• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat: tak to se tam holky potkáte co? :grinning:
Já jdu až odpoledne, tak budu netrpělivě čekat vaše zprávy :wink:
13. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
jj Evul nejspíš ano.

Určitě Ti dám vědět, a budu na Tebe myslet :slight_smile:

Katul: Mudr. Koleška má dovču, tak jsem zvědavá ke komu půjdu, no uvidíme :wink:
13. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
kat: to se máte, můžete popovídat. :grinning:
děkuju, já na vás budu taky moc myslet. :wink:
13. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
holky ať vám všem vyjdou ty kontroly na jedničku

kater taky to tak mám s mamčou, teda nežehlí mi, to jsem zvládla včera, ale navaří a ještě mi rozmrazila mrazáky, to si teda dala, je to vždycky hrozná fuška, jsem ji od toho zrazovala, ale ona ne, že mi to odmrazí :wink:
Charlie, to jsem měla tak do minulého týdne. Chvilu jsem něco dělala a hned mě bolel spodek, tak jsem si musela lehnout. Někdy jsem se i rozbrečela, jak moc mě to bolelo :pensive:
charlie: krásný nový fotky. Ta našpulená pusinka je dokonalá :grinning:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, já su z toho Marečka u kojení na větvi :grinning: . On se u toho začne vždycky protahovat, ale s mojí bradavkou v puse :confused: :grinning: . Takže já jenom pozoruju, jak moc daleko se ode mně odtahuje a jak tu bradavku natahuje :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
katerino, to se zlepsi urcite s mimiskem :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
charlie: děkuju :wink:
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Charlie: Díky, Víš já to mám prostě úplně jinak s mamčou, mám dokonce lepší vazbu s tchýní, to je paradox co
:grinning:
13. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Andreasku: to opravdu nevím, musím jen v koutku duše doufam, že třeba jo :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky, já jsem taky doma sama. No a právě, že jsem sama, tak vezmu kočár dopo a jdu ven, no a pak odpo a zase jdu ven, jinak by mi doma hráblo.

Teď je malej nakojenej a leží v postýlce, slyším, že tam ještě brumlá, ale snad brzo zabere. já neuspávám, položím, pohladím, dostane pusu a jdu spát. Maximálně mu nabídnu dudlana, kterýho stejně v 90% nechce.

Jsem si uvařila kotel melty, tak si dám aspoň hrnek a pak si ohřeju oběd. Mám uvařeno, co vařil muž včera, tak žádná práce, jen šoupnout do mikrovlnky :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Míšo, já to dělám taky tak, jak ty. Ale někdy Mareček třeba za 5 minut začne plakat. Tak jdu pro něho.

Já to mám tady obejité ani ne za hodinu :pensive: . Musím asi vymyslet jiné trasy, ale moc se mi nechce jít do jiné vesnice, protože budu muset po silnici.
13. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak já už si taky vařím obídek brambory a k tomu si osmažím norimberské klobásky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě tady mamča taky dost pomohla vyžehlila,uvařila,upekla fakt super a hlavně se hodně věnovala malej takže jsme stihla spoustu věcí i když byla Sofinka vzhůru..
Blka :grinning: Sofinka to dělá taky se začne protahovat i s mojí bradavkou tak pak úplně koukám kam až mi jí vždycky natáhne,to pak budou ty prsa až úplně dokojím krásně vypadat... :frowning2: vytahaný vošouchy :grinning:
13. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Hani :grinning: :wink: . Mně ale přijde, že po tom sosání je bradavka vytáhlá, ale pak se zase vrátí na svou původní velikost :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Blko, já někdy chodím kolem rybníka dokola :grinning: :grinning: a beru to právě přes ten kopec, takovej okruh.
Pak si u sportcentra koupím zmrzku, maj moc dobrou kopečkovou čokoládovou a pokračuju :grinning:
Teď jsou tam všude zrající špendlíky, tak utrhávám po cestě. Akorát psice se dneska tváří, že ven už nejde, že ji stačilo do poledne :grinning:
13. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jsem přidala fotku s kočárkem a jednoho spokojeného obyvatele kočárku :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Míšo: moc hezké foto :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
míšo, je vidět, jak je spokojenej a hezkej kočárek :wink:
13. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
To máte tak velkej rybník nebo chodíš pořád dokola?
13. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hezky spokojenej v kočárku :wink: . A pěknej balík z plínek kolem prdelky :grinning: :wink: . A na čem to leží (ti sloníci)? Je to moc pěkné :wink:
13. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Blko, rybník není velkej, chodím dokola a vyšlápnu kopec, projde sadem, zase sjedu dolů, kolem rybníka, do kopce..... :grinning:

Malej leží na plínce z Ikea.
Dneska měla premiéru plena HD pastelka.
13. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
13. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Míšo, aha, tak to jo :slight_smile: . To by mě ale nebavilo chodit pořád takhle dokola :pensive: . Ale zase si netroufnu jít na vícehodinovou vycházku do druhé vesnice a zpátky. Tak babo raď. Ale já to někdy prubnu, protože mě nebude dlouho bavit chodit jenom po dědině.

To já ještě vůbec nedávám. Dala jsem kalhotkovu Kikko a ta byla OK, ale to je velikost S. Teď jsem se dívala na Baby Lucy XS/S, ale zdá se mi velká. No, možná ju zkusím.
Jo, a jak vycpáváš ten novosklad žínkama. To nemusí být jenom Ikea nebo jo :sweat_smile: ?
13. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
EVCA JEDE DNES S DANECKEMDOMU PAK SE OZVE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Blko, to nemusí, to jen, že nestojej tolik peněz.
Jinak HD se dá dobře založit a zmenšit.
BL mám jedny svrchní a ty jsou obr i v S.
13. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jo jo, tak to jo. Já jsem si říkala, jestli nejsou v něčem speciální :sweat_smile: . Mám pocit, že v Kiku taky měly nějaké levné ručníky, tak že bych je zkusila :slight_smile:
Ta BL je bambusová kalhotkovka.

Jetremi, děkujeme za zprávu :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak to se na Evču těším, až hodí nějaké fotky :wink:
13. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak jsme s Vojtíkem vytuhli v posteli po kojení.Na prochajdu jseme teda nevyrazili teď už to nemá cenu za hoďku a něco máme taťuldu doma,tak půjdeme společně.
13. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
andrej to se máš, nám tatulda zmizne na fotbal :angry:
13. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.