• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani no to mi povídej že se mám na co těšit :confused: :grinning: už teď z toho mam hrůůůzu :wink:
17. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Heli, chudák Štěpánek. Tak ještě že už je OK :slight_smile:

Kači, fakt :confused: ? Tak se hlásím jako první zákazník :wink:
Honzík je šikulka :slight_smile:

Mě to PC fakt se.e :angry: . Vůbec se nemůžu dostat na seznam, nejdou mi odesílat IP, příspěvk odesílám na několikrát, fakt nevím co to... :unamused: Ale vira naštěstí nemám, už jsem to testovala.
17. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky doufám že se tu pak najdeme když bude nějaká nová vezre koníka.. :frowning2:
17. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Hani, taky doufám. Ale snad by to mělo být stejné, jen vzhled jiný. Doufám :grinning:
17. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky

kači: je to fakt šikulka. Pohlaď ho za nás.
Já chci taky plínku :grinning: takže jsem druhý zákazník

hani: snad jo, to si zase budu zvykat jak dlouho.

blani: tedy co ten tvůj PC blbne? Nakopni ho třeba se vzpamatuje :grinning:
17. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
no vidíš kačí máš brigádu :grinning: kolik je potřeba těch kalhotek? tak u nás už se chrní jsem zvědavá na tu noc je celej den takovej protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad na něj něco neleze. neboj hani určitě se najdem :wink: kdyby jste se zítra nudily tak se najdem na faceboku :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
U nás už se taky spinká,já trochu poklidila kuchyn a ted mě honí mlsná tak vymýšlím co sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sun já facebook nemám,tak musim počkat do pátka,abych se vám mohla pochlubit kolik Sofča váží a měří.. :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
třeba to už večer zprovozní ne? :slight_smile: my jdeme až v 10. měsících. tak když se neuvidíme zítra tak všechno nejlepší k 9měsíčninám :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Mareček už spinká. Usnul na bříšku, tak ho budu chodit kontrolovat :sweat_smile:. Až přijde manža, tak se půjdu osprchovat a zkusím něco do školy. I když vůbec nevím, jak na to a vedoucímu mi samozřejmě nejde napsat :angry:

Evi, kdybych mohla, tak s ním třísknu o zem, ale je pracovní :sweat_smile:

Hani, ani nemluv, já jsem si po večeři otevřela nutelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Prase jedno :angry:

Já na facebooku nejsem, takže se tam s váma nenajdu :wink: . Ale dopoledne máme plavání a po obědě půjdeme k našim, takže bych tady zítra stejně moc nebyla.
17. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
My jdeme taky až v 10 měsících.
17. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
no už se mi teda fakt dlouho nestalo, abych alespoň jednou denně nenakoukla to jsem byla snad v porodnici :grinning: my máme na zítra taky program tak je to fajn, tak na seznamu ted psali, že zima je definitivně pryč no huraaaaaaaaaaa.
17. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Sun, já taky nakukuju každej den :slight_smile:
Tak to je super, snad jim to vyjde :slight_smile: . Mně nejde načíst ani seznam :angry:

Jdu zkusit dělat něco se školou. Pa pa :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj kočky

tak my byli na cvíču a pak standartně na kafi v naší kavárničce. Bylo super.

Dneska jsem zas zabalila golfáč, manžovi se líbil. A nainstalovala jsem si sporťák, bo zítra chci jít ven nejen na Verčino spaní, tak at může kukat. To bude premiéra. Pak se zas ke hlubokýmu vrátím dokud z něj nevyroste a budu to střídat :wink:
17. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jo a zítra nepojede kůň, jo? No potěš koště. Tak zítra na fb na vás juknu a nebo až v pátek no. Ale oba dva dny mám program, tak uvidíme.. ale večer aspon nakouknu.
17. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Jo a millerka má teda rychlotěhu :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
my jdeme zítra s Davčou taky na kontrolu. :wink:
17. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
blani: to jo, lenoch jeden, snad se rozchodí. :grinning: papa
17. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
charlie:tak to se těšíš co? Myslím na tu premiéru a Verunka určitě ještě víc :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
holky ahooooooooj, tak máme po screeningu. budeme mít zdravýho chlapečka. sama jsme koukala, že už to jde vidět, ale viděla jsem to i já. manža trošku zklamanej, ale jen chviličku. tak budeme mít raubíře:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak špunt už chrapoší :dizzy_face: :dizzy_face: odpolko spal o půlhoďky míň a pak byl večír pěkně protivnej :confused: ani nedomlask flášu a vytuhnul :grinning:
Evi,Blani no až jich ještě pár ušiju(abych se zdokonalila :wink: :grinning: ) tak vám klíďo nějaký vytvořim :slight_smile: to se pak můžem domluvit :dizzy_face:
Jo pro inspiračku hodím co jsme dneska s Radkem patlali k véče :wink: : http://www.sitalemvkuchyni.cz/recepty/pasta-e-ceci/ :wink: a je to docela dobrý :slight_smile: jen teda tý cizrny jsem včera dala napučet nějak moc :sweat_smile: myslíte že ji můžu nechat v piksle v lednici?do zítra?že bych z ní něco ucmudila :slight_smile:jinak teda né abste si mysleli že manža se v kuchyni nějako realizuje :fearful:tohle byla fakt výjimka páč jsem kojila prcka a on to musel dodělat aby se mohl najíst :grinning:
Charlie tak to je super že se golfáč líbí :wink: :slight_smile: já chci v sobotu vytáhnout sporťák :wink: pojedeme s hasičema na zabijačku k jinej hasíčům :wink: :grinning: tak ať může prcek koukat ven :slight_smile:
Koukala jsem na počasí a má bejt teplo 11 až 15 stupňů,ale sem tam déšť :unamused:
Třeba tam má Milerrka dny a né týdny :grinning: :grinning: to by ten nárůst odpovídal :grinning: :grinning:
Sun no nějakech aspoň 20 jich chci ušít :wink: páč doma na sušáku schnou dýl než obyč čtvercovky :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jituškoooooooo tak to je supéééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratulujem ke klučíkovi :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,

stihnu Vás dočíst snad zítra. Chtěla jsem moc poděkovat za Vaše ohlasy, dnes jsme dopoledne byly na kontrole, Anetka je v pořádku - tak sláva. Jestli to teda bylo nějaké varování, tak mi dalo co proto...

Jitusko - moc gratuluji k chlapečkovi - to budeš mít doma 3 chlapy!! To abys (jak říkal můj první šéf) vařila až budou v pubertě v zavařovacím hrnci :grinning:

Anetka už spí, já půjdu také, noc jsme měli se vzbouzením každé 1,5 hodiny, manžel byl úplně úžasný, vstával s náma a dokonce mě musel budit, protože jsem si odvykla na budíka. Tak holky papa a zítra Vás dočtu. DObrou noc.
17. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
jituško: další chlapák? no super, já bych druhého chlapečka taky brala, ale i holčičku, je to jedno :wink: :dizzy_face:

zrovna jsem si pročítala naší diskuzi na začátku, jak jsme jedna po druhé rodily,to je tak dojemný :cry:
17. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
jitu veliká gratulace ke zdravýmu klučíkovi :slight_smile: to bude mít šimonek parťáka. kačí 20 to je teda dost tak pilně ší šikulko. ivi super, že jste v pohodě zítra toho asi moc nedočteš koník nepojede celej den.
17. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
ivi: super, že to dopadlo dobře,hezky si odpočiň a dobrou noc
17. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Sun teď jich mam 11 :grinning: pak je vyfotim včechny najedou :wink:
Evi jj tuhle jsem si to taky pročítala :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:je to jako včera viď :wink:
Normoš přemýšlím že si u dalšího sviště nenecháme říct co to bude :slight_smile: chtěla bych zažít to překvápko na porodním sále :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
kači: tak to já mám taky naplánovaný. U prvního jsem to bohužel nevydržela, ale podruhý chci a moc.
Taky chci překvápko :grinning:
jj je to jako včera, škoda, že to tak uteklo co? To těšení bylo stejně super. :wink:
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
ivi, to se ti nedivím, že jsi unavená. pořádně si odpočiň, dobře že jste v pořádku:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
tak já bych si přála druhou holčičku a u třetího bych si to taky nechala jako překvápko protože by mi to bylo jedno :dizzy_face: jo plánuju si to pěkně co? holky hodte sem odkazek nechce se mi to dohledávat. tak jsem dožehlila polovinu a zítra až poschne další várka budu pokračovat.
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Sun ani nemusíme dávat odkaz :wink: na začátku týhle diskuse je 24.6.2009 :wink: :grinning:
Evi jééé tak to je super :slight_smile:
Iivik hlavně že je Anetka v pořádku :wink: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.