• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani dobrou noc

kači: viď? mně to taky tak uteče...
21. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
jééé to je dobrý, to se může hodit. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
21. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
kači, to je fakt super to si uložím :grinning: :grinning: :grinning:
malej se taky probere brzy na papu,tak se taky loučím dobrouuuuu kači :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Dobrou noc Evulko :wink: :slight_smile:
21. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:
Vítek ještě spinká tak já snídám a noc byla super :slight_smile: Možná to bylo tím deštěm :grinning:

wsmoulinko hoky mají krásný pokojíček :dizzy_face:

andreasku ty jsi prostě borka , moc gratuluju k 1 :slight_smile:

jitusko tak ty budeš mít nakonec 2 kluky? Tak to je pěkné :slight_smile: a jméno super , máme u nás taky jednoho :slight_smile:

Kači 82 - ty rohlíky jsou super , to někdy nachystám M :grinning:
22. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj.
Jituš, Tadeáška má manžův kamarád, já mu říkala, že je to jméno jak pro čerta :grinning: A taky to pěknej malej čert tedy je :grinning:

Kat, Quinny golfky myslíš Zappa? Ten se mi původně líbil, jenže se nedá polohovat, ač vypadá dost velkej, tak zase o tolik opěrka vyšší není a bohužel má dost krátký to na nožičky a moc se mi nelíbí, jak maj pak děti nohy "pomalu pod bradou". No a ani to není nijak zvlášť vyztužený. Ale moc mě to mrzelo, protože se mi fakt líbil a je relativně skladnej. A zatím bych ho asi nepoužívala, protože ač Alex sedí už dlouho, tak bych řekla, že je tak pro dítě od roku a půl, kdy už usne v kočíku minimálně. :fearful: Tož můj vylučovací pochod myšlének :grinning:

Naše noc - relativně dobrá, tři budíčky, jeden večer, bo mi v kuchyni upadla poklička, což ho vzbudilo, další kolem 1 a další v půl 4 na UM, pak spal do 6 a ještě asi 20 minut vydržel ohlodávat postýlku, klika, že jsem koupila ten chránič. Je jako bobr :grinning:
22. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
My se jdeme ještě asi dneska s Alexkem kouknout na http://www.handypraha.cz/index.php?file=detail&id_zbozi=387
Jsem děsná, já vím, ale nedám pokoj, dokud neokouknu většinu :grinning:
22. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
jmiso tak snad si nějaký vybereš :wink:
22. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Petul, no snad jo :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
čágos

jitko ty tvoje hlášky po ránu mě dycky rozesmějou...ohlodával ještě 20min postýlku :grinning: :grinning:
my spali dnes taky pěkně....usla na 21h a budíček jen v půl3 a pak ráno v 6h a ještě do sedmi pak pochrupovala s nohama venku z postýlky :slight_smile:

je krásně puchejř je venku a kolem 11h budeme s kámoškou drandit :dizzy_face:
22. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
já mám golfky ještě po nikole :grinning: ale v zachovalém stavu :wink: od chicco a nedávno jsem s nima přejížděla jen k bábí...nechtěl se mi tahat ten velkej kočár
22. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
No Chicco jsme do kufru taky rvali, ale zapláclo to většinu kufru, jsou nad metr a muselo to jít na štorc. Jinak ta cena byla příznivá a na náš účel - kočár rezervní v kufru naprosto postačující, ale bohužel - neskladné, neskladné, neskladné :grinning:
22. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
U nás noc dobrá kojo v půl 3 a pak halekal v postýlce od půl 7 :dizzy_face: a v 7 začal řvát :grinning:
Jitu ty Jané taky vypadají pěkně :wink: :slight_smile:
Petul jj taky jsem říkala že ty rohlíky někdy vyzkouším na Radkovi :grinning:
Šmouli koukam že jsme měli v noci budíček nastejno co? :wink: :grinning:
22. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Alex má toho budíčka kolem 1 nějak ze zvyku, když ještě dostával tou dobou MM. Naštěstí stačí nahodit dudla, já si dojdu na wecko a než se vrátím, tak spí. Snad si časem odvykne.
22. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Jitu jj to určo časem odbouráte :wink:
Šmouli my chceme taky puchejř :confused: :grinning: pošli ho sem :wink: u nás je tak nějak hnůůůůs sice neprší,ale je takový nějaký mokro,vlhko a hnusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás taky pod mrakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: šmouly šup sem s tím puchejřem, no stačilo by odpoledne tak snad dojde. noc ušla buzení ve 3 a pak kolem 7. kačí super housky :slight_smile: jitu pěkný jméno tadeášek teď je dost oblíbený :slight_smile: jitu tebe bych sebou potřebovala až budu procházet ty kočáry nechceš se přidat? :grinning:
22. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko. U nás noc dobrá :slight_smile: . Vzbudil se okolo 11, pak před 2 a pak až před půl 7 a v 7 ještě usl do 8 :sunglasses:

Šmouli, chvilku jsem musela přemýšlet, co to je ten puchejř :sweat_smile: . U nás je teda pod mrakem :frowning2:

Jitu, já ti v tomto tu Prahu strašně závidím. Taky bych chtěla mít tolik obchodů kolem sebe a všecko moct obhlídnout :wink: . Ty Jané jsou super a ani nejsou moc drahé.
22. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Jo, a taky jsme přišli asi na důvod, proč Mareček není na kolenách. Jak nemáme koberce, tak mu to hezky klouže, tak nemá potřebu se namáhat. Protože když je na posteli, tak se celkem snaží dávat kolínka pod sebe. Mohlo by to být tím?
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
jo blani myslím, že by to mohlo být tím. my tady ted snědli banán filip si vždycky ukousl a byla to strašná sranda hned se začal smát s plnou pusou :grinning: jo taky jsme o víkendu začali dělat tak tak všelijak, martin machroval v obchodáku prej koukej co jsem ho naučil :slight_smile: no já už ho to učím přes tři měsíce, ale on ho to stihnul naučit za půl hodiny v obchodáku :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky,

tak my dneska měli krásnou noc. Davídek papal v 5:30 a spali jsme do 8:30 :dizzy_face:
jdu dočíst
22. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
kači: prej puchejř. :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi komik
u nás je stejně jako u vás, hnus barevnej
22. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Sun, no jo, chlapi si neprávím připisují zásluhy, co...
Filípek je šikulka. To by se mi Mareček teda pěkně dávil banánem. Jednou jsme to zkoušeli a už dlouho zase nebudeme.
22. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
sun: tak to je manža šikula, za púl hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc super, vzhůru ve 2 a v 7 jsme vstávali. Ten vzduch dělá divy. Ale odpo zase do Prahy tak jsem zvědavá.

V úterý půjde do pokojíčku, tak jsem taky zvědavá.

Tady je překrásně, sníh mizí tak to vypadá, že příští víkend už vyjedeme k baráku. Hurááááááááááááá
22. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak Kačenka usnula u nás na posteli na bříšku, hrala si a najednou spinká :grinning: Udělala jsem foto tak večer dám až budeme doma.
22. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
jo evi chlapy jsou na tohle prostě dobrý no :grinning: tak my budeme mít filipa nastěhovanýho v ložnici dokud se nepřestěhujem :grinning: snad to bude brzo , aby tam nespal ještě až půjde do školy.
22. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
sun: jj chlapi :grinning: :grinning: my víme svý co? :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
kat: fakt jo? to by se asi Davidkovi nepovedlo :grinning:
22. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Kači Vítek mi zatím ještě ani jednou neusnul na bříšku , nedávno na mě usnul tak jsme si říkala , že ho nechám na bříšku a hned se vzbudil ,a le ráno jak s probudí tak si hraje na bříšku a dívá se na nás :grinning:
22. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.