• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, máte zkušenost s rektální rourkou??? Chtěla bych vědět, jak často se musí měnit????
13. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Helu to vůbec nevím :confused:
13. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdu se na chvilku natáhnout a zkusím si i schrupnout, tak zatím :grinning:
13. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Katul: tak manža mne tam hodí ještě o chvilku dřív, budu mít na sobě zelené šaty jako mám na foto :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Téééda tady nikdo nebyl? Já si schrupla a malá se mi už probouzí, tak zas budem přebalovat a krmit a chovat :grinning:
13. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
kater to budete mít zítra s katul jak rande naslepo, co? :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak jsme se byli projít a pak chtěl pořád prso (jenom dudlat), tak jsem ho teď uchovala ke spánku :slight_smile:

Heluli, s tou rourkou nevím. To se musí měnit :sweat_smile: ? Když se Mareček kroutil, tak jsem mu dala do zadečku teploměr a bylo :slight_smile:

Asi budu muset pořídit odsávačku. Včera a dneska jsem mu vytáhla z nosíka soplík :unamused:
13. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
13. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Charlie: krásné foto Verunky :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
kater díky moc :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak jsem byla venku, v bytě je vedro. Nejdřív s psékoj a s kočárem, ale nevzala jsem si kapesníčky, tak jsem asi po 40 minutách chca nechca musela dom, protože jsem kapesníčky potřebovala, psici jsem zanechala doma, bylo jí moc vedro a s Alexem jsme ještě jeli ven. Venku krásně chrněl.
Teď využiju toho, že se ještě dospává v korbě a půjdu fofrem vytřít, odpo jsem stihla jen vyluxovat.
No a pak mě tu čeká hora prádla k žehlení, snad je něco v telce, abych tu nežehlila tak na prázdno. Včera dávali dopo Gotta a jak se mi to u něj žehlilo :grinning:
13. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Já jsem žehlila včera u Chalupářů :grinning:
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Mišo:Já žehlila taky včera, ale dnes jde večer o zvířate a lidech, tak by se Ti mohlo pěkně žehlit :grinning:
13. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
No já žehlím skorem každý den. Zatím žehlím i plínky, přeci jen těch šest týdnů.......
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
helu- já trubičku neměnila. proč by se měla měnit?? jen jsem ji omyla :wink:

tak jsem byla u dr a dostala jsem antibiotika do nosu kapky, prášky a řeknu vám že takovou rýmu jsemv životě neměla...já mám oteklej noc a ucpanej pořád jak blázen, rýma nejde vysmrkat, tak nevím jak dopadnu zítra,asi jinak budu muset na odsání- :fearful: :frowning2:
13. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak my jsme se vrátili z venku,bylo fajn,zašli jsme na nákup do Intersparu,na poštu.Pak následovala koupání,pořádný hysterák,mladý pán už měl hlad,hysterák i u jídla,pak u toho usl,pak se posral,Takže ani toho moc nesnědl,teď dudlá v koši.
My jsme zatím rourku nepoužili většinou když měřím teplotu tak mu to stačí,že se krásně pokadí :grinning:
No ohledně žehlení mi ani nemluvte,dneska se vypraly plenky,a mám tady na žehlení ještě asi čtyři pračky prádla.jenže já něco málo vyžehlím,a na druhý den peru dvě pračky a prádlo je zpátky.Ale co,to neuteče a chodit máme v čem :sweat_smile:
dneska si konečně namočím nohy a udělám si pedikuru,potřebuji to jako sůl.
My jsme si půjčili DVD tak budeme koukat.V telce o těch prázdninách je kulové nulové
13. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
teda holky vy jste kecalky :slight_smile: vůbec nestíhám dočítat. mimčo nový žádný? ten náš malej má teď problémy s usínáním má úplný hysterický záchvaty (asi prdy) tak nemám moc času a když už nějakej mám tak jsem ráda, když si uvařím :grinning: odpoledne trávím u našich na zahradě protože v kočárku je klid. tak se mějte všichni krásně snad se to brzo zlepší a budu mít na vás víc času.
13. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak já nakonec vyžehlila u Přátel :slight_smile:
Teď už je malej v postýlce, najedenej, vykoupanej.
Půjdu hodit sprchu, snad se odčkám muže, ještě je v práci :angry:
13. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky zdravim z domova home sweet home oba jsme v poradku a vice popovidame zitra danik spinka tak toho pujdu alespon ja vyuzit tatka je prej zatim odpocaty doufam ze to tak bude dale :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky evco! :slight_smile:
moc te vitam zpet.. :slight_smile:
ja tu dnes ani skoro nebyla, mam tu tento tyden mamku, tak moc nekonikuju..
minuly tyden mel tomas dovcu, tak mi doma pomahal.. no a pristi tyden uz budu na vse sama, snad to pujde..
dobrou noc vsem holky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
ahoj holky :frowning2: :frowning2:

spala jsem asi 2hodky, musím k nosnímu, nemám vůbec průchodný nos od včera-mám totálně ucpanej. mám asi zánět dutin, zduřelou sliznici...bojím se punkce, která mě asi nemine, ale nebolí mě hlava ani čelo,tváře atd,
držte mi prosím palce-jdu tam na 8h mám hrozný strach :frowning2: :frowning2:
14. črc 2009 v 06:03  • Odpověz
ahoj evičko vítej zpátky :dizzy_face:
14. črc 2009 v 06:08  • Odpověz
Čau holky,
tak ráno mám zas boj...v noci celkem spal ale ráno je teď furt jakési ukňouranej a mám pocit, že by furt jedl :unamused:

Smouli, k té trubičce....tak jsem to včera zkusila a on se u toho usmíval :grinning: Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho se tá trubička dá používat a jak jsi ji sterilizovala...normálně umyla vřelou vodou nebo vyvářela???Mě to na vyváření moc nepřijde :confused:
14. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
smouli neboj, to by byla spis zastydla ryma na punkce ne? ty mi jednou delali.. :angry:
ale zvladnes to vsechno, kdyz jsi zvladla porod :wink: drzim palce :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj.
Heluli, malej má někdy taky ráno, že by furt jedl a někdy tomá večer, tak mu prostě dám. On se napucne a usne.
14. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Evi, vítám zpátky.

Šmouli, snad to dobře dopadne.
14. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Já to taky dělám, nemám nato srdce ho nechat vybrečet :frowning2: a doufat, že třeba pak usne. Teď jsem mu dala taky cucnout a chrní mi v posteli. doufám, že mu to ještě aspoň hodinku vydrží :confused:

Včera jsem mu dala do zadečku tu rektaální trubičku, krásně se vyprděl, tak jsem ho vzala do náručí (hambalatýho - chtěla jsem jít koupat) a on mě v tu chvíli celou totálně posral. Celou tu salvu na mě vyprcl a hrozně se tomu pak smál. Potvůrka jedna :grinning: :angry:
14. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Heluli, taky jsem Marečka o půl osmé uspala a teď už mi tady kňourá :confused: . Kdybych já věděla, co chce :sweat_smile:
14. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Evi, taky tě vítám zpátky :wink:
14. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Blani, to je věda co? ti naši prďolkové :confused:
Evi, gratuluju k Danečkovi :wink:
14. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.