• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak to je super,že ti přišli nějaké penízky,hlavně že přišli,já si porodné jedu vyřizovat zítra,mamka přijede pohlídat malého a my vyrazíme s Jindrou autem.
14. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
jo už jsem to našla,dneska jsme s eptala té kamarádky na gyndě,ke ketré budu chodit,jestli s euž po šestinedělí můžu koupta na zahradě v bazénu,tak prý můžu,co s etýče tamponů tak to nevím.
A co s etýče vany,tak já si ji už pak dávat budu,sice ne v takových vedrech ale občas jo
14. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
holky, dneska jsem koupila ty kapky sab simplex...před tím jsem měla baby calm, ale chtěla jsem zkusit ještě tyto. Mám malýmu dávat 15 kapak při každým jídle, ale ono to nějak nejde nakapat. Jsou takový hustý a nějak se tomu nechce. Musím s tím třepat jako blázen takže stejně nevím kolik těch kapek mi na lžičku nakape. Máte to některá taky tak? a jak to popř. řešíte? díky moc
14. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem doma z monitoru, malej spinkal a pak začal kopat jako blázen. Už je malej asi dost dole, tak uvidíme, kdy se to rozjede :wink:
14. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
evi to uz urcite bude co nevidet :wink:
zuziku, kapicky doma mam, ale jeste jsem je nepouzila, tak nevim..
14. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
andrej asi jo, uvidíme
14. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
a jak se citis?
14. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hanko, koupat se určo můžeš, pokud nebudeš krvácet nebo špinit, to bych pak neriskla.
No a tampony - já bych asi počkala, jak bude vypadat první mrcha, otázka, kdy dojde. pokud budeš plně kojit, tak nemusí třeba půl rok.
S mlíkem nevím, já neodstříkávám, malej konzumuje z prsu.
14. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Andrej, kmínovej čaj jsem ještě neviděla, udělala bych ho normálně z kmínu, možná bych jen kmín trochu podrtila, aby se narušil.
14. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Evi, tzn. vše v pořádku viď? byla nějaká kontrakce, já měla hnedka dvě :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky my ted zapijime sabinku, tomas je doma a mame tu mamku, tak si davame vinko.. teda ja opravdu decentne tak decku, aby sabca nebyla divoka a mamka taky.. :grinning:
14. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Odpoledne jsem šla procházkou k našim a byla jsem tam skoro až do 8. Zpátky nás hodil taťka autem :slight_smile:

Já nosím obyčejnou podprsenku, kojící jenom když někam jdeme, kde bych mohla kojit. A na spaní su bez podprsenky. Sice jsou ty prsa těžký, ale mě to vyhovuje být bez ní. A normální nosím proto, že mi přijde, že ta kojící prsa vůbec nedrží, tak abych je neměla za chvilu až u pasu :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
zuzíku já tyhle kapky mám a nám se kapou dobře,naopak kolikrát kapou tak rychle že nestačím ani počítat..
Andy díky za odpověd :wink:
Jmisa to by bylo fajn,kdyby mrcha dorazila třeba až za půl roku,aspon bych si od toho krvácení trochu odpočinula..ode dneška nosím jen imtimku,už jen spíš špiním,tak uvidíme..
Blka já spát bez podprsenky tak máme mokrou celou postel,jak to děláš?Tobě neteče mlíko? :confused:
14. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky,konečně sem se sem dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je zlatá hodňoučká ale buď sou návštěvy nebo vyřizování úřadů,no blázinec kolem,snad už to teď bude lepší a budu s váma moct pokecat

jinak plnně kojíme,malá spí i 5 hodin v kuse,je strašně hodňoučká :dizzy_face:

evci-gratuluju k Danielkovi :dizzy_face:

dnes si jedu vyřídit porodný,a odpo snad budu mít chvilku tak vás dočtu,fotky mám v pc ale musím přijít nato jak je dát do alba :sweat_smile: tak snad to bude brzo,tak zatím pá :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj.
Blko, taky nechápu - já spát bez prsenky, tak mám mokrou postel. Ale já tedy spím na břiše :grinning:

Dneska malej chrněl až do půl 4, jsem krásně vyspalá. :grinning:
15. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Hoj kočky

včera se přes nás přeřítila obr bouře, až nám na terase stála voda a manža to kýblem vylíval do zahrady. Rýny těžce nestíhaly :confused:

reni ty jo, 5h v kuse? No tak to se nám ještě nestalo. Včera malá usnula v 8 a spala skoro do půlnoci - to už jsem ji trošku vzbudila abych si mohla jít lehnout, pak spala po necelých 3 hoďkách.

míši a v kolik jsi ho dala spát?

blani tak já bez šprndy ani ránu, taky bych byla celá mokrá od mlíka a to ani nemusím spát na břiše :grinning:
15. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Charlie, ani nevím, někdy u Gotta :grinning: Asi kolem 10, on ho ukládal muž a já si nevšimla, kolik bylo.

Jinak mi už přišlo porodný, tak aspoň něco, abych přežila do doby než mi přijde mateřská za červen :confused:
15. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Míši a k tomu porodnýmu není potřeba rodnej list? Je, že?
Tak malej teda vydržel hooodně dlouho, doufám, že i tý naší cácoře se to občas povede
15. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Krásné ráno holky,

teda já vám závidím, když mimísci spí ty čtyři, pět hodin vkuse :pensive: to zatím u nás se pořád drží ty tři hoďky, malej se nenechá odbýt :unamused:

Zuzi, mě ty kapky Sab simplex krásně kapou, možná než naskočí ta první kapka, tak to trošku trvá, ale v pohodě :wink:

no, já si dnes nad ránem sundala šprndu (měla jsem pocit, že mě jaksi někde vzadu tlačí či co), a vzbudila jsem se s mokrou košilí, takže už nikdy víc :wink:
15. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
heluli neboj, my se po těch 3h taky budíme :wink: Akorát včera když jsem čekala než se malá vzbudí, tak ten spánek táhla na čtvrtou hodku, no jak naschvál. Ale v 8h bych teda neusnula :grinning:
15. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Holky, mrkněte se na foto tady.

http://lenkamat.galerie.cz/
15. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Včera byla aji tady pěkná bouřka.

Mně mlíko neteče, takže v pohodě. Teče mi jen sem tam třeba když vypiju meltu nebo kojící čaj. Někdy teda v noci při přebalování mi taky teče, ale ve spánku ne. A pak při kojení mi teče z toho nekojícího prsa.

Heluli, Mareček se budí také každé 3 hodiny :wink: . V 6 chtěl najíst a pak už neusl. Tak jsem do půl osmé chovala. Mezitím si chtěl ještě podudlat prso :unamused: . Nevíte, jestli existujou nějaké pidi dudlíky? Jako pro nedonošeňátka třeba? Včera jsem mu zkoušela dát už 3. dudlík a vypadalo, že ten by si i vzal (Nuk), ale když ho měl celý v puse, tak se začal dávit :confounded: . Takže mu je asi dlouhý :frowning2:
15. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Charlie, jj, je potřeba rodnej list. Já si byla pro rodnej list asi týden po porodu a rovnou jsem došla o patro výš s papírama na porodný, rodný list si tam ofotili. papíry na porodný jsem si vyzvedla už před porodem a měla jsem je vyplněné, jen jsem tam v úřadovně opsala rodný číslo.

Ty ještě nemáš rodnej list? To už bys mít měla, už jen kvůli pojišťovně, kde by se mělo dítě hlásit asi do 8 dní.
15. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Blko, zkoušela si dudlík MAM - prodávaj třeba v DM.
Jsou pro mimča. Nám NUK taky nechtěl, ani Avent ho nevzrušil a to měl ten pro úplná mimina.
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
15. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,tak já si na dnešní noc nemůžu stěžovat,malý byl zlatý,v jedenáct jsme ho nakojila,pak hned usnul a spal do čtyř,no pak nemohl trochu zabrat ale podařilo se a spali jsme do sedmi.Teď je trošku rozmrzelý ale má zavřené očka a něco mručí,tak ho nechám.Myslím že ani v tom vedru hlad nemá,párkrát si sosnul a už nechtěl.
Já bych taky nemohla v noci bez podprdy,mlíko by bylo všude.Ze začátku jsme toi zksuila bez podprdy a už nikdy více :sweat_smile:
Taky my porodné jedeme vyřizovat dneska,při té příležitosti si zajedeme-teda podle času do Shopingu se podívat na nějaké slevy,mamka bude s malým na telefo¨nu kdyby náhodou,tak rychle frčíme domů
15. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Míši já mám instrukce z porodnice že RL bude hotový na úřadě nejdřív za 2 týdny od propuštění. Takže příští týden teoreticky by to mělo být nachystaný. Pojišťovnu už máme vyřízenou, to šlo bez RL, stačilo se pouze dostavit a nahlásit RČ - to vyřizoval manža, takže nevím přesně.
Já prosím tě nemám ještě ani propouštěcí papíry z porodky :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a jinak malej je od 7 taky vzhůru, slyším ho v postýlce. On už takhle po ránu neusne, nějakou dobu je vzhůru, ale vystačí si sám, sice tam vydává nějaký zvuky, ale nechávám ho být, taky se musím nasnídat :grinning: a vysprchnout....
Venku to vypadá na bouřku, chtěla jsem jít do látkovek, tak to asi odsunu na odpoledne.
Jé, na porodný je potřeba rodnej list? Tak ještě že to vím :sweat_smile: . Já si ho půjdu vyřídit teprve ve čtvrtek. Pojedeme na očkování a s autem na technickou, tak skočíme i pro porodný :grinning: . A ještě nějaký papíry? Už asi jenom mojí občanku, že?

Míšo, Mam jsem zkoušela jako první a ten teda plive okamžitě. Nuk právě nasál a aji vypadalo, že by si ho podudlal, akorát se začal dávit :frowning2:
Charlie, fakt jo? To nám dali rovnou při propuštění - lejstra pro malého plus tu zdravotní knížku, ty jsem odevzdala na pediatrii a lejstra pro mě, to dám na gyndě po šestinedělí.

Jinak já rodný číslo věděla až s rodným listem, nikdo nám ho předem neřekl.
15. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.