• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já sporták teda dala automaticky čelem od sebe, kamoška má stejný kočár a když malýho vezla ve sportáku čelem k sobě, tak se hůř ovládal.
19. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jitu, netopíte :confused: ? Tak to my jo. Ale jako vedro tady nemáme. Ráno zatopím, pak to vypnu a tak. Ale vytápím na max. 22,5. A ještě ventilačku, to by byla zima aji mně :grinning:
19. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Náš kočár je ovladatelnej dobře tak i tak, s korbou i autosedačkou. Šak jsem nad tím dumala tak dlouho a stálo tolik, tak ještě aby nebyl.

Blani, no tak máme v obýváku asi 20-22 jak kdy, momentálně 22 a máme otevřený mikroventilace. V ložnici je míň. Ale nám se tak líp spí. Byla jsem nahodit dudel a Alex je zpocenej, tak jsem mu musela odkrýt deku :grinning:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
No nám to právě otočit nejde :confounded: to je to jediné co mi na něm vadí,ale snad si zvyknem :wink: malej včera právě taky skoro nespal a pořád čučel kde to je a v čem se to veze a taky kde je máma??? :confused: :grinning: a tak zase dělal ááá a já mu odpovídala taky áá a tak to byla docela psina :grinning:
Evi díky :wink: :slight_smile:
jinak já jsem ten fusak ztenčila a tak tam máme jen takovej lehounkej fleesovej :wink: a malej má dupky,bodyno a teplou mikču :wink: ale je teda celej v fusaku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jitu :grinning: :wink:
Tak vy máte otočnou sedačku, že? Tím pádem je kočár dobře ovladatelný tak i tak. Ale pokud je překlápěcí ručka, tak se změní těžiště a tím pádem už není tak dobře ovladatelnej. A kolik vás stála ta teutonka?

Kači, taky si s Marečkem povídáme ááááááááááá :grinning:
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Blani, už si nepamatuju přesně, ale cca 24-25 tisíc.
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: tak to je super :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
jitu kolik vlastně ten kočárek stál?

katy jj to vím, že xlander otočit nejde, mají ho moje 3 kamošky, ale i mě, když otočit jde, tak to ani nechci mít popředu. Si myslím, že tak děti líp vidí a víc se jim to líbí, ale ono je to asi fuk. Každýmu jak to vyhovuje, to je nejdůležitější
19. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
jé vidím, že jsme se blani zeptaly na tu samou věc. No tak to je jitu darda, ale zas za ty prachy musí být skoro dokonalej :wink:
19. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
kači: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Charlie, no zatím je :grinning:
Tak ty už máš kočáry 3 ne? a když k tomu dopočteš autosedačku - vajíčko, tak se dostaneš zhruba na stejnou částku ne?
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
jitu přesně tak, už jsem za ty kočáry dala v podstatě tu samou částku :grinning: Ale jsem ráda, že mám dva kočáry, jeden na cesty a druhej je na zahradě na spaní.
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
holky jdu do vany a chrupkat rána vyrážíme na plavčo tak at jsem fit tak dobrou :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
No tak zahradu nemám :grinning: Jeden mi stačí :grinning:
Já si jdu nakrájet melouna a kouknu na Krause a půjdu chrápat, snad Alex bude milostiv.
19. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
holky potřebuju poradit s odstavováním. Verče to teda problém nečiní, ale jde spíš o mě. Nevím jak mám přikládat nebo nepřikládat. Kojila jsem naposledy včera ráno, ale to bylo po flašce, takže to bylo spíš docucnutí nebo jen ududlání. Něco určo vytáhla, ale to nebylo to hlavní. Jak se vlastně přestává kojit?? Prostě se dítě nepřikládá a nebo jenom když to začne táhnout tak se něco málo odsaje?
sun. dobrou. :dizzy_face:
jé vy mizíte?? Tak dobrou :pensive:
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Sun užijte si plavčo :wink: :slight_smile:
No tak nám stál kočík necelých 9 a tak co bych chtěla že? :wink: :grinning: teda jako na potvoru teď potkávam spoustu kočárků který by se mi bejvali líbili mnohem víc :angry: no jo ale to je tak dycky že :wink: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jitu, tak to je dost :wink: . Ale určitě kvalita, za ty prachy :slight_smile: . To se podle mě třeba o casualplayovi (či jak se píše) říct nedá a stojí stejný prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, dobrou :slight_smile:

Já půjdu taky. Dnes v noci jsem skoro pořád vstávala a otáčela Marečka z bříška na záda. Nevím, proč mu to tak vadilo, jindy mu to nevadilo. Dobrou noc :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
jitu papa :wink:
19. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Charlie, s odstavováním neporadím :frowning2:

Kači :wink:

A už fakt mizím. Dobrou :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Charlie jé tak s odstavem neporadím :confused: ale můžeš zkusit třeba homeopatika proti laktaci taky jsou to ricinum comunis,ale číslo myslím asi ch 30 :wink: nebo třeba šalvějový čaj ten taky snižuje laktaci :wink:
taky jdu do pelíšku :wink: :slight_smile:
tak papa a dobrou noc :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Charlie, zkus tu šalvěj.
Jinak já jsem nejspíš ve fázi odstavování též. Ve dne Alex o MM nemá zájem a v noci je to tak 1x někdy 2x a někdy vůbec. Ale prsa docela reagují, takže jsem jen jednou trochu odstříkl z jednoho a jen ručně, prostě jen do úlevy.
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
kači: tak si u druhého pořídíš kočárek podle svých přestav :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
dobrou maminy :wink:
19. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
no já to zatím zkusím vydržet a uvidím

přes den už nekojím tak týden nebo i víc, vlastně víc

v noci to bylo jednou a jednou hned ráno, v posteli a už jsem i tohle odbourala, máme flašku. No a ted mám pocit, že se mi prsa napínaj, tak uvažuju, jestli nakojit nebo dát zas flašku. Jestli tím, že nakojím zas nezačne tělo produkovat...
19. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
charlie a proc uz nekojis? mala uz nechce mlicko? ja nedocitala vis..
my jeste kojime, sabca je prisavka :grinning:
dobrou noc holky, s tim novym konem je to o zvyku co, zatim se mi moc nelibi :sweat_smile:
papa
19. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky, v novém jsem se přihlásila až dnes.

Ve čtvrtek to nešlo, včera jsme se sem nedostala a dnes od 5 straším, nemůžu spát. Večer se do mě dala zimnice, dnes už mám rýmu, škrábe mě v krku, tak jen doufám, že se to nerozjede a nechytí to malá.

Díky moc za podporu, pořád Anetku sleduju, kontroluju, ale snad je v pořádku. Jak jí mám ještě dlouho hlídat? Týden?? Včera ráno v postýlce si poprvé dala nožičku jako do tureckého sedu, takže byla polo na bříšku, polo seděla, vypadala v té postýlce jako malá opička :wink: A ve čtvrtek na podlaze v obýváku na puzlích mi šla poprvé do šuplat, co jsou u obývákové stěny hned u podlahy, moc se jí to líbilo, jak jde to šuple snadno vysunout. Tak si říkám, když udělala dvě úplně nové věci, že je OK.

Hani, na veletrh jsme s manželem chtěli jít, ale volňásky jsme neměli a nakonec ani nic moc nepotřebujeme. I když to máme kousek. Mohly jsme se potkat osobně, z našeho společného setkání u Apolináře si nepamatuji nic...

Tak holky hezký den, u nás je zabijačka - první rok to městská část zkouší, tak jestli bude hezky a bude mi dobře, tak bychom na chvilku šli. A manžel mi dnes bude dělat úpravy v kuchyni, řezat roh u linky (než malá začne chodit a bude se o ten přečnívající roh bouchat) a dávat šuplíky co mi udělal do původně volné policové části linky. Jo je to výhoda, mít doma truhláře, jen kdyby měl víc času...přesně platí Kovářova kobyla chodí bosa...
20. bře 2010 v 06:15  • Odpověz
no holky, vy všechny ještě spíte? To se máte, my už jsme vzhůru všichni :unamused:

Můžete mi poradit? Mám nakoupené krásné rámečky, ale nejsou standartní, ten co si chci dát do kuchyně má jen rozměr na fotku 9x6 cm. Jak to mám zmenšit? Vůbec nevím....
20. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak my strašíme od 6 ale noc dobrý jen jedno probuzení dostal flašu a chrněli jsme dál. taky už dokojuju, aby mi tam v noci hodinu pil a kničemu to nebylo tak to ne. ivi já bych to zmenšila v corelu jinak nevím v nějakým programu na úpravu fotek je jich plno.
20. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
ahoj kočky

tak my jsme se dneska probudily o půl4, dostala prso (po 48h) a stejně ho jenom dudlala. Evidentně to nebyl hlad, jen ji něco probralo a mohla jsem dát dudel. Ale chtěla jsem se trochu zbavit mlíka. Pak jsme chrněli asi do čtvrt na 7, tak super.

andreasku - tak jednak už Verča přes den v pohodě baští a mlíko ode mě nevyžaduje, tak toho chci využít, než by se z ní stala třeba závislačka. No a na druhou stranu už mě to kojení nebaví, občas mě verča kousne :angry: pak mě vytahuje, no blééé. Už si říkám, že je ta správná doba. A když kojím jednou za den nebo ani to ne, tak už se rozkojovat nechci.

iivik já si myslím, že už malou nemusíš dávno pozorovat, už je určo v pořádku a kdyby cokoli, tak si všimneš vždycky.
A taky bych hledala zmenšení přes program na netu.

Sun tak pak dej vědět, jak ti to dokojování jde :grinning:

A my jdem za chvilu plavat, manža se teda ještě válí v posteli, ale snad brzo vyleze :wink:
20. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoooooj, jsme tu:slight_smile: měla jsme strach, že se tu nenajdeme:slight_smile: my musíme jet koupit kytku pro kámošku, jdemem na oslavu a ještě něco na zub:slight_smile: co je nového?
20. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.