• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blko, to vem cestou pokusů - zkus najíst, zkus přebalit, bříško bys poznala, to by se kroutil, a když z toho nebude nic, tak je to malej vyděrač a chce chovat :grinning:
14. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Heluli, já jednu noc kojila v porodnici s pidi přestávkama dvě hodiny :confused: Jsem myslela, že mi upadnou prsa, ale sestry říkaly, když chce, tak mu ještě dejte. :grinning: Jsem si myslela, že hlad mít už nemůže, no najedl se, během toho se 3x posral, já 3x přebalila a bylo :grinning:
14. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Ty jo, no kojit dvě hodiny skoro vkuse, tak to nezávidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
mne ted mala spinka, ale predpokladam, ze to nebude na dlouho..
pak mi prijede zas mamka..
hlasili na dnesek vedro a hezky a je docela zima a prsi :grinning: asi se dam na meteorologii.. :grinning:
14. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak u nás se andrejko trefili :wink: Máme tu teď 24st a krásně slunečno :wink:
14. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
heluli fakt jo? ja chci takyy! :slight_smile:
ale tu tricitku, co predpovidali, bych snad ani radeji nechtela.. tech 25 max a bylo by :slight_smile: to je akurat :grinning:
14. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Evčo vítej zase doma :wink:
No když jsem dávala malýho k prsu dycky jak chtěl tak tak se pak vždy strašně poblinkal a tak teď se snažím aspoň fakt 2 a půl-3 hodiny ho nechat,ale někdy je to fakt na nervi,ale lepší než se dívat jak z něj to mlíko lítá proudem z pusinky a i z nosu :unamused:
Jinak u nás už se taky vyjasnilo,ale ráno pršelo jako blázen :wink:
14. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Heluli :grinning:
14. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Já bych byla raději, kdyby bylo chladněji, připadá mi, že malej ty vedra moc nemusí :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
holky a taky se vam stava, ze pri jednom kojeni pijou mimisci jen z jednoho prsa?
14. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Andreasku, já dávám pít jen z jednoho prsa.

Katko, tak malej naštěstí neblindí.
14. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Malej pije taky jen z jednoho prsa. Při dalším kojení dávám to druhý :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky..u nás taky prší,tak jsem zvědavá co z toho bude :confused: přitom hlásili polojasno a 30st..
Vítám doma Evccu s Daníkem a už se těším na fotečky a vyprávění :wink:
Andreasku já dávám taky pít jen z jenoho prsu,ale když pije dlouho a pořád nemá dost tak jí na 5 minut přendám ještě k tomu druhému a to pak většinou vytuhne..u nás je vždycky kojení na dlouho,malá si dělá přestávky,tak jí nechám odříhnou,do toho většinou kadí,tak jí přebalím a pak zas pokračujeme v kojení..
14. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Míšo, už jsem to tak zkusila a je to malej vyděrač :grinning:
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Andrej, já dávám od začátku jenom z jednoho. V porodnici říkali 15-20 minut z každého. To by možná klaplo, kdyby ten náš brouček za 10 minut kojení z jednoho prsa neusl :grinning: . A při pokusu předání k druhému prsu pořád spal, tak jsem se na to vyprdla už v porodnici a dávala jsem mu jenom z jednoho a při dalším z druhého.
Akorát když chce několikrát dokojit a nebo si jenom podudlává, tak mi dělá bordel v tom, které prso mu mám dat a které jsem mu dala naposledy :grinning: . Tak si je vždycky ošmátrám a nějaké mu vyberu :grinning:
14. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
tak jsem zpět...tak mám neprůchodný noc, oteklou sliznici a dala mi do nosu namočený tampony na umrtvení a šlo se odsávat a jako nic...fakt nic-ale vysmrkala jsem něco-chápete to?? nic nevysála, ale něco jsem ztěžka vysmrkala :confused: :astonished: zvýšili mi antibiotika a prý ted taky po porodu jak se hormony zasplaší, tak je to jednou takový všechno!! nějakej sprej mi dala do nosu no nic nezabírá, asi musím vydržet a ke konci týdne jdu na utz a kontrolu.

holky ucpěte si nos a polkněte, zkuste to-tak se cejtím a nic ani nesním páč se dusím-se poseru fakt-a už žádnej sprej nechci vidět :angry: :angry:

helu- já tu trubičku vyvářela nebo umyla v horký vodě...ted nepamatuju a le to klidně umej-dyk teploměr taky nevyváříme.....

jdu něco uvařit-přijede mimamka -jáááá bych spala :pensive:
14. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Šmouli, tak to teda nezávidím :frowning2: . Snad ti ty antibiotika pomůžou. Tak uvař něco rychlého a šup šup do postele :wink:
14. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyy

tak jsem na skok tady danik spinka a jirka je na prochajde s izzi dnes mi prijde pomoct mamca nabidla se ze bude chodit tento tyden jirka ma odpoledni tak jsem ji vdecna je to zlaticko jin ak malej mi spal prvni noc doma oo koupani a kojeni v osm hodin do pul 12 pak byl do 1 vzhuru ale moji vinou protoze jsem ho poradne nenechala dopit nutrose usl do 3:40 tak jsem ho pak dopucla prsem a usl a spal az do 8 hodin a bylo dalsi kojo a dokrm a ted spinka :wink: :wink:
14. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Evi ahojky, tak to je fajn, že ti mamka pomůže. :wink: A co malej,je hodnej?
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
smouli to si teda uzijes vid :frowning2: tak at ses zase brzy fit! :wink:
holky ja se snazim kojit z obou pri jednom koju, ale malokdy to prave klapne, mala vetsinou usne a uz druhe nechce.. tak to mozna budu delat jako vy a kojit z jednoho... kolik tech minutek ze tak v prumeru z toho jednoho kojite?
ahoj evco :slight_smile: tak mas ted chvilku klidku pro sebe vid :wink:
14. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Smouli, to ti teda nezávidím. Si holka teda užiješ, tak držím pěsti ať se brzy uzdravíš!!!

Já byla teď asi půl hoďky venku s malým, tam je holky na padnutí, tak hnusný dusno a vedro. Ještěže tu máme u kostela tak krásně drncavou cestu a pěkně v chládku. Teď mi spí důle u tchánovců na chodbě, tam mu bude doufám příjemně. No nic, musím jít vařit a něco počuchtat, ať to tu mám trochu v richtiku :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
ja kojim z obou a vychazi to tak zhruba 10 minut z jednoho a deset z druheho ale malej taky usina a nevycucne vic jak cca 10tku tak dokrmuji z lahve budto mym nebo nutrosem jinak rval hlady a chtel byt furt u prsa a to jsem teda nedavala :sweat_smile:

ted ho jirka drzi na brknuti a vyklada mu ze ma na zdi v pokojiku kamarady medu pu oslika prasatkoooo atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, vítám zpěž Evču :slight_smile: :slight_smile:

Já zrovna dorazila z monitoru, tak jsme měli 2 kontrakce, musím to hlídat :slight_smile: Jinak se Kačence daří dobře, tak v pátek zase ultrazvuk a kontrola průtoků, hlídají mne jak ostříši, tak jsem ráda.
14. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj Evi, tak to je fajn, že ti mamka pomůže :slight_smile: . Tak hlavně, že mu chutná a je jedno jestli mlíčko nebo nutrilon :wink: . A jaké to bylo po císaři?
14. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky, byla jste některá pozitivní na streptokoka?
14. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Andrej, vyloženě to hltavé pití je tak 1 minutu :sweat_smile: a jinak je u prsa cca 10 minut. Ale poslední dobou se drží zuby nehty 20 minut :grinning: . Ale to už moc nepije, jen sem tam si cucne a podudlává.
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
blani diky za info.. no sabca prave taky moc dlouho nehlta a je na jednom nekdy i jen 5 minut a pak spi a na druhe nejde, tak treba kojim za hodku znovu, kdyz treba breci, protoze si rikam, ze ma malo.. je to takovy vselijaky..
dnes jdem k pediatricce, tak jsem zvedava, kolik navazime.. podle me ale jeste nebudem mit zpet porodni vahu..
kolik mate tedka vy? my mely 3470 g a min. utery jsme meli 3170 g u doktorky..

katerino, ja mela gbs negativni.. ale daji ti jen asi kapacku s antibiotikama mam pocit.. tu ja dostala stejne, i kdyz jsem byla negativni, protoze jsem prisla az dyl po odtoku plodovku, jak jsem si porad nebyla jista, jestli je to ona :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
kat: já jsem měla negativní
14. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
a holky jak často chodíte k dr na vážení??? já byla zatím 3x tak po týdnu a ted jdu po 3nedělích a vy taky takhle dlouho ??
14. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
teda ptám se těch co mají starší mimi :wink:
14. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.