• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šla jsem se kouknout, máme Nurofen čípky a tam je 6-8 kilo - jeden čípek (60mg) a to 3x za den.
23. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
my máme doma paralen čipky, ještě jsme je ale nepoužili,

blani: jj musím ho časem taky pořídit, příští týden jedeme do obi, takm uvidíme, jestli na něj natrefíme.

kači: vše nej Honzíčkovi k měsíčninám. je to opravdu šikulka. pohlaď ho za nás :dizzy_face:

hani: to je pech, řádí to teď děsně. :astonished:
23. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
ahojky holky,
o střevní chřipce mi ani nemluvte :astonished:
prý je toho plná Praha a k u nás v Říčanech už se to taky rozšiřuje.
Anetka si včera stěžovala, byla k.... jen dvakrát, ale je hrozně unavená, teplotu mi přide, že nemá, tak uvidíme.
Mě pobolívalo břicho ráno, a pořád žaludek na vodě, potim se, přitom mám 36,4 :sweat_smile:, něco se o nás pokouší, tak snad nedopadneme jak Hanča.
Hani, brzo se uzdravte :wink: .
Jinak teplo už je fajn, mohlo by to tak už vydržet :slight_smile: :grinning:
23. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
hani tak at je vám brzo líp prý to ted zase řádí. já jsem použila jednou půlku čípku, bylo to po prvním očkování,ale taky jsem už dokoupila i ten sirup nurofen myslím máme. tak zítra pojedem se ségrou do jihlavy tak se zkusím mrknout na nějaký ty kočáry tak uvidíme, taky potřebuju nějaký jarní čepky, mám jen kulichy a kloubouky na léto :grinning:
23. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky holky,vidím že jste tady měli dneska novou osůbku,a že jste ji pěkně ignorovali,ani se vám nedivím. :grinning:
Dneska bylo zase nádherně.Na burze jsem Vojtíkovi koupila nějaké věcičky,ale bylo strašně moc mamin,tak jsem se tam nezdržovala dlouho.Nemám takové návaly ráda.
Zítra jedeme taky k našim,pro změnu jdu na melír.Babička je strašně moc ráda,že dva dny po sobě má u sebe toho našeho lumpa :grinning: :grinning:
Jsem ale grogy,jdu nacpat ještě prádlo do pračky ať to můžu ráno hnedka vyprat.Jo a pro tu soukromnou skupinu sjme pro aspoň tady nepolezou takové chytračky
Blani snad už je Marečkovi lépe,a Hani vy se uzdravte :wink:
23. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Mareček se vzbudil o čtvrt na 8 a měl 38,6, takže jsem mu dala ten panadol sirup. Dívala jsem se i na ty čípky, ale ty jsou až od 7kg, tak jsem to nechtěla nějak půlit.
Jitu, a jsou to čípky od Paralenu.

Kat, tak odolávejte :wink:

Sun, jarní čepku taky potřebuju. Mám jednu tenkou, ale ta mi přijde moc tenká :sweat_smile:

Andrejko, to je fajn, že jsi dobře pokoupila :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak ted jsem z toho jelen, jdu schválně přepnout na primu na přešlapy a ono tam je ta kravina hádej kdo jsem?? tak koukám do programu a tam píšou přešlapy tak teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: andrejko ty burzy u vás jsou super. :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
blani: chuděrka, tak ať ten sirup brzy zabere :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
sun: co je to za bordel? :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Sun Přešlapy jsou zítra-oni to změnili.Jsem ráda,dneska růžovka zítra Přešlapy,akorát běží hokej,ale Jindra u toho spí,když mu to chci přepnout tak mi říká že se kouká.Tak pračku jsem nacpala Vojtíkovými věcmi.Ty burzy jsou super,v sobotu jedu na další,ale tam to bude mnohem lepší,to si ty maminky prodávají samy,takže to bude mnohem více přehlednější.Bavlněnou čepku mám jednu,ale mám jednu objednanou takže snad brzo dorazí.
23. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahoj kočky

dneska bylo nádherně, byla jsem u kamošky, obrázky co mě namalovala pro verču už visí na zdech a je to krásný

tak vidím, že pro soukr.pokec jsme všechny, tak ted jenom najít nějakej návod. Zkusím něco najít :slight_smile:

Jo a ted jsem připojená z jinýho pc a už to mám v pohodě tu diskuzi. Jak jsem dopo psala, že se mi to blbě zobrazuje, tak to asi bude tím nastavením, prohlížečem a tak

Hani uzdravte se brzo
Kat hlavně at se z toho nic nevyvrbí
Blani at se z toho prcek vyspí
23. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Sakra, mně se to smazalo :angry:

Sun, chtěla jsem napsat to, co Andrejka :wink:

Evi, no snad jo. Jak manža slyšel, že má teplotu, tak mi hnedka dával instrukce, co mám dělat, několikrát se ptal, kolik jsem mu naměřila a že zítra jdeme k doktorce :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Charlie, já to mám taky normálně, tak asi to je nějak špatně nastavený.
23. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky mě se pokazil monitor a manža mě nechcce pustit na net na notasu, tak jsme ho překecala na chvilku, ale musím jít. tak se mějte a nevím, kdy se sem dostanu. zítra dostaneme verdikt, tak jsme jak na trní. manža mě už točí s tím, jak nevěří, že nám tu hypošku schválí :angry:
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak jsem zjistila tu soukr. skupinu - stačí si napsat seznam uživatelů a název a je to. A ted se obávám, že na všechny si nevzpomenu - co kdyby jsme tu společně sepsaly seznam?

Zkusím hledat a pokud zapomenu, tak se připomínejte:

charlie1
katulen
wsmoulinkaa
evulebobule
andreasek82
hanka.knizkova
blka
katerina85
andreahrbacova
sunsetka
jmisa
iivik
helulicek
jituskak
kacenka1977
katka82
p.e.t.u.l.k.a.
andara
reni7

Tak a dál nevím. Napadá vás ještě někdo?? Jinak u reni nevím, bude k nám chtít ještě chodit? Kdo jste s ní v kontaktu na FB?
23. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak to je fajn, že to přehodily :grinning: ve středu bylo stejně kulový. charlii adrosek :slight_smile: a ted mě už nic nenapadá. blani to jsou pak najednou chlapi starostliví co :grinning: snad už bude zítra marečkovi líp. no renča zapsaná tam být může ne? a když dorazí tak dorazí
23. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
blani: taťka má strach co?To je správný :wink:

koukám na ten seznam a přemýšlím,kdo chybí a nevím,zkusím ještě přemýšlet
23. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
23. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Omlouvám se petulce, nějak to nechce pobrat její nick :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, to je asi potřeba vyřešit s adminama
23. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Petul - napsala jsem už bobovi, tak snad problém vyřeší a brzo se k nám dostaneš.

Tak zatím holky pááá a těším se dovi v nový témě :grinning:
23. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
čus holky,
vy chcete být tajné?
23. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
holky, já jsem zkoušela vlézt jakoby ze začátku do nové diskuze a nemůžu to najít, jsem ale pako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
kacen už jsme, tak dojdi :grinning:

katul však už jsi nás našla, tak super, ne?
23. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Petulko už se k nám taky dostaneš, spletla jsem tvůj nick - ty tečky jsem pořádně na noťasu neviděla, jitus na to přišla :grinning:
23. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
kde ste?? :astonished:
25. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Máš tam odkaz o pár řádků výš.
25. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám od rána nikdo nikde :grinning:

Tak včera jsem měla den na nic, krom toho, že přijela kamarádka a šli jsme na procházku. Jinak jsem měla večer hroznou migrénu, že jsem v 8. hod večer usnula v obýváku v 10 jsem se probudila přešla do ložnice a spala do 3:15, kdy mne vzbudila Kačenka.

Teď jsme akorát přišli z procházky, je tam úžasně a prádlo už mi schne venku :grinning: Zítra vyrážím na procházku na bruslích.

Přidala jsem foto z víkendu, jak jsme malou zachumlali venku a pak jak nám usnula na letišti na bříšku.

Jdu něco dělat.

Zatím pá
25. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
25. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
čauky,tak se hlásím po delší době,nějak nebyl čas,musím proletět albíčka jak vám prcci rostou
3. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
reni: ahoj klikni na odkaz nad tvým příspěvkem, máme novou diskuzi :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.