• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky,

tak Anetka je po kaši, teď huláká v náručí manžela v obýváku, já jsem dojedla housku s křenovým dukem a půjdu jí uložit.

Hani - sraz bychom mohly udělat, bylo by to fajn, já novou kabelku teda nemám, ale přišla bych :grinning:. A ještě mi řekni, jak rychle to šlo u Sofinky - to si jako jednoho dne sedla a pak lezla - nebo obráceně? Já jí dnes dala puzle na plovoučku, protože mi to fakt přijde studený a ona místo dopředu couvala, až když jsem jí dala dopředu dudlík, to byla motivace - to jí popohnalo kupředu :sweat_smile:, jsem zvědavá, jak jí potom budu z něj odučovat...

Milerka je trapná dost, docela jste jí to daly, jsem zvědavá, jestli se tu ještě ukáže....

Mě DM taky vyhovuje, ale nechám tam vždycky hafo peněz, včera jsme byli v Globusu, vcelku nic moc jsme neměli a 1100 v čudu.

Tak já jdu to naše zvíře uložit a ještě nakouknu
15. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
ivi a odkud ty jsi? tak jsem zbalila na zítřejší plavčo. jé andrej tak to my máme asi pro holčičky :sweat_smile: http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=3540 už se mi stalo, že se počůral mimo. ted jsem hledala ten odkaz tak je dost často psaný pro holčičky nebo pro chlapečky to jsem si vůbec nevšimla, když jsem objednávala přes net.
15. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak jsem si všimla, že jsem vám napsala a ono se to nenapsalo, jenomže jsem šla uspávat Marečka, tak už nevím, co jsem vám psala :angry:
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Budu se dívat na primu na ten novej seriál, dneska už fakt je :grinning: a dělat něco do školy. Tak dobrou noc.
15. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
no já to budu mít jak kulisu chci tady dodělat daně at to mám z krku a půjdu brzo spát at ráno nezaspíme
15. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
já taky koukám na primu :grinning:
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Čůs bůs :slight_smile:
taky mam puštěnou primu jako kulisu :wink:
plavčo dneska bylo fajn :slight_smile: malej se na něj vyloženě těšil :grinning: už v šatně se na to celej třásl :grinning: :grinning:
Jo holky dneska jak jsme přijeli z plavča tak malej chvilku spal v autě a pak se doma probudil tak jsem ho dala do postýlky a plenu jen tak navolno mezi nožičkama a šla jsem udělat Radkovi kafe a malej si tam tak hezky povídal a skřehotal :dizzy_face: no a pak jsem se na něj šla kouknout a on se pokakal a celej špinavej od hovínka a kousek i žmoulal v ruce a právě se ho chystal ochutnat :grinning: :grinning: a když jsem mu ho vzala tak se děsně vztekal :grinning: :grinning: tak mu pak Radek říkal bobkojed :grinning: :grinning:
jééé tak kabelku jsem nosila snad naposledy v tanečních :grinning: :grinning: spíš taham batohy a když mam krosnu tak říkají že je to batoh s nožičkama :grinning:
15. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak nic neudělám, protože mi nejde se přihlásit na seznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači, to musela být radost ho tak najít :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Blani no to mi povídej :grinning: jsem nevěděla jestli se smát nebo co :wink: :grinning: :grinning: jen doufám že si nějakej ten kousek bobka nezrecykloval :grinning: ale kdybys viděla jak byl spokojenej :wink: než mu to matka překazila :grinning:
15. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
teda kači :grinning: :grinning: :grinning: to se honzíkovi povedlo, já když jsem byla malá tak jsem malovala po zdi a brácha řachl do plíny celou pusou :sweat_smile: tak mám hotovo ještě potom martinovi a je letos klid.
15. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Sun já to jako malá udělala taky :wink: :grinning: :grinning: a taky na zeť a po postýlce a jsem ho snad prej i ochutnala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jéééžíííš jsem chtěla napsat na zeď :sweat_smile: kopyto :grinning:
jdu se vrhnout ke stroji :wink: tak pááá a dobrou noc :slight_smile:a ať vás mimoušci nezlobí
15. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ježiš Kači fuj to teda muselo být něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Iviik Sofča tak 3 týdny pérovala,pak tak 3 dny vždycky popolezla a pak se zas plazila a pak ze dne na den se rozlezla,no a asi za dva dny si začla krásně sedat,ale asi 3x se jí to nepovedlo a bouchla se do hlavičky :pensive: máma má koberce všude takže jí to krásně šlo a doma na plovoučce už to zvládá levou zadní :slight_smile:
Tak já jdu taky spát,dobrou :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
sun- jsem z Prahy.

Katko, to by mě asi kleplo, takhle najít malou. Anetka už by chtěla papat asi sama, ale jak je prťavá, tak moc nedosáhne na stoleček v židličce,tak mi aspoň šahá do misky (když jí teda nechám) a mne to ručičkou, až jí to vylézá prstíkama - to je taky radost. Když jí to utřu, tak se čílí - taky to mají Vaši miláčkové - já jí teď řeknu NENENE a ona buď začne dělat vztekle HMMM, nebo začne natahovat na brek...

Já koukám na Cinemě na Básníky a tlemím se u toho. A střídavě lítám k malý nahazovat dudlíka - už jsem tam byla 5x, začne hned brečet. Tak jsem se naprdla, řekla jsem manželovi, že už tam nejdu, tak se zvedl od PC od hry a jde spát, tak tam bude s ní.

Tak já jdu čučet na telku, dobrou noc všem. I.
15. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jo a ještě vtip na dobrou noc.

Nese Pán Bůh pytel s debilama, zakopne a ten pytel se mu rozsype. Je naštvaný a povídá: Sbírat to teda nebudu, Praha bude holt tady....

Omlouvám se, kdo je z Prahy nebo věřící, ale fakt mě to pobavilo.....
15. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hani, to je teda šikulka. Tak Anetka taky péruje, ale když jí dám na plovoučku, tak se točí pořád dokola, jak když je přišpendlená. ALe dnes o kus popolezla, tak snad se rozjede. Jdeme 29tého na rehabilitaci a to už má lézt, jinak na nás něco vymyslí.

Tak už ale fakt jdu, pa
15. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
kači: tak tohle jsem udělala mamce já, když jsem byla malá. No taky bobkojed :grinning:
15. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
nazdárek bobkojedi,
tak noc taková nic moc od půl druhý jsem ho měla v postely a pořád po mě lezl pak pil a zase lezl pak usnul na břiše a pořád dokola, ted teda ještě chrní, ale to je mi prd platný, když za hodku jedem na plavčko tak se musím připravit. tak co novej seriál? no zatím nevím jen jsem přemýšlela koho mi připomíná ta dr. a už jsem na to přišla je to paroubková :grinning: no a ty ukázky ten dr. tam skládí všechny snad příště. :sweat_smile:
16. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
ahojky,

u nás se Veru vnoci probudila, nahodila jsem dudel, ale za čtvrt hodky zas řev, tak bylo kojo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi budu posílat manžu, od toho se mlíka nedočká. Jinak jsme spali do půl7

Jakej je novej seriál? O ničom nevím. A stojí za to to sledovat??

Zas sněžilo, no děs. Přijela jsem večer ze cvíča za začlo sypat :confounded:
16. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahoj.

Nočník máme podobný, jak dávala Sun odkaz, akorát je tam kachna a nehraje. Já to nějak neřešila, vzala jsem obyčejný nočník. Nevím, jestli příště nevezmu rovnou tu redukci na wecko, z nočníku mi začíná utíkat.

Kabelka - co to je? Nosila jsem naposledy v těhu k dr. Teď mám peněženku, mobil a klíče v bundě, navíc už nosím jen kapesníčky a jelení lůj, takže požadavky na bundy - hodně kapes :D

Seriál - viděla jsem jen kousek, pak mi to muž přepnul, ale nijak mě to nenadchlo, už vidím, že tam z hlediska asistované reprodukce budou blbosti, což mě bude rozčilovat, tak na to koukat nebudu, zlatá Kriminálka Anděl :grinning:
16. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Jmiso to jsme ráda, že tě tu vidím :grinning: Kolik dávaš toho chleba na snídani?
16. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my budíček o půl páté,u nás v poteli dělal kraviny tak jsem ho šupla do jeho postýlky a už o ničem nevíma spali sjme do sedmi.tak ten nočník je taky úplně obyčejný,akorát má o něco vyvýšený ten předek.Jak často jste na začátku na něj dávali sedět?

Jinak předpověď počasí je docela optimistická,tak uvidíme,to už bychom konečně dali ten fusak pryč.
16. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Petul, normální krajíc :grinning: Ani tlustej, ani tenkej.
16. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Iivik ten vtim znám :wink: :grinning: :grinning:
tak Honzule péruje už dobře 14 dní možná 3 týdny a cestuje tak nanejvíš dozadu :grinning: ale on to tak nějak všechno pomalu chápe(inu celý tatínek :wink: :grinning: ) a dnes v noci byla opět bojovka :rolling_eyes:svišť se probral v půl 12 a usnul až někdy po 1 :rolling_eyes:a to jsem ho musela udyndat u kozy :pensive:mě z něj jebne,sotva se odnaučí jednomu nešvaru(zavinování) atk se oblíbí jinej :confused:já bych ho nechala vyřvat,ale manža si k němu jde dycky lehnout do pokojíka a tak jde veškerá morálka do háje :unamused:asi je rozesadím a bude :grinning:
Sun jj nová Paroubková :grinning: :grinning: jsi na to kápla :wink:
16. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Jo a u nás v noci chcalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň slezl bílý hnus :grinning:
16. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Andrej, dávám sedět vždy po probuzení, vždy když přijdem z venku a svlékám ho a chvilku po jídle. Ne vždy tam něco udělám, nechám ho tam tak 5 minut a když nic nedělá a chce utíkat, tak ho oblíknu. Prostě to jen zkouším, nemyslím, že by už chápal ten důvod nebo možná chápe, ale v tomhle věku nedokážou ovládat svěrače, tedy údajně :grinning:
16. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Teda - udělá Alexek, já chodím na wecko :grinning:
16. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Jo a fusak už bych taky potřebovala oddělat, abych tam mohla pořádně dát ty kšíry, má to tam jen tak provizorně.
16. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
tak kafe na stole, pračka pere a Veru tu řádí.

My ještě nočník nemáme bo stále neumíme sedět a já ji na tom teda přidržovat nehodlám. Už tak mě bolí záda ze všeho toho zvedání :grinning:
16. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Tak mě právě špun pěkně jebnul chrastítkem do nosu :rolling_eyes: asi si na něj budu muset pořídit suspenzor :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.