• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
díky :slight_smile: barva nějaká cihlová akrylová....a naproti je žlutá...ale musím to ještě doladit, je to tak napůl udělané, chybí obrázky atd, to já jim to vyšperkuju, moc se na to těším až to bude, koupili jsme i houpačku , tak až bude komplet tak vyfotím...
ještě vám hodím foto jak jsem pařila se stydím za tu fotku u dětského stolečku, ale to bylo schválně :grinning: no a ra fotka s holkama to je z práce....to byla první zastávka.... :slight_smile: hooolky mě už je 35 ty jo to letííííí :astonished: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
šmouli: tak ta cihlová vypadá moc pěkně :wink:

sluší ti to moc. vůbec nevypadáš na 35, vypadáš mladší než já :wink: :slight_smile: :grinning:
21. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
šmouly super úložáky a pěknej pokojík a hlavně, že sis to užila však to znáš není důležitý kolik ti je, ale na kolik se cítíš :wink: :slight_smile: tak u nás už se snad chrní a tv zase běží hokej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
U nás už se spinká. Usl na břiše :slight_smile:

Šmouli, vypadáš super, vůbec bych ti 35 netipla :wink:
21. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
u nás se už taky chvíli spinká.
21. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak u nás se už taky spinká, dnes to bylo opravdu rychlý :grinning:

Šmouli: hezký pokojíček a na 35 teda nevypadáš :wink:
21. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
hele nechte toho...ale děkuju je to příjemný :slight_smile: :wink:

jo tchán nam maloval, je malíř a ani tu cihlovou mi neschvaloval, že je moc divoká pro děti...ale mě se líbila a nikole taky

u nás se ještě nespinká, ale už půjde a konečně už začíná líp spát!!
tak papa :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Tak u nás manža připravuje večeři, tak oddychuji, dnes mě úplně vycucla :grinning:

Snad bude hezky spinkat.

Tak jsem zjistila, že pije hezky ze skleničky :grinning:

Jinak jsem koukala, že řešíte golfky, to my jsme ještě v korbičce, sice už tam nebudeme dlouho, ale ještě se vejdeme, jsme hold prcci, ale má dlouhé nohy :grinning: Chci vyndat sporťák jen co přestane tenhle marast.

Jinak golfky se mi moc líbí Quinny, má je kamarádka a jsou super, a nechala si je dovézt z Anglie a vyšli na půlky než tady, tak to bych taky brala.

Dnes v TV zas nic nejde, možná, že budeme koukat na toho Robina Hooda, jinak nevím.

Odpoledne když malá spala venku, tak jsme si s manžou dali venkovní vířivku a byli jsme tam moc dlouho, tak mne pěkně bolí záda.

Taky začínáme 1.4. plavat, tak se těším, ale ještě musím pořídit plavky, ale vůbec nevím kam pro ně půjdu.
21. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Kat, já se na toho Hooda dívám :wink:
No, plavky se ti teďka asi budou shánět blbe :unamused: . Radši se mrkni na net.
21. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Šmouli kráááásnej pokojíček mají holky :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: a teda super fotky :wink: vypadáš faktis mladě :wink: jo a všechno nejlepší manovi ke svátku :wink:my taky slavili :grinning:
Kat malej taky pije ze skleničky :wink: :dizzy_face: :grinning: a v TV dávají kulový furt :confounded:
Evi u nás už se taky spinkááááá :sunglasses: :grinning:
Sun teda manža si s tím hokejem nedá pokoj co? :wink: :grinning:
Jinak my jsme dnes všichni vzhůru od 5 od rána :rolling_eyes: to se šlunt probudil a kojo bylo v půl 6,ale zase na druhou stranu spinkal celou noc :wink: no a manža je chudák nevyspalej a jak jinak protivnej :confounded: a puckovi se klube zub č. 3 :wink: :slight_smile:nahoře v pravo už mu prosvítá :dizzy_face: tak proto se asi chudinečka muj malej probouzel furt v noci ten minulej týden :confused: :wink: dneska jsme byli na prošce a parádně jsme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes: chybělo nám tak 10 minut abysme došli dom :angry: :grinning: no fuj hnusnej lijavec tu byl
21. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
nazdárek kačí , no nedá si říct a nedá pak přijede je strašně unavenej a musí si jít lehnout k tv :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby šel s náma na prošku tak udělá líp. tak já bych koukala napojištovnu, ale ještě ti blbci nedohráli pořád zdržujou ted se tam porvali :rolling_eyes: no plavky už se začínají objevovat v obchodech tak to nebude takovej problém. u nás začalo pršet až ted večer, ale dala bych si tu buřinu evi pošli to sem :grinning:
21. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holcinky, jak se dari?
ja nakonec na tu zkousku sla a dala ji za jednu, tak jsem stastna jak blecha.. :slight_smile:
byli jsme pak vsichni na prochajde a v restauracce, docela fajnovej den, ted jsem uz ale nejaka mrtva, vsichni tu spi, tak se jdu asi taky natahnout, dobrou holky, papa :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Kači, gratulace k dalšímu zoubku :wink:

Sun, jo jo, ten můj chlap je taky věčně unavenej a potřebuje si odpočinout :rolling_eyes:

Andrej, teda, ty jsi vzorná studentka :wink:
21. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahojky holky, tak jaká byla neděle? tu to propršelo, ne teda celej den, ale na střídačku. my dneska s děckama vynášeli Morenu a vítali jaro, tak doufám, se brzo dočkáme pořádnýho sluníčka:slight_smile: no nic, já zase letím do hajan. manža je utahanej, páč ti zase vítali jaro východem slunce a vstával o půl 4 :slight_smile: jsme prostě magoři, ale děsně nás to baví :grinning: jinak mi manža schválil toho Tadeáška, tak je to na 100% :dizzy_face: tak s kobrou zítra :wink:
21. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Andrej jééé tak gratulujem k 1 :wink: jsi šikula :wink:
Sun no jo chlapi :wink: :grinning:
Blani díky :wink: no ještě nevylezl,ale už má slušně nakročíno :wink: :grinning:
21. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
tedy Andrej šikulka, fakt že jo.

kači: další zoubek,tak tě aspoň bude moci Honzíček ještě více okousávat :grinning:
21. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Evi no ani mi nemluv :grinning: dneska mě u našich ohryzával pořád-neřád :grinning:
21. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je fakt neřád,když to dělal pořád :grinning:
21. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Evi :wink: :grinning: je to náš malej nezmar :slight_smile:
a co Davča jak ten řádí???
21. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
no řádí taky jak ďas. Zatím okusuje jen trochu. Má zubiska jen dole dva :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
No ono to bolí dost i těm dvěma co? :wink: se děsim až vyrostou ty protikusy nahoře :confused: au au :wink:
21. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
jj, bolí to. Davídek má ty zuby strašně ostrý, ale to asi i Honzíček co?
21. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
No to jo jako jehličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Kači, to už je jak kdyby vylezl :wink:

Jituško, krásné jméno :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
jj Jitušce taky chválím jméno. :slight_smile:

kači: jj a kouše tě při kojení?
21. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Evi no občas :wink: když se zapomene anebo když dělá kraviny :grinning: a to teda bolí jako sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Blani :grinning:
Jitu jj super jméno :wink: to bude pěkný Šimonek a Tadeášek :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
a mně by se Šimonek nebo Štěpánek líbilo pro druhýho chlapečka :slight_smile:

kači: to musí bolet jak blázen, úplně z toho mám husinu :confounded:
21. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky, jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Evi no já dycky zařvu bolestí a malej se chudinka pokaždý lekne :sweat_smile: ale pak se zase přicucne a jede dál :grinning:
holky hele co jsem našla :wink: :grinning: : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=76612 :dizzy_face: :dizzy_face: to je super co? :wink:
21. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Blani dobrou noc :wink: :slight_smile:
ježíííííš vono už je zase skoro 10 :astonished: :astonished: mě to připadne že je to tak půl hoďky co malej v 8 vytuhnu :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.