• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak jsme doma z nákupů :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak z 90 procent mám to co jsem scháněla a plno dalších věci. martin ted krmil filipa banánem tak taky dlabal kousky já vybalovala nákup a pak sebou filip žuchnul o stůl to bude boule :pensive: auau. andrej obídek byl dobrej myslím, že jsem přišla za pět minut dvanáct a ještě se to zachránilo :wink: ted si půjdu ještě jednoho ptáčka dojíst k večeři. peti my taky očkovat nebudem. jo koupila jsem filipovi takový prdácký kalhoty s kšandama pak dodám foto a sobě kabelku tak mám radost. :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
sensi,My dneska byli taky na nákupech a kolik jsme teprve toho koupili.Před chvíli jsem se vrátila ale tenmotkrát s manželem jak jsem pro něj jela na nádraží
15. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
milerrko, netaháš nás tk trochu za fusekli? Včera to byl přítel, dneska už manžel, v 10tt víš, že čekáš páreček.
15. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Teda u nás ani na sluníčku není teplo, protože tam fučí ledovej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem musela mít čepisu.
Jak jsme přišli, tak jsem dala dělat těsto na zítra na česnekové trojúhelníčky a teď vařím Marečkovi oběd.
15. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Taky si myslim že Milerrka si z nás dělá srandu a nejen z nás,koukala jsem že přispívá skoro do každé diskuze a pokaždé se ty její dvojčata jmenují jinak,včera Stela a Saimon,na jiné diskuzi psala že Nella a Vítek,dneska Dominika a Tobias...taky by mi zajímalo jak v 10tt může vědět že čeká kluka a holku a to asi nejen mě protože už se na to ptalo víc lidí..
15. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Já dneska konečně sehnala dýni, tak bude mít Alex pár dýňových dní :grinning: Je docela obr, tak to se udýňuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Milerrko včera si měla jen přítele dneska máš manžela,Andy koupila nočník ty hned napíšeš žes dneska taky koupila nočník,Sun napíše že udělali velký nákup a ty hned taky píšeš co jste toho koupili,trochu trapný,né?Rozhodně ti to nežeru.. :angry:
15. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak dneska na plavní to bylo fajn,učili jsme se jak držet prcka při potápění tak už se nám to potápění zřejmě blíží :sweat_smile: sem byla v bazénu sama v třema tatínkama :sweat_smile:
Akorát co jsme dorazili domů,tak je Sofča protivná,kaše k večeři byla všude jen né v pusince,takže sem jí musela celou osprchovat a židličku pak taky,tak půjde asi brzo spát..
15. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
No Alex mi tu zívá u večeře taky, má dneska chleba, tak to do něj leze pomalu, ale potřebuju, aby tak hodinku ještě vydržel. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Iviik ahoj..máš pravdu Sofča udělala za ten týden co jsme byli u mamči velkej pokrork,sama sedí,leze jako drak..ale neboj Anetka jí určitě brzo dožene,i když bud ráda jestli ještě neleze protože pak jí budeš muset sledovat 24h denně,jak ráda vzpomínáím na doby kdy sem jí položila a našla jí na stejném místě..hrací deku i puzzle můžu už zrušit to jí vůbec nezajímá a hlavně na dece nevydrží ani 2 sekundy..
15. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Sun, a kam budeš chodit s kabelkou? Já ju nejspíš celé 3 roky nevyužiju :sweat_smile:
15. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Hani, tak u nás teda potápěla zatím jenom lektorka.
15. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Já sem si koupila novou kabelku týden před porodem a ještě sem jí nevytáhla pořád tahám jen tašku od kočárku.. :sweat_smile:
Zítra mám sraz s kamarádkou na chodově v obchodáku tak přemýšlím že přestavím kočár na sporták,Sofča v korbičce sedí a kleká si na kolínka a já pro ní nemám kšíry tak je to nebezpečny,akorát nevim zda to zvládnu,manža neni doma,no zkusim to až Sofča usne..
15. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Blani mě už to přijde celkem vtipný,dnes byla 6 lekce z 10 a ona nám teprv ukazuje jak se drží mimčo při potápění,to se asi začnou potápět až tu 10 lekci,jinak děláme furt to samý,chodíme dokola říkáme básničky,už mi to tam docela nudí,sem asi udělala chybu že sem zaplatila ten pokračovací kuzr.. :frowning2:
15. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Holky já taky tahám všude tašku od kočáru :grinning:
Jindra teď pofrčí s třemi balíky na poštu,ještě jsem narychlo jeden balila.No my jsme se stihli vrátit domů za pět minut dvanáct,pak taková sněhová kalamita ale už je zase klid.
My to puzzle ještě máme,když se jdu uvelebit za Vojtíkem na zem, tak pěkně na něho natáhnu a chvilku na něm vydržíme,pořád lepší než ležet na plovoučce :slight_smile:
Taky jsem si všimla že millerka uvádí pokaždé jiná jeména prcků a nemluvím o tom že fakt nemůžu v tak krátkém týdnů vědět co to bude.
Jitusko gratuluji k úspěšné kontrole. :wink:
15. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Hani, taky tahám tu tašku od kočárku :wink:
To určitě zvládneš, to nemůže být tak těžké přestavět nebo myslíš, že jo?
To jsi zaplatila už celé? My jen 200,- a vrátili by nám je, kdyby jsme se odhlásili. My děláme taky většinou to samé, ale pokaždé zařadí něco nové. Ale většina je stejná. Tak to je divný, že jste se ještě nepotápěli. My máme 13 lekcí a potápěli se na 5.
15. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
čau holky,
taky se mi ta millerka zdá trapná :rolling_eyes:
Hani - my už máme taky přestavěno na sporťák a vřele doporučuji, sporťák má 5 bodový pás, takže tam jde přivázat a líbí se mu tam, že může sedět a koukat :wink:
dnes na plavču se Mareček poprvé potápěl, teda já ho potápěla, a ani jednou neplakal, takže super :dizzy_face: :dizzy_face: , jindy vždy řve, taky byla jiná lektorka a ta mu byla asi sympatická, neřve tolik jako ta kterou máme obvykle a dělali jsme i trochu jiné věci, tam u té je každá lekce úplně stejná :slight_smile:
kabelku jsem si taky koupila asi když jsem se dostala poprvé mezi lidi od té doby, co se narodil Mareček a ještě jsem ji nepoužila :grinning: mám ji v nástavci ve skříni v ložnici, alespoň doufám :grinning:
malej dnes povídá - říká baba a pepa a tak podobně, jen máma jsem z něj ještě nevydolovala :grinning:
15. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Blani já tu musela zaplatit celé..
Andy a jakej ten nočník máte,my ho taky musíme koupit ale já vůbec nevim jestli je to na nějaké velikosti nebo jak.. :confused:
Tak u nás už se asi spí,tak já vezmu chůvičku a vyrazim na chodbu přestavovat kočár..
K večeři sem dožrala zbytek studenské pečetě ze včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy koukám že si pěkná obchodnice co? :slight_smile:
Ahoj Kačenko dlouho sem tě tu neviděla,to je dobře že se Marečkovi líbí potápění :slight_smile:
Holky tak si uděláme nějakej sraz bez prcků a vytáhneme kabelky :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Andrejko, ty jsi teda super prodejce :slight_smile:

My sporťák teda ještě nemáme a pokud budeme pořád spávat venku, tak dlouho mít nebudeme :sweat_smile:

Ono v tom plavání dost záleží na lektorce :wink:

Kačenko, pepa je jeho taťka ne :grinning:
15. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
tak když si jdeme sednout s holkama tak žádnou pořádnou nemám a když jedu někam bez filipa tak taky nemám kam co dát. já jsem ráda, že na to plavčo chodíme, ale bohatě by stačilo třeba 8 lekcí. my jich máme 14 a je to už pořád dokola, nic novýho se neučíme jen se častěji strají děti pod vodu a to filipa nebaví tak třikrát a dost. hani to je lehký přehodit sporťák za korbu já jsem to minule u našich taky štelovala sama. akorát teda my počkáme až bude ještě tepleji , ráda bych byla ještě tak měsíc v hlubokým.
15. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
holky, tak mě manža tak nasral... já si jdu lehnout a on měl hlídat malýho. malej řve jhak tur a tam na něj volám, dej mu jídlo a on ho donesl mě do postele a dal mu čaj, kterej hnedka vypil a řval. jsme se vyspala fakt. ležela jsem půl hodky a vytočená jsme vstala. a ted mám dělat večeři :angry:
15. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
My budeme taky ještě používat korbičku,já myslela jen na zítra do obchodáku,cesta tam mi zabere tak 45 minut tak se mezitím prospí tak sem chtěla aby pak mohla sedět a koukat..
Tak já bez Sofči chodim jen na cvičení a to taham sportovní tašku,takže kabelku nemám kam vytáhnout..
Jituš klid si těhotná tak se nerozčiluj :wink:
15. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
Blani - jo, Pepa je táta, takže jen máma neříká :frowning2: :grinning: tátu vlastně už umí :grinning: :grinning:
Hani - snažím se dočítat,ale na psaní už kolikrát nestíhám, Marek je dost akční a jsme taky věčně v tahu, teď měl manžel narozky, před tím oslava narozek jeho bratrance (40.) a pak zas jeho brácha, takže hrůza,.... :zipper_mouth:
no dnes jsme byli na plavču asi na 5. lekci, jinak poléváme od 1. lekce a musíme polévat i doma při koupání a to alespoň 6x každý den, a potápěli poprvé minulou lekci, nám řekla, že ještě ne a dnes nás potopila a super, jinak plaveme s destičkou v ručičkách, pak pod bříškem a nakonec skáčeme s destičkou pod zadečkem, chytáme míčky - plaveme popředu, jinak taháme pozadu na zádíčkách s ouškama pod vodou a pak taky skáčeme s dětma, teda jen děti skáčou z okraje bazénu k nám do vody, a jinak už nevím :grinning:
Jituš - to ti teda manžel pomohl :angry: , dovedu si představit to samé u nás :grinning:
15. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
no my máme sporťák už asi přes měsíc a natrvalo, ke korbičce bych se už nevrátila - naposledy jsme ji měli v obchoďáku a malej si stoupal v hluboké korbě a klečel a dělal kraviny, tak jsem se bála aby nevypadnul, sporťák nám jde do úplného lehu, takže proč ho nepoužívat místo korby, že? zvlášť, když dítě už sedí a chce se koukat ven :wink: :slight_smile: -
Blani, my dokud jsme nedali sporťák, tak v kočáru malej jen spal a teď vydrží i třeba půl hodiny bez spaní a kouká :wink:
15. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Tak už to mám přehozené akorát mi tam nešla pořádně upevnit boudička tak maža tak za 2h přijede tak na to koukne,sem zvědavá na zítra jak se v něm bude Sofče líbit..my máme sporták taky polohovatelný úplně do lehu..
Jdu žehlit..
15. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahojky, my dnes byli na kontrole kycli jeste, jak mela ty becka a ma konecne acka a prej krasny, takze uz tam nemusime :slight_smile:

Co se tyce Milerrky-no comment, opet znama firma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze je to bavi nechapu, staci najit kde pise v jinych diskuzich a pochopite :wink: a kdyz ne, ja uz na to mam asi cuch nebo co :grinning:
15. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Andaro já si právě všimla že v každé diskuzi píše něco jiného,to je přesně ten typ co krade cizím fotky a vymýšlí si kraviny i když nechápu proč,že to někoho baví,asi se nudí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak je super že už má Majda kyčle v pořádku a už tam nemusíte :slight_smile:
Hele cos to chtěla poslat za ty kuponky z DM?
15. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
tak na ostatní diskuze moc nechodím, ale taky mi pár věcí u milerky nesedělo. :zipper_mouth:
hani to byl dobrej nápad s tím srazem, alespoň ty svoje kabelky oprášíte :grinning: my se taky chystáme v dubnu na disko tak, abych tam nešla s přebalovačkou :wink: :grinning: nám už taky dneska začal vylejzat z korby v obchodě fusak nefusak :angry: ale to kočár stál jak se jede tak ho dám třeba do sedu a kouká :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Hani-no kupujem v DM treba ty jejich plinky a ubrousky a taky Sunar, takze to reba-mam tu na vymenu zase treba slevu na ubrousky Pampers a Johnsons a plinky Pampers,kosmetiku Johnsons a kase Nutrilon a caje Hipp treba. :wink:
15. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Hani nočník bych vyfotila ale nemám funkční baterky.Jinak je takový průhledný žlutooranžový,hlavně jsme chtěla spíše užší,aby Vojtík do něho nepropadl,a je vpředu vyvýšený,prodavačka mi říkala že je to vyloženě pro chlapečky.Stál 90Kč,Jindra chtěl hrající,ale je ten.Ale tvarem připomíná klasický nočník
Jj ten jsem úspěšná v obchodování,i moje mamka tam dala nějaké věci,má toho spousty a skoro to nenosí.A moc mě to baví takhle obchodovat :grinning:
15. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.