• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
petul: jo? to muselo být bezvadný a to byl nějaký velikonoční?
20. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Evul, no vybrali jsme červený, ty černý se nám nelíbí, že je to černý.
Ale našla jsem na netu tyhle:
http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/100123/21/b30255797.jpg
Jenže je to rok 2007, tak nevím, co na to muž, jestli se mu to nebude zdát straý, zase takovej rozdíl v ceně není, ikdyž paní píše, že jsou v perfektním stavu.
20. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
jitu: jj červený jsou hezký i ty co jsi házela odkaz, tak uvidíš, na co manža kejvne :wink:
20. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
evul josefovský , velikonoční bude myslím příští týden v druhém městě :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Nejhorší je, že já sama vlastně nevím. Nové se dají sehnat do 3500, mají je ve dvou shopech kousek od nás, tedy na objednávku, takže jsme si je tam nemohli prohlídnout. V tom jednom dokonce za 3350.
No a na bazaru bych zaplatila 2300.

Jak byste se rozhodovaly vy? Já jsem v tom strašná. :grinning:
20. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
jmiso pěkné jsou :wink:
20. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
jmiso já bych pokud to dělá 1000 kč koupila raději nové ,a le rozhodnout se musíš ty :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Petul, no já vím, že musím já :grinning: Teď když vím, že jsou vlastně tak staré, což v inzerátu nestálo, tak bych se taky klonila k novým, pak se mi líp prodaj :grinning: Ale zase si říkám, že nemusím mít všechno nové :grinning:
20. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
jitu: já jsem s rozhodováním taky na zabití, já bych taky šla do nových. :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
nazdárek,
tak plavčo dneska super filipovi se to moc líbilo i potápění dneska jsme dokonce jezdili na klouzačce :slight_smile: evi jsem ráda, že jsem pomohla určitě jste pořídili super kousky. jitu asi bych šla taky do těch nových 1000,- není zase takovej rozdíl a kdyby něco tak je můžeš reklamovat. no já už se taky začnu poohlížet po golfkách nebaví mě tahat ten kočár do auta, nějaký vyhlídnutý mám ted jen je vidět v reálu.
20. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Sun, no právě, v reálu dost děs. Co máš vybráno?

Hele, kdybyste mě viděly - muž se opíral o podvozek s autosedčakou a já běhala s metrem po shopech, nejdřív jsme pokaždý změřila zádovou opěrku, jestli ej to dostatečně dlouhý, pak zalomcovala se vším, co šlo :grinning: složila, rozložila, měli jsme složených i několik vedle sebe :grinning: No sranda.
20. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
sun: já jsem taky ráda, že jsi mi poraditla :wink: Máme takovou modrou kostičkovou, je moc hezká
20. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
sun: tak to je Filípek šikulka, tak klouzačka musela určitě zabodovat. My začínáme 7.4 s plavčem už se těším
20. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
jitu: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň jste si je vyzkoušeli co umí
20. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
no děti z tý klouzačky nebyly moc nadšený držely se nahoře zuby nehty :grinning: a dolů jezdily po čtyrech. no jitu alespon jsi všechno pěkně vyzkoušela :grinning: první jsou tyhle http://www.shopbaby.cz/hauck-speed-sun-plus-1 pak http://e-slunicko.cz/chicco-sportak-simplicity-fuego-170.html a ještě tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28654507&tab=0 ale ty poslední jsou spíš i místo sportáku, máme kombíky takže s místem by problém nebyl.
20. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Teda v TV večer zase nic není :frowning2: No ale čemu se divím, tak není skoro nikdy nic
20. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
hoj kočky,

tak u nás se spí, měli jsme trošku hystera, jsme si hráli na dece a najednou řev jak blázen. Tak jsem začla zpívat a pomohlo to. Teda mě z toho řevu aspon nepraskla hlava :grinning:

Jitu já bych taky volila nový kočár :wink:

Sun my byli taky plavčit a zas plavčil tatínek a maminka tlachala s kamoškama u bazénu a kochala se, jak dětičky plavou :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Sun, tak z toho jsem zahlídla jen ty chicco. Ale ty jsem zrovna nezkoušela.

Ale určitě golfky nenahradí sporťák, jsou to kostitřasy :grinning: Nebo jsme zhejčkaná odpruženou teutonkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahojky charlii já jsem taky dneska přenechala filipa tatkovi, ale chodila jsem za nima a říkala básničky v tom tatínek pokluhává :grinning: tak jsem dneska narazila na obrovský problém chtěla jsem filipovi koupit nějakou knížku s domácíma zvířátkama, kde je pes a kočka atd. ale narazila jsem jen na zvířátka z džungle z lesa apod. :rolling_eyes:
20. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
sun: tak to si umím představit na tý skluzavce :grinning: :grinning:
hezký golfky :slight_smile:

petul: jj jako každou sobotu. Ani to nezapínám :grinning:

charlie: tak vidíš, jak dokáže maminčin zpěv uklidnit :dizzy_face: co jsi zpívala? :grinning:
20. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
jitu: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň jste si je vyzkoušeli co umí
20. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Tak svištík chrapoší :slight_smile: huráááá :dizzy_face: :grinning:
Jitu taky bych šla asi do novejch :wink: těch 1 000 kaček v dnešní době fakt zase takovej rozdíl není :wink: kdyby byli tak o půlku levnější tak bych je brala ale takle budou asi nový lepší :slight_smile:
Sun :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Peťo, kousek od Liberce.
20. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
katerinko tak to jo, proto ten sníh :grinning:

Holky Vítek se probudil na kojení, on tomu po koupání moc nedal, tak jsme to čekala,a le už spinká a M už přišel z hospy tak já se loučím papa
20. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
pa peti my máme dneska tatku zase na hokeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem tu opět sama, ale půjdu dneska brzo spát jsem nějaká utahaná z toho bazénu pak jsme byli u mamky na narozeninách taky proběhlo první grilování, ale bohužel se to spálilo :grinning:
20. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
sun M taky nám šel dneska ugrilovat krůtí masíčko,ale jedli jsme ho doma :wink: Já taky půjdu brzo spát , bolí mě nohy :unamused:

pěkný večer všem
20. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
sun: téééédy grilování jo? tedy to bych si taky nechala líbit a klidně i to dobrý připálený :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
petul: papa
Ahoj holky :slight_smile: . Byli jsme ještě u tety. No, Mareček byl dlouho u mě nebo když byl u někoho, tak okamžitě začal řvát (ne brečet) a sápat se ke mně. Ale pak byl na zemi, vytřel tetě podlahu :grinning: , taťka si lehl vedle něho a byl spokojenej :grinning:

Sun, my máme zvířátkovou knížku, ale kupovala ji mamča a vůbec nevím kde :frowning2: . V normálním knihkupectví nemají? Ale Mareček už ji zvládl roztrhnout :frowning2: . Jsem z toho byla špatná, protože jsem myslela, že je to dělaný pro děti a taťka říkal, že je to normální. On, jak ten papír nažužlal, tak se pomalu uvolňoval a pak se o to nějak opřel a už to bylo :unamused:

Jitu, asi bych šla do nových. Ty, z toho inzerátu, se mi líbí barevně, ale když si k té ceně připočítáš poštovné, tak se ti to moc nevyplatí.
Teď jsem psala z manžova PC, z toho mýho mi to zase nejde :unamused: , tak nevím, jestli budu ještě reagovat, až se vrátí.
20. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
blani: maminka je maminka no. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.