• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Cherlie, já myslím, že tekutiny Ti zbývá jen nabízet a nabízet a nabízet. Dávala bych jich trochu v ovoci, prostě tam přimíchej vodu, do zeleniny taky, tekutiny mít musí, kor když už nekojíš nebo jen minimálně, z toho si nic nevezmou.
Alex si nejvíc vezme vlažného čaje, asi jak byl zvyklej u MM, tak to chlastá. Třeba u snídaně vyžahne ten dětskej hrneček, což jsou necelé dvě decky, dávám mu to mezi kouskama chleba, ale už má spíš hodně natrénováno.
21. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Holky máte ve sporťku i něco dětičkám pod hlavičkou ?

A co by jste koupili neteř na 1 narozeniny? Vůbec nevím co vybrat :unamused:
21. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Díky Jitko :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Petul, nic tam nemáme, stejně Alex půlku doby sedí, to by mi spadlo, navíc má kapucku nebo čepici.

Jo a k roku - co něco na písek? nebo do vany nebo nějaký obleček. Stejně si nebude pamatovat, co jí kdo dal. Rozhodně bych se zeptala její matky, co by tak potřebovaa. Já nemám moc ráda, když někdo něco koupí, aniž by se domluvil.
21. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Petul: taky bych se zeptala maminky, je to jistější a určo z toho bude mít radost. :wink:
21. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
jmiso no jo ale se švagrovou je špatná domluva bohužel :frowning2:
21. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Kat, a tak když ti nechce UM na svačinu, tak jí dej třeba ovoce místo toho a je to. Nebo chceš dávat to UM?
21. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Petulko, tak něco na ten písek, to není špatnej nápad :wink:
21. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
No tak se zeptej jejího muže :grinning:
21. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
ahoj holky, u nás je bouřka :astonished:
21. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Blani: asi to tak budu dělat. Nechci jí cpát zbytečně UM. Jitka psala, že stačí 3-4 kojo, a já kojím 3x za den respektive večer, v noci a ráno.

Jinak malá tu spinká krásně dnes v noci usnula v 19 hod pak 2:30 a v 6:30 jsme vstávali.

Ale hrozně nás trápí zuby pořád chuděra brečí a ruce v puse a je mrzutá, dneska celej den, jsem fakt vyfluslá psychicky z toho pláče.
21. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj Evul: tak snad to nedojde k nám, tady se totiž po celém dnu kdy byla mlha a pršelo začíná vyjasňovat.

My se vracíme do Prahy až zítra, chceme si prodloužit víkend, a pak zpět do rachoty ach jo mě se tam táááákkkkk nechce.
21. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Evi, v březnu bouřka :confused: . Tož to jsem asi ještě nezažila :sweat_smile:

Kat, to věřím, to musí být náročné. Tak se drž :wink:
21. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
kat: no uvidíš, třeba jo, ráda vám jí pošlu :grinning: :grinning:

blani: taky jsem z toho blázen. :confused:
21. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Evi :wink:

Holky, jakou máte pojišťovnu pro prcky? Já mám metalku a dívala jsem se, že teda nemá skoro žádné výhody, tak jsem se dívala na jiné pojišťovny a celkem dobře mi vychází vojenská.
21. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Blani, já mám OZP, výhody nevyužijem, protože očkovat nadstandard nebudem, plavat nechodíme a na ozdravný pobyt nejedem. Ono obecně většina pojišťoven v rámci krize bonusy minimalizovala.
21. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Jitu, co je OZP?
Ono někteří přispívají i na očkování žloutenky a ta vojenská i na helmu.
21. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
ahojky,
tak my jsme strávily celé odpoledne venku prvně jsme jezdili s jednou babčou a pak s druhou, nakonec se to vybralo a bylo nádherně dokonce jsme dali první kávu na zahrádce před hospodou. blani my máme vozp a jsem spokojená hlavně letos po tom jak nám proplatili plavčo vraceli nám 2700,- :slight_smile: vojenská má i helmu? to jsem si teda nevšimla asi nějaká novinka.
21. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Sun, aspoň myslím. Snad jsem se nespletla :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
My na plavčo dostaneme právě jenom 300,-. Jako vím, lepší něco než nic, ale je to jakejsi balíček, ze kterýho můžu dostat jen 600,- za rok.
21. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Sun, tak ne, tak to byla jiná pojišťovna. Akorát už nevím jaká.
21. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
já myslím, že ta helma je všeobecná, ale nejsem si jístá, ale brala bych to :grinning: nám plavčo platí 1000,- ale paní to rozepsala na plavání, cvičení s dětmi, sauna, regenerace a plavání a tak nám to udělo pěknou částku.
21. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
blani: u OZP jsme i my. je to oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví :wink:
21. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Jéžiš, to je název :sweat_smile:

Jdeme koupat.
21. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
viď krásnej :grinning:
21. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
jitu já vím, že pořád nabízet nabízet nabízet a taky zkoušet různý chutě, která ji padne. Jenomže malér je v tom, že kolikrát ani neochutná. Hned mě břikne do ruk a hotovo
21. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
čáááááu

tak jak je ženy??

tak včera pařba jak blázen :grinning: přitáhla jsem ve 3h ale střízlivá a spala do 10h pak hned k plotně a manža dodělával pokojíček, ted jsem to uklízela tak hodím foto, ještě chybí šatní skřín a postel...dodaj!! se teda jukněte jak se vám líběj ty úložný prostory-je to praktické-pro nepořádné děti :grinning:

taky teda jsem si pěkně zapařila až mě bolí za krkrm a záda a nechce se mi vůbec mezi lidi....jsem si říkala tam že až vylezu s kočárem a budou si ukazovat-včera tam vyváděla jak 20tka a ted s kočárem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu douklidit

páááček :wink:
21. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
šmouli krásný pokojíček
21. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Šmouli, krásnej pokojíček. Vypadá velikej :wink:
21. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
jakou barvou máte vymalováno?
21. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.