hlídat :grinning:
15. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Blani tak to je dobře že se mu tam líbí :wink: :slight_smile:
Jitu :wink: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jo holky už vám přišel rodičák????mě furt ještě ne :confused:
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jitu, fajn, že je vše OK.

Petul, já naočkováno nemám. Moje pediatra je spíš proti tomu nepovinnému očku, považuje to za reklamní masíž, což se tedy shodujem. Podle ní průměrně zdravý jedinec tyto infekce zládne a očkování stejně neochrání 100% a naočkované dítě má leckdy horší průběh jiného kmene. Což naše rodina zná u chřipky. Takže zatím neočkujem a zvážíme podle nemocnosti při vstupu do školky.
15. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jitu, jo, tak to je super :dizzy_face:
Kači, mně jo
15. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Já myslím taky, že už mi rodičák došel, já se teď nekoukala. :pensive:
15. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
jmiso díky za názor :wink: My s M máme právě taky takový :slight_smile:
Jinak jsme dneska Vítkovi dala kousek banánu do ruky a sprášil to jak nic :grinning: On opravdu pěkně papká , nemám sním vůbec problémy, spráší všechno , je po mamince :grinning:
15. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Kaci mě rodičák už přišel :slight_smile: , tak snad dorazí brzo i tobě :wink:

cvhtěla sjem jít ven s Víétkem,a le usnul , tak půjdu jak přijede M
15. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky,¨

moc Vás zdravím. Tak jsem Vás dočetla, vy jste toho ale napovídaly :grinning:

Anetka teĎ spí a ještěže tak, kouknu z okna, úplně bílá mlha a fest sněží, ona ta zima snad nepřejde.

Dnes jsme měli jít ve 14hodin na 3.hexu, ale zase se nám odkládá, Anetce dělala dnes doktorka výtěry z krku, protože začala dělat, jako když jí škrábe v krku a protože už nám před vánocema našli v nose Stafilokoka (asi se to píše jinak), tak chce mít jistotu - výsledky budou ve čtvrtek, hexa snad příští týden.

Nám se asi taky klube zub, Anetka zase odmítá ráno UM - vypila i 230ml a teď tak 150-170, ale přes den jí pěkně, občas nedojí večer kaši. Jinak spíme taky celou noc, kolem 20té usne a vzbouzí se kolem 7-půl 8. ale v noci se budí když jí vypadne dudlík a hodně se nám točí v postýlce.

Jak jste tu řešily ty capáčky - mohou být i měkké plyšové s protiskluzem? Ty jí dávám já, Anetka teda ještě nesedí, zkouší se vzpírat o lokýtky, na dece se točí jak čamrda, péruje na kolínkách, i ten krok nějaký udělá, ale když jí dáme na podlahu tak je furt na jednom místě - je to normální??

O očkování taky pořád přemýšlím, už jsme rozhodnutí, že jí oočkujeme, ale pořád nevíme čím, ptala jsem se MUDr. a ta říkala, ať se kouknu na internet :unamused: Tak nevím jestli ten Prevenal nebo Synflorix.

Hani - Sofinka je teda velká šikulka, to jste nás předběhly pěkně a jak už krásně sedí!!! A to šlo hodně rychle viď? Ještě než jsi odjížděla za maminkou, tak jen pérovala. Tvojí sestře přeji hodně sil a vytrvalosti.

A holky - jak jsem se ptala na to umělé mléko Hajaja - Anetce asi moc nechutná a mléko mi teď pije jen ráno, můžu jí ho zkusit dát ráno?
15. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ivik, ty capáčky jo, pokud nebudou bránit nějak nožičkám v pohybu, osobně bych je nedávala, myslím, že doma stačí punčošky anbo ponožky. Problém je, když v tom obutí začnou točit nožičky nějak ven, protože to obutí nepřeperou a tak si pomůžou nějakým stočením, což se může dít, když jsou na bříšku nebo na kolínkách, plazí se, lezou apod.

Hajaju bych na den nedávala, přijde mi zbytečně hutné a spaní závidím.
15. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
já ty capáčky vyfotím a řekneš mi, jsou normálně měkké, i když doma topíme, tak je docela chladno a má pořád studené nohy /po mě/ takže má ponožky a natom ty capáčky...

tak toho hajaju asi neupotřebíme, no co se dá dělat...
15. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky,tak už máme nočník.Od zítřka budeme zkoušet. :slight_smile:
Teď to tady vypadá jak kdyby tady papali zvířátka.Vojtík se rozhodl,že každý kousek který mu dám do pusy,vytáhne rozmáčká a pak ho sní. :grinning: Venku už to konečně začíná vypadat dobře,na sluníčku bylo super. :sunglasses:
15. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
andreo,to máš parvdu sluníčko snad vyleze.Dnes jsme byli taky kupovat nočníček a zítra budem zkoušet
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.