• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
toš teda baby, jsem si našla stránky, kde jsem měla před porodem a pak po a jak mě všechny gratulujete k Verunce :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
a ten discopříběh je fakt božííí :grinning:
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahojte holky v novém :slight_smile: . Že jim to teda trvalo :grinning:

Evi, Andrej, hezké míry :slight_smile: . Evi, a co teprve podle nás :grinning: :wink:
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Taky mám puštěnej diskopříběh, ale jako těžce nechápu, proč dávají 2 a nedávali 1 :confused: .

Taky se připojuji ke gratulaci Šmoule k narozeninám :slight_smile:

A soukromá skupina by klíďo šla. Mně je to jedno :wink:
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
charlie: doják co? Mně se chce u toho brečet, když to pročítám :grinning:

blani: jj, tak to už hodnotit nebudu, to by jsme byli totální buřti :grinning:
19. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
blani oni nedávali díl 1?

jo a soukr.skupinu klído beru, mě je to taky fuk :slight_smile: Se podřídím většině :grinning:
já mám taky puštěnej diskopříběh ale jen jako kulisu. tak jsem koukala na ty novinky, je to všetko vo slovenšitně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak připomínky no mají v tom docela chaoz někomu zmily alba na slovač nebo témata přesunuly apod. nikdo není moc nadšenej :confounded: taky s tou aktualizací si dost lidí stěžovalo, já taky jak jsem zvyklá máčnout f5 tak mi to napíše nějaký varování a pak až se mi aktualizuje, ale to prý vyřeší
evul jj, doják... no comment

sun přesně tak, já taky mačkám fpětku a ono prd velebnosti, hrůůůza
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Čůůůůůůůůůůůůůůůůůůs baby :grinning:
Šmouli taky přejeme všechno nej,nej,nej s těm tvým osumnáctinám :wink: :grinning: :grinning:
Eví týýýjo to je Davídka pěknej kousek koukam :wink: :slight_smile:
Andy a Sabinka má tak pěkné míry :wink:
dneska mi povídala kámoška že její švagrový malej má v 8 měsících 10 a půl kila a 78 cm :astonished: tak jsem říkala že proti němu jsme žabaři :grinning: :grinning:
a teda je to nezvyk co???? :confused:
včera jsme vytáhni sporťáček a než si Honzulka zvyknul tak pořád koukal jako telátko na nový vrátka :grinning: :grinning: a tady foto jak nám to slušelo v né sice novém,ale pozměněném kočáře :wink:
19. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
sun tu F5 můžeš zmáčknout a pak dáš opakovat a ono se ti to zaktualizuje, ale trvá to a je to děs
19. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahoj katy, krásná fotoška
já jsem taky dala od včera sporták a veru taky čučela jak telisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jééé tak koukam že mi taky čajzli nějaký příspěvky :confused: no aspoň nevypadam tak ukecaně :wink: :grinning: :grinning:
jinak soukromá skupina klíďo píďo :wink: se přispůsobim :wink:
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
no snad to dají brzo do pořádku :rolling_eyes: taky nechápu proč mi to píše fotoblog prázdný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no než to doladí tak to asi potrvá, ale hlavně, že to jede jsem za ty dva dny byla jak pilná včelka. :grinning:
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Názdárek holky,jsem tu,ale stará verze se
Počkat jaká soukromná skupina?To tady jde,jsem trošku mimomi teda líbila více.Jsem pěkně v náladičce,už ani na ty písmenka moc nevidím.Slavili sjme trošku kámošovi narozky a kluci šli před chvilkou do hospy.Mám taky puštěný Discopříběh.
Jinak u nás vše v pohodě,už konečně jezdíme bez fusaku,venku je superně.
Holky ale jedničku dávali myslím toho Disco příběhu,minulý týden,vím že jsme to měla puštěné.Ale teď nevím na jakém programu :slight_smile: ale asi Nova to nebyla. :grinning:
No jdu se asi naložit do vany.Jsem zěvdavá kdy ten můj příjde,zítra jde do práce.
Počkat jaká soukromná skupina?To tady jde,tak to jsem pro.Já tady ještě nic nestudovala.Nějak nebyl čas a teď není ani chuť.Mizím do vany
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Charlie :wink: :grinning: díky za pochvalu :slight_smile: no pro mě je to taky nezvyk že na něj nevidím :frowning2: a on na měěěěě :unamused: včera to i chudinka ořval :sweat_smile: :grinning: ale dneska chrápala a tak mu to bylo buřt :grinning:
19. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
kači: sluší ti to, taky půjdem do sporťáku, ne že by na dýlku nestačil, ale už ho to neba :wink:
jj je to kusanec :grinning:

charlie: to by chtělo zkopírovat a nechat si to na památku co? :grinning:
19. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
a jak tedka prcky oblíkáte?
19. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
evul jojo to bych si měla vytisknout :grinning:

andrej a co slavíte?

katy verča z toho sportáku nemohla včera normoš chrápat, po půlhodce byla hore a čučela jak sůva z nudlí kde to je
19. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak já jsem dneska taky prubla sporták na chvilku a zjistila jsem, že se mi moc nelíbí :sweat_smile: no možná je to o zvyku, je ale výhoda, že můžu prcka vozit i čelem k sobě nebo od sebe. já ted dávám bodýno dlouhej, tričko s dl. punčochy,ponožky, kalhoty a zatím zimní bundičku. takže fusak už rušíte, asi to taky zruším a šoupnu tam jen nějakou dečku.
19. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Kači a ty si to nemůžeš otočit?že by jsi měla Honzíka k sobě?U nás to jde,Vojtíka zatím vozím k sobě,ale zítra už ho taky otočím.Jinak moc pěkná fotečka.My už skoro vůbec v kočáře nespíme.Čučí ven,oblbuje lidí,šklebí se na ně,píská a kecá u toho
Evi určitě budeš se sporťákem spokojená :wink:
19. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Evi :grinning: :wink: . Gratuluju k 8 měsíčninám :slight_smile:

Kači, mně by to taky vadilo, že na Marečka nevidím. A mu myslím taky.

Charlie, myslím, že minulej týden byl poslední díl slunce seno...
S oblíkáním mám teď problém. V kočárku mám ještě fusak a Marečkovi dávám punčošky, kalhotky, bodyčko s dlouhým, mikunu a svetr. A ten svetr nevím, jestli už není moc, ale bez něho mi to přijde málo :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
sun tak to oblíkáme stejně, taky mám ještě zimní fusak, ale v tom sportáku tam má v podstatě jen dolní část těla. tak ho nejspíš ještě nechám a spíš rozepnutej nebo nevím :slight_smile: Dneska jsme tak byli a dobrý :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Já mám sporťák furt natočený ke mně. Už jsem to asi 3x přehodila ode mě, ale malej mě furt hledá a mně to taky jde trochu na mozek, ikdyž je tam oknýnko, kterým Alexe vidím. Naštěstí přehodím sportovní nástavbu i s prckem, není to problém, otázka 3 vteřin.

Charlie, Alex měl dneska to co nosil celou zimu - bodyčko, bundičku, punčošky, tepláčky a čepičku. Fusak už nemáme, má tam lehkou deku a nánožník, deku má pod nohama, aby mu tam netáhlo a já mu nemusela dávat boty, přeci jen tam má ještě hodně prostoru kolem nohou.
19. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Charlie kámoš měl včera narozky,tak jsme to u nás trochu zapíjeli,ale už mi zdrhli do hospy. :frowning2:
Stejnak už bychom asi byli hlučnější,a to by se mi Vojtík mohl probudit,takže jsem docela i ráda že šli.
My máme taky zimní bundčku a pod tím měl dneska bodyno dlouhý rukáv a na tom ještě tenké tričko s dlouhým rukávem.A myslím že to bylo tak akorát.Docela fučelo.A fusak už nemáme,v tom by s emi hrozně potil,na nožky mu hodím deku,a nánožník a je to.
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
blani, děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andrej: určitě budu, jako ty :grinning: :wink:

sun: já dávám body s dlouhým, tričko s dlouhým, bundičku, punčochy, ponožky
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jitu, vy jste ale horkokrevní :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
no ale možná ho ještě nechám k sobě,aspoň se mi tak s ním lépe kominukuje,a když ho otočím už nám nepujde vidět naše SPZ,co tam máme se jménem
19. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Evi akorát se nám oddělat na nánožníku jeden cvok a zatím sjem to nespravili,tak je zapnutý jen tak napůl,ale jsem spokojená.Má tam přidělanou tu rukojeť a na tom hračky,tak si dneska skoro celou cestu hrál :grinning: Jo a jinak my ven dáváme boty.takové papučky.Ale v ponožkách by mi zmrzl.
19. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
andrej a dobrá manipulace při otáčení sporťáku? my ho ještě ani nezkoušeli složit, to zase bude akce :grinning:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Blani, no možná jo, ale spíš je to o zvyku. Už doma nějaký den netopíme a v ložnici má otevřenou ventilačku :grinning: Ikdyž tedy má spacáček a je přikrytej. :grinning:
19. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
andrej tak to je super s těma hračkama a máš někde fotku Vojtíška ve sporťáku, kukla bych, jak to vypadá.
ty cvoky jsou tam naprd. blbě se mi zapínají :grinning:
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
jo otáčí se superně jako při hlubokém,já jsem spokojená.A skládání je lehké,teda no já už to umím :grinning: jdu do té vany
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
andrej: děkuju, už se těším, jak budeme drandit sporťákem :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.