• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj kočky

nemám notas, tak koukám z PC co máme nahoře. Prcek chrní na zahradě.

Nevím, jestli je to jiným PC a jeho nastavením, ale celá tahle diskuze je jakási divně roztažená. To tak máte všechny?

Jitusko Tadeáš je krásný jméno

Jitu tak hlavně dobře vyber

Blani určo je to plovoučkou, že marečkovi to klouže a na kolínka se nedostane. Bude mu to trvat o to dýl, než pochopí. My to srovnávali s kamoškama, co mají koberce a co ne a bylo to jasný
22. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak manža šel pro auto, že už to zkusí vyjet až k baráku, tak jsem zvědavá, bylo by to fajn, ale říkala jsem ať to nepokouší, protože v sobotu zapad a 2 hodiny vytahoval auto. Ale ráno tu protahoval traktor. No uvidím, čekám a vařím oběd.
22. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jeee vidím manžu pod kopcem s autem, tak ještě ten krpál nahoru a je doma :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Tak to vyšlo :grinning: jeee koukám, že jsem tu sama co, tak zatím pá
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
kat: tak ať to vyjede :grinning:
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak to jel projet ještě jednou, že je to síla to vyjet, tak aby to měl v ruce, pod kopcem je ještě půl metru sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a zatím ho nevidím, tak snad nezapadnul :unamused:
22. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
kat: tedy to jsou obštrukce :astonished: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Byli jsme venku a je tam nádherně :sunglasses: . Akorát musím Marečkovi vytáhnout fusak, protože byl spocenej.

Charlie, díky za postřeh k lození :slight_smile:

Kat, teda, já si nedovedu představit tolik sněhu, když tady už není a je tak krásně :grinning:
22. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
nooo tady se dycky říkalo puchejř :sweat_smile:

a já tuhle nevěděla co je to oskar :grinning:

ven jdu za chvíli, spala mi od 10-12h tak se napucla a nechám ji chvilku pokoukat aby zas pak usla......rovnou nakoupím a pak do mekáče a pak nevím
22. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
šmouly díky za puchejře už dorazil i k nám odpoledne strávíme na vzduchu, tak jsme jela do města a konečně sehnala knížky s domácím zvířectvem :grinning: jedna byla dokonce slevněná ze 150 na 60 :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Taky jsme byli venku, je tam nádherně, teď jsme po O a zasejc nás balím ven, jak je hezky, nic mě doma neudrží. Jen se musím k tomu oblíknout, bo mi bylo vedro, jenže jsem pod bundou měla jen krátký rukáv, tak jsem zase nechtěla ofouknout :grinning:

Blani, tak to by se Alex uvařil, ten dneska neměl na sobě v kočáře nic :grinning: Jen oblečení. Fusak už je nejmíň týden zazimován.
22. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jo a nakonec jsem objednala ty golfky Jané Sonic Evo.
22. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Sun, super sleva :slight_smile:

Jitu, no jo, já vím, vy jste horkokrevní :grinning: :wink: . Ale to by Marečkovi jen tak byla asi zima. Já jsem ho do něj nějak extra nenavlíkala. Teda podle naší míry :grinning:
22. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jitu, tu barvu na obrázku?
22. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Blani jj, Meteorite, je to šedá s černou.
22. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Vypadá zajímavě :wink: . Já bych se jen bála, že mu bude v létě horko od té černé. Ale to je jen můj subjektivní pocit.
22. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
No vzhledem k tomu, že plánuju užití do nákupáku na parkoviště a z parkoviště na ouřad nebo k dr. je mi to vcelku jedno. Většinou ale tyhle drahé kočárky mají UV ochranu, což teda Teutonka například má, takže tam vedro není. Ale já mám na jízdu venku spor´ták, tohle bude kočár do auta, rezervní.
22. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jo, Jitu, tos vlastně říkala. To máš pravdu, že je to fuk :wink:
22. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tak jsma byli se svištěm dopo venku a chvilkama poprchávalo a chvilkama jako by chtěl vylést mozol(tak říkáme sluníčku u nás :wink: :grinning: ) a tak jsem si střádavě rozepínala a zapínala bundu a mikču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: malej spal jen hoďku a půl a tak jsem na něj zvědavá jestli nebude na plavču protivka :confused: dneska s námi jde i taťka a tak večír přihodim fotečky :wink:
Tak papáááá kočky :wink:
22. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozol :grinning: :grinning: :grinning: to je taky dobrý...má ještě někdo jiný název???hahahaha
22. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
tak my jsme dneska přesedlali do sporťáku docela se mu to líbilo i chrupkal, ale já už se těším na golfáč je to takový divný na tom podvozku, když je úplně v sedu tak to vypadá, že má na zádech místo batohu boudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase si říkám na zimu to bude lepší s těma nafukovacíma kolama, jen jestli by se tam vešel i s fusakem a kombinézou přijde mi to docela úzký. kačí at se na plavču klukům líbí. šmouly myslím, že je to vše u nás je nejčastější ten oskar.
22. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
sun: jéé my jsme dneska taky byli poprvé ve sporťáku, moc se mu to líbilo,ale nespinkal.Usnul až teď doma
22. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
Taky jsem byla s Márou venku a vůbec nespal. Když už spal, aji jsem mohla s kámoškou mluvit a nic to s ním nedělalo, tak pustili rozhlas :angry:
22. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Tak jsme doma a už mám doma i golfky. muž přišel brzo, z obchodu mi poslali sms, že je tam mám daný stranou, tak jsme hned jela. Ale tedy zapotila jsem se, než jsem to sestavila a utáhla pásy apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme s manžou byli v kuchyňském studiu a teda mám po náladě... do paneláku linka plus poloviční linka naproti a potravinová skříňka 100 000. jsou tam teda i spotřebiče,a le mě to přijde moc. sice dávají doýivotní záruku,a le stejně. s tímhle jsme nepočítali. tak to budeme muset nějak zkrouhnout :unamused:
22. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Jituš, jo některá studia mají pěkné pálky. Tak zkuste i jiné studio, třeba budou ceny lepší.
22. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Tak se u nás už konečně spinká. Jak celé odpoledne nespal, tak byl pěkná protivka. Ale zase rychle vytuhl.

Jituško, to je celkem dost. Ale ono ty kuchyně na míru (cokoliv na míru) jsou dost drahé. Ale zase je to kvalita. Strejda dělá kuchyně a klasická paneláková kuchyň (což je pidi kuchyňka) by u něj před necelýma 3 rokama stála okolo 40.000,-. Ale myslím, že byste mohli mít linku tak okolo těch 60.000,-. Záleží i jaké spotřebiče máte. Ty nejsou taky moc levné. Zabudované (což vypadá o dost líp) jsou samozřejmě dražší. Pak záleží, jakou si vyberete desku (v tom můžou být taky cenové rozdíly, i když strejda má všechny za stejnou cenu) a potom hlavně dvířka. Pokud chcete nějakou dvířkovinu, tak ta se tak prodává a je to dražší, než když máte klasiku hladkou, kterou může ten stolář sám uřezat.
22. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
tak jsem se přemluvila a byla si zacvičit :slight_smile: budu muset začít něco dělat za chvilku je tu léto. jitu tak to byla rychlost to už zítra vyjedete ne? jitusko to je teda docela pálka já bych cenu tipovala tak 70-80 zkuste ještě jiná studia třeba to bude lepší. :wink:
22. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Sun, nee, já je mám fakt jen do auta, mám dobrý sporťák, navíc nejsem připravená nemít oční kontakt s prckem.
22. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojky holky, dneska bylo opravdu nadherne, takze jsme byli na dlouhe prochazce :wink: Sportak jsme jeste nezkouseli,ale Majdule uz v kocaru sedela a koukala, muj tata ji vozi po lese a ona ukazuje stromy.Uplne cumim jak uz rozumi, dneska si svlikla ponozku a ja ji rikam:"kde mas ponozku?" a ona pro ni dolezla a podala mi ji :slight_smile: jak pejsek.Ukazuje v knizce zviratka a uz pozna i hracky kdyz ji reknu treba, kde ma medvidka Pu. A zejtra ji je 10mesicu,to to uteklo.
Pridam vam fotky z dneska.
22. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.