• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Step no po těch zkušenostech co tu máme jsme tady trochu nedůvěřivé víš :wink:
Evi no já to taky musela kvůli plavču přebourat a teď má před plaváním kojo :wink: máme to tak že většinou tak kolem 7 kojo pak vovoce vpo 9 a pak v 11-11:30 masozeleninka v 13-13:30 kojo a pak někdy po 16:00 zase nějakou přesnídávku a po 19:00kojo a UM z lahváče :wink:
23. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
díky kači, taky to musím překopat :frowning2:
23. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
kači možná je to jen dědičný :wink: :slight_smile: evi my taky máme sváču přesně na plavčo, tak se snažím mu dát snídani o trošku dýl a pak se nají až po plavču, taky nechci, aby plaval s plným pupkem :grinning: ted dopiju kávičku a valíme ven, mám tam od včerejška sporáak tak ho budeme dál zkoušet.
já nevím ale co třeba soukromá diskuze nebo dámská jízda a zamkneme si to ne?
já mám evi název bobo a spol :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
To je good sunset.A kde to bude?
23. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
sun: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bobo a její ženy :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Evu,To je super!Ale kde to bude?
23. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning:
a jééé špunt už chce kozu :grinning:tak pa :slight_smile: hned pak razíme ven a budu dumat o názvu :grinning: :wink:
23. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj kači papapa
23. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahoj kocky, vy se chcete nekam zamykat?? :confused:
23. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak teď mi ohlodává flashku a je chvilku klid :grinning: . Ale jinak furt mrčí.

Andrej, sem do soukromých skupin.
23. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem jen nakoukla a koukám, že máme novou dopisovatelku co? Stihla dojet do nemocnice a zpět, za takovou chvilku, asi to mají blízko.... I když píšu jen občas, jsem taky pro soukromou skupinu, doufám, že mě vezmete.

Anetka je dnes ukňouraná, má horký čelíčku, ale teplotu jen 37,3 bez odečtu, takže nic, tak mě dopírá pračka a půjdeme ven.

Nakouknu snad večer, doufám, že Vás někde holky najdu!!! to by mě teda mrzelo!!! Pa
23. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojky holky, normálně jsme se Šimonkem spali od 11 do 2. to je teda mazec, aleuž jsme to potřebovala, až na to, že jsme teď pěkně utahaná a nechce se mi nic dělat. už jsme manžovi oznámila, že dneska nic nedělám. maximálně umyju nádobí a on řekl, že to udělá :dizzy_face: no není skvělej :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
jituško, to tedy je a jen spi, dokud to jde, potřebuješ to :slight_smile:
23. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky, tak co to nove temicko?
my ted byly vsechny tri venku, je tam naadherne :slight_smile:
ted jsem si dala kafco a mazanec a k vece bude vajickova pomazanka, uz mame proste velikonoce :grinning:
tomas dnes skoli v pardubicich, tak se vrati nejak pozdeji, takze koupat a davat kasicku budu dneska ja.. :slight_smile:
23. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
taky jsme byli celý odpoledne venku zajeli si do města na nákup pak si dali kafíčko se ségrou na zahrádce no paráda je to hned o něčem jiným v tomhle počasíčku.
23. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Holky, tak my budeme asi nemocní :frowning2: . Odpoledne měl 37,7 , to jsem neřešila, jsem si říkala, asi ta jednorázovka+přehřátí z vajíčka :sweat_smile: , o půl 3 měl 38,5 a já pako jsem s ním šla ven. Ale on by mi doma neusl. Divočil tady a venku usl za chvilku. Jenomže ho pak furt něco budilo, tak toho moc nenaspal. O půl 5 měl 38,1 a pak jsem ho uspávala. Trvalo to přes 1/2 hodiny, ale spí. Počítám teda, že za chvilku bude vzhůru. Jak jsme byli venku, tak jsem koupila panadol, tak mu ho kdyžtak večer dám. Sice máme čípky, ale říkala jsem si, že ten sirup je lepší. Nejhorší je, že jsme asi už na plavání jeli s teplotou, protože se mi zdál horkej, ale u přebalování jsem ho zapomněla změřit, tak jsem ho změřila jen teploměrem na čelo a to teplotu neměl. Ale když jsem ho potom na zkoušku tím měřila, když měl v zadečku 38,5, tak na čele mu to naměřilo 36,8 :angry:
23. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
blani: chuděrka, snad se z toho vyspinká.

sun: to je počasíčko co? Hned má člověk lepší náladu.
23. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
andrej: jé mazanec, ten bych si taky dala, už se těším,až je budu péct. :dizzy_face:
23. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Evi, doufám...
Budeš péct? Já právě nevím, ale asi taky. Rozhodně je to lepší než vánočka. Nemusím se s ničím motat, jenom uplácám bochník a je to :grinning:
23. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
blani: já určitě budu. Už se na to moc těším. Beránka mi bude dělat mamka, nemám tu formu.
Ale bochánky si užiju :dizzy_face:

neboj uvidíš, třeba se z toho opravdu vyspinká. Já když byla nemocná,tak jsem to vždycky celý prospala a bylo mi pak lépe :dizzy_face:
23. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
blani snad to bude dobrý, a nerostou vám zoubky? jinak žádný problémy nemá ne? kašel rýma nebo tak? tak ten teploměr jě pěkně na prd, já jsem si taky koupila v lidlu ten na čelo stál přes čtyři kila a jak jsem měla ten zánět tak jsem se změřila normálním a měla jsem přes 38 a ten na čelo mi ukázal, že teplotu nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedělejte tu chutě s mazancem, když se snažím držet dietu :grinning:
23. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky..tak u nás řádí střevní chřipka,má jí Petr i já,Sofča má průjem,ale ta ho má myslim od zubů..takže už jsme druhej den na suchym rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon nemusím vařit a ušetříme :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak počasí parádička,hned má člověk lepší náladu..
Blani tak at je Marečkovi líp,snad to bude jen horečka a nic víc..
23. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
teda venku je náááádherně co????? :dizzy_face: :dizzy_face: jen aby to už tak zůstalo :wink:
Jituško jen odpočívej a spinkej kdy to jen jde :wink: :slight_smile:
Blani tak snad to nebude nic vážného a do rána se z toho Mareček vyspinká :wink: jinak bych řekla že spíš ty čípky jsou lepší :wink: mají rychlejší nástup působení a nezatěžujou zbytečně žaludek :wink: :slight_smile:
Hani a jejda :confused: tak držíme palec ať jste všichni brzy v pořádku :wink: :slight_smile:
Evi jé tak já zase budu dělat beránka a mazance tchyně :wink: :grinning:
Sun jaká dieta prosím tě? :wink:
Holky musím se pochlubit :wink: dneska si malej úúúplně sám sednul :dizzy_face: :dizzy_face: a hned 2x za sebou :wink: je to můj šikulka šikovnej :slight_smile: a dneska má měsíčniny tak si to dal jako dárek :grinning:
23. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Evi, beránka jsem koupila asi předloni v Obi.

Sun, asi nerostou. Právě jsem mu objela prstem celou pusinku a nic jsem nenašla. Přišly mi ty dásínka všude stejný. Kašel ani rýmu nemá. A pořád spinká, to vypadá, že bude snad spát až do rána :confused: . Sice jsem tam už párkrát byla, ale nahodila jsem dudlíka, přitulil se ke mně a spal dál.

Hani, no vidíš, aspoň nemusíš vymýšlet, co vařit :grinning: . Ne, dělám si srandu, ať je vám všem líp :wink:
23. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Kači, fakt? Mně přišlo mu něco strkat do zadečku a přidržet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Navíc nevím, jaký jsou, já mu musím dát půlku.
Jé, Kači, to je Honzík velká šikulka :slight_smile: . A gratulace k 9-měsíčninám.
23. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Blani díky za gratulaci :wink: :grinning: my měli paralen čípky a ty jsou dobrý :wink: :slight_smile: a dávala jsem celý čípek
23. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Kači, ale mně dr. po očkování říkala, kdyby něco, tak dát půlku, protože to je myslím na 5kg půl čípku nebo tak nějak. A jde to rozpůlit?
23. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Blani, ale Mareček má víc než 5 kilo ne? Poddávkovávat nemá smysl. Jinak samozřejmě čípek půlit jde, jde to blbě a musí se podélně.
23. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.