• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani: mně mail taky jde.

jitu: jj zatím to zvládá s ručičkama opřenýma.Na 4 už je. Ale sám se tedy ještě nezvedne. Snaží se, ale spíš se tak trochu přizvedne a chvilku vydrží a pak si zase lehne :grinning:
16. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Evu, to natrénuje, nejdřív se pořádně rozpéruje a pak zjistí, že to jde víc a víc a bude sedět :grinning:
16. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
jj snad bude tak šikovnej jako tvůj Alex :wink: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
No Alex je úplně normální, každý dítě je tak šikovný. :grinning:
16. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
tak jsem se konečně dostala k pc odpoledne tu byla mamka se ségrou a počítač stejně okupoval martin. ivi hlavně, že je anetka v pořádku my bouráme pořád někam zatím jsme teda nikam nejeli, ale vždycky když se třískne do hlavy tak jsem z toho taky špatná. jo blani mail my jde normálně, teda ten tvůj manžel si dělá co chce mu vypni telku ze zásuvky. :wink: ten můj zase zdrhnul do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: no alespoň mám telku i pc jen pro sebe :grinning:
16. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Evi, díky, na chybu jsme už přišli :slight_smile:

Jdu se umýt a u ordinace dělat školu. Tak dobrou noc :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
tak u nás se už spinká,ani kaši nedojedl jak byl unavený.Nám taky už Vojtík spadnul z postele,a přitom se ještě praštil do komody.Taky jsme nikam nejeli.Dneska si dvakrát přivřel do šuplíku prsty a jednou slítnul.To zase bylo křiku.Jdu dokončit zítřejší oběd.
16. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
blani: dobrou. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
holky prodala jsme první věc po Šimonkovi:slight_smile: kojící polštář. nepoužitej. mám tu kopu věcí, co chci prodat, tak doufám, že to půjde. potřebuju prachy.
16. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
jituško, tak ať to jde dobře a prodáš vše co potřebuješ :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
to je super jitu :slight_smile: tak at se kšefty hejbaj, ale něco si taky nech pro mimi :wink: já jsem kojící polštář používala docela často prvně na kojení pak jako zábranu koupila jsem ho za super cenu tak si ho nechám, ale taky by se tu našlo pár věciček na prodej. tak zítra už má být krásně tak jsem teda zvědavá jak jim to vyjde :grinning:
16. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
no, já to s tím zkoušela a fakt se mi to dělalo líp bez polštáře.
16. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
tak už se u nás taky chrní

Verča spadla z postele asi deset dní zpátky - jeli jsme, měli jsme pozorovat chování, přílišnou spavost, zvracení a naštěstí ok.

Jo a kojící polštář jsem na kojení teda nepoužívala, mě se to zdálo totálně na prd, vůbec jsem nevěděla, kam s ním aby to bylo pohodlný.

A s jídlem - dala jsem už 2h po obědě to ovoce a před spaním ještě UM z 90ml vody, jak jsem tu psala. To bylo před 15h, pak jsme dali kaši - před 18h a před spaním zas UM :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky díky moc, tak Anetka teď usnula, kaši snědla všechnu, ale s přemlouváním jako každý večer. Usnula taky normálně, až po třetí písničce, tak jsem ráda, že není něco jinak než normálně.

Charli a prosím Tě, dělali taky Verunce rentgen? A taky jste museli v noci po 1,5 budit?A jak dlouho jsi jí ještě pozorovala? A co vám všechno prohlíželi?Nám hlavu,krk, břicho, záda,jak pase na bříšku, nohy...a ten rentgnet. Já jsem radši jela, ona totiž spadla z té postele u radiátoru a asi o něj se uhodila....Ještě teĎ slyším tu ránu...fuj tajbl, jsem z toho pěkně zdrchaná. Já vím, že takových pádů asi ještě bude, ale za tenhle můžu já a bylo to úplně zbytečný...

Já kojící polštář měla půjčený od kamarádky už když jsem byla těhu a taky mi nevyhovoval..
16. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Teri krásný věcičky :wink: :slight_smile: Majdulenka bude kočka :dizzy_face:
Iivik mě tuhle malej převrhnul to polohovací lehátko co ho v něm krmím :sweat_smile: jsem si jen odskočila na wcko a už to bylo :sweat_smile: :wink:
Honzule pořád péruje na 4 a když se v lehu na bříše natahuje po hračce tak ho ani nenapadne se pokusit poplížit :confused: :grinning: jen se prostě našponuje a snaží se dosáhnout :grinning:
kojo polštář jsem neměla a ani nebyl potřeba jen tady pak jak měl špunt víc jak 6 kilo tak jsem pod něj strkala obyč polštářek páč už byl těžkej :grinning:
16. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
jj taky chválím krásné věcičky pro Majdulku, bude kóóča :slight_smile:

jdu chrnět papa
16. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Evulko dobrou noc :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj.

tak noc dneska šla, spal nakonec až skoro do 7. Ale vypadá to, že se asi vyprdnem na kojení, zase :grinning:
Od půlnoci se budil po dvou hodinách, ale v půlnoci a ve dvě mu stačil čaj, napil se, narval si dudla a usnul, ovšem ve 4 už ne, dostal MM z obou prsou a tvářil se furt hladově, tak ještě vyžah UM ze 180ml vody a usnul. Tedy já nevím jak, protože jsem ho dala do postýlky a usnula dřív než on, si tam něco vykládal nebo žabákovi, nevím :pensive:

Kojo polštář - byl pro mě fajn v těhu, bez něj bych se nevyspala. Na kojení jsem ho nepoužila, kojila jsem v leže, tak jsem používala jako přepážku mezi prckem a psicí a brzo šel do světa.
17. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko

iviik - jo rentgen ji dělali, prohlídli ji taky celou, hlavu, kosti... Měli jsme pozorovat 48h a kdyby cokoli, hned dojet. O probouzení v noci nic neříkali, ale moje spolužačka co študuje na pediatru, mi to říkala, že se to tak dělá, ale říkala teda co 3h budit. Já ale nebudila. Veru žuchla hned ráno a celej den pak byla v pohodě, neviděla jsem v tom moc smyslu.

Tak my jsme byly vzhůru ve 3h, už zas nevydrží celou noc :grinning: A s kojením chci co nejdřív praštit, ted baštím vit.B6 kvůli Verčinýmu fleku na hlavičce, mažeme krémy apod. a vitamíny jím já a ona je dostává přes mlíko. Těžko říct, kolik se toho k ní dostane, ale ještě chvilku vydržíme. Už mě štve, jak mě strašně tahá a myslím, že už toho tam ani moc nemám. Už nějakou dobu kojíme 1 nebo 2x za 24h, tak toho je fakt maličko.
17. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Jů a ted volal PPLák že veze balík :dizzy_face: Kočár se veze :grinning:

Jo a Majdulka bude nyny v těch nádherných hadříkách :grinning:
17. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Jakej kočár, zase? :grinning:
17. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
jitu já jsem objednala golfky na veletrhu :sweat_smile:
17. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Sic s předstihem, ale aspon to je z krku :slight_smile: Sranda je, že ještě nejsme ani ve sporťáku a už máme golfky. No ale co, my už měli i sedačku od konce šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
a jaký?
17. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Doufám, že to s ním bude fajn jízda :slight_smile: Chtěla jsem mít spojenou rukojet :slight_smile: tak snad se dobře poveze :grinning:
17. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Sun, máš pravdu, dělá si, co chce a vůbec mě neposlouchá :angry:
17. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj blani,

no to jo a zasáhla jsi včera?? :confused:
17. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Charlie, několikrát jsem mu dala Marečka na břicho a odešla do koupelny :grinning: . Ale on strašně mrčel (mrčí aji dneska od té doby, co se vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak jsem si ho vzala, že to bude lepší, mrčel furt, tak jsem mu ho za chvilu zase šoupla a tak dokola :grinning:

Dneska bude mít místo dopolední svačinky kojení, protože mám strašně moc mlíka. Už od včera. V noci jsem se bála, že mi to tam zatvrdne :unamused:
17. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.