• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No, a toto jde. Já se z toho picnu. E-maily ani IP mi odesílat nejdou, semka se mi předtím dlouhá odpověď taky neodeslala a zkouška jde :angry:
17. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
petul: jj papa

blani: zkouška proběhla v pořádku :wink:
17. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
to je jak naschvál co? tak si to před vložením vždycky pro jistotu zkopíruj a kdyby se to neuložilo,tak dej vložit znovu a je to ne? :grinning:
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
A teť už mi to zase nejde :angry:

Jitu, dík, ale to bych se zase bála, že budu mít málo mlíka :sweat_smile:

Mareček zase kňučí, mně z něho snad švihne :rolling_eyes:

Kat, mně Mareček spí tak 2,5-3 hodiny. Podle toho, jak dlouho s ním vydržím venku.
Čaj dávám z flašky, z hrnečku to neumí vytáhnout. Manželovy obě sestřenice pily čaj z flašky a teď už krásně pijí z hrníčků. Oni potom chcou pít to, co máme y ve sklince, tak se to naučí :wink:
17. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jéžiš :rolling_eyes: , asi budu muset všude psát, že mi to nejde nebo co :rolling_eyes:
17. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Adoj kočky a koťata :slight_smile:
My dneska čekáme návštěvku a tak jsem pekla bábovku :wink: :slight_smile: jinak noc super kojo o půlnoci a pak až v 6 ráno :dizzy_face: a dmeska i pěkně dlabal v dopo přesnídávce měl rozhňahňanej banán a v poledne jsem mu dola sklýnku od Alnatury dýně,brambor a fenykl(tu miluje) a v ní měl kousky dýně a brambor a krásně to dlabal a pak vypil asi 20 ml vody z hrnečku :dizzy_face:
Petul jůůůů to je vlasáček :dizzy_face:
Evulko mě se taky líbí špunti s hárem :wink: :grinning:
Jitu pěkné fotečky :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
kači: :grinning: :grinning:
jé bábovku, určitě se povedla :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Evi jj povedla :wink: už jsem sežrala 2 kousky :sweat_smile: :grinning: Radek ji načal a tak jsem si taky dala :wink:
jinak hodila jsem nové fotečky :wink: a to ho obou albíček :slight_smile: malej nějako poprdává a tlačí :confused: takže očekávám dalšího kakoše :grinning: :grinning: a pak jdeme ven tak pááá
17. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
tak co je holky?Co se tu řeší?Jsem tu naskok ale ocenila bych odpověď.Papa :grinning:
17. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
kači: taky Davídek udělal teď káko dvakrát za sebou. Jednou do nočníčku a pak jsem ho zabalila a podruhý za chvíli už jsem ho nestihla svlíct a posadit na nočník,tak do látkovky :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
kači: jsi šikulka, určitě je dobrá.Jdu kouknout na fotky
17. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
kači: ty jsi fakt talent, krásný plínušky.

Davídek taky takhle sedí v koši a vyhazuje hračky a máááámo seber tooo :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
ahojky,
tak my noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve dvě se probral a snažila jsem se ho uspat do půl pátý pak milostivě usnul na hodinku tak jsem ho odnesla martinovi do obýváku a šla spát :angry: dneska jdu do obýváku já. už se nám to spaní zase nějak podělalo :rolling_eyes: ale na sekáči jsem si zpravila náladu na děti měly super věcičky tak máme na léto vystaráno :grinning:
ahojky millerko tak co nějaký nový jména pro dvojčata, teda rostou ti jak z vody z 10 tt hned 17 :grinning:
17. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Kači, ty jsi šikula. Mohla by ses tím živit :wink:

Sun, teda, to byla noc :astonished: .
U Millerky jsem si toho poskoku ani nevšimla. Asi, aby se jí už nikdo neptal, jak může vědět, že čeká páreček :grinning:

Přijela mamča a je s Marečkem venku, tak jdu uklízet. Ale vůbec se mi nechce. Mamča říkala, ať si lehnu a odpočívám. Ale vím, že když to teď neuklidím, tak se k tomu zase dlouho nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Holky tak rehabilitace v pořádku už tam nemusíme chodit a zase jsme slyšeli chválu, no jsme pašná mamča :grinning:

Kači teda ty sji šikulka, já šít neumám vůbec, mamka mě to chtěla naučit, ale já jsme měla jiné zájmy a teď toho lituju :unamused:
17. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
petu,tak to jsem rády :D
17. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
17. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Petul, tak super, ne? :dizzy_face:
17. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Petul-super, ze uz tam nemusite :wink:
17. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Čau holky,
mám tu absenci co?? já se polepším :grinning:

Štěpi měl bronchitidu, chytlo se to naštěstí na začátku, takže jsme to během pěti dní "vyléčili" sice ještě to v něm chroptí, ale už je to sto a jedna. Hlavně nemá ty vysoký teplotky a jsme už na normálu. Dnes jsme byli na kontrole, tak ještě musí brát léky na uvolnění, ale můžeme chodit ven. Tak jsem ráda, už mě to doma lezlo na mozek :sweat_smile:

Zkouším vás průběžně číst, ale nějak už není čas psát. Když byl nemocnej, tak jsme dost bojovali. Nechtěl nic jíst, naštěstí alespoň mlíčko a vodu vzal. Takže dehydrovanej nebyl. Jak se mu špatně dýchalo, tak nemohl moc spát, pořád brečel. No byl to boj, ale stálo to zato.
Štěpi jak se mu trochu ulevilo je zas nějakej moc akční. Pořád někam šplhá, zkouší první krůčky. Takže karambolů máme až až, je nepoučitelnej....ale lézt nebude a nebude. Se mu to snažím vysvětlit, že by neměl chodit, když ještě neleze, ale on nééé. Paličák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na čtyři sice umí jít, ale nějak to neprožívá. Nadšená z toho nejsem, ale co už..

Ty jo, ta Milerka se snad se.e všude co?? V jiném tématu psala příspěvek, kterej neměl hlavu ani patu. Takový lidi nechápu...
jsem ji taky psala, že měla minule 10tt a teď má 17tt. Nějaký divný co?? :sweat_smile:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Heluli-to je fajn, ze uz jste ok.my mely s Majdou obe rymu, taky fuj teda.

Jinak co se tyce tech holek,co nemaj co na praci a delaj si srandu a myslej, ze je nikdo neprokoukne no comment. :grinning: Kdyby nebyly aspon tak napdny :rolling_eyes:
17. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj holcinky, zitra vidim, ze konik nepujde..
andarko, jaky holky, co nemaj co na praci? zas nektery zlodejky alb apod.? :angry:
helulicku, tak jeste ze uz je stepanek zdravy!
17. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Evi děkuju za pochvalu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:a teda koukam že ty dětičky jsou všechny stejný co :wink: :grinning: :grinning:
Blani no i jsem nad tím uvažovala :wink: :grinning: :grinning:
Petul já za tím nikdy neseděla :wink: až teď ty plíny jinak nikdy nic :grinning: a super že na rehábce vše v pořádku a že už tam nemusíte :dizzy_face: :dizzy_face:
Jóóó musím se pochubit :dizzy_face: :dizzy_face: Honzulka před chvilkou popolezl kousek dopředu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to moje zlatííííčko :dizzy_face:
17. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Heli super že už můžete ven :wink: :slight_smile: tak snad bude Štěpánek brzy úplně zdravej :wink: :slight_smile:
Andresku jj taky jsem koukala že koník zítra nepůjde :wink: jéééé to zas udělam doma práce :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Andreasku-treba nase "nova" clenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
kaci super plinky, jsi fakticky sikovna :wink:
17. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Andrej díííky :wink: :slight_smile:
Teri taky mi to hlava nebere :wink: a hlavně PROOOČ to dělajíí????no prostě nějaké mladé pipinky :angry: :grinning:
17. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
jééé to bude den bez koníka :frowning2: , to bude času :grinning: no mám tady nějaký pohledávky co se praní a žehlení týče tak se nudit nebudu a odpoledne jedem vyvenčit děti tak to bude fajn. peti tak to je super, že tam nemusíte. heli to věřím, že se těšíte ven tak at jste brzy úplně fit až ted dorazí to jaro :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky..tak my byli dnes na plavání a pak na dlouhej procházce takže sem se zastavila až ted..Sofča je v postýlce,ještě tam brouká..
Zítra jedeme na 9.měsíční prohlídku+píchnout 2.hexu..
Petulko tak to je super že už tam nemusíte :wink:
Koukám že Millerka chce být zas zajímavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Káto tak jestli Honzík kousek popolezl tak ted už to půjde rychle,ještě párd ní bude trénovat a pak už nebudeš vědět kde tě hlava stojhí :grinning: gratuluji máš se na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
Jéé holky on zítra nepůjde koník :frowning2: :frowning2: :frowning2: co já budu večer dělat?No tak asi koukat na ordinaci a žehlit.. :confounded:
Heli to je dobře že už je Štěpánek zdravej..
17. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Kači by sis těma plínkama mohla začít přivydělávat,když tě to tak jde..
Holky pražandy jdete některá do Letnan na veletrh?
17. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.