• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andaro, Majdulka je krásná. A teda moc šikovná :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
tery tak to je majda šikulka :grinning: pěkný fotečky, no letí to teda jak blázen. jitu ani se neprojedete jo? to bych nevydržela já musím všechno hned vyzkoušet :grinning: já jsem dneska zkusila, když spal přehodit rukojeť a bylo to takový divný nevidět ho :sweat_smile: tak jsem to hned vrátila zpátky.
22. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
teri: Majdulka je krasavice :slight_smile: jj letí to hrozně moc. Někdy bych ten čas zastavila

jituško: tedy to je pálka, no nám bude stát nějak podobně, ale asi víc, mám velkou kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
je to dost, ale ted jsme koukala na modrou střechu a začínám si myslet, že je to normální. ale domluvili jsme se s manžou, že zatím tu "druhou linku" tu 30 cm hlubokou co má být naproti nebudeme dávat. však studia nám udělají stejou i za 2 roky, takže uvidíme potom, no. ale určo ještě objedeme jiný studia. já bych chtěla, aby to vydrželo. mamka si koupila polskou kuchyň a ani ne po roce ji upadla skříňka a výsuvy jsou ko. to je na té kuchyni taky dost drahý. ale začínám mít hlavu jako balon. ve středu se dozvíme předběžné schválení hypošky, tak doufám, že to dostaneme.
22. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
tak ted tu porovnávám ty moje favority z kočárů a nestačím koukat jak ¨v každým obchodě píšou něco jinýho někde to polohovat jde jinde ne, nebo rozměry tam si přidaj centimetr tam tři :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Sun, s tím jsme se taky setkala. To je bordel, jak se máš pak pořídit, co? no ono to je asi nejlepší okoknout.
22. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
jo jo přesně tak, začnu se pomalu poohlížet už teď a uvidíme, třeba natrefím na úplně jiný než na netu a bude :slight_smile: tak budem ve středu držet palce at vám to dobře dopadne.
22. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
jituško: a od koho byla ta kuchyň za 100 tis?
22. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Sun, jo jo, každej si napíše, co chce :angry:
22. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jmenuje se to studio Hevos. je to tuším místní. Jsou kvalitní, ale drazí. holky, jdu do hajan. bolí mě hlava. mějte se. zítra budu mít víc času, tak mrknu:slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Já jdu taky spát. Dobrou noc :slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
jituško aha, neznám :unamused: jdu taky chrnět papa
22. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jůůů tak koukam že už to tu všechno chrupká :confused: :wink:
Plavčo super :wink: malýmu se to fakt moc líbí a i s takovou chutí skáče do vody :dizzy_face: :dizzy_face: dam fotky :wink:
Jitu teda to je fakt pálka :astonished: ale jak píšou holky obejděte pár studií a uvidíte :slight_smile:
Sun no mě to taky přijde divní že toho našeho broučka v tom sporťáku nevidím :confused: ale u nás to přehodit nejde :unamused:
Teri týýýjo to je Majdulka šikulka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
tak přeju všem dobrou noc :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj všem.
Alex klasika, budík v 1 na dudlík a ve 4 na UM, pak do 6 chrněl a do půl 7 ohlodával postýlku :grinning:
23. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahojky holky tak my taky klasika konečný budíček v šest.A jinak hrozný řev o půlnoci,vypil flašku a byl klid.
Venku už je fakt superně,včera jsme taky byli jen tak,deku a nánožník jsem Vojtíkovi potom sundala,a ten si vesele kopal nohama.
Chci se zeptat těch co mažou chleby,co prckům dáváte?Já teda jen lučinu,dali jsem i jednou cotage ale ty kuličky byly všude.Jestli je možné i nějaké máslo,marmeláda a tak.Mě totiž přijde že je to furt samé,a chtělo by to možná novou chuťMusím pochválit Majdulku je fakt šikovná,co už všechno umí,a přeji vše nejlepší k dnešním 10měsícům,než se nadějeme budeme shánět,péct dortík k 1narozeninám.My teda umíme paci paci pacičky :slight_smile: jo a včera se Vojtíkovi podařil bobek do nočníku,i když s emusím přiznat pěkně nočník odbýváme.
Za dvě ho%dky pro nás přijede děda,budeme dneska u našich,pořádá s etam burza tak jdeme s mamkou utácet.Včera jsme jedné paní tady od nás prodala nějaké věci,tak korunky jsou :grinning:
Jo a jinak Evi tady jsou dvě fotky,ale jak jsem se dočetla,Davídek už taky vesele jezdí ve sporťáku.Jsi spokojená? :wink: :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Andrej, jelikož můžeš dávat kousek másla do jídla místo oleje, tak občas namažu tence chleba i máslem. No a když seženeš nedoslazovanou marmeládu, tak tu můžeš taky.
Nejlíp se asi daj sehnat ty francouzský marmelády v těch úzkých vysokých skleničkách, jsou přislazený jen hroznovou š´távou. No a nebo někde maj v BIO prodejnách opravdu jen ovoce, ale to se blbě schání. Dřív jsem si je kupovala.
23. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
No já právě mu dávám do bramborové kaše kousek máslo,tak zkusím mu dát dneska odpo chleba s máslem.No o tém marmošce jsme uvažovala,jenže mám doma jen slazenou,a ty nějakou dáváš?A kde jsi teda koupila?Mě totiž přijde že už musí mít Lučiny po krk :grinning: I když třeba včera v kočáře ohlodával suchý rohlík,tak už jsme mu pak chleba nedávala.Jo a jinak děláme ještě pokrok,když Vojtík zapomene tak jde i po čtyřech,u nás kde se píďalkuje tak je to novinka :grinning: Ale hend si vzpomene,že jde nějak pomalu a už zase píďalkuje.Ale aspoň můžu říct že taky občas jdeme po čtyřech :grinning:
23. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Andrej, no nakonec jsem koupila tu francouzskou na poliklinice ve zdravé výživě :grinning:

Jo a když se Alex začínal rozlízat, tak taky ulezl jen pár "kroků" a pak chtěl zrychlit a vrátil se na plazení, ale za pár dnů se rozlezl jako blesk a teď to tu metelí po 4 fakt děsně rychle.
23. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko. U nás jsou jen 3 stupně. Ale svítí sluníčko, tak se to snad vyhřeje :slight_smile: . Včera jsem chtěla vyprat korbu, ale musela by se nějak rozmontovat bouda a to bych dneska sama nezvládla dát dohromady, tak jsme to nechali na víkend. Manža říkal, že mi dá korbu ráno dolů na kočárek. Vzbudím se a korba je tady :angry: . Hlavně, že máme pidi byt, kde ta korba fakt nejde přehlídnout :angry:

Mám dotaz, Mareček asi začíná odmítat mlíko. Pil až před spaním, ale 10 minut předtím se strašně vztekal. Tak mi to dělal i odpoledne a už i pár dnů předtím (ale jen odpoledne). Jedl naposledy v 5. V 7 jsem mu zase chtěla dát a nechtěl. Co když nebude chtít ani později? Co mu mám dát? Normálně svačinku? Jak se to pak dělá, když by mi nechtěl mlíko?
23. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Blani, no tak mu dáš něco k snídani. Asi bys měla začít trénovat chleba. Vždycky ale můžeš dát třeba kaši a nebo jogurt s ovocem. Záleží, jak moc se Ti odstaví. Někteří s tím nedělají štráchy a odstaví se pomalu ze dne na den.
23. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Kači, super fotky. A vy aji tak skáčete, jo? To je super :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Jitu, a on to mlíko nepotřebuje? Já jsem myslela, že jo. Takže kdyby nechtěl ani teďka, tak mu mám dát třeba jogurt, jo? A nemám zkoušet to mlíko ani po plavání?
23. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
dobré ráno,
holky pěkný fotečky, taky sebou budu muset vzít foták ven nějak ted zapomínám fotit. hm ta marmelády by měla úspěch zkusím se po nějaký kouknout, taky máme zatím jen lučinu, ale máme chleba tak dvakrát do týdne.
23. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Blani, no záleží, jak moc se Ti odstaví, podle mýho a co jsem načetla stačí tak 3-4 kojení na 24 hodin a 2 mléčné dávky - kaše, jogurt apod.
Kdyby se Ti odstavil úplně, tak bys musela zkusit UM, tam by stačilo tak 3x za den dát UM z 210ml vody a mělo by to stačit, aspoń to píšou na krabici.
Nemenstruuješ? Někdy se mění chuť mlíka a děti to nechtějí.
23. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Blani, akorát, když omezí MM, tak mu nezapomeň často nabízet tekutiny. Zkus najít, co bude mít rád - vodu, čaj, ředěnou ovocnou nebo zeleninovou šťávu....
23. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Jitu, moc dík. Teď si dal, tak su ráda :slight_smile:
Menses jsem ještě neměla, takže tím to není.

Jdem se chystat na plavání. Pa :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
kači krásný f otky, sluší vám to :dizzy_face:

andrej: děkumu za fotku, jj včera jsme byli poprvý, ale dneska jde spát zase do korby, ve sporťáku mi prostě neusne, tedy zatím ne, včera usnul, až když jsme přišli z prochajdy v postýlce
23. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
nééé teď se mi to smázlo :angry: :frowning2:
Takže znova
Bré ránko :slight_smile:
Děkujeme za pochvalu foteček :wink: malej no ne že by přímo skákal :sweat_smile: sedí na kraji a my je lákáme aby k nám skočili do vody,ale spíš je tam většinou stáhneme sami :wink: :grinning:
Blani užijte si plavčo :wink:
Evi tak snad si Davče brzy zvykne :wink: Honzule tu první prošku taky nespal :slight_smile:
taky my opět měli kojo v půl 6 ráno a tak jsme všici od 5 vzhůru :rolling_eyes: ale narozdíl od rodičů si mladej pán hodil šlofíka v půl 8 u kozy :grinning:
23. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
kači snad no uvidíme, až ho přemůže únava, tak to snad zalomí :grinning:
23. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
čauky holky.Nevíte jestli sem na tuhle diskuzi chodila milerrka?
23. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.