• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Náš malej teda moc nedudlíkuje, nějak ho to moc nebere. Ale má nejraději od NUKu, máme ještě od Chicca a ten už vůbec nechce, ale připadá mi takovej malej, myslím, že pro ty menší miminka je ideální.
15. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Charlie, krásné fotky :slight_smile: . Suprvní je ta, jak taťka "hlídá" :grinning: - čte si noviny a chová :grinning: . A ty už nemáš žádný bříško :confused: :wink: . Já jsem včera měla uplé tričko a břicho jsem měla jak ve 4. měsíci :frowning2: . Aji mamka se mě ze srandy ptala, jestli není zaděláno na další :sweat_smile: :pensive:
15. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Blko, tak zkus ten Avent, ten má vyloženě pidi.

Heluli, my taky moc nedudláme, ale dudla máme a někdy se nechá ošidit, podumle a vyplivne a usne. Třeba nad ránem v postýlce to na něj muž zkouší s dudlíkem a většinou dá ještě hodinu hodinu a půl spánku.
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Manžel musel jít pro rodnej list ještě když jsem byla v porodce, jinak by nás nepropustili :wink:, porodný mi vyřídil jak jsme dojeli z porodky, takže penízky už máme doma :grinning: . Pojišťovna by měla být do 8dní, ale dr mi říkala, že u mimísků to prý může být do měsíce, já si to nezjišťovala, tak nevím, co je na tom pravdy :confused:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
tak my se bez dudlíku už neobejdeme,jen to Vojtíškova droga,a mě to nevadí,aspoň je klidnější.Akorát kdyby nám nevypadával,už se těším na tu dobu až si ho vezme do ručky a strčí do pusinky sám :grinning:
Charlie moc krásné fotečky :wink:
Blani taky mám pneumatiku,snad to cvičením půjde brzo dolů
15. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Charlie, hezký fotky. Máme stejnej teploměr do vody :grinning:
15. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Míšo, díky, ale ten Mam mám :frowning2: . To máš dobrý, že si Alex vystačí sám. Mareček teda taky, ale jenom tak 5 minut. Pak začne fňukat.
15. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Blko, to už jsem postřehla, že máš MAM, tak jedině ten Avent. To maj hodně v lékárnách, taky jsou snad nejdražší.
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Takže Avent nebo Chico? Zkusím mrknout.

Heluli, ono vypadá, že Mareček začíná být dudlací. Strká si do pusinky prsty a nebo začne dělat, že má hlad a pak to prso jenom dudlá a usíná. A jak ho odpojím, tak okamžitě řev :frowning2:

Rodný list byl vyřídit manžel ještě když jsem byla v porodnici a vystavili mu ho na počkání.
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Tady se teď setmělo, asi bude pělná buřina.
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky tady je pěkná bouřka už asi přes hodinu a leje jak z konve. :astonished:
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
charlie: krásný fotky. :wink:
15. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
:sunglasses: tak já hláýsím na Ostravsku sluníčko,jdu toho využít a zapnout pračku.Včera jsem aspoň vyžehlila pleny,ale prádla je pořád dost.
15. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Já dneska neperu :grinning: Mám ale plnou sušárnu a trochu na žehlení doma, ale jen pár plenek.
Horší je, že mi spadla žehlička na zem a teď mi blbne čudlík napářky, to jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím, než si koupím jinou. Akorát mě štve, že není tak stará a zase se mi nechtěj dávat ty penízky. Jsem zvyklá na tefalky a jiné nám domu nesměj :grinning:
15. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
andrej: tedy vy máte sluníčko? Tady je černo :astonished:
15. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Evule, neboj, ono se jim to přihasí i na Moravu :grinning:
15. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
U nás je taky nááádherně :grinning: Za chvilku chci udělat prochajdu k našim do vedlejší vesnice, čekám na zprávičku od mamky, jestli ten kousek polňačky se dá projet nebo ne :confused: Včera tu byla totiž hrozná buřina :confounded:
doufám, že krásný počasí vydrží, večer klidně ať prší, to se pak hezky spinká :pensive: :pensive:
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
míša: to víš že jo, pak se to zase obrátí, my sluníčko a budou nám závidět. :grinning:

kat: mám včerejší monitor v albu, tak jukni, žádná kontrakce
15. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás buřina jako kráva ve 4 ráno a teď se zase trochu vrátila potvůrka :wink: :grinning: ale pro mě je to lepší než ten hicááák hnusnej a i bobánek dneska dopo zase spinká :slight_smile: včera přes den spal jen asi 3-4 hodinky a furt řev,ale v noci vydržel od 21 do 4 hod. :grinning:
Jj va zprávách povídali ža na moravěnce bude krásně a až 33 stupňů a u nás na západě zatažíno a tak 25 stupínků :wink:
15. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky..tak u nás už od 6h leje,bouří a na teploměru je 15st. :astonished: to teda nevim kde jsou ty tropy..
My dnešní noc měli taky super malá se napila ve 21h a vzbudila mě ráno ve 3.30h takže krásných 6 1/2h pak jsme jí nakojila ráno v 7h a ted ještě chrupká v posteli..kolem 10h by za mnou měla přijet kamrádka mi ostříhat,už to mám hrozný,tak doufám že to vyjde a malá budde hodná a nebo bude spát,jinak nevim,hlídání nemám a kamarádka má čas pouze hodinu..
15. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
My máme tedy 19,5 stupně, ale kdyby aspoň nepršelo, já chci jít s malým ven, doma nás to neba :angry:
15. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Evul: takže se zatím porod nechystá viď?

U nás začalo před hodinkou lejt a docela se to protrhává. Ale venku je příjemně :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
kat: zatím ne, ale jak říkali, to může být z ničeho nic. Takže to radši čekám každou chvilku :grinning:
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Evul: to já doufám, že ještě alespoň do příštího týdne vydržím, mám kontrakce, ale zatím nepravidelné, musím to hlídat.
15. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Včera jsem mluvila s Katul a říkala, že má nemocnou Anetku, tak nemá moc času sem chodit, ale nevím jak dopadla, já byla hotová dřív :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
kat: tak uvidíš, třeba to bude dobrý a vydržíte až do konce.
S Katul doufám, že dopadlo vše dobře. Má dneska termín jako já :wink:
Jdu se dívat na TV zatím papa
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Doufám, že to vydržíme :slight_smile:

Zatím pa
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky nestrašte,pračku jsme zapla až teď,malý byl nějaký mrzutý,pak se mi pokadil,tak jsem mu dala najíst-no nic moc.Takže na zapnutí pračky jsem se dostala až teďka,ale hlásím pořád sluníčko :wink:
15. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky, tak z jihu hlásím sluníčko bude asi stejnej pařák jak včera. malej zase nemůže dopoledne spát :confounded: tak mám jen chvilku než zase začne vřískat.
15. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Jak to že je všude slunečno jen u nás leje jako z konve? :frowning2:
Kadeřnice ještě nedorazila,malá pořád spí,ale jdu jí vzbudit,abych jí nakrmila...
Ahoj Sun to je dost že se taky ukážeš.. :wink: Zítra už je prckům měsíc,tot to letí,vid? :wink:
15. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.