• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun na stránce 31 jsi psala poprvé od porodu :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
kači: jj necháme se překvapit spolu viď a budeme si tipovat podle tvaru bříška :grinning:
kdy chcete začít se snažilkováním?
17. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
a jo vlastně :sweat_smile: no vždyt už máme taky osmistou stránku :grinning: to jsem zvědavá kam to dotáhnem.
17. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
sun: doufejme, že daleko :grinning: :grinning: třeba bychom se mohly tady všechny začít snažit ve stejnou dobu ne? Pak je pokračování zaručeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak já zkoukla přešlapy co jsem včera neviděla,sežrala u toho slaný oříšky :angry: ted dojdu se psem,dám sprchu a jdu spát..
Jituš gratuluji k chlapečkovi.. :slight_smile: si spolu kluci hodně vyhrajou když budou skoro stejně starý :slight_smile:
Charli takže s kočárkem si spokojená?Já se podívám v sobotu na veletrhu a pak si ho taky objednám..
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jo a kdybych si mohla vybrat tak bych druhou prosila taky holčičku :grinning:
Evule a počkáte na mě 5 let? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
já jsem včera viděla z přešlapů půlku ze zvyku jsem čuměla na růžovku a na ně si vůbec nevzpomněla :grinning: no já nevím evi, ale nedýl příští léto uvidíme podle stavby. kdyby už jsme měly rozstavěno tak bych do toho možná šla už letos v létě, nebo spíš až po prázdninách :grinning:
17. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
sun: jj, začínáte stavět na jaře?

hani: to asi ne. :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Evi no asi někdy příští rok bych se chtěla začít snažit :wink: :slight_smile: tak nějak aby to vyšlo do těch 3 let MD :grinning: a jj budeme tipovat a přijímat sázky :wink: :grinning:
Hani jééé on je vlastně teď v Praze veletrh viď :wink: :slight_smile:
Sun příští léééto??no to bysme mohli těhulkovat nastejno :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
evi nevím, kdy se dočkáme čekáme na podpis jednoho blbečka(souseda) jednou řekne, že podepíše pak nepodepíše :angry: :angry: a bez toho se nehnem. já nevím co s ním asi najmem nějaký rusáky nebo co :rolling_eyes: a kdy chcete začít vy evi? hani třeba tě pak nalákáme :grinning:
17. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
kači: tak to máme stejně,taky to tak vidím za rok aby to vyšlo do konce MD a zase,abych se nestresovala, že se to nestihne že? :grinning:

sun: jako kači, nějak příští rok. JJ Haničku nalákáme a začne s náma :grinning:
17. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
sun: to je blb buď rusáka nebo podplatit :grinning:
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: jj rusáky nebo ukrajince :wink: :grinning:
Evi jj přesně tak :wink: jsem říkala že prostě až malej bude trochu samostatnej a nebude nosit pleny :grinning: a těším se na to překvápko :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
no už jsme mu museli dát kus pozemku tak by mu to mohlo stačit řekl, že to teda podepíše a už zase čtrnáct dní dělá mrtvýho brouka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo tak to na tom budeme stejně :slight_smile: já bych byla ráda, kdyby to vyšlo zase tak na ten květen červen, ale plánovat si můžu co :grinning:
17. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Zítra začíná veletrh v Letnanech a mám spoustu volných lísků tak sem se právě ptala jestli někdo nejde,ale asi nee..
Sun Evule :grinning: :grinning: :grinning: já se zlákat nenechám no i když nikdy neříkej nikdy..já sem fakt zvědavá co budeme mít každá za další pohlaví a jak to bude vypadat třeba za 10 let :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
kači: jj asi tak. Já se taky tak těším. Moc moc :dizzy_face:

sun: to je blb,tak jste mu u toho měli dát papír ať to podepíše, když jste mu ten pozemek dávali. To může chtít pořád víc :angry:
17. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
sun: a v květnu/červnu aby se narodilo nebo začít se snažit?

hani: já jsem taky zvědavá, je to napínavý co? :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Hani kdyby to bylo v Plzni tak bych jela,ale do Prágule se mi s pinďou nece :sweat_smile: :wink: no taky jsem zvědavá jak na tom budeme za pár let :wink: :slight_smile:
Evi já bych brala porod někdy na duben/květen :wink: :grinning: a v létě si pěkně užívat sluníčka s kočárkem :dizzy_face:
Sun jj příště tajat furt papíry sebou a ať to hned podškrábne :wink:
17. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
kači: to jo, to by bylo ideální. Já bych brala druhé i na podzim. No uvidíme.
za jak dlouho se vám zadařil Honzulka? :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
evi to má právě psaný v tý smlouvě, že za podpis, že povedou sítě přes něj tak dostane pozemek. on to vyřizuje známej co tam bude taky stavět tak to má na starosti. no líbilo by se mi v tom květnu tak rodit :slight_smile: jak píše kačka v létě pěkně s kočárem už bez pupku tak já jdu chrnět tak si zítra užíte volného dne :grinning: a v pátek pa
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
sun: tak to jo, tak co to odkládá blb jeden.
jj to je fakt, s bříškem v létě nic moc co? Já jsem tedy funěla jak sentinel :grinning:
tak papa sun a dobrou noc
17. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Sun jj máme zítra dovolenou od koníka :grinning: :grinning:
Evi Honzík se povedl za 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: docela si klučina pospíšil :grinning: v květnu jsem dobrala antiko a 19.9. byla poslední MS :wink: ani jsem nedoufala že se to povede tak rychle :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Sun dobrou noc a sladké sny :wink: :grinning:
Evi no právě :wink: když si vzpomenu na ty oteklý nohy a do toho venku hic a ten mega pupek :rolling_eyes: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
kači: tak to je fajn a budeš teď brát znovu antiko nebo už se na to vyprdneš?
nám se povedl hned první měsíc :grinning:
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Taky gratuluju Jitusce k chlapeckovi a ze je zdravouckej,to je prece nejdulezitejsi a holcicka bude priste :grinning:

Jinak ja to prekvapko u porodu prece mela,nezapomenu nikdy jak rekli:je to holcicka :dizzy_face: a u druheho taky premyslim, ze si to nenechame rict.No nevim nevim,moje kamoska je ted tehu,ceka mimco v dubnu a taky chtej prekvapko, co myslite ze to bude?Ja tipuju klucika http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=436051

No a jinak manze na mne, ze se zacnem snazit v cervnu 2011 - kdo jde do toho se mnou? :grinning:
17. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
andar: tipuju holčičku, pak dej vědět, kdo to tipnul dobře :grinning:
andar: já myslím, že se s holmama přidáme. :grinning:
17. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Teri jooo to bude kluk :wink: :slight_smile: a červen 2011???no to by i šlo :grinning:
Evi brala jsem ji ze začátku,ale při té frekvenci(teda spíš nefkekvenci) tuleního jsem se na to vybodla :wink: :grinning:
tak jdu sem pustit manžu :wink:přeju všem dobrou noc a krásný sny :slight_smile: a zítra ať se vám to doma jen bliští :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jéé holky vy řešíte dalšího potomka?? No já bych brala klíďo hned, ikdyž nám dává Štěpi někdy pěkně zabrat :grinning: Ale nééé, chci si to trochu užít. Plánujeme jít příští rok v létě do našeho nového domečku (snad se nám to podaří dostavět a vše dodělat) takže s tím máme v plánu i další bábetko :grinning: ...tak Andaro, asi půjdu do toho s tebou :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, tak se tu mějte a v pátek nazdááárek!!!

Dobrou :pensive:
17. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem do školy téměř nic neudělala, protože fakt nevím, jak na to :frowning2:

Andaro, já tipuju taky kluka. I podle toho 3D ultrazvuku mi to přijde jako klučina :slight_smile:

Jituško, gratuluju ke zdravému chlapečkovi :slight_smile:

Hani, já na tebe počkám :wink:

My jsme překvápko měli, ale vzhledem k tomu, že si z porodu nic nepamatuju, tak mi bylo úplně šumafuk, co mi říkali :sweat_smile: . Teda vím, že říkali a je to kluk, ale nějak mě to nechávalo chladnout :sweat_smile: . Byla jsem ráda, že už nic nemusím a vše mi bylo jedno :pensive:

Půjdu spát, dobrou noc :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Holky ja antiko nikdy nebrala a neberu :sunglasses:
17. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.