• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, aha. No ty jsou na nás po složení velké. :grinning:

Blani, tak vždy jen trochu odstříkni. On Mareček bude potřebovat mlíka míň a míň a nemá cenu udržovat vysokou produkci, je to otázka dvou tří dnů, než to tělo vyrovná.
17. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Jitu, já jsem právě od neděle vždycky trošku odstříkla, ale včera večer už to bylo neúnosné. Mně to trvá dýl, než se to spraví. Týden určitě.
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj hollky,

noc docela šla, párkrát jsem nahodila dudel a krmení v 5:30. Spali jsme do 7:15.
17. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Blani, tak si kup šalvěj a udělej si šalvějový čaj. Ten snižuje produkci MM, ale laktaci zcela nezastaví.
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, já už nevím co s tím otesánkem mám dělat, teda v 8 hod ráno vypila pouze 50 UM, tak logicky před chvíli začala řvát hlady, tak jsem jí dala svačinku.

Jaký kupujete UM, já mám to Hami Hajaja jedno jsem koupila a druhý jsem dostala jako dárek od Hami.
Dáváte UM z flašky, mě laktační říkala, že se z flašku u dávno nemá dávat a vše jen z toho pítka.
17. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Jinak u nás jsou teď noce probdělé, rostou zuby a do toho má pořád hlad a když jí chci nechat vyřvat, tak ona nepřestane a třeva fakt hodinu řve a na to nemáme, hlavně manža vstává do práce.

Jinak dnes začínáme malovat dětský pokoj, ve čtvrtek jdu na ten dětskej velektr, tak nakoupím, pohádkové motivy na zeď a po neděli se malá stěhuje z ložnice :grinning:

Docela legrace manža říkal ještě před týdnem, že mu tam bude chybět a po těch nocech teď říká, že nebude :grinning:
17. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jo a ještě jak často Vám a dlouho Vám díťata spinkají přes den?

Kačenka spí tak hodinu dopoledne, teď už třeba je načatá a pak 1,5 hod odpoledne.
17. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
kat: my dáváme Hipp probiotik 2, dáváme ho už od začátku a jsme na něj zvyklí.
JJ dávám UM z flašky, jinak si to ani nedovedu představit. Ale nic jinýho mi z flašky neveme.
Ani polívku, ani čajík prostě nic, kromě mlíčka. Jakmile zjistí, že tam není mlíčko,tak to začne plivat,
tak dáváme všechno lžičkou. :grinning:

jé dětskej pokojíček to je fajn, určitě si užíváš zařizování a tak co?

nám Davídek spinká od 10:30 tak do té 12:30 až 13:00 někdy dýl, ale spíš ne a odpolčo jak kdy. Většinou od 16:30 do 17:15

jdu žehlit mám tu horu prádla.
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Evul díky.

No teprve si začnu užívat a nakoupím ty pohádnoké postavičky a tak. Jinak bude smetanový strop, zelinkavé 3 stěny a jeden koutek do oranžova :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Kat, já UM střídám, beru na co je akce, na co mám kuponky v DM.
Taky dávám z lahve, má otvor od 6 měsíců, teče to celkem rychle. Z pítka dávám tekutiny jiné.
A Alex spí maximálně hodinu dopo a hodinu odpo a to je fakt svátek. Teď právě usnul, takže odpo asi spát nebude moc dlouho. Budu se snažit, aby usnul v kočáře, protože v postýlce by spal nejdřív ve 4, což je pozdě, večer by tu strašil dlouho.
17. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
my kupujem pořád nutroš, jiný UM jsem nezkoušela

a se spaním to máme dopo tak hodka a půl až dvě a odpo tak půl hodky až hodka a půl, jak kdy :grinning:
17. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
kat: to je jasný,taky se moc těším, až budu zařizovat Davídkovi pokojíček. Už si i stahuju obrázky, co se mi líbí a potom něco vyberu :wink:
17. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Přidala jsem asi 4 fotky. Snažila jsem se vyfotit zuby, ale bohužel, ukazuje jen spodní, tři horní jsou v ilegalitě.

Začínaj tady
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_9.mesic/#DSCN6463.JPG
17. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
krásný zoubky. Jako perličky. Je to malej smíšek co? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky tak jsme dneska byli na 8 měsíční prohlídce a nechali píchnout meningokok a prevenar dávat nebude, Dr říkal, že jako Dr nám to musí chválit, ale má 10 měsíční dítě a podle řečí to taky nedával
Jinak máme 73 cm a 9,1 kg :grinning: A byl šikovný brouček náš :grinning:

Dneska to máme rozházené to spaní , dopoledne když měl spát, tak jsme jeli k Dr tak spal jen chvilku a teď po obědě usnul (11:45) ale o půl 1 jedeme zase už na rehabilitaci :unamused: tak uvidíme
17. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
jmiso krásně jsi je vyfotila :slight_smile: Nám jdou trochu vidět v té vaičce ale jenom 4 další dva tam nejdou

jo a to mi připomíná sestřička se ptala jestli už máme zoubek a když se jí řekla 6 tak vstala z židle a šla se na ně mrknout :grinning:
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
petul: krásný míry, takový očekávám zítra i já. Kolem těch 9 kil a 74 cm. Uvidíme :wink:
17. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
evul jj my máme skoro stejně staré kluky :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
evul no podle toho jak ho měříl dr tak v 5 a 6 měsící měl 64 cm (což aby nevyrostl ani 1 cm nevím) tak podle průkajdy jsme vyrostli za 2 měsíce o 9 cm :grinning: a říkal Dr že už se snaží po 4 :slight_smile: , tak uvidím co nám řekne dneska rehabilitační sestra,a le mě zatčí, že se všude kutálí i tak už je to frmol :grinning:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
petul: jj kolikátého přesně jste?
tak to vytáhl kluk jeden. Je to šikula. Jj nám se taky kutáli a na 4 jde taky. Koukám, že máme stejně šikovný kluky. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
evil 21.7 no jsou to kluci šikovní :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
evul Davídek je o 2 dny starší
17. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak to jsme o dva dny. To je super :dizzy_face:
koukala jsem, kolik má Víteček vlásků, my už občas taky děláme culíčka :grinning:
17. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
evul vlásku máme na rozdávání ,a le já jsme byla taky vlasatá ještě víc a M taky a žáha mě teda pálila neskutečně :grinning:
17. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
jo mně taky pálela žáha jako blázen. Při narození tedy vlásků moc neměl, ale zato teď, je to taky pěknej vlasáč :grinning:
já jako malá neměla skoro žádný. :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
tedy to je hároš, ale moc hezký. Líbí se mi vlasatý děti :wink:
17. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
evul mě taky :grinning:
17. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Zkouška, jestli mi to jde odeslat. Vůbec nic mi nejde odesílat :angry:
No nic mizm probudit Vítka a jedem na tu rehabilitaci
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.