• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak my máme taky jogurt s ovocem většinou s banánem.tak ted se nají a půjde snad na chvilku prát mě zase začal prací maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
sun my jsme byli venku a malý ještě spinká ,a le myslím, že každou chvíli se vzbudí :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
petulko, vidim, zes presidlila :slight_smile:
my se vratily od doktorky, mame pichnuty prevenar, mala vazi 8 kilicek a meri 74 cm :slight_smile:
jedem do knihovny a na nakup :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Petulko, mně ta holandie přijde kyselá. Nejlepší se mi zdá jogurt ze skleničky.
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak a my jsme měli ve 12 oběd, zbodla celou sklinku a už jsme stihli i ovoce, taky celou sklinku. Toš kurna, to dítě je jakýsi hladový či co.... Myslíte, že mám dávat víc na oběd? Aby vydržela dýl? Hlavně ted nevím, jestli ji dát mlíko před spaním, měla by tak do hodky zalehnout, si myslím. Vstávala o půl 12 :wink: . Co myslíte?
16. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
tak jsme se vyspali. jsme si k malýmu lehla a spal s ním, jak dřevo. aspoň jsme už trochu fit. jinak se mi dneska podařil husarský kousek... v mikrovlnce jsme spálila Šimonkovo masko na oběd a to se přiškvařilo na misku a ta to nevydržela a rozbila se na tisíc kusů. v mikrovlnce!!!! jsme myslela, že mě raní. a ten strašnej smrad, co máme teď v bytě :frowning2: :angry:
16. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Andrej, super míry :wink:

Charlie, to neporadím.
16. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
blani - mě řekkla dr na 8měs kontrole, že má ještě měsíc čas :wink: at nikam nespěchám, tak si vyber :confounded:
16. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
charli - tak to mě nella vydrží, když ji dám oběd v 16h celou sklenku třeba až do 16h...ale já ji dávám po těch 3h- tak to zkus dát víc a uvidíš :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Blani, mě se ptala na 8měsíční, jestli umí válet sudy a jestli už má tendence plazit se nebo pérovat nebo sedět nebo prostě nějaký vývoj. Jsem jí řekla, že sedí, leze a stojí a chodí kolem nábytku, tak zamrkala a prý, že je napřed.
Já bych řeka, že v těch 8 by měl umět otáčet se na bříško a zpět a to bez záklonu, už by se měl plazit a když ho posadí, tak by se měl udržet. Lézt a sedat si sám ještě umět nemusí.

Charlie, já bych malé trochu UM nabídla a viděla bys.

Petul, já dávám jogurt většinou s banánem. Jablko Alexe prohání a jogurt taky, tedy jak který - activie a hollandie, klasik od Olmy ne. Takže ikdyž to sní smatné, tak dávám s ovocem.

Blani, ten ve skleničce je myslím smetanový, to by ještě naše děcka neměla.
teda oběd když dám ve 12h...
tak jsem udělala z 90tky vody UM a dala to. Si myslím, že to bylo tak akorát. Mám doma fakt jedlíka. Jako do 16h teda nevydržela zatím vůbec.
Ted jsem ji dala chrnět, tak doufám, že stihnu vyžehlit.
16. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Jo nenažrance já mám taky :grinning:
16. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
mě zase nechtěl oběd, tak jsme mu dala chleba. snědl celej krajíc... asi mu nějake čas dávat oběd nebudu vůbec a uvidím. jako škoda peněz a energie na vaření.
16. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
s tím sezením nevím. Třeba v židličce mi vydrží v pohodě, ale musí se něčeho držet, jakmile ho posadím třeba na dece,tak bez držení vůbec nevydrží, max. chvilinku a musí se opřít zase někde o ručičky :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
jitu to až tedka mám nenažránka

jituska tak mu to chvíli nedávej a máš to. Třeba fakt nechce a má chut na něco jinýho. Uvidíš že za čas se po obídku bude moct utlouct

evule my taky nesedíme. Ani ji neposazuju, je mi to vcelku fuk, však se do toho sedu časem sama vyškrábe :slight_smile:

Mám vyžehleno a dneska už nic nedělám :grinning:
16. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahojky,tak jsme z venku zpátky,docela tam fučí,snad to už je ten poslední zimní den.Vojtík byl celou dobu vzhůru ani se nedivím když dopo mi spal skoro tři hodiny.
Jinak hlásím úspěch,dvakrát jsme se vyčůrali do nočníku:no byla jsem šťastná jako blecha jen to dítko na mě hledělo co tak vyvádím
My taky nemáme pevný režim v jídle,většinou záleží jestli se vzbudí na mlíko v noci a v kolik ráno vstává.Ale myslím že je to fuk,když se dodržují nějaké ty intervaly.Jdu si udělat kafčo a musíme s Vojtíkem vysát,všude je jeho chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Jitu, on ani neuměl sedět. Hroutil se dopředu. Nevím, jestli se ještě pořád hroutí, nezkouším to... Sudy tedy fakt neválí, tak se tomu cvičení asi nevyhnu :pensive:. Jenomže mně je ta vojtovka tak strašně nesympatická :unamused:

Je smetanový? Jdu to omrknout... Není, je tam plnotučné mléko, sušené odtučněné mléko a jogurtová kultura. Tu vrchní smetanovou vrstvu (nebo co to je) mu vždycky s chutí sním :grinning:

Andrejko, Vojtík je šikulka :slight_smile:

Jituško, tak mu dávej, co mu chutná :wink: . Zrovna dneska jsme to řešili s jednou maminkou na plavání. Její chlapeček teď tak skoro nic nechce papat.
16. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
TEĎ si manža pustil na PC film. Jsem mu jako řekla, že teď se na to dívat nebude. On řekl ne? No, tak ne a hledí na to :angry:
16. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Andaro, krásné věci :slight_smile:

Holky, máte některá e-mail na seznamu? Jde vám se tam přihlásit? Mně to už od včera nejde :angry:
16. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
blani, mne to jde normalne :confused:
16. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
blani, tomas si taky pousti filmy, ale v noci, s tim by takhle navecer neuspel :grinning: :angry:
16. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Andrej, díky, tak teda nevím, kde je chyba :unamused:

V noci, ať si pouští co chce, ale teď mě to fakt štve :angry:
16. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
blani, musis trochu zakrocit a udelat na manzu budliky budliky :wink: :grinning:
16. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já dnes mám den blbec. Ráno v 7:45 mi Anetka spadla z naší postele, otočila jsem se a byla dole. Pláč, malá boulička, asi se šmrncla o radiátor. Tak jsme s ní jeli na chirurgii, udělali jí RTG, ten je v pořádku, máme jí sledovat oči, v noci budit o 1,5 hodinách. Anetka je veselá, hraje si, jí, převrací se, nezvrací, ale na mě to teď dolehlo, celá se klepu, brečím, hrozně si to vyčítám. Zítra tam máme jít v půl 10 na kontrolu. Stalo se Vám to některé taky? A ty oči máme sledovat zorničky, ale nevím jestli mají být jako normální, nebo spíš - jaké nemají být- malé jako špendlíkové hlavičky nebo velké?? Nebo každá jiná? Doktor byl fajn, ale sestra na mě koukala jako na děsnou krá...vu
16. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
tak jsme si vysála a protože mělaj už je unavenej, tak jsme ho okoupali už teď. udělám mu mlíko a jde do hajan. on se pak stejně ještě vzbudí, tak je to jedno. musím nachystat věci na zítra, to bude náročný den.
16. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Blani, no vidíš, já myslela, že je smetanový.

Evule, ono se zatím může při posazení opřít o ručičky, tak to zkouší na rehábce. Ale když si sám nesedne, tak by se posazovat neměl, jen na chvilku třeba na klín, jinak získá špatný návyk a navíc to, že si bude chtít sednout ho bude nutit, aby si s tím nějak poradil. Ale většinou to jde ruku v ruce s tím, že jdou na 4.

Iivik, mně Alex spadl a myslím, že mu bylo zhruba půl roku, usnula jsem u kojení a on už se uměl přetáčet, tak se řetočit až na zem. My nikam nejeli, sledovali jsme ho a všechno bylo OK. Myslím, že už nám tu spadlo dítko vícero. :pensive:
16. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Já si dneska schrupla odpoledne, manžel přišel před 4 domů, tak jsem mu říkala, že bych si šla lehnout, tak si vzal prcka a já upadla do komatu, ani jsem neslyšela, co tu prováděli, až mě přišli v 5 vzbudit, protože se muž vracel do práce. To bych mohla každý den :grinning:
16. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Andrej, asi dělám malé budliky :grinning:

Už mi to jde se přihlásit. Prej jsem tam měla nějaké cookies či co...

Iviku, mně Mareček taky spadl a ne jednou :pensive: . Zorničky nevím, asi jak reagují na světlo, jestli obě stejně.

Jitu, to se nedivím :grinning: :wink:
16. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.