• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani dneska jsem byla ve čtyřech a nic, tak snad příště budu mít víc štěstí. tak jsem koukala na ty kočárky znova no nevím kam to pojedem omrknout, aby jich tam bylo co nejvíc, to bude zase martin remcat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je, že on je takovej, že pokud se jede něco koupit tak si to chce odvést hned dom a já to, ale potřebuju hlavně omrknout a pak popř. objednat přes net.
20. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Evi, tak tak :dizzy_face:

Sun, aha, tak to nevím :frowning2: . Pak máme ještě zvířátka na dvorku nebo tak nějak a ta je taky pěkná :slight_smile: . A nebo v levných knihách?
My taky na léto koupíme nějaký golfky nebo něco takovýho.
20. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Blani, to už je cena s poštovným, ale to je jedno :slight_smile:

Sun, můj muž tohle okukování taky nesnáší, dneska projít tři obchody pro něj bylo utrpení. :grinning:
20. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
blani :wink:

a co sporťák, máš nějakej vyhlídlej? :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
jitu a to je měl hned vedle sebe co :grinning: u nás to znamená vyjet min. 50 kiláku a to jsou v každým městě tak dva obchody :stuck_out_tongue_closed_eyes: blani v levnejch jsem byla jako první tam jsem šla najisto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měli jen zvířátka z džungle :grinning:
20. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jitu, aha, to jsem nevěděla.

Evi, zatím si nějaké vypisuju, ale ještě nemám žádné favority.

Sun, aha, tak fakt už nevím :unamused:

Mám puštěnou miss a jakási kapela zpívá písničku od Kryla - Anděl nebo jak se jmenuje (znám ji), ale pěkně ji zprznili :angry:
20. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
blani: ono se to časem vyvrbí a pak si určitě uděláš jasno. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
jé já nepopřála Marečkovi k 9 měsíčninám,tak to napravuji. Marečku vše nejlepší :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Evi, děkujeme :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
ty jsi nám popřála a mně to nesecvaklo, že máte taky 19 :angry:
20. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Evi, však to vůbec nevadí :wink:

Hodin, jak na kostele, tak asi půjdu spát. Sice se mi kupodivu nechce, ale půjdu :grinning: . Dobou noc :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
blani: dobrou a hezké sny :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj.
Strašákujem zase od 6, ale mám naději, třeba po změně času to bude do 7 :grinning:
21. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahojky holky,Evi fotečka je,ale vybili s emi baterky z foťáku,takže to nemůžu přehrát,takže až večer :slight_smile:
Jitu my taky strašíme od šesti,si začínám pomalu zvykat
Dneska jedeme k našim.
21. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme vstávali v 7.

Andrejko, užijte i to u vašich :wink:
21. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko,

tak dneska poprvé krmil tatka, malá se probudila v 5, tak dostala flašku a pak ještě spala do půl7 :dizzy_face: A já nemusela z betle :grinning:

Evul já ani nevím, co jsem halekala, prostě jsem si vzpoměla na jakýsi slova, tak jsem něco pěla :grinning:

Blani no jo, maminka je prostě maminka, u nás už to tak je kolikrát i doma. Tatínek chová, ale maminka asi líp :wink:
My se jdem zas krmit, tak krásnou neděli všem :wink:
21. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky tak Vítek se vzbudil 21:30 když pes strašně štěkal ale usnul, pak kojení 00:30 a v 5 a vstávali jsme v 8 :slight_smile: Já teď snídám

U nás je už tď ráno 12 stupňů :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré ránko,
tak my jsme chrněli skoro až do 7 :slight_smile: no ale od 3 u nás v posteli, ted mu dávám flašu i v noci a hned usne a je klid no už má asi to prso jen tak na hraní. jinak táta nám opět odjel na hokej :rolling_eyes: a odpoledne čekáme tchýni tak to je náš program dne.
21. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
sun M hraje aktivně?

Tak to Vítek mi teda fakt pije z prsa, on je fakt jedlík :grinning:
21. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
peti hrají tady takovou krajovou soutěž ta už skončila a pak mají takovej tým nadšenců a hrajou tady mezi sebou srandamače. on měl to koleno tak byl chvilku klid a už to zase začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí je za chvilku konec sezony :grinning: no nic jdu vařit martin si naporoučel kachnu se zelím.
21. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky jak se vlastně přestává kojit? Já jsem kojila tak 2dny zpátky a nevím, jestli už teda nepřikládat a nebo třeba dneska přiložit.. Ale to se mě zas vytvoří mlíko nový, ne? Já vám moc nevím, naštěstí mě nic nebolí, prsa netáhnou, nenalívaj se :fearful:
21. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
my vstávali taky před 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky nic moc, ale když se Lukášek vzbudí, tak nebrečí, kouká na mě z postýlky a čeká, co já na to :wink:
Jinak s tím kojením, já jsem z toho taky nějak zmatená, jak jsem Anetku nekojila, tak teď nevím, jak dál.
Ráno ho po probuzení nakojím, pak tak za 2 hodiny znovu...pak jde zase spát, no a když se vzbudí, tak mu dávám oběd - masozelenina, na zapití čaj (fenyklový - pije ho rád), no a odposváča má většinou buď ovocnou přesnídávku, nebo mu to dám mixnuté s nastrouhaným jablkem nebo banánem apod., tak kolem 17-17,30 h kaši, no a před spaním zase kojíme. Ale přijde mi, že ty prsa už nejsou tak nějak hodně plná. Bojím se, aby mu to moje mlíko stačilo....jak to zjistit, zdá se mi spokojený, ale mě jde spíš, jestli pokryju tu denní dávku mléko, co má dostat. Jitu, poraď... . Ještě bych chtěla částečně kojit, ještě mu nechci dávat UM.
21. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
andrej: to nevadí, tak večer. :wink:

charlie: tak hlavně, že se to halekání Verunce líbilo :grinning: :grinning: :grinning:

já kuchtim oběd. Dneska bude kuře na paprice a knedl :grinning:
21. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
jé tak už mi snad funguje ta f5, tak já mám vařeno odpoledne bych chtěla ještě vysát a vytřít a půjdem ven asi bude zataženo, ale je teploučko. my už máme dva dny nějakej průjem nebo co už potřetí byl od včerejška skr, možná je to jen od zubů uvidíme, na svačinku jsem mu dala rýžovou kaši s banánem a zapil to rýžovým vývarem :slight_smile: tak snad to bude lepší, ten vývar je teda pěknej fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Sun, u nás je taky zataženo a aji poprchává :unamused:
Ten tvůj chlap si s tím hokejem nedá pokoj, co...

Charlie, no možná jak píšeš, prostě nepřikládat. A když ji přiložíš, tak se asi vytvoří nový, no ale když jednou za 2 dny, tak by to tak vadit nemělo. Možná ani moc mlíka nevytáhne.
21. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
katul já si myslím, že pokud je malej spokojenej, tak mu to určo stačí

sun už to funguje, jo? Tak to jsme rády asi všechny, že?

U nás je taky nic moc počásko, kolem poledne už pršelo, ale asi nic moc z toho nebylo. Jsem vařila, tak ani nevím.

A ted zas potřebuju poradit s pitím. Verča se rozhodla, že bojkotuje jakýkoli tekutiny. Už jsme na tom byly vcelku dobře, vypila rekordně 80ml vody a ted nic. Prostě začne mlátit rukama a je konec. Když už ji dám dudel do papule, tak ho začne kousat a nesaje. Pokud ji dám vodu ze lžičky, tak to prokoukne a vyplivne ven.
Zkoušela jsem různý flašky, pitka, hrníčky, pít ze skleničky jako my, zkoušela jsem vodu, vývar z kmínu, bylinkový čaje, slazený čaje, ovocný čaje a prd velebnosti. Nepije prostě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevíte někdo co s tím???
21. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Nakukuju.
Charlie ja prestala tak, ze jsem ji treba pak uz dala jen trosku cucnout pred spanim, ona stejne uz nechtela,tak jsem prestala uplne,ale mne se uz prsa tolik nenalivaly, takze pohoda.Nekojim uz pres mesic,mozna uz dva :wink:
21. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, potřebuju radu,Kačenkanechce žádné UM a já mám mlíko jen večer av noci a přes den hodně málo.

Teď jsem jí chtěla dát ke svačině UM a nic tak snědla velkou přesnídávku.

Nevím jak to do ní dostat
21. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
katerinko mě dneska Vítek taky nějak nejí, ale on má zásoby :grinning: To co normálně má na oběd tak snědl tak čtvrtku a holky včera pil Vítek z pet láhve (dala jsem mu tam čaj ) :grinning: a dneska taky krásně z toho pil :grinning:
21. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj.
Děti v našem věku - kojené - mělo by jim údajně stačit pokrýt denní dávku tak 3-4x nakojit za 24 hodin + dvě mléčné dávky - kaše, jogurt.
U nekojených by mělo stačit 2x UM + dvě mléčné dávky.
21. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.