• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky charlii, tak zatím to bylo bez problému to snižování kojení tak uvidíme asi to nebude ze dne na den. kačí taky jsem ted koukala na kočárky a hned bych si vybrala :slight_smile: tak já jdu dobalit a za chvilku vyrážíme tak krásnou doufám slunečnou sobotu odpoledne má mamka narozky tak si zas půjdem napucnout pupky :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj.
my jsme taky hore od 6, dneska budíček až skoro ve 4, dostal MM, ale už jsem mu musela dát obě prsa, aby ho to uspokojilo.
Teď tu lítá po koberci jako fretka a snaží se vzbudit tátu, ale ten je, jak se zdá, imunní. :grinning:
20. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko. Už funguje F5 :grinning: . My jsme vstávali v 7, ale v noci celkem často.

Jitu, na tohle mi chlapi přijdou vždycky imunní. Dělají, že neslyší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Holky, jaké máte plínky? Jde mi o to, aby v noci vydrželi. Jak jsem koupila ty Babylove z DM, tak je vždycky v polovině noci totálně prochcanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musím ho přeslíkat. Tak chci něco co vydrží 3-4 kojení. Jenomže tady už asi nikdo tak moc nekojí, co :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
blani tak u nás dycky pomohly plínky o číslo větší :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
jo a F5 mě teda moc nejede, dycky se objeví ta tabulka :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Tak F5 mi šel jenom jednou a pak už ne :sweat_smile:

Hm, v plínce o číslo větší by se mi asi ztratil. Teď máme 4-9 a pak je nevím co. Ale vzhledem k tomu, že má tak 6kg, tak by to měl až pod pažema :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak konečně koník jede.. :slight_smile: jdu si vás dočíst,Sofča spí a oběd mám uvařenej ze včerejška,tak mám trochu času..
Ve čt jsme byli na 9.měsíční prohlídce a Sofča za měsíc přibrala jen 100g minule měla 7100g a ted 7200g doktorka tomu nevěřila a 3x jí převažovala..prej je samej sval a žádnej špek :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdu se chystat, pak Mareček dostane svačinku a jedeme do školy. Tak pa :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
No Blani, když tak moc kojíš, tak pomůže jedině převlečení. Alexovi tedy Babylove vydrží celou noc a to je chcavec. Ale má to jedno kojo. Zato ráno, když to do plenky pustí, nestihnu nočník, tak je to nálož.
Jo a pak je myslím od 7 kil do nevím kolika.
Dobré ránko :slight_smile:
tak my taky jedeme na zabijačku a odpolko budeme mít návštěvku :wink: no už tase chvátám :sweat_smile: :grinning: papa a krásnou sobotu přeju :wink:
20. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko holky,my jsme vstávali nejdříve okolo třetí na papu a pak něco před osmou.I když Vojtík už byl asi vzhůru dřív,ale byl hodný,tak sjme ještě pospala. :grinning: Tatínka máme v práci,ale půjdeme ho odpoledne navštívit,aspoň se projdem zase někam jinam,než pořád chodit na stejná místa.Vojtík si momentálně prohlíží knížky,já peru,zase mě čeká žehlení.
Evi,fotečku ve sporťáku nemáma,ale dneska ji speciálně pro tebe pořídím.Nějka opomínám brát ven foťák,takže večer ti ji tady dám :wink:
20. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoooooj holkýýýýýýý!!!

jdu na skok, malujeme ten pokoj, jinak chodím taky ted často na fc a dnes poprvé luxus noc :dizzy_face: spala celou noc!! Dostane medajli!!!
Jinak mám dnéééés 35 :angry: :grinning: tak dík za přání, nepřehánějte to tak :slight_smile: :wink: a jdu večer pařit, tak páááááá zas někdy!!!
20. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Smouli tak vše nej hlavně zdravíčko :slight_smile: máš narozky stejně jak moje kamarádka,ale té je dnes 36l.
20. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak jsme tady ze zabijačky :wink: měla jsem jen gulášek páč to ostatní nějako nemusím :sweat_smile: :grinning: malej se zase nasoukal pro křeslo a tatínek usnul na gauči :grinning: :grinning: a ještě čekáme tu návštěvu :wink:
Šmouli tak to pořádně oslav :wink: ale to ty dovedeš viď to ti ani nemusím psát :wink: :grinning: :grinning:
Hani Sofinka je taková hubená žížalka :dizzy_face: ale hlavně že je v pořádku :wink: :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky

andrej: ty jsi zlatá, moc se těším na fotku.

kači: zabijačka jo? To si se napucla gulášku co? :wink:

my byli nakoupit, koupila jsem malému jarní bundičku a čepičky. Sun díky za tip.

Jdu zadělat těsto na koláčky s povidly a tvarohem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahoj kocandy, mame tu dnes moji mamku, ted jsme se vratily z prochajdy, bylo primove :slight_smile:
vsimla jsem si, ze je tu na konovi novinka, a to prispevky k albickum, to je jako na beremku stejne :slight_smile:
zitra mam jit na zkousku, ale asi na to dlabu a pujdu az dalsi tyden..
20. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

evul tak Davídek má víc cenťáku a míň kilíček jak koukám a jak jinak jste dopdali na kontrole ?

Andreasku teda vybírání ti závidím , hned bych se vdávala znovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Jsme dneska byli objíždět golfky. Jeli jsme na Černý Most, jsou tam 3 dětské shopy vedle sebe.
Měli jsme v kufru troje golfky, děs a bída. Něco jsme rovnou vyřadili v prodejně, takže nakonec jsme zkoušeli jen Chicco Liteway, Cam Flip a BebeConfort Vivu. Nakonec jsme rozhodli, že ten poslední je nejskladnější a dokonce jsem ho našla na MMB, tak uvidím, jestli se s prodávající dohodnem. Do auta nám stačí jetej.
Ve dvou krámech naprosto v pohodě s náma šla prodavačka k autu a v jednom chtěli hotově celou částku, přitom jsme stáli přesně před vchodem, takže asi 10 metrů. No my hotovost neměli, nabízeli jsme kartu, OP, mě a malého, ale že ne, že to není možné, a že s náma k autu nepůjde, že tam maj lidi, přitom byla převaha prodavaček nad zákazníkama tak jsme šli pryč. Těžko s sebou lidi vozí hotovost, co kdyby náhodou, v době platebních karet, že jo :astonished: S takovým přístupem těch kšeftů asi moc mít nebudou. To se nám teda ještě nestalo, všude s náma někdo k autu šel a že jsme tam vzhledem k fabce zkoušeli narvat kde co, naposledy jídelní židličku :grinning:
20. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
jmiso některé prodavačky jsou opravdu šílené , nechápu jak můžou něco prodat :angry: My jsme si právě koupili combika ať takové věci nemusíme řešit :slight_smile: Já zatím golfky nebudu kupovat , sprorťák nám úplně stačí

jmiso a včera jsme dávala Vítkovi chleba s lučinou a jak moc mu čvachtal :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu docela dlouho nebyla, zrušili jsme doma wifi, protože se nám chtěl někdo nabourat do firmy, tak musím být v pokojíčku a to jaksi přes den nezvládám, malou tam nemám kam odložit :grinning: a večer makám.

My jsme teď na chaloupce, je tu teda ještě hromada sněhu :angry: , takže jsme jeli opěk s Kačenkou na čtyřkolce a tentokrát se pořád smála, tak se jí to asi líbilo :grinning:

Andrej taky závidím, bylo to tenkrát opravdu krásné.

Jinak máme fakt otesánka, večer sní 220ml kaše a ještě kojo a stejně je v noci vzhůru :grinning:

Ten koník je fakt pěknej, jen se trošku ještě musím zorientovat :grinning:

Šmouli vše nej, hlavně zdravíčko. :slight_smile:

U nás už se spinká dnes nespala odpoledne, tak odpadla celkem brzo tak uvidíme jaká bude noc, snad tady na horách bude spát líp.

Jo jinak jsem byla na tom dětským veletru a ještě, že jsem měla vstupenku zadarmo, stálo to zaprd, nejspíš proto, že jsem byla i v loni na podzim a to bylo super, letos toho byla málo, a to co jsem potřebovala jsem nepořídila.

Holky nevíte kde bych pořídila dřevěne pohádkové postavičky na zeď? např. krteče, maková panenka atd.
20. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
petul: :grinning: je to dlouhánek,to je dobře :wink:
dopadli jsme dobře, byli jsme pochválení. :dizzy_face:

jitu: to je fakt přístup, to nechápu :astonished:
20. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Tak to my zas teď vůbec nedáváme kaši na noc, prostě jí nechce už asi 4 den a budí se 2krát na kojení jak předtím i když kaši měl :unamused: ,

Katerinko a kde máte chatu?

My jsme naposledy spali kolem 13 hod a pak vůbec
20. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
evul tak to je fajn, jsi měla strach myslím s tím lezením , ne? A nakonec v šechno v pořádku :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Petul, no mně sporťák stačí na ježdění venku, ale golfky chci mít v autě. Ne pokaždý se mi podaří zaparkovat u baráku a někdy jdu třeba 300 metrů a to se malej pronese, takže nacvakávám autosedačku na podvozek, ale jak půjde do větší autosedačky, tak to padne a sporťák se mi furt tahat nechce, navíc zabere skoro celej kufr. Takže golfky v autě na nákup, doktora, ouřady apod.
20. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
petul: jj vše v pořádku, doktorka ho moc chválila. Taky jí má Davídek moc rád :dizzy_face:
já kaši taky nedávám na noc nějak nezabírala.

kat: tak to si užíváte na chatě co? Docela závidím. :wink:
20. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
jmiso tak to chápu kdybych bydlela v eměstě tak určitě taky koupím , ale bydlím na vesnici v rodinném baráčku
20. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
jitu golfky pěkný, jakou barvu vyberete? :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
My jsme dneska byli na jarmarku a vítkovi se moc líbilo a kpuopili jsme mu nafukovací balonek a jak si s ním vyhrál i doma :grinning:
20. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.